Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 Aralık Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  4 aralık burç 4 aralık burç yorumları hangi Ayın dördüncü haftanın son iş günü burç yorumlarınızı merak ediyorsanız buyrun melekler...Bugün burç yorumlarınız biraz daha uzun biraz daha açıklayıcı bakalım bugünkü ruh halinize uyacakmı :tik:

  KOÇ
  Sevgili Koçlar saat 12:28 olana dek İkizler burcunda ilerlemesini sürdürecek Ay gezegeni ticari, eğitim, iletişim, haberleşme, yazışma, haberleşme, ev satın alma, kiralama, kısaca gündelik temaslarınızla ilgili her konuda yoğun bir aktivitenin göstergesidir. Sanki herşey bir güne sığmış gibi acele davranmanızı gerektirici olabilir. Tabii ki böyle durumlarda yanlışlıklar yapılması mümkündür. Eğer dikkatli bir şekilde hareket edilir, sinirlenmeden işlerinizi kendi düzeni içinde yapabilirseniz hiçbir sorun çıkmaz. Özellikle görüşmelerinizi sabah itibariyle halleder, ulaştırmanız gereken önemli evraklarınız varsa bunları bu saate dek yerlerine ulaştırmaya çalışınız. Saat 12:28-18:01 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından çevrenizle olan her türlü iletişiminizde size söylenenlere ve söylediklerinize dikkat ediniz. Altından kalkamayacağınız vaatlerde bulunmayınız. Her türlü alış-satış işlemlerinizde dikkatli olunuz.
  Özellikle işlerinizi online olarak yapıyorsanız, bilgilerinizi iyi depolayınız ve güvenlik altına alınız. Randevunuza gecikmemek için biraz daha erken yola çıkınız. Kimle görüşecekseniz o kişiyi arayıp görüşmenizi teyit ediniz. Ajandanızı kontrol ediniz ve önemli notların buraya kaydediniz. İnsanların sizi kandırabilme riskini gözden kaçırmayınız. Etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Saat 18:01 sonrası Ay gezegeni Yengeç burcunda ilerlemeye başladığında eski anılar, eskiye dair bazı özel konular, duygular ön plana çıkmaya başlar. Eviniz sınırları içinde dinlenme arzusu, güvendiğiniz bir yerlere sığınma ihtiyacınız yükselebilir. Bu güçsüzleşmeniz anlamına gelmesin. Sadece günün stresini üzerinizden atabilmek içindir.

  BOĞA

  Sevgili Boğalar saat 12:28 olana dek bilginizi ve çok yönlü özelliklerinizi para kazanmak amaçlı işlerde kullanmanız kolaydır. En azından para konularında konuşmaktan zevk alacağınızı söyleyebiliriz. Çevrenizdeki insanlarla iletişim kurma becerinizi arzu ettiğiniz takdirde para kazanmak amaçlı kullanabilirsiniz. Finansal konulardaki becerikliliğiniz sayesinde işlerinizi bu saate kadar kolayca halledebilmeniz mümkündür. Düşündüğünüz bazı girişimler varsa ekonomik bir şekilde halletmeye çalışır, aklınız sayesinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Eğer bir girişimde bulunmak ve maddi bir konuda halledilmesi gereken işiniz varsa bu saate dek bitirmeniz gayet faydalıdır.

  Saat 12:28-18:01 arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından benim tavsiyem yukarıdaki konularda yavaşlamanız ve önünüzdeki gerçeğe ve cebinizdeki paraya kendinizi ayarlamanızdır. Risk almamalı, para kazanma hırsı içinde başkalarının hazırladığı tuzaklara düşmemelisiniz. Bunlar olumlu gibi görünebilir. Ancak adım attığınız anda bilmediğiniz tersliklerle karşılaşma riskiniz yüksektir. Saat 18:01 itibariyle tanıdık ortamlarda kendinizi daha rahat ifade ettiğinizi, güvendiğiniz insanlarla bir aradayken huzurlu olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bu saatlerde eski bir tanıdığınızla geçmişle alakalı bir mevzuda konuşabilir, sıkıntılarınızdan söz edebilirsiniz. Dışa pek belli etmezsiniz ancak içinizde bir yerlerde garip bir duygusallık hüküm sürebilir.

  IKIZLER

  Sevgili İkizler, 12:28 olana dek burcunuzda ilerlemesini sürdürecek Ay gezegeni, dışarıdaki insanların sizi oldukça zeki, hareketli ve becerikli görmelerini sağlayıcıdır. Öyle bir koşuşturursunuz ki, sizi takip etmek oldukça zordur. Fakat buna mecbursunuzdur. Çünkü işleri yavaştan almanız halinde öğleye kadar bitirilmesi mümkün değildir. Taktik beceriniz ve gerektiğinde kendinizi bulunduğunuz ortama veya yaptığınız işe uyarlama yeteneğiniz size zaman kazandırabilir ancak temkinli olmayı da bilmek lazımdır. Çünkü bu hızlılıkta bir şeylerin göz ardı edilmesi mümkündür. Aklıma gelmişken şunu da hemen belirteyim. Bu saate dek yapacağınız işlerde deyim yerindeyse açıkgöz davranmak esastır. Yani bazı işlerin yolunda gitmesini istiyorsanız, işi şansa bırakmayınız. Saat 12:28-18:01 saatleri arasında ise, yavaşlamak, bu saate dek yaptıklarınızı gözden geçirmek, problem yaratabilecek eksik noktaları gözden geçirmek yararlıdır.

  Bilirim pek hata yaptığınızı kabul etmek istemezsiniz. Fakat ben yine de söylemeden edemeyeceğim. Eğer birileri size uyarıda bulunursa sakın kulak arkası yapmayınız. Ayrıca başkalarından duyduğunuz bir şeyi kendi düşünceniz olduğunu iddia etmek yerine, size bu fikri sunan kişiye teşekkür ediniz. Bu sizi başkalarının gözünde yükseltecektir emin olunuz. Saat 18:01 sonrası Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, maddi konulardaki sorunlarınızla yüzleşmenizi sağlayıcıdır. Bu saatlerde eğer birilerinin desteğine ihtiyaç duyuyorsanız bunu açıkça ifade etmekten çekinmeyiniz. Eğer çevrenizdekiler sizin durumunuzun farkında değilse, siz derdinizi onlarla paylaşmaya çalışınız. Sizi dinleyeceklerinden şüpheniz olmasın.

  YENGEÇ

  Sevgili Yengeçler bugünkü enerjinizin 12:28 saatine kadarki ilk bölümünde bilinçaltınızda sizi rahatsız eden her ne varsa gözden geçirme gereği duyabilirsiniz. Kimseye belli edemediğiniz duygularınızı sezgilerinizin ışığı altında ele almak faydalı olabilir. Ayrıca herşeyi çok iyi analiz etmeniz gerekir. Duygularınızın esiri olmadan, geçmişte yaşananları göz ardı etmeden karar vermeniz yararlıdır. Ne kadar iyi niyetli olursanız olun, eğer sizi rahatsız eden bir durum varsa, öncelikle kendinizi düşünün. Sizi hiçbir şeyin hapsetmesine, bağımlılık altına almasına izin vermeyin. Özellikle yukarıda belirttiğim saate kadar veya tüm gün boyunca sakin ve olgun bir şekilde hareket etmek gerçek anlamda yarar görmenizi sağlar.

  Saat 12:28-18:01 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından bazı plan ve projelerinizi gerçekleştirmekte zorluklar yaşayabilirsiniz. Çünkü özgür karar vermenizi sağlayan zihniniz bulanıklaşır. Yani tam olarak önünüzü görmek ve durumunuzla ilgili karar vermek zor gibidir. Arkadaşlık ilişkileri açısından bu saatler arasında güç birliği yapmak mümkündür. Hatta birbirinize daha fazla kenetlendiğinizi hissedebilirsiniz. Onlara destek vermek veya onların sizin yanınızda olduğunu bilmeye ihtiyacınız vardır. Saat 18:01 itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, durum değerlendirilmesi açısından etkilidir. Bu saat itibariyle duygularınız yerine mantığınızın sesini dinleyebilirseniz boşluktaki saatler arasında karar veremediğiniz veya engel çıkaran hususların üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

  ASLAN

  Sevgili Aslanlar, saat 12:28 olana dek sosyal ilişkilerinize özen göstermeyi, etrafınızdaki insanlara tarafsız ve objektif şekilde davranmanızı ayrıca yine bu saate kadar girişimde bulunmayı düşündüğünüz konuları gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Günlük faaliyetleriniz ve gerekse hedeflerinizle alakalı konularda eğer belirsizlikler söz konusu olursa moralinizi bozmayın. Dünkü Dolunayın hala tesiri altında bunların görülmesi gayet normaldir. Hangi seçeneğin sizin için uygun olduğuna karar vermeniz zorlaşabilir. Bu durumda yanlışlıklara meydan vermemek sakin ve mantıklı düşünmek lazımdır. Eğer kafanızın içinde keşke uygulasaydım diye düşündüğünüz bir şey varsa bunu bir başka güne ertelemekte fayda vardır.

  12:28-18:01 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, dış dünyayla aranızdaki dengeyi korumanız ve kendinizi ifade konularında dikkatli davranmanız gerekir. Fiziksel görünümünüzle alakalı değişimlere gitmek veya bu konularda yeni bir karar almak sakınca oluşturabilir. Yeni bir girişimde bulunmak yerine, beklemede kalmak doğru bir davranıştır. Etrafınızda bulunan insanlarla temkinli bir tarzda konuşmanız, ileride pişman olabileceğiniz sözler vermekten sizi koruyabilir. Davranışlarınızda kimi zaman değişkenlikler veya gayet kararlı olduğunuz konularda bile geri dönüşler mümkündür. Oysaki bugünkü enerjiler yanıltıcı ve hayalleri besleyicidir. Saat 18:01 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni ailenizin sağlığı, evinizin güvenliğini, sosyal haklarınızın tanzim edilmesi konularında hassas düşünmeniz ve bakım, beslenme mevzularına özel önem vermeniz anlamına gelebilir. İlgiye ve sevilmeye daha fazla ihtiyaç duyabilirsiniz.

  BAŞAK

  Sevgili Başaklar, günlük enerjinizin saat 12:28 kadarki bölümünde mesleki konular ön planda olabilir. Eğer girişimde bulunmayı düşündüğünüz işler varsa, bu saate kadar yapmanızı tavsiye ediyorum. Bilirsiniz mantıklı bir insan olmanıza rağmen, işiniz söz konusu olduğunda oldukça titizsinizdir. Hatta birilerinin yanlışı yüzünden çevrenize tepki göstermeniz kolaydır. Ancak bugünkü enerjileri göz önüne alınca bir de Dolunayın hala devam eden etkisini düşünürsek, etrafınızla olan iletişimin ne kadar önemli olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bir şeyleri düzeltmeye çalışırken içinden çıkılmaz hale getirebiliriz. 12:28-18:01 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, yukarıdaki konular iki misli önemli hale gelir. Yarım kalan işlerinizi tamamlamanız adına son derece elverişli olan bu zaman dilimi, sırlarınız söz konusu olduğunda temkinli davranmanızı gerektiricidir. Hangi konuda olursa olsun söz vermekten kaçınmalı, ilginizi çeken mevzularda dağılmamak için sistemli olmalı, sizi üzen tedirgin eden meselelerde ise acil kararlar almamalısınız.

  Kafanızın içinde aynı anda iki şey birden düşünebilirsiniz. Yenilik anlamındaki uygulamalar mercek altına alınmalı, tanımadığınız insanlara özellikle dikkat etmeli, size söylenen sözlere hemen inanmamalı iyice araştırmalısınız. Mesleki konularda kafanızın içinde sorun oluşturan mevzuları çözüme kavuşturmak yerine, bu sorunlara neden olan noktaları tespit etmeniz, bu zaman diliminde yararlıdır. Saat 18:01 itibariyle Ay gezegeninin Yengeç burcunda ilerlemeye başlamasıyla, aşk hayatınızla ilgili meselelerde, inandığınız değerleri daha fazla savunabilir, güven duygusunun ön planda olacağı ilişkilerde bulunmaktan hoşlanabilir veya partnerinizin size karşı sahiplenici ve koruyucu davranmasından hoşlanabilirsiniz.

  TERAZI

  Sevgili Teraziler günlük enerjilerin ilk bölümünde eğitim hayatınız, dış ülkelerle olan iletişim bağlantılarınız, ticari konularınız, inancınız ve diğer insanlarla olan ilişkiniz açısından, gerçekleştirmeyi düşündüğünüz girişimler varsa bunları yerine getirmeniz faydalı olabilir. Ekip halinde toplu yapılan işlerde yer almak, düşüncelerinizi paylaşmak, arkadaşlarınızla bu yönde bir araya gelmek gibi aktiviteler yaşanabilir. Saat 12:28-18:01 arasında, aşk hayatınızla alakalı her konuda, hayallerinizin sizi esir almasına izin vermemeli, gerçeklerin ışığı altında ilerlemeli, güzelliklerin başınızı döndürmemesi için temkinli olmalısınız. Bazen karşımıza öyle biri çıkar ki, herşeyin çok hoş ilerlediğini düşünürüz.

  Başımız dönmeye başlar, aşık olduğumuzu zannederiz. Bazen de, içinde bulunduğumuz durumu fazlasıyla abartabilir, dünyanın sonu gelmiş gibi davranabiliriz. İşte tam bu noktada, hayalle gerçek arasındaki farkı iyi görmemiz lazımdır. Bu yazdıklarım sizi rahatsız etmesin. Sadece karşınızdaki insanı tanıyabilmeniz için sabırlı olmanız gerektiğini söylüyorum. Bu nedenle, hemen karar vermemek, düşünmek gerekir. Saat 18:01 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, mesleki konularda, kol kırılır yen içinde kalır sözüne uygun olarak davranmanızı sağlayıcıdır. Planlarınız hakkında veya durumunuzla ilgili konuşmaktan hoşlanmayabilirsiniz. Ayrıca bu saatlerde aileniz sizinle alakalı konularda baskın, koruyucu ve kollayıcı bir rol oynayabilir.

  AKREP

  Sevgili Akrepler günlük etkiler altında, saat 12:28 olana dek, maddi konulardaki işlerinizi düzgün bir şekilde planlayarak yerine getirmeniz faydalıdır. Ruhsal duyarlılığınız yüksek olacağından, çok önemli konularda mantığınızın sesine kulak veriniz. Bu sizi üzülmekten koruyabilir. Ortak olarak yürütmeyi düşündüğünüz işlerin finansla ilgili kısmı hakkında bugün endişe duyabilirsiniz. Hangi konuda olursa olsun, olumlu sonuçlanacak mı sorusu kafanızın içini fazlasıyla meşgul edebilir. Tanıtım, organizasyon veya başka faaliyetlerden beklediğiniz paralarla ilgili gecikmeler meydana gelebilir. Ruhunuzun derinliklerinde bir başkası adına kaygılanmanız mümkündür.

  Saat 12:28-18:01 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, başkalarıyla olan her türlü duygusal alışverişinizde, insanları olduğunuz gibi kabul etmeniz, değiştirmeye kalkmamanız, aşırı duyarlılıktan uzak durmanız gerekiyor. Parasal alışverişlerinizde kimsenin sözüne güvenmeden, sadece kendi elinizdeki miktara göre hareket etmeniz gayet önemli. Bankalar, sigorta ve vergi konularında, miras, nafaka davalarında kendinizi koruma altına almanız, eğer bir karar verecekseniz bunu daha sonraya ertelemeniz faydalıdır. Aslında ben bu saat dilimi içinde acele olarak yapılması gereken tüm işlerde yanılma payınız olabileceğini göz önüne alarak beklemede kalmanızın doğru olduğunu düşünmekteyim. Saat 18:01 itibariyle Ay gezegeninin burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla sizler açısından olumlu saatler başlamış olacağından, boşluktaki saatlerde halledemediğiniz işlerinizi bitirebilirsiniz. Ayrıca önemli ve acil konulardaki kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

  YAY

  Sevgili Yaylar, Ay gezegeninin boşluğa gireceği 12:28 saatine dek, dek ilişkinizle alakalı konularda birbirinize karşı hoşgörülü davranmanız gayet faydalıdır. Tartışmalara ortam hazırlamamak için öncelikle aranızdaki mesafeyi iyi korumanız gerekebilir. İş Ortaklığı veya sözleşmelerle ilgili konularda ise herşey tamam ve çok iyi derecede planlanmışsa, sadece imza gerekiyorsa bu saate kadar halledilmesi yerinde olur. Yasal konulardaki sorunlarınız için bu saatten önce girişimde bulunmak faydalıdır. Sıra dışı öneri ve teklifle karşınıza çıkan insanlara dikkat etmeniz en doğrusudur. 12:28-18:01 saatleri arasında Ay gezegeni boşlukta olacağından, ilişkinizi yakından ilgilendiren konularda veya karşı cinsle olan temasınızda daha dikkatli davranmaya çalışınız. Partnerinizle aranızda oluşabilecek yanlış anlaşmaların önüne geçilmesinin yolu, çatışmak yerine uzlaşı içinde çözüm aramakla sağlanabilir. Bu zaman dilimi, ciddi konuşmalar yapmak, kararlar vermek uygun değildir. Çünkü yanılmanız mümkündür.

  Ayrıca kira kontratı, iş sözleşmesi, hukuksal konular ve iş ortaklığıyla ilgili meseleler gözden geçirilmeden olur yanıtı vermek, daha sonra pişmanlık duymanıza neden olabilir. Saat 18:01 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni aileniz ve kişisel anlamdaki güvenliğinizle alakalı konuları gözden geçirmenizde, duygusal mevzularda ise geri planda kalarak içsel yönden huzur bulmanızda sizi destekleyicidir. Ayrıca sabah saatlerindeki gelişen durumları gözden geçirmenizde, net bir karara bağlamanızda etkili olabilir. Fakat duyarlılık ön planda olduğundan dikkatli olmayı ihmal etmemek lazımdır.

  OĞLAK

  Sevgili Oğlaklar saat 12:28 itibariyle Ay gezegeni boşluğa gireceğinden, bu saate kadar neler yapabilirsiniz birlikte gözden geçirelim. Öncelikle, iş hayatınız açısından mantıklı düşünme ön planda olmalıdır. Çevrenizdeki insanlar farklı isteklerle karşınıza gelseler dahi hatta bazıları sizin çalışma yönteminiz hakkında konuşsa dahi siz sakin ve hoşgörülü bir şekilde kendinizi ifade etmeye çalışınız. Bu onların susmasını sağlayacaktır. Genelde böyle bir günde işlerinizi yaparken tek başına çalışarak yorulmaktansa ekip halinde hareket etmek gayet faydalıdır. Ayrıca yaptığınız işlerin temelinde sosyal hayatın gerekliliği ön planda olabilir. Yani tek bir kişiye hizmetten ziyade herkesin yararına olacak şekilde düşünülmelidir. Her sorun ve olumsuzluğa karşı bugün direnciniz düşük olabilir veya gergin olmanız mümkündür. Aslında bir iyi tarafı size kararlarınızı uygulama konusunda direnç kazandırmasıdır.

  Saat 12:28-18:01 arasında, başta sağlığınız olmak üzere çalışma hayatınızı ilgilendiren her konuda, acil kararlar vermek yerine durumları mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz adına gayet faydalıdır.Ayrıca bu zaman dilimi içinde ne olursa olsun, yanılma payınız olabileceğini göz önüne alarak hareket etmeniz lazımdır. Çünkü görünürde olanlardan ziyade, geri plandaki durumlar çok daha önemlidir. Hani bir deyim vardır. Gözünüz kulağınız tetikte olsun diye. Bu cümleye uygun bir duruş içinde olmanız çıkarlarınızı kollamanız adına yararlıdır. Saat 18:01 itibariyle Ay gezegeninin Yengeç burcundaki ilerleyişi sosyal faaliyetleriniz, girişimleriniz konusunda ailenize dönük düşünmeniz, güvencenizi ön planda tutarak kararlar almanız, yakın akrabalarınızla olan ilişkinizde ise sahiplenici ve koruyucu tavırlar göstermeniz, çevrenizin takdirini kazanmanız açısından olumludur.

  KOVA

  Sevgili Kovalar günlük enerjinizin saat 12:28 kadar olan ilk diliminde iş hayatınız, arkadaşlık çocuğunuzla ilgili paylaşımlarınız konularında özenli davranmak yararlıdır. Ters durumlarla karşılaştığınızda panik olmak yerine sağduyulu davranmaya çalışmanız farklı bir çıkış yolu bulmanızı sağlayabilir. Bu saate dek, aşk hayatınız açısından dürüst ve adil bir şekilde kararlar vermeniz kolaylaşabilir. Saat 12:28-18:01 arasında Ay gezegeninin boşluğa girmesi nedeniyle, yakın çevrenizden başlamak üzere iletişimde bulunduğunuz insanlarla aranızdaki münasebete özellikle dikkat etmeniz faydalıdır. Gündelik deneyimlerinizde yarım kalan işlerinizi bitirmeniz bu saat diliminde gayet kolaydır.

  Herhangi bir konuda, yeni bir uygulama başlatmak yerine, aksayabilecek noktalar üzerinde durmanız, ileride olabilecek sorunları engelleyici olabilir. Ayrıca bu zaman dilimi içinde, ticari faaliyetler, yolculuklar ve eğitimle alakalı mevzularda güvenliğinize özel önem veriniz. İş anlamında araştırmadan soruşturmadan, el sıkışmak sakıncalı olabilir. Böyle durumlarda beklemede kalmanız, konuyu etraflıca düşünmeniz yararlıdır. Sanatsal faaliyetler açısından herhangi bir sorun yoktur. Fakat zihinsel açıdan titizlik isteyen meselelerde yanlış tespitlerde bulunmak mümkündür. Saat 18:01 itibariyle Ay gezegeninin Yengeç burcunda ilerlemeye başlaması maddi konularda ailenizin üzerinizdeki desteği anlamındadır. Herhangi bir sıkıntınızda can bildiğiniz insanlar yardımınıza koşabilir.

  BALIK

  Sevgili Balıklar bugün, maddi durumunuz konusunda oldukça hassas davranabilirsiniz. Yarar ve zarar hesaplarınızı kontrolden geçirmeyi unutmayınız. Çoktandır düşündüğünüz bir konuda dostlarınız yardımcı olabilir. 12:28-18:01 saatleri arasında boşlukta olacak Ay, maddi kazanımlarınız başta olmak üzere, paranızı harcama biçiminiz, borç ve alacaklarınızla alakalı konularda temkinli olmanızı gerektiricidir. Farkında bile olmadan daha fazla para harcamanız veya gereksiz yere masraflar altına girmeniz mümkündür. Kendi değerinizi, kazancınızla bir tutabileceğiniz bu zaman diliminde, finansal yaşamınızda sorunlar varsa daha fazla tedirginlik duyabilirsiniz. Kimilerinizde ise bu durum tam tersinedir.

  Durumunuz hiç müsait olmadığı halde birilerine tutamayacağınız sözler verebilir, büyük yüklerin altına imza atabilirsiniz. Özellikle bu konularda uyarı niteliği taşıyan bu saatlerde yapılması gereken, olayları ve durumları dikkatlice ele almak, sakınca yaratabilecek noktalar üzerinde önemle durmaktır. Kendinizi yalnız ve hatta çaresiz hissettiğiniz anlarda sizi koruyan büyük bir gücün etrafınızda durduğunu unutmayınız. Saat 18:01 itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay gezegeni, ailenizle alakalı konuların gündeme gelmesini sağladığı gibi, partnerinizin size karşı daha koruyucu davranmasını sağlayıcıdır.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  kötü bir gün!
   
4 Aralık Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Aralık Günlük Burç Yorumları

  4 Aralık Günlük Burç Yorumları

  4 aralık burç 4 aralık burç yorumları Koç ( 21 Mart-20 Nisan ) Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz...
 2. 3 Aralık Burç Yorumları

  3 Aralık Burç Yorumları

  Burcunuzdaki bugünki gelişmeler neler merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Koç Sevgili Koç, devlet gibi bir kurum veya otorite konumundaki bir kişinin baskı ve gerilimini hissedecek ama yolunuza devam edebileceksiniz. Eşiniz veya beraber olduğunuz kişi ya da iş ortağınız sizi destekleyecek. Birlikte uzun vadeli kararlar alabilir ve sağlam temeller kurabilirsiniz. Partneriniz size...
 3. 15 Aralık Burç Yorumları

  15 Aralık Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 15 Aralık burç yorumlarınız :dil::dil: Koç Sevgili Koç, bugün harcamalarınızda, ödemelerinizde çok dikkatli olun zira düşünmeden acele hareket etme eğiliminde olacaksınız. Uranüs ve Güneş...
 4. 20 Aralık Burç Yorumları

  20 Aralık Burç Yorumları

  aralık burc yorumları 20 aralık burç yorumları Hafanın son günü burç yorumlarınızı okumak isteyenlere özel 20 Aralık Günlük Burç Yorumları :tik: Koç (21 Mart - 20 Nisan) Duygularınızı kontrol etmek için gayret gösterin. Aniden gösterdiğiniz tepkilerden daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalısınız. Spor yapın ya da açık havada yürüyüşlere çıkın. Veya...
 5. 4 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  4 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 4 aralık günlük burç yorumu, 4 aralık 2013 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 4 Aralık 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 4 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu Çok güçlü sevgi bağlarınız var sevgilinizle gerçek anlamda bütünleşmişsiniz Bu da sizi imrenilen bir ikili yapıyor İlişkiniz uzun...

Sayfayı Paylaş