1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  4 Haziran 2012 Burç Yorumları Haydi Buyrun Gelin....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Aşırı heyecanlanmayın, bundan dolayı çok önem verdiğiniz bir işi karıştırabilirsiniz.Yeni şeylerden mesela yeni ilişkiler, tanışmalar, işler ya da alış veriş gibi şeylerden uzak durmalısınız. Bir yolculuk nedeniyle eşinizden ya da birlikte olduğunuz kimseden uzak kalmanız ihtimali de var.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs
  Ailevi anlaşmazlıklar döneminden de çıkmış bulunuyorsunuz ve bu dönem istediğiniz her şey için ailenizden köstek değil, destek görebilirsiniz.Bununla beraber şunu da unutmamanız gerekli, bilinçaltı patlamalar genç boğalar için geçerlidir ve bu anlatılan olumlu etkilerden faydalanabilmek için duygusal patlamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışmanız gereklidir.

  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Hemen her şeyi gereğinden çok abartma eğilimlerindesiniz. Sizin için en büyük tehlike büyük konuşma konuşmanızdır.Toplum içinde yüksekten atarak gülünç duruma düşebilirsiniz. Ayrıca yerine getirmeniz imkansız sözler verebilir ve sonra da bu yüzden kendinize dünyayı zindan edebilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Ani duygusal patlamalar göstererek ilişkilerinizi çıkmaza sokmanız olasıdır.Gerek genel yaşamınız ve gerekse duygusal ilişkileriniz hakkında insanlar olur olmaz dedikodular üretebilirler, bazı dostlarınız kendilerine emanet ettiğiniz sırlarınızı ortalığa insafsızca yayabilirler.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  İş yerinizde bazı huzursuzluklar ve menfaat çatışmalarının olması da söz konusu olabilir.Fikir münakaşalarına açıksınız. Üzerinizde bulunan bazı olumsuzluklardan kurtulmakla beraber başka konularda şansınız kapanmaktadır. Her şeyden önce iş yerinizdeki huzursuzluklardan kurtulabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Eğer siz evli ve çocuk sahibi olan bir başaksanız bu dönem çocuklarınızla ilgili sevinçler yaşamanız olasıdır fakat çocuklarla ilgili bazı maddi fedakarlıklara da katlanmanız gerekebilir.Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar düzenli yaşamınızı bozabilir.


  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Şansa bağlı konulardan kazançlar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller.Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Herhangi bir önemli hastalığa yakalanıp, yataklara düşmeyi beklemeyin fakat bazı minik rahatsızlıklar da sizi iyice bezdirebilir.Yolculuklara eğilimlisiniz ve beklenmedik yolculuklara çıkmanız da olasıdır fakat bu dönem kazalara da açıksınız. Ama korkmayın, çok tehlikeli birşey yok.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir.Hangi cinsiyetten olursanız olun bu günlerde unutkanlıktan dolayı başınız ağrıyabilir aman dikkat. Bazı yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Yine bu aralar bazı sebepsiz sıkıntı ve bunalımlarada açıksınız. Bugün bir hayalinizi gerçekleştirebilecek bir fırsatla da karşılaşabilirsiniz.
  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Küçük bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok.İş ve para konularında hala sıkıntılı olduğunuz bir dönemdesiniz. Gelir kaynaklarınızda tıkanıklıklar olabilir.Buna karşılık duygusal hayatınızda yeni bir heyecan yaşayabilirsiniz. Bugün eskiden kalma bazı belirli sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.
  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat

  Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Bu dönem bazı duygusal patlamalara da açıksınız.Eğer siz bir kova erkeğiyseniz duygusal hareketlilik ve maddi dengeyi sağlamakta güçlük çekmeniz olasıdır. Eğer siz bir kadınsanız bugün karşı cins üzerindeki çekim gücünüzde önemli artışlar olabilir.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Ne kadar becerikli ve politik davranırsanız davranın kötü bir olayı önlemeyi başaramayabilirsiniz.Her ne kadar kısıtlayıcı etkiler altındaysınız da durum o kadar kötü değil. İşlerinizi son güne bırakmanın zararını görebilirsiniz. Bazı fırsatları kaçırdınız ve yapacak birşey yok.


   
  Son düzenleme: 5 Haziran 2012
4 Haziran 2012 Burç Yorumları Haydi Buyrun Gelin.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Haziran Günlük Burç Yorumları

  4 Haziran Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız....
 2. 25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  25 Mayıs 2012 Burç Yorumları...Haydi Millet Buyrun...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Elinize aldığıızn ve...
 3. 1 Haziran 2012 Burç Yorumları...Hanımla Buyrun Gelin...

  1 Haziran 2012 Burç Yorumları...Hanımla Buyrun Gelin...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de dışarıdad...
 4. 12 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ....Haydi Gelin Meleklere Özel...

  12 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız ....Haydi Gelin Meleklere Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Acelecilikten kaçınmanız ve mantıklı tutumlarda bulunmanız, sonuçlara ulaşmanızı...
 5. 27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  27 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Haydi Hanımlar Buyrun....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu günlerde yaşamınıza kısa süreli...

Sayfayı Paylaş