Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili Meleklerim bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 4 Ağustos burç yorumlarınız :pasi::pasi::pasi:

  < Konu Resmi..>


  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Amaçlarınızı ilgilendiren ve sizi harekete geçiren yeni gelişmeler olabilir. Zira çabalarınızı ortaya koyabileceğiniz ve sistemli hareket edebileceğiniz olanaklar olacak. Konsantre olduğunuz iş konularında son derece başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Süregelen sorumlulukların üstesinden gelmeyi başarabileceğiniz destekler de var.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  Pek çok konuda pozitif düşünceler ve duygular taşıyorsunuz. Daha dışadönük ve yeniliklere açık olmanız sizi harekete geçirmekte. Giriştiğiniz her işte yeni imkanlar ve fırsatlar öne çıkabilir. Bu alanda büyük bir değişim süreci de söz konusu. Özellikle eğitsel alanda kendinizi farklı bir noktada görmekten yanasınız. Yolculuklar hayatınıza yeni bir yön getirecektir.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Bugün dikkat olmanız gereken şartlar var. Öncelikle eşle olan duygusal paylaşımlarınızı önemsemelisiniz. Zira bu konuda bazı beklentilerle karşılaşacaksınız. Aynı zamanda harcamalarınızı ilgilendiren konulara odaklanmanız gerek. Bununla ilgili yeni bir karar vermeniz ve kendi birikimlerinizi daha tutarlı kullanmanız gerekebilir.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Evlilik ve ortaklıklar konusunda değişebilecek şartlar altında olacaksınız. Size daha fazla hareket ve mücadele getiren ortaklıklarınız öne çıkıyor. Değişime açık olduğunuz sürece problem yok. Aksi halde zorlanarak bazı engelleri aşmak durumundasınız. İkili ilişkiler konusunda ise kötümserliğe kapılmadan sorumlulukları paylaşmaya açık olmalısınız

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Pek çok konuda hızlı ve tempolu olmanız gerekecek. Özellikle günlük düzeninizi etkileyecek gelişmeleri dikkate almanız gerek. Çalışma koşullarınızdaki köklü değişiklikler belirmeye başlarken, uyum göstermek durumundasınız. Pek rahat olmasanız bile, detaylı konulara dikkat etmeniz lazım. Yorgunlukların getireceği sağlık temalarını önemsemelisiniz.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Sizin için akıcı şartlar öne çıkıyor. Haftanın ilk gününe hevesli ve dışadönük başlıyorsunuz. Özellikle gevşeyebileceğiniz aktiviteler yönelebilirsiniz. Yaratıcı alanda ise karşınıza yeni olanaklar çıkabilir. Uzun süredir planlar yaptığınız bu konular sizi olumlu değişikliklere yakınlaştırıyor. Benzer biçimde duygusal alanda da yaşayabileceğiniz pek çok hoş gelişme olacak.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Hareketli ve sorumlulukların arttığı koşullar gün boyunca sürebilir. Yapıcı olmanız halinde size yük gibi gelen gelişmeleri aşabilirsiniz. Zira bu günlerde ailevi konularla daha sık ilgilenmeniz gerekecek. Yerleşime ait değişikliklerin ön plana geçeceği düşünülürse, daha planlı olma durumundasınız. İş ve ev arasında yorucu olan bu tempo ilişkilerinizi zorlayabilir

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Bolca koşturmaca ve hareketli koşullar sizi meşgul etmeye başlıyor. Özellikle eğitim haberleşme konuları bir hayli hızlanabilir. Zira yeni şeyler öğrenmeye hevesli olduğunuz günlerden geçmektesiniz. Eğitim hayatınızı yakından ilgilendiren bu şartlar sizi oldukça kararlı kılmakta. Yakın çevre ya da kardeşlerden alacağınız destekle kişisel konularınız hızlı ilerleyebilir.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Maddi konular kişisel alanda öncelik kazanmakta. Zira alacağınız kararlar maddi durumunuzu yakından ilgilendiriyor. Özellikle iş hayatından gelebilecek destekler sizi rahatlatmaya başlıyor. Bu sayede motive olmak ve daha fazla çaba göstermek size çok şey kazandıracak. Daha önce beklemede kalan harcamalarda ise ölçülü olmaya bakmalısınız.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Ay burcunuzda ilerlemeye başladı. Artık yeni hedeflere ve sizi değişime zorlayan önemli gelişmelere daha yakınsınız. Çok sayıda iş ve kararlı olmayı başaracağınız başlangıçlar göze çarpmakta. Ayrıca pek çok konu dışında ilişkileriniz öne çıkmakta. Bu alanda daha ılımlı ve toleranslı olmalı ve baskıcı yanlarınızı kontrol etmelisiniz.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Kendi iç dünyanıza yönelik endişeler yaşamaktasınız. Harekete geçmekte zorlamanız da eklenince bocalamanız söz konusu. Özellikle işle ilgili konularda daha fazla fedakarlık yapmanız sizi zorlamaya başlıyor. Biraz daha kabullenici olabilir ve sabırlı davranabilirsiniz. Şimdilik başkalarına yararlı çalışmalara yönelmek ve risk almamak sizin yararınıza.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  Pek çok konuda şans sizden yana. İleriye ait yeni hedefleriniz konusundaki kararlılığınız size çok şey katacak. Zira bu dönem daha farklı düşünceler içindesiniz. Hedeflerinizde ortaklıklarınız belirleyici olmaya başlarken, destek görebilirsiniz. Ayrıca grup odaklı olmanız ve yeni sorumluluklar altına girmeniz söz konusu. Başkalarından çok şey öğreneceksiniz.
   
 2. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
  Benim yarısı uyuyor ama arkadaşıma baktım hepsi uymuş :) Teşekkürler canım.
   
4 Ağustos Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 ağustos burç yorumları burçlar, 4 ağustos burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 4 Ağustos Perşembe gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Bugün Ay bilinçaltı yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor. Bir çok işi aynı anda yapmak istiyorsunuz. Sağlam ve güvenilir dostlarınız sayesinde, bazı problemlerinizin üstesinden geleceksiniz....
 2. 10 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  10 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 10 ağustos burçları, 10 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 10 Ağustos Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekanız var. Her olayı anında ve hızlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir ve...
 3. 12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 12 ağustos burçları, 12 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 12 Ağustos Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Sosyal ilişkilerinizde belli bir düzey ve kalite arayacaksınız. Bu dönemde karşılaştığınız kişiler size soğuk ve mesafeli gelecektir. İstediğiniz eğlenceyi belki bulamayacaksınız ama, değerli...
 4. 4 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  4 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 4 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 4 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. 4 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu Sosyal yaşantınızda yoğunluğun söz konusu olduğu bir gün Arkadaşlarınızı aramak isteyeceksiniz Hareketli yapınıza uygun bir gün geçirmek için şans sizden...
 5. 4 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  4 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  4 ağustos günlük burç yrumu, günlük burç yorumları, 4 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftabaşı diliyor ve 4 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 4 Ağustos 2014 Pazartesi Sevgili Balık, Birebir ilişkiler adına sizi kısıtlayan ve zorlayan konular...

Sayfayı Paylaş