Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  31 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 temmuz 2014 burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  31 Temmuz 2014 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu Bugün, dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri, sizin için olumlu bir motivasyon kaynağı. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladığı sorunları olabilir. Bugün çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Sizin desteğiniz onlara güç verecektir.

  31 Temmuz 2014 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu
  İş yaşantınızda ilginç konuşmaların yaşanacağı bir gündesiniz. Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek kişilerin olması, motivasyon gücünüzü arttıracak. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasınız.

  31 Temmuz 2014 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu
  Çevrenizde oluşan, bir çok romantik fırsat önünüze geliyor. Bugün yakın ilişkilerinize sanatsal ve uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. Olaylara estetik bakarak, içsel bir tatmin sağlayacak ve güçlü bir hafıza örneği sunacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde garip gelişen bir ön seziniz var ve çevrenizdeki kişileri algılama konusunda başarılısınız.

  31 Temmuz 2014 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu
  Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz.

  31 Temmuz 2014 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu
  Bugün, dostluk duygularınız ön planda. Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Toplumsal olayların sizin çevrenizde gelişmesi sayesinde yakın takip içinde olacağınız için, olaylara daha sağlıklı bir yorum getirebilirsiniz. Algılama konusunda, yanılmadığınızı anlayacaksınız.

  31 Temmuz 2014 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu
  İçinizdeki güçlü enerjiyi paylaşma konusunda acele etmemelisiniz. Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı, riskleri göze alarak ortaya çıkaracaksınız. Çevresel faktörlerin sizin lehinize gelişmesi motivasyon açısından da sizi güçlendiriyor. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

  31 Temmuz 2014 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu
  Olaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için, kendinize her konuda güveniyorsunuz. Sıkıldığınız anda kolayca şekil değiştirmeniz yüzünden, sizi tanımak her zaman mümkün olmuyor. Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız.

  31 Temmuz 2014 Perşembe AKREP Burcu Yorumu
  Maddi konularda karşı tarafı ikna etme sorunu yaşayabilirsiniz. Ay'ın konumu, hisseli paraların çalışma şeklini gündeme getirirken, kişisel başarınızı kullanma konusunda size fırsatlar sağlıyor. Bugün duygusal ilişkilerinizde gizlilikler söz konusu olacak.

  31 Temmuz 2014 Perşembe YAY Burcu Yorumu
  Bugün partnerinizle aynı düşünce ve duygu içinde olmanıza rağmen, paylaşımlarınızı yansıtırken, farklı dil kullanmayı yeğlemeniz ikinizin hatası. İş ilişkilerinizde ise; karşınızdaki kişilere istediğiniz her türlü şartı kabul ettirmek için, uygun bir zaman ve sizin küçük hatalarınız yüzünden isteklerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

  31 Temmuz 2014 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu
  Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirmek için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz. Sizin için başarı, özgürlüğünüzü ifade edebilecek ortamı yaratmak olacaktır. Mesleki anlamda yapmak istediğiniz bir çok şeyi, yaşama geçirecek ve çevrenize kabul ettireceksiniz

  31 Temmuz 2014 Perşembe KOVA Burcu Yorumu
  Ay'ın bulunduğu konum aşk ilişkilerinize değişik bir yorum sunuyor. Duygusal coşkularınızda yaşadığınız ikilem yüzünden çevrenizi, özellikle partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Olayların farklı yönünü görecek ve kafanızda bir çok karşıt düşünce oluşacak. Bulunduğunuz konumu doğal akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız.

  31 Temmuz 2014 Perşembe BALIK Burcu Yorumu
  Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz Sağlığınız oldukça iyi. Yalnız kendinizi yormamaya çalışmalısınız.


   
31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 31 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  31 Temmuz Günlük Burç Yorumları

  Evet meleklerim bakalım bugün yıldızlar bizim için ne diyor...Yeni günde bizi neler bekliyor...Melekler mekanı farkıyla 31 Temmuz günlük burç yorumlarınız :tik: Koç Sevgili Koç, müşterek gelir kaynakları konusunda iyimser olabilir ve ortak paylaşımlarda canınızın çektiği gibi davranmak isteyebilirsiniz. Akşam üzeri Ay'ın boşlukta olduğu saatlerde otorite konumundaki kişilerle ilişkileriniz...
 2. 31 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız

  31 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız

  Bu konu; 31 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gününüz güzel geçsin, yüzünüz gülsün, işleriniz rast gitsin diyerek bugünün burç yorumlarınızı astrologların dilinden yayınlıyoruz... KOÇ Ay’ın konumu, evinizle ilgili konuların gündeme geleceğini gösteriyor. Ortamınızı yenilemek isterken, duygusal yönlerinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Bu...
 3. 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  3 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 3 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için neşe dolu bir gün olmasını diliyor ve 3 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 3 Temmuz 2014 Perşembe Sevgili Balık, Bugün projeler ve çalışma programlarıyla ilgili konular...
 4. 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  10 temmuz günlük burç yorumu, 10 temmuz 2014 günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün geçirmelerini diliyor ve 10 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 10 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı :...
 5. 17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  17 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 17 temmuz 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor, 17 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Sezgilerinizi iyi kullanın İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Hele işiniz insanlarla ikili ilişkilere...

Sayfayı Paylaş