32 Kiloluk Mankenin Şok Resimleri !!!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
32 Kiloluk Mankenin Şok Resimleri !!!
şok resimler kilolu mankenler mankenlerin kiloları ünlü mankenlerin kiloları manken
23453.jpg

Bir moda dergisi, 32 kiloluk bir mankenle gerçekleştirdiği çekimlerde, Anoreksya hastalığının dehşete düşüren görüntüleri yayınladı.

Yüzünü saçıyla kapatan ve kimliği açıklanmayan bu mankenin Anoreksya hastası olduğu ve sürekli zayıfladığı belirtildi.

İnsanı şaşkına çevirecek kadar zayıf görünen manken, görüntüsünün aksine kendisini kilolu gibi gördüğünü belirterek, "Biliyorum benimki bir takıntı ve hastalık.Ben bu hastalıktan kurtulmak istiyorum" dedi.

--------------------------
Manken hastalığı olarak bilinen Anoreksya rahatsızlığına yakalanan mankenler, bir deri bir kemik kalıyor.

Ne kadar zayıf olursa olsunlar kendilerini şişman bulan bu mankenler, yemeden içmeden kesilip tanınmaz hale geliyor.

Rahatsızlığın genç kızlar arasında yayılma emareleri göstermesi üzerine ünlü giyim firmaları sıska mankenleri podyuma çıkarmama kararı almıştı.

İŞTE O MANKENİN İNANILMAZ GÖRÜNTÜLERİ..

Untitled-1666777.jpg

Untitled-18899900.jpg

777888999.jpg

Untitled-100hh99900.jpg

Untitled-1cnnrdddd.jpg

Untitled-100nnmr.jpg

Untitled-1llhn998.jpg

Untitled-1vgodddd.jpg

Untitled-1ccaadd766.jpg

Untitled-1ccadd777.jpg

Cevap: 32 Kiloluk Mankenin Şok Resimleri !!!

töbe yhaa insanlar şaşırmışş:S:Semeğinize sağlık adminimm

Cevap: 32 Kiloluk Mankenin Şok Resimleri !!!

Bu ya pinokyo olmalı yada barbi oyuncak bebek... çok kötü bir görüntü bence insana bile benzemioo... kendine gelmesini tavsiye ederim biran önce..::))

ağzımö açık baktım nasıl ya o herhalde kilo almazsa ölür bünyesi kaldıramaz ama o kadar zayıf olmakta aptallık neye güvenerek te zayıflıyo bak şimdi miydeside demek o kadar az yiyormuşturki miydesi yemeğide kabul edemez dimi ama yazık ama

Benzer Diğer Konularımız !

Geri