1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  31 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Ocak ayının son günü 31 Ocak Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç,
  Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız.. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili yenilenme söz konusu olacaktır. Kendinize güvenmelisiniz. Kendi kararlarınızı kendiniz vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız.

  Sevgili Boğa,
  Yaşam kalitenizi daha da arttıracak ve kişiliğinizi ortaya koyacak işlere damganızı vuracaksınız. Maddi konularda ilginç fikirlere açıksınız. Bugün, kazançlarınızı arttırma yoluna gidecek ve gerekli kişilerle görüşmek isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.

  Sevgili İkizler,
  Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecektir. Partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecek ve aktivitelerinizi birleştirmek isteyecektir.. Kendinizi güçlü hissetmeniz için, motivasyona ihtiyacınız var. Düşüncelerinizin onaylanması ile, hedefleriniz belli bir aktiflik kazanacak.

  Sevgili Yengeç,
  Bugün, karşılaşacağınız olaylar karşısında soğukkanlı davranmalısınız. Kendinizi zorlayan nedenler üzerinde fazla durmamalısınız. Partnerinizden beklediğiniz duygusal destek gelecektir. Karşıt evinizde ilerleyen Ay, kendiniz kadar özgür kişilerle birlikte olmanızı sağlıyor. Bugün, partnerinizle birlikte kişisel ve özel çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz.

  Sevgili Aslan,
  Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Sezgilerinizin oldukça yüksek olduğu bir gün . Sıra dışı düşüncelerinizi çılgınlık olarak yorumlamayın. Her zaman, geleneksel davrandığınız için, farklı bir tarzda hareket etmek istemiyorsunuz. Kendinizi aşan konularda bile gereksiz bir yük içindesiniz. Hedefleriniz belirgin olacak.

  Sevgili Başak,
  Bugün, çevrenizde sıra dışı düşünceye sahip kişilerle birlikte olmak istiyor ve farklı ortamlarda bulunmak istiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizi gizleme gereği içindesiniz. Bazı olayları takibe alıp, sessiz bir yorum geliştirmek isteyebilirsiniz.. Zaman kavramının önemli olduğunu çevrenize hatırlatmalısınız.

  Sevgili Terazi
  Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün.. Şartlarınızı zorlamadan isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Cazibeniz dikkat çekiyor. Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız.. Aile içi sorunlar gündem kazanacak.


  Sevgili Akrep,
  Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız.Ay’ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz.. Yaşamınızı renklendirmek adına yapacağınız çalışmalar ön plana çıkıyor. . Önünüzün açılması nedeniyle, hedeflerinizi istediğiniz aşamaya getireceksiniz. Sabırlı olmak sizin olumlu yönünüz.


  Sevgili Yay
  Olaylara karamsar bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Bugün idealleriniz konusunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız. Gücünüzü ilişkileriniz de yansıtmak istemeniz, sizi çekici yapıyor. Ailenizdeki olumsuzluklara ilgilenmek, vaktinizi alabilir. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Boyun kaslarınıza dikkat edin.

  Sevgili Oğlak,
  Düşüncelerinizden taviz vermek istemediğiniz için, bugün inatçı fakat aktif bir gününüzdesiniz. Müdahaleci yönlerinizi kullanmalı ve yanlış giden işlerinizi hızlı bir şekilde düzeltmelisiniz. Arkadaşlarınızın birçoğu sizden farklı düşüncelere sahip olmalarına rağmen, duygusal bağlarınızı güçlü tutmaktan hoşlanıyorsunuz.

  Sevgili Kova,
  Sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz için, çevrenizden gelecek iş tekliflerine karşı hazırlıklı olmalısınız. Bugün seçici davranıyor ve yeniliklere karşı direnç gösteriyorsunuz. Bazı alışkanlıklarınızı aşmanın kolay olmadığının farkındasınız. Amaçlarınızı gerçekleştirmek için gerekli iş birliğine ihtiyacınız olacak.

  Sevgili Balık,
  Arkadaşlarınızın size göstereceği dostluk karşısında, daha cesur davranacaksınız. Sevdiklerinizi korumak adına, fazla sorumluluk alıyorsunuz. Kaygıları bir kenara bırakmalı ve başaracağınız işlerden kaçmamalısınız. İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz.


   
 2. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenilen Mesajlar:
  822
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  güzel bir gündü teşekkürler
   
31 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  31 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlar bakalım ayın ve haftanın son gününde sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız... Günlük burcunu okumak isteyenler için 31 Ocak Günlük Burç Yorumları :):) Sevgili Koç, Çok yoğunsunuz bu da çok aktif olacağınız anlamında. Kendinizi yormamaya çalışın. Bazı olumsuz durumların ortadan...
 2. 9 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  9 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  yeni burçlar 2011 9 Ocak 2011 Pazar haftanın son günü burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi...
 3. 14 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  14 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  yeni burçlar 2011 2011 yeni burçlar burç yorumları Günlük burç yorumlarınız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Çalıştığınız iş yeriyle ilgili duygusal çatışmalar içinde olabilirsiniz. Bugün içinizde sebebini çözemediğiniz bir gerilim var. Enerjinizin sizinle uyum içinde olmadığını görüyor ve gereksiz bir şekilde öfkeleniyorsunuz. Çevrenizde sizi kuşatan düşünceler içinde bocalamayı bırakın....
 4. 31 Mart 2011 Günlük Burç Yorumları

  31 Mart 2011 Günlük Burç Yorumları

  31 mart 2011 burç yorumları Mart ayının son günü 31 Mart 2011 burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün enerjiniz yüksek seyrediyor ve her konuda acele karar vermek istiyorsunuz. Ani atak hareketlerin, uzun zaman döneminde zararlı olabileceğini düşünmeli ve karşınızdaki kişiye fazla yoğunlaşmamalısınız. Ay, Kombinasyon burcunuz Kova’da ilerliyor ve aşkta eğlenceli duygular önem...
 5. 31 Ocak 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  31 Ocak 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  31 ocak günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 ocak 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün olmasını temenni ediyor, 31 Ocak 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 31 Ocak 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 9 Uğurlu...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş