+359 Sahte Bulgar gelinleri aman aman dikkat.

arkadaslar 2015 ılk numarasını ben vereyım 00359896++8543 yanlız cıtayı baya dusurmusler sadece pasaport parası ıstıyolar 80, 90 euro falan :D

bende bulgaristandan bir kızla tanıştım para ve benzeri isteklerde bulunmadı benim oraya gitmemi istiyor çok iyi niyetli gibi gözüküyor .Gidersem başıma ne gelebilirki

Selam arkadaslar benimde basimdan gecti üc dört gün telde sohbet ettik ikinci gün bana askim kelimesi tuhaf geldi ücüncü gün bana 500€ yolla sana geleyim cok özledim hemen kavusayim filan laflar cok tatli ama sanki 40 yildir görmüyoruz gibi samimiydi bende sok olarak daha beni görmedin ve tanimiyorsun dedim olsun sen benim erkegim esimsin diyince hop kizim yavas gel ne alaka diyerek ver adresini seni almaya ben gelecem diyince para yolla hemen geleyim diyip durdu bende para yok seni almaya ben gelecem dedim belki ne bileyim sisko kör topalsindir dedim belki seni begenmiyecegim dedim telimi yüzüme kapatti sohbet güzeldi en azindan telde karim di dört günde olsa :))))

Merhaba arkadaşlar iş yerinden birisi babama +49 1578 1187726 numaralı telefonu vermiş akrabası olduğunu söylemiş ve iyi bi kız olduğunu babamda tavsiye üzerine bu kzı aramış konuşmuşlar benim fotograflarımı yollamış kıza sonrasında kıza benim numaramı vermiş kız beni aradı normal konuştuk sohbet etmeye başladık aradan 2 hafta geçti beni zorla birisine verecekler dedi bende versinler napim dedim sonra babamla konuşmuş kız bulgaristana kaçacağını söyledi pasaportunun tarihini geçtiğini söyledi bende babama pasaportun tarihi geçtiyse ülkesi çıkış yapmaz dedim ama inandıramadım neyse kız sözde bulgaristana geçtiğini söyledi 1 hafta sonra numarasını değiştirdi bu+359 87 732 8167 nolu numarayla aramaya başladı ben en baştan babama bu kıza ısınamadığımı bu kızda bişeyler olduğunu söyledim amaa babam aracı var tanıyor akrabası dedi her seferrinde ve defalarca ben bu kız yüzünden evdekilerle tartıştım kız babama istanbula gelmek istediğini söylemiş ama 250 euro gerekiyormuş sözde pasaport ve otobüs parası için neyse babam bunu yollamış sonrasında hesabında para olması gerekiyormuş onun içinde 900 euro gerekiyormuş babam bunu da yollamış en son sigorta parasıda gerektiğini söylüyor :) babamdan 720 euro daha istiyor tabiii babamın parası kalmadığı için beni arayıp para istedi :)) ama bu arada kızın ağlamalarını duyacaksınız nasıl ağlıyor o ağlamasıyla nasıl kandırmış sonra ben internette yazanları okuttum 720 euro yu kurtardık yoksa oda gidecekti :))) kanmayın arkadaşlar yaakın çevrenizde sizin iyiliğini ister gibi yapıp bunlarla ortak çalışan bir sürü insan olur şimdi diyeceksiniz o öneren insanı bulun ama adam ortalıkta yok :D kız birde bana diyor ki beni buralarda bıraktın seni Allah'a havale ediyorum :)) bende dedim Allah belanı versin hem dolandırıp birde senmi Allah'a havale ediyorsun dedim :)) bunlar bulgaristanda ki çingeneler arkadaşlar oyunlarına gelmeyin sonrasında sizden para istemiyorum gel kendin beni buradan al diyorlar ona da kanmayın orada arkaları çok sağlam nelerle karşılaşacağınızı tahmin edemezsiniz hiç aramayın bu tür çağrıları

Bir ara banada dadanmışlardı gecenin bir vakti arıyorlardı.Bir gün bir bayan aradı beni burdan kurtarın yardım edin Türkiyeye gelmek istiyorum param yok bana para yollayın dedi .Sonra başka bir kadın aradı oda buna benzer şekilde konuştu.Kaç kişinin başını yakıp dolandırdılar . Biz Türk milleti duygusal ve iyi niyetliyiz. Aman dikkat arkadaşlar böyle durumlarda para falan vermeyin

Geri