gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  burçlar günlük burç yorumları 4 ekim salı Günü Günlük Burç Yorumları 4 ekim burç yorumları 4 ekim 2011 günlük burç yorumları 4 ekim 2011 burç yorumu 4 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 4 Ekim Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 4 Ekim günlük burç yorumları karşınızda...

  [​IMG]

  Koç Burcunda Bugün

  Sevgili Koçlar bugün kişisel mutluluğunuza odaklanacaksınız. Sizi üzen konulardan uzak duracak ve onlardan kurtulmanın yollarını bulacaksınız. Aşk hayatınızda mutlu olmak ve güzel bir ilişki yaşamak istediğiniz bir dönem. İş hayatınızda ise yeni anlaşmalar, yeni projeler gündemde olacak.

  Boğa Burcunda Bugün


  Bugün rutin işlerinizle meşgul olacaksınız. Öte yandan ailenizi ilgilendiren konularda bazı sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi gerginleştirebilir dikkat. Dikkat etmeniz gereken bir konu ise yaşadığınız olayları gereğinden fazla büyütme eğilimindesiniz bu konuya önlem almalısınız. Gerginliklerden kaçınmalısınız.
  İkizler Burcunda Bugün

  İkizler burcu kişileri bugün yine oldukça aktif, canlı ve iletişime açık olacak. Hızlı düşünme ve karar alma yönünüz sayesinde çevrenizde takdir ediliyorsunuz. İlişkilerinizde oldukça enerjiksiniz. Ancak sabırsız ve aceleci tavırlarınız sizi çevrenizdekilerle anlaşmazlıklara düşürebilir.

  Yengeç Burcunda Bugün

  Ailenizi ihmal ettiğiniz bir dönem sevgili Yengeçler. Arkadaşlarınızla birlikte olmak yerine onlarla vakit geçirmeyi daha fazla düşünmelisiniz. İş hayatınızda ise oldukça yaratıcı ve çalışkansınız. Aynı anda birçok işle ilgilenebilirsiniz. İş ortamınızda sevimli ve sıcak tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz.

  Aslan Burcunda Bugün

  Aslanlar bugün oldukça sosyal ve hareketli olacaksınız. İş hayatınızda sizden daha tecrübeli kişilerle fikir alışverişinde bulunmak size olumlu şekilde geri dönecek. Öte yandan aile içinde yaşanacak uyumsuzluk ve anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sonradan pişman olacağınız ani tepkilerden kaçının.

  Başak Burcunda Bugün

  Başaklar maddi açıdan şu günlerde sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bu yüzden yakınlarınızdan bu konuda destek isteyebilirsiniz. Öte yandan yakın arkadaşlarınızla diyalog halinde olabilir onlarla kısa yolculuklar yapmayı planlarınız arasına ekleyebilirsiniz.

  Terazi Burcunda Bugün

  Sevgili Teraziler kendinize olan güveniniz yüksek. Çevrenizde odak noktası oldunuz, girdiğiniz her ortamda dikkat çekiyorsunuz. Bugün fikirlerinizi daha rahat ifade ediyorsunuz. Yaratıcılık, zeka ve mantık gerektiren işlerde ön planda olacaksınız.

  Akrep Burcunda Bugün

  Yaşadığınız bazı olayları kontrol edemeyebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylar motivasyonunuzu düşürebilir hazırlıklı olun. Bu dönemde alacağınız bazı kararlarda sezgilerinizi dinleyin. Sakinlik ve huzur arıyorsunuz.

  Yay Burcunda Bugün

  Maceracı Yaylar oldukça aktif ve sosyal. Yeni çevrelere girecek ve yeni ilişkiler kuracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte bugün güzel bir organizasyon yapabilir, stres atmak isteyebilirsiniz. Rahatlamaya ve gevşemeye ihtiyacınız var.

  Oğlak Burcunda Bugün

  Oğlaklar bugün iş hayatınız ön planda olacak. Kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedeflerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Artan sorumluluklarınız sizi zorlasa da sabırlı olursanız başarılı olma şansınız oldukça yüksek. Aşk hayatınızda ise ciddi anlamda hoşlanacağınız biriyle tanışabilirsiniz hazırlıklı olun!

  Kova Burcunda Bugün

  Kovalar bugün kısa bir yolculuk yapmak durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınıza odaklandığınız bu dönemde yaşayacağınız bazı kritik olaylar sizi eğitim hayatınızı geliştirmeye yönlendirebilir. Öte yandan alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak.

  Balık Burcunda Bugün

  Bugün başkalarında beklediğiniz desteklerde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz hazırlıklı olun. İnsanlara çok çabuk güveniyorsunuz dikkat deriz! Maddi açıdan zorlanmanız sizi farklı arayışlara itebilir. Daha çok çalışabilir, kendinize ikinci bir iş bulabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkinizde ise oldukça düzenli ve uyumlusunuz.

   
4 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Ekim Günlük Burç Yorumları

  4 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Bugün sevdiğinize karşı davranışlarınıza özen göstermeye çalışın. Anlayışınız yüksek ve özel yaşamınızda verimli bir gün sizi bekliyor. İlişkinizde daha anlayışlı davranabilir, sevdiğinizle kişilik tartışmaları yaşamayı bir tarafa bırakabilirsiniz. Onun şahsiyetinin de sizinki kadar güçlü olması belki de asıl ihtiyacınız olanla karşılaştığınızın bir göstergesi...
 2. 4 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 ekim burcu Haftanın ilk günün yeni ayın ilk pazartesi günü 4 Ekim 2010 gününün burç yorumları melekler :tik: Koç burcu 04 Ekim 2010 yorumu Sevgili Koçlar yeni haftaya yoğun enerjiler altında adım atıyoruz. Bugün Venüs ve Mars gezegenleri Akrep burcunun derinlikli doğası altında el ele veriyorlar. Bu da gösteriyor ki, ilişkide karşımızdaki kişiyi etkileme arzumuz oldukça yoğun....
 3. 17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  17 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 17 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 17 ekim burç yorumları 17 ekim 2011 günlük burç yorumları 17 ekim 2011 burç yorumu 17 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Haftanın ilk iş günü 17 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenler için 17 Ekim günlük burç yorumları karşınızda melekler......
 4. 24 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 24 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 24 ekim burç yorumları 24 ekim 2011 günlük burç yorumları 24 ekim 2011 burç yorumu 24 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 24 Ekim 2011 Pazartesi gününe günlük burç yorumlarını okuyarak başlamak isteyen meleklerimiz için hergün olduğu gibi 24 Ekim 2011 gününe ait günlük burç...
 5. 4 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  4 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  4 ekim günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 4 ekim cuma günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüz aydınlık, neşeniz bol olsun diyerek 4 Ekim 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 4 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis...

Sayfayı Paylaş