Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

36.haftada gelen kanama

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gebelikte kanama, gebelikte kan gelmesi, gebelikte kan gelmesi nedenleri, gebelikte kanamalar [​IMG]
    slm 35 yaşındayım ve şimdiye kadar sorun yaşamadım, fakat ilk olarak 3 gün önce çok hafif pembemsi bir damla kan geldi , ve bugün itibari ile tekrarladı bu pembemsi idrar yolu ile gelen kan; korkmam gereken bir konum olabilirmi?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli misafirimiz,
    Öncelikle bebişimiz kaç haftalır ?

Onun haricinde tüm doktorların söylediği, her türlü kanamayı düşük tehlikesi varmış gibi görürler, en iyisini doktorunuza danışmanızı önemle rica ediyoruz.

Sevgiler.

36.haftada gelen kanama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebeliğin ikinci yarısında meydana gelen kanamalar

Gebeliğin ikinci yarısında meydana gelen kanamalar

Hamiş meleklerim hamileliğinizin ikinci yarısında adet görenler var ise doktoruna danışmalı ve panikten kaçınmalısınız. Gebeliğin hangi haftasında meydana gelirse gelsin vajinal kanama mutlaka doktor değerlendirmesi gerektiren bir durumdur. Kanamanın çok hafif olması ya da bir süre sonra kendiliğinden kesilmesi, doktor kontrolünden vazgeçmek için bir neden teşkil etmemelidir. Gebeliğin...
  2. 7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

mrb 7.haftamdayım ıkı kez kanamam oldu progestan dıye bır ılaç kullanıyorum pazar gununden berı hıç bırsey yoktu bugun gene kahverengi bıseyler geldi hafif agrılarım da var on gundur yatıyorum kafayı yıyecem böyle bışeyle karsılasan varmı
  3. GEBELİĞİN BİRİNCİ YARISINDA MEYDANA GELEN KANAMALAR

GEBELİĞİN BİRİNCİ YARISINDA MEYDANA GELEN KANAMALAR

gebelikte kanama olması normalmi,hamilelikte kanama olması normalmi,hamilelikte neden kanama olur,gebelikte lekelenme neden olur,hamilelikte yaşanan kanamalar hakkında bilgiler Hamilelikte vajinal kanama ne kadar yaygındır? Çok yaygındır. Aslında, hamilelerde en sık rastlanan problemdir. Hamileliğin birinci yarısındaki kanamalar önem taşır mı? Evet. Hamileliğin herhangi bir döneminde...
  4. Adet değilim haftalardır kanamam var yardım

Adet değilim haftalardır kanamam var yardım

Ben 18 yasindayim ve adet degilim ve haftalardir kanamam var hem kan geliyo bazen bazen kahverengi oluyo bazen cok koyu kahve ama hep kanamam var yani. Ve kotuuu kokuyoooo cok korkuyorum doktora gitmeye kanseer miyim sizce :( anneannem rahim kanseri olmustu onunda kanamasi ve kokusu oluyodu bildigim. Ne dusunuyosunuz
  5. Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Merhaba arkadaşlar adetime 10 gün var dün ve bugün burnum da hafif bir kanama oldu yaklaşık 15 gündür de göğüslerimde ağrı var ve bu ağrı hala devam ediyor sizce hamile olabilir miyim bu şekilde benzer belirtiler yaşayan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş