31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları
31 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 31 temmuz 2014 burç yorumları


Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 31 Temmuz 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


burç2.jpg31 Temmuz 2014 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu
Bugün, dostlarınızla mantıklı ve doğru iletişimler içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri, sizin için olumlu bir motivasyon kaynağı. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladığı sorunları olabilir. Bugün çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Sizin desteğiniz onlara güç verecektir.

31 Temmuz 2014 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu
İş yaşantınızda ilginç konuşmaların yaşanacağı bir gündesiniz. Çevrenizde her konuda sizi destekleyecek kişilerin olması, motivasyon gücünüzü arttıracak. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasınız.

31 Temmuz 2014 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu
Çevrenizde oluşan, bir çok romantik fırsat önünüze geliyor. Bugün yakın ilişkilerinize sanatsal ve uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. Olaylara estetik bakarak, içsel bir tatmin sağlayacak ve güçlü bir hafıza örneği sunacaksınız. Sosyal ilişkilerinizde garip gelişen bir ön seziniz var ve çevrenizdeki kişileri algılama konusunda başarılısınız.

31 Temmuz 2014 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu
Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz.

31 Temmuz 2014 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu
Bugün, dostluk duygularınız ön planda. Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Toplumsal olayların sizin çevrenizde gelişmesi sayesinde yakın takip içinde olacağınız için, olaylara daha sağlıklı bir yorum getirebilirsiniz. Algılama konusunda, yanılmadığınızı anlayacaksınız.

31 Temmuz 2014 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu
İçinizdeki güçlü enerjiyi paylaşma konusunda acele etmemelisiniz. Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı, riskleri göze alarak ortaya çıkaracaksınız. Çevresel faktörlerin sizin lehinize gelişmesi motivasyon açısından da sizi güçlendiriyor. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

31 Temmuz 2014 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu
Olaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için, kendinize her konuda güveniyorsunuz. Sıkıldığınız anda kolayca şekil değiştirmeniz yüzünden, sizi tanımak her zaman mümkün olmuyor. Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınızı istediğiniz şekilde ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız.

31 Temmuz 2014 Perşembe AKREP Burcu Yorumu
Maddi konularda karşı tarafı ikna etme sorunu yaşayabilirsiniz. Ay'ın konumu, hisseli paraların çalışma şeklini gündeme getirirken, kişisel başarınızı kullanma konusunda size fırsatlar sağlıyor. Bugün duygusal ilişkilerinizde gizlilikler söz konusu olacak.

31 Temmuz 2014 Perşembe YAY Burcu Yorumu
Bugün partnerinizle aynı düşünce ve duygu içinde olmanıza rağmen, paylaşımlarınızı yansıtırken, farklı dil kullanmayı yeğlemeniz ikinizin hatası. İş ilişkilerinizde ise; karşınızdaki kişilere istediğiniz her türlü şartı kabul ettirmek için, uygun bir zaman ve sizin küçük hatalarınız yüzünden isteklerinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz.

31 Temmuz 2014 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu
Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirmek için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz. Sizin için başarı, özgürlüğünüzü ifade edebilecek ortamı yaratmak olacaktır. Mesleki anlamda yapmak istediğiniz bir çok şeyi, yaşama geçirecek ve çevrenize kabul ettireceksiniz

31 Temmuz 2014 Perşembe KOVA Burcu Yorumu
Ay'ın bulunduğu konum aşk ilişkilerinize değişik bir yorum sunuyor. Duygusal coşkularınızda yaşadığınız ikilem yüzünden çevrenizi, özellikle partnerinizi şaşırtabilirsiniz. Olayların farklı yönünü görecek ve kafanızda bir çok karşıt düşünce oluşacak. Bulunduğunuz konumu doğal akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız.

31 Temmuz 2014 Perşembe BALIK Burcu Yorumu
Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyin kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz Sağlığınız oldukça iyi. Yalnız kendinizi yormamaya çalışmalısınız.
 
Üst