Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  4 ekim burcu Haftanın ilk günün yeni ayın ilk pazartesi günü 4 Ekim 2010 gününün burç yorumları melekler :tik:

  Koç burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar yeni haftaya yoğun enerjiler altında adım atıyoruz. Bugün Venüs ve Mars gezegenleri Akrep burcunun derinlikli doğası altında el ele veriyorlar. Bu da gösteriyor ki, ilişkide karşımızdaki kişiyi etkileme arzumuz oldukça yoğun. Birbirinizden farklı doğada olsanız da bu görünüm altında birbirinizden vazgeçmenin ne kadar zor olduğunu bir kez daha anlayabilirsiniz. Özellikle sorunlu bir ilişkide böyle bir enerji birleştirici bir etki. Bu öyle bir birleşme ki, hani kelime yerindeyse çiftler etle tırnak gibi ayrılmaz bir bütün oluşturabilirler. Bu bütünlüğün özünde cinsellik fazlaca öneme sahip. Günün ikinci enerjisi uzlaşmacı Terazi burcunda ilerleyen Güneşin Neptünle yaptığı görünüm. Bu görünüm ilişkiyi idealize etmek isteyen kişinin yaşadığı belirsizlikleri gözler önüne seriyor. Yani yolunda gitmeyen durumlar olsa dahi kişi ilişkiyi zorlamaktansa kendi akışına bırakmayı tercih edebilir. Peki sorunlar ne oldu? Şimdilik üstleri örtülmüş durumda, ta ki tekrar kendilerini hatırlatana kadar.
  Saat 16:53-23:00 arası Ay boşlukta. Bu zaman dilimi içinde aşk ve aşkın özünde olan her şey suyun taşların arasından süzülüp akması misali kendi haline bırakılmalıdır. Kaldı ki boşluk etkisi altında tam bir netlik sağlamak mümkün değil. Elimizde ne varsa onunla yetinmeyi bilmek gerekiyor.  Boğa burcu 04 Ekim 2010 yorumu
  Sevgili Boğalar yeni hafta, yönetici gezegeniniz Venüsün, tutkulu Akrep burcunda ilerleyen Mars ile kendinden geçişini simgeliyor. Eğer partneriniz sizin için vazgeçilmez ise bu güçlü enerji onu delice istemenizin işareti. Ancak bu isteyişin altında bir miktar hırs, kontrol arzusu ve zevk yatıyor. Birbirine diş geçirmeye çalışan ancak bunu bir türlü başaramayan iki kişinin mücadelesini gösteriyor. Bu mücadele, kimi zaman kopmak isteyen ancak çoğu zaman birbirine yönelmek zorunda kalan çiftler için oldukça karmaşık duygulara ev sahipliği yapıyor. Böyle bir enerji altında beraberliği doğru ve sağlam bir zemin üzerinde yeniden inşa etmek mümkün mü diye sorarsanız, hayır demek zorundayım.
  Çünkü burada neyin ne olduğunun önemi yok. Derin ve oldukça kuvvetli bir ihtiras seline kapılmanın acı lezzeti kabul edilmiş durumda. Günün ikinci enerjisi altında çalışma hayatıyla ilgili konularda herşey kendi haline bırakılmış durumda. Çünkü net olmayan durumlara müdahalede bulunmak zor gibi. Saat 16:53-23:00 arası Ay boşlukta. Bu zaman dilimi içinde biraz önce belirttiğim gibi olanı olduğu şekliyle kabul etmek en doğrusu. Otoritelerle anlaşıyormuş gibi bir tutum içinde olmaya çalışılmalı. Bu en azından günü huzurlu geçirmek adına iyi bir yöntem gibi gözüküyor.


  İkizler burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili İkizler yeni haftamız etkili enerjiler altında başlıyor. İş hayatının kendi çarkları içinde mücadele eden birey yenilmeden ayakta durmaktan yana. Ne olursa olsun kendi sınırlarını korumak ve ayakta durmak zorunda olduğunu biliyor. Eğer bunun için hizmet etmesi gerekiyorsa sonuna kadar yapmalı, eğer birileriyle el ele vermesi gerekiyorsa mecburen katlanmalı. Venüs ve Mars gezegeninin Akrep burcunda el ele tutuştuğu bugün doğal olarak hırsınız fazlasıyla ön planda. En tepeye ulaşmak için bu yolda kendinizden emin olmanız ve oyunu kuralına göre oynamak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz. Peki durmanız gereken yer bu mu? tabii ki hayır. Yükselmeli.
  Ancak bunu yaparken, mevcut konumun kaybedilmemesi, içten içe kimseye sezdirmeden en iyisini bulana dek şimdiki duruma katlanılmalı. Günün ikinci enerjisi altında, ideallerinizin peşinden gitme, kafanızın içindekileri hiç çekinmeden öne sürme enerjiniz yüksek olsa da, ortam koşullarına uymak adına politik davranmak gerekiyor. Saat 16:53-23:00 arası Ay boşlukta kalacak. Boşluk saati içinde sakin ve ılımlı yaklaşımlar göstermek, diğerlerinin düşüncelerine saygı göstererek günü huzurlu geçirmeye çalışmakta fayda var.


  Yengeç burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler yeni haftaya, Akrep burcunda ilerleyen Venüs ve Mars gezegeninin kavuşum etkisi altında başlıyoruz. Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda duyguların aşırı uçlarda olduğunu, gözü kara tutkuların sizi esir aldığını söyleyebiliriz. Sanki bir ömür bir güne sığdırılmış gibi aşkı tenimizde en manalı şekilde yaşama arzumuz yükseliyor. Yüreğinizin içindeki duyguları bir başka insanla paylaşma ve onunla bütünleşmek ihtiyacı mahrem sınırlarda dolaşmanın hazzıyla birleşiyor. Akıl devreden çıkmış, sadece ihtirasla hareket ediyoruz gibiyiz.
  Bu halimiz içimizi ürpertiyor ve kendimizden geçmek istiyoruz. Böyle bir durumda neyin ne olduğunun veya olmadığının önemi yok. Sadece önümüzdeki gerçeğin tadını çıkarmaktan yanayız. Günün ikinci enerjisi, ev hayatı ve maddiyatla alakalı konular üzerindeki sorunlar üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Ancak bu sorunlara müdahalede bulunmanın zor olduğunu biliyoruz. Fakat şu var ki, bir an önce kendi içimizde huzuru bulmak ve bir temel üzerinde kendimizi yeniden oluşturmak istiyoruz. Saat 16:53-23:00 Ay boşlukta kaldığı sürece maddi meseleler önemini koruyor. Şunu şöyle mi yapsam, böyle mi yapsam sorularına kendimizce cevaplar bulmaya çalışıyoruz. Ancak şu var ki, kendimizi en fazla ifade etmek istediğimiz alan burası. Paranın gücüne oldukça ihtiyacımız var.


  Aslan burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar yeni haftamız Venüs ve Mars gezegeninin Akrep burcundaki güçlü dayanışması altında başlıyor. Kökleşme ve temelimizi kuvvetlendirme arzumuz oldukça fazla. Dışa karşı pek belli etmesek de, derinlerde bir yerde gelecek kaygımız yatıyor. Bu kaygıyı ortadan kaldırmak adına neler yapabileceğimizi düşünebiliriz. Tabii ki tüm isteğimiz kaybetmeden kazanmayı başarmak, kendi kalemizi inşa etmek. Güven içinde yaşama arzumuz artık lafta değil, kesinlikle bir gereksinim olmuş durumda. Bu yolda en ufak bir şüpheye, çekingenliğe, pes etmeye razı değiliz. Evet belki bazı durumlar bizi pes ettirmeye çalışıyor. Kimi zaman bastığımız yerin ayaklarımızın altından kaydığını düşünüyoruz. Ancak bugün pes etmeye, birilerinin bize ait olanı elimizden almasına izin vermeyeceğimizi düşünmekteyiz.
  Günün ikinci enerjisi altında, ilişkimiz odak noktamız halinde. Bir yandan kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmekten yanayız, diğer yandan karşımızdakine uymaya çalışıyoruz. Amacımız kaybetmek değil, ortak bir noktada anlaşmaya çalışmak. Bu yüzden de gerekli olan uyumu göstermekten yanayız. Bu bize uyuyor mu? belki hayır. Ancak şu an için sorun yaşamak niyetinde değiliz. Saat 16:53-23:00 Ay boşlukta kalacak. Bu süre içinde güçlü durmaya çalışabiliriz. Yani isteklerimizi kabul ettirmek için yaratıcı bir biçimde düşünebiliriz. Ancak ne olursa olsun yeni bir adım atmamak gerekiyor. Olanları gözden geçirmek en doğru yol gibi gözüküyor.


  Başak burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar yeni haftanın ilk etkili enerjisi, Akrep burcunda ilerlemekte olan Venüs ve Mars gezegenlerinin kavuşumu. Bu kavuşum, artık inandığımız doğrulara uygun şekilde yaşamak istediğimizi gösteriyor. Hayatın bize, gerçek ve doğru olanı vermesini istiyoruz. Artık donuk, heyecan uyandırmayan, rutinleşmiş, alışagelmiş olanı değil, bizim için gücü, iktidarı, değişimi getirecek olandan yanayız. Bu karmaşada hatalı, defolu olanla uğraşmaktan yana değiliz. Bütünün içindeki yerimizi öğrenmek istiyoruz. Eğer iyi bir şeyler olacaksa bekleyebiliriz, eğer gerçekten doğru ve güzel olanı elde edeceksek zaman faktörünün önemi yok. Yeter ki, kafamızın içindeki zirveye varalım. Bu son derece önemli. Bu yüzden gün boyu işimize yarayacak bilgilere, insanlara ulaşmaya çalışabiliriz.
  Amacımız hem kendimizi ispat etmek hem de neler olup bittiğini öğrenmek için derinlikli gözden geçirmelerde bulunmak. Günün ikinci enerjisi, bizi parasal konularda zorluyor. Çünkü elde etmek istediklerimiz için birilerine uymak mecburiyeti doğuyor. Ancak gelişmeler tatmin edici değil. Geriye çekilip gücümüzü toplayarak tekrar hareket etmekten yanayız. Fakat, saat 16:53-23:00 arası Ay boşlukta. Bu durumda ilerlemek için beklemek zorundayız. Biz de akışa uydurmak zorunda kalıyoruz. Bu işimize gelmiyor ancak yapılması gerekenin bu olduğunu biliyoruz.


  Terazi burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler yeni haftamız Venüs ve Mars gezegenlerinin Akrep burcunun gizemli doğasında el ele verişlerinin yansıması altında başlıyor. Bu durum paranın, güç ve iktidar sahibi olmadaki etkinliğini göstermekte. İşte bugünkü oluşum kişisel cazibenizi her anlamda kullanarak geleceğinizi garanti altına almak. Etkilemek, baştan çıkarmak orta halli bir yaşamdan ziyade her şeyin en güzelini ve eşsiz olanını elde etmek. Azla yetinmek, idare etmek gibi bir niyetiniz yok. Bu yüzden de büyük vurgunların peşinde olmanız doğal. Venüs ve Mars gezegeninin ihtiraslı Akrep burcundaki bu kavuşumu altında doğaldır ki insan tüm gücünü kazanmak adına seferber edebilir.
  Günün ikinci enerjisi altında, aşk da, para gibi son derece önemli bir kavram haline geliyor. Kendinizi olabildiğince en iyi şekilde ifade etmeye çalışıyorsunuz. Ancak kimsenin peşinden koşmak gibi bir niyetiniz yok. Saat 16:53-23:00 Ay boşlukta kalacaktır. Bu zaman dilimi içinde ne olursa olsun dışa karşı kendinizi güçlü gösterme arzunuz ön planda. Nitekim duruşunuzla, kendinize ne kadar güven duyduğunuzu belli ediyorsunuz.


  Akrep burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler yeni haftamız, burcunuzda ilerleyen Venüs ve Mars gezegenlerinin kavuşum etkisi altında başlıyor. Bu öylesine kuvvetli bir enerji ki size, her şeyin derinine sızabilme gücü veriyor. Amacınız, üzerinde iz sürdüğünüz kişi veya durumu en zayıf noktasından vurmak ve kendinize çevirmek. Şöyle bir bakıldığında acımasızlık gibi durabilir. Ancak güçlü olmak ve gücü kalıcı kılabilmek için bu şart. Geçici dünyanın peşin faydaları yerine, sonsuz hayatın kalıcı olanını isteyen yüreğiniz, aklın kurallarıyla, sınırlarıyla hareket etmekten yana değil. Hem kendime ait değerleri korurum hem de benim olması gereken için her türlü mücadeleye hazırım diyen bir duruşunuz var.
  Saat 16:53-23:00 Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde değiştiremediğimiz kişi ve konular üzerinde ister istemez dayatmacı davranabiliriz. Ancak bu saatlerde başarılı olma olasılığımız düşük gibi. Her şeyi bilemeyeceğimizi, her şeye sahip olamayacağımızı görmek canımızı sıkabilir.


  Yay burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar yeni hafta iki önemli enerjinin etkinliği altında başlıyor. Bunlardan birincisi Akrep burcunda ilerlemekte olan Venüs ve Mars gezegenlerinin kavuşum etkisi. Bu yansıma dışa karşı belli edilmeyen ancak içimizde büyüyen ihtirasımızı körüklüyor. Gerçek olan eğer bizim canımızı yakıyorsa onu bir an önce değiştirmekten yanayız. Bilinçaltımızdaki tutkular bize öylesine egemen ki, var olan gücümüzü sırf isteklerimizi elde etmek adına kullanabiliriz. Bu yolda kaybetmeğe kesinlikle tahammülümüz yok. Gerekirse bizi yavaşlatan ve yolumuz üzerinde engel çıkaran ne varsa yıkıp geçebiliriz.
  Yeter ki, arzu ettiğimiz dönüşümü gerçekleştirebilelim. Günün ikinci etkinliği altında enerjimizi boş ve gereksiz şeylerle harcamak yerine özellikle ilişkilerimiz konusunda dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor. Yani dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmamak gerekiyor. Saat 16:53-23:00 Ay boşlukta kalacaktır. Bu zaman dilimi içinde, akılcı davranmakta fayda var. Yeri geldiğinde duygularımızı kontrol etmemiz, durumları kendi akışına bırakmamız lazım. Çünkü biz zorlasak da, mevcut şartlar altında kaybetme riskimiz mevcut.


  Oğlak burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar yeni hafta, Akrep burcunda ilerleyen tutkulu Venüs ve Mars gezegenlerinin kavuşum etkisi altında başlıyor. Venüs astrolojik olarak ilişkilerdeki sevgi alışverişinin simgesi. Mars ise isteklerimizi elde etme gücümüz. Akrep burcu ise değişim ve dönüşümün işaretçisi. Bunların hepsini birleştirdiğimizde anlıyoruz ki, amacımızı gerçekleştirmek için gerekirse diğerleriyle her türlü alışverişe açığız, gücümüzü seferber ederek zirveye ulaşabiliriz. Ancak bu yolda bir rekabet söz konusu ise, ne olursa olsun kimseye hakkımızı yedirmemiz mümkün değil. Orayı istiyoruz ve bizim olmalı. İlişkimizde de durum böyle. Aşkı veriyorsak ve altın bir tepsiyle sunuyorsak, verdiklerimizin değerini anlayabilecek bir kişiye ihtiyacımız var.
  Gelelim para konusuna. Şu anda üzerinde durduğumuz en önemli konu istikrarlı bir para akışı temin etmek. Amacımız bu olduğu için doğal olarak, otoritelerle iyi geçinmenin öneminin farkındayız. Ancak diğer yandan da, gururlu bir dik duruşa sahibiz. Tamam diyoruz, şunla bunla anlaşmaya hazır olabilirim fakat bu kendimden taviz vermem anlamına gelmiyor. Saat 16:53-23:00 arası Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre alacak verecek meseleleri üzerinde düşünmek için uygun ancak harekete geçme anlamında düşük etkili bir enerji.


  Kova burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar yeni haftamız Venüs ve Mars gezegeninin kavuşum etkisi altında başlıyor. Akrep burcunda gerçekleşen bu güç sayesinde mesleki konularda nelerin bizim için değerli olduğunu veya ne yaparsak kendimizi güvende hissedeceğimizi bulabiliriz. Ancak şu da var. Bu enerji altında günlük düzeninizde fırtınalar esebilir. Bedeniniz ve ruhunuzla işinize sarılmanız, kazanmak için hırslı davranmanız gerekebilir. Özellikle iş konusunda kriz yaşıyorsanız bunun üstesinden gelebilmeniz bu enerji sayesinde mümkündür. Bu arada ev sınırlarınız içinde haberiniz olmayan değişimler meydana gelebilir.
  Garip ve anlaşılmaz bir sessizliğin ortasında kendinizi kimi zaman zayıf hissetseniz de, bugün yeni biriyle tanışma anlamında gayet etkileyici enerjilere sahipsiniz. Saat 16:53-23:00 arası Ay boşlukta olacaktır. Bu zaman dilimi içinde eğer iş ortamınızda veya ailenizde Akrep veya Boğa burcu mensubu kişilerle anlaşmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda iddialaşmanın ve onları ciddiye alarak sinirlenmenin gereği yok. Zor da olsa gülümseyin. Bu onlara en iyi cevaptır.


  Balık burcu 04 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, Venüs ve Mars gezegeni bugün Akrep burcu üzerinde el ele veriyorlar. Bu güç birliği güven duygumuzu yerine getiriyor. Evet belki isteklerimiz için birileriyle iyi geçinmek zorundayız veya kendimiz adına yapmak istediklerimizi tam olarak elde etmiş değiliz. Ancak bu enerji altında hepsinin üstesinden gelebileceğimize dair kanaatimiz yükseliyor. Bu yükselme doğal olarak aşırı tutkulu davranmamıza yol açabilir. Bu halimiz aslında hoşumuza gidiyor. Tamam diyoruz, birileri pes ettiğimi sansın veya geri çekildiğimi düşüne dursun bunu böyle olmadığını ben biliyorum ya gerisi önemli değil. Aslında bu enerji altında bir şeye çok dikkat etmeliyiz.
  Çünkü oldukça önemli. Kendimizi sevmek ve diğerlerinin de bizi olduğumuz gibi kabul etmeleri konusunda taviz vermemek. Bir de bugünün bize kazandırdığı bir durum daha var. Hayallerimizin, ideallerimizin peşinden gitmekten asla vazgeçmemek. Bu konuda dürtülerimiz oldukça kuvvetli. Ancak bir şeye dikkat etmek gerekiyor. Eğer gerçekten bir şeyler yapmak istiyorsak bunu en doğru zamanda yapmalıyız. Nitekim saat 16:53-23:00 arası Ay boşlukta olacağına göre bu zaman dilimi içinde temkinli olmak gerekiyor.


   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  tesekkkurler yeni bi haftayaa merhaabaa :D
   
 3. HaYaL

  HaYaL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Şubat 2009
  Mesajlar:
  10.558
  Beğenilen Mesajlar:
  227
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Şehr-i HaYaL
  Yay burcu 04 Ekim 2010 yorumu
  Sevgili Yaylar yeni hafta iki önemli enerjinin etkinliği altında başlıyor. Bunlardan birincisi Akrep burcunda ilerlemekte olan Venüs ve Mars gezegenlerinin kavuşum etkisi. Bu yansıma dışa karşı belli edilmeyen ancak içimizde büyüyen ihtirasımızı körüklüyor. Gerçek olan eğer bizim canımızı yakıyorsa onu bir an önce değiştirmekten yanayız. Bilinçaltımızdaki tutkular bize öylesine egemen ki, var olan gücümüzü sırf isteklerimizi elde etmek adına kullanabiliriz. Bu yolda kaybetmeğe kesinlikle tahammülümüz yok. Gerekirse bizi yavaşlatan ve yolumuz üzerinde engel çıkaran ne varsa yıkıp geçebiliriz.
  Yeter ki, arzu ettiğimiz dönüşümü gerçekleştirebilelim. Günün ikinci etkinliği altında enerjimizi boş ve gereksiz şeylerle harcamak yerine özellikle ilişkilerimiz konusunda dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor. Yani dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmamak gerekiyor. Saat 16:53-23:00 Ay boşlukta kalacaktır. Bu zaman dilimi içinde, akılcı davranmakta fayda var. Yeri geldiğinde duygularımızı kontrol etmemiz, durumları kendi akışına bırakmamız lazım. Çünkü biz zorlasak da, mevcut şartlar altında kaybetme riskimiz mevcut.

  Valla bu gün benim için günün tek etkinliği var :DO da pc başında pineklemek hahaha

   
 4. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
4 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Ekim Günlük Burç Yorumları

  4 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün sevdiğinize karşı davranışlarınıza özen göstermeye çalışın. Anlayışınız yüksek ve özel yaşamınızda verimli bir gün sizi bekliyor. İlişkinizde daha anlayışlı davranabilir, sevdiğinizle kişilik tartışmaları yaşamayı bir tarafa bırakabilirsiniz. Onun şahsiyetinin de sizinki kadar güçlü olması belki de asıl ihtiyacınız olanla karşılaştığınızın bir göstergesi...
 2. 6 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  üzlem ay Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :m.c::m.c: Sevgili Koç, Olumsuz etkiler nedeniyle, ne kadar çaba sr ederseniz bazı aksamalar baş gösterecektir Sıkıntılı durumlar yaşasanız d geriye çekilmek yerine sizikamçılamasını sağlayın En azından birşeyler öğrenmeye çalışın Konularıdolysız aklaşımlarla,...
 3. 7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :pasi: Koç burcu 07 Ekim 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 21:45 itibariyle Güneş ve Ay Terazi burcunda kavuşmuş olacaklar. Venüsün geri hareket dönemine denk gelen bu Yeniay, ciddi ilişkiniz veya evliliğiniz, her türlü ortaklık ilişkiniz, hukuk davalarınız, yasal kontratlarınız ve her türlü anlaşmada radikal kararlar almadan...
 4. 13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :sule::sule::sule: Koç İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz. Bu konuda...
 5. 4 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 4 ekim salı Günü Günlük Burç Yorumları 4 ekim burç yorumları 4 ekim 2011 günlük burç yorumları 4 ekim 2011 burç yorumu 4 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 4 Ekim Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 4 Ekim günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün Sevgili Koçlar bugün kişisel...

Sayfayı Paylaş