4 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
4 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları
burçlar günlük burç yorumları 4 ekim salı Günü Günlük Burç Yorumları 4 ekim burç yorumları 4 ekim 2011 günlük burç yorumları 4 ekim 2011 burç yorumu 4 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da
4 Ekim Salı gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 4 Ekim günlük burç yorumları karşınızda...

burclar-238.jpg


Koç Burcunda Bugün

Sevgili Koçlar bugün kişisel mutluluğunuza odaklanacaksınız. Sizi üzen konulardan uzak duracak ve onlardan kurtulmanın yollarını bulacaksınız. Aşk hayatınızda mutlu olmak ve güzel bir ilişki yaşamak istediğiniz bir dönem. İş hayatınızda ise yeni anlaşmalar, yeni projeler gündemde olacak.

Boğa Burcunda Bugün

Bugün rutin işlerinizle meşgul olacaksınız. Öte yandan ailenizi ilgilendiren konularda bazı sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi gerginleştirebilir dikkat. Dikkat etmeniz gereken bir konu ise yaşadığınız olayları gereğinden fazla büyütme eğilimindesiniz bu konuya önlem almalısınız. Gerginliklerden kaçınmalısınız.

İkizler Burcunda Bugün

İkizler burcu kişileri bugün yine oldukça aktif, canlı ve iletişime açık olacak. Hızlı düşünme ve karar alma yönünüz sayesinde çevrenizde takdir ediliyorsunuz. İlişkilerinizde oldukça enerjiksiniz. Ancak sabırsız ve aceleci tavırlarınız sizi çevrenizdekilerle anlaşmazlıklara düşürebilir.

Yengeç Burcunda Bugün

Ailenizi ihmal ettiğiniz bir dönem sevgili Yengeçler. Arkadaşlarınızla birlikte olmak yerine onlarla vakit geçirmeyi daha fazla düşünmelisiniz. İş hayatınızda ise oldukça yaratıcı ve çalışkansınız. Aynı anda birçok işle ilgilenebilirsiniz. İş ortamınızda sevimli ve sıcak tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz.

Aslan Burcunda Bugün

Aslanlar bugün oldukça sosyal ve hareketli olacaksınız. İş hayatınızda sizden daha tecrübeli kişilerle fikir alışverişinde bulunmak size olumlu şekilde geri dönecek. Öte yandan aile içinde yaşanacak uyumsuzluk ve anlaşmazlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Sonradan pişman olacağınız ani tepkilerden kaçının.

Başak Burcunda Bugün

Başaklar maddi açıdan şu günlerde sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bu yüzden yakınlarınızdan bu konuda destek isteyebilirsiniz. Öte yandan yakın arkadaşlarınızla diyalog halinde olabilir onlarla kısa yolculuklar yapmayı planlarınız arasına ekleyebilirsiniz.

Terazi Burcunda Bugün

Sevgili Teraziler kendinize olan güveniniz yüksek. Çevrenizde odak noktası oldunuz, girdiğiniz her ortamda dikkat çekiyorsunuz. Bugün fikirlerinizi daha rahat ifade ediyorsunuz. Yaratıcılık, zeka ve mantık gerektiren işlerde ön planda olacaksınız.

Akrep Burcunda Bugün

Yaşadığınız bazı olayları kontrol edemeyebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylar motivasyonunuzu düşürebilir hazırlıklı olun. Bu dönemde alacağınız bazı kararlarda sezgilerinizi dinleyin. Sakinlik ve huzur arıyorsunuz.

Yay Burcunda Bugün

Maceracı Yaylar oldukça aktif ve sosyal. Yeni çevrelere girecek ve yeni ilişkiler kuracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte bugün güzel bir organizasyon yapabilir, stres atmak isteyebilirsiniz. Rahatlamaya ve gevşemeye ihtiyacınız var.

Oğlak Burcunda Bugün

Oğlaklar bugün iş hayatınız ön planda olacak. Kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedeflerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Artan sorumluluklarınız sizi zorlasa da sabırlı olursanız başarılı olma şansınız oldukça yüksek. Aşk hayatınızda ise ciddi anlamda hoşlanacağınız biriyle tanışabilirsiniz hazırlıklı olun!

Kova Burcunda Bugün

Kovalar bugün kısa bir yolculuk yapmak durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınıza odaklandığınız bu dönemde yaşayacağınız bazı kritik olaylar sizi eğitim hayatınızı geliştirmeye yönlendirebilir. Öte yandan alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak.

Balık Burcunda Bugün

Bugün başkalarında beklediğiniz desteklerde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz hazırlıklı olun. İnsanlara çok çabuk güveniyorsunuz dikkat deriz! Maddi açıdan zorlanmanız sizi farklı arayışlara itebilir. Daha çok çalışabilir, kendinize ikinci bir iş bulabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkinizde ise oldukça düzenli ve uyumlusunuz.
 
Üst