4 kez adet oldum 5. Adetim gecikti hamilelik olabilir mi

denizkay

Yeni Üye
Üye
4 kez adet oldum 5. Adetim gecikti hamilelik olabilir mi

4 kez adet oldum 5. Adetim gecikti hamilelik olabilir mi​

Merhaba zor durumdayım lütfen yardımcı olur musunuz? 4 buçuk ay önce bir ilişkim oldu. 4 kez kan testi ve 4-5 tane idrar testi yaptım. Hepsi negatif. 4 kez adet oldum ama 5. Adetim 2 gün gecikti bugün akşam da pembe leke geldi çok çok hafif regl sancım var gibi. Gebelik şüphesi olabilir mi? Yoksa başka bir şeyden kaynaklı bir gecikme mi? Lütfen cevap verin kuşkuluyum..

kafa yakan hamilelik soruları.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım hiç stres yapma 4 aylık hamilesin. Zaten 10 kez kan testi 10 kez idrar testi de yapsan çıkmaz çünkü hamilelik testlerle belli olmuyor biz beyin gücümüzle öğreniyoruz. O pembe leke de 5. Ayda yerleşme kanamasıdır hadi hayırlı olsun diyelim :puha:

Canım hiç stres yapma 4 aylık hamilesin. Zaten 10 kez kan testi 10 kez idrar testi de yapsan çıkmaz çünkü hamilelik testlerle belli olmuyor biz beyin gücümüzle öğreniyoruz. O pembe leke de 5. Ayda yerleşme kanamasıdır hadi hayırlı olsun diyelim :puha:
Ya dalga geçmeyin lütfen gerçekten kötü bir durumdayım

Hayırlı olsun bebek geliyor ha :D:D Yahu denizkay, allaşkına neyin kafasını yaşıyorsunuz bu soruyu soruyorsunuz da çok cahillik olmuyor mu bu ? 4 kez adret oluyorsunuz test yapıyorsunuz yok işte hamilelik. Üyeler size hamilesiniz deyince de kızıyorsunuz kötüyüm diyorsunuz. Kafayı değiştirin kafayı, bu kafalar kötü kafalar. Daha önce sizlere bunları biberonla anlattık çam sakızıyla anlattık, çobanın kuzusunu kestik yedik yemekle anlattık. Daha neyi nası anlatalım böyle hamilelik olur mu ? Hamilelik yok hamile değilsiniz. Net.

Geri