1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu hakkında bilgiler vermektedir.

  Sevgili melekler, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle 4 Mart Pazartesi günlük burç yorumunuzu paylaşıyoruz...  < Konu Resmi..>
  Koçlar - İş alanlarınızın ve kariyerinizin göz önünde olacağı bir hafta. İş yapmaktan, sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Hafta başında gücünüzü ve yapabileceklerinizi ortaya koymak sizin için önemli olacak. Yine Balık burcunda ilerleyecek Güneş- Merkür geri süresince Pazartesi ve Salı günleri Verimli bir dönem başlıyor.

  Şimdi kariyerinizde ilerlemek ya da kendi işinizi kurmak için bilgi toplayarak ve insanlarla beraber çalışarak temelinizi sağlam atmalısınız. Buna karşın Bilgi kirliliği, fazla hayalperest yaklaşımlar, aşırı iyi niyet nedeniyle kandırılma ve entrikalı durumlar nedeniyle hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Ayağımızı yere basmakta zorlanabiliriz.

  Halledemedikleriniz sizi yormasın. iş hayatında Koç burcu girişken ve öncüdür ancak şu anki gezegen konumları geri planda kalmanızı ve işlerinizi göz önünde olmadan yapmanızı destekliyor. Gizli hareket ettiğiniz zaman korunacak ve daha başarılı olacaksınız. Martta ise Koç Burcu'na yoğun Yeniay girişi bu aya olgunluk haricinde her şeyi getiriyor. Risk almaktan kaçınmayın. .

  Sizin için 1-16 Mart, finans ve bütçeyle ilgili konularda yol planı çizme dönemi olacak Kariyerinizde önemli bir göreve soyunabilir, evlilik ya da bütçenizi zorlayan yer ya da ev değişiklikleri kararlar alabilirsiniz. Zor geçse de hatırlanmaya değer ve önemli armağanlar bırakmış bir süreç olacak. Nişan, evlilik ve bebek planları sonuçlanabilir Seyahate çıkmak ya da hayattan tat almak için gerekli ne varsa yapabilmek için güzel bir ay olabilir.
  Boğalar - Haftaya seyahat, dış ortamlar, yabancı ortaklı işler, ticaret, eğitim alanlarınız aktif olarak giriş yapacaksınız. Bu alanlardaki konuşma ve görüşmeleriniz Mart başında fazla olabilir. Çalışmaya devam Önemli bir proje için yorucu bir çalışma temposunda olabilirsiniz.

  Sıkılmış olsanız da çalışmaya devam edin. Sonuçları beklediğinizden iyi olacak. Bu haftaki Başak burcunda oluşan dolunayla birlikte beklediğiniz bir anlaşma sonuca erecek. . Sosyal ortamlar çerçevesinde yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak, yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Yine 9-Eğitim evinizdeki Jüpiter- Uranüs’le Mart, ayı boyunca orijinalliği ve atılımları destekleyecek.

  ( 9. mutluluğumuzu tetikleyen koşulları açıklar )Bunu alışılmışın dışında çalışma akışına girmek için mükemmel bir dönem olarak görebilirsiniz. Satürn'ün istikrarlı direnci size Uranüs tarafından bırakılan ani uyanışı sunuyor; çünkü bu iki devasa gezegen Boğalar için mart ayı belki de bu yılın en hareketli ayı olacak ve yılı zirveye taşıyacak.

  21-27 Nisan doğumlu Boğalara ise 27 Mart’ta beklenmedik olaylarla dış ortamlarda bazı sıkıntılar ve engellenmeler oluşabilir. Bunun sonucunda vereceğiniz tepkiler isyankâr etkiler olacak İlişki meselelerinde duygularınızı anlamayan, sizi fedakârlıkta bulunmaya sevk eden partnerinize karşı daha dikkatli olunuz. Özellikle Satürn eskimiş ve zamanını doldurmuş ilişkileri sonlandırıp, yeniden yapılandırmanızı talep edecektir. Değişmesini istemediğiniz durumlarda ısrarcı davranmak bu süreci zorlaştırabilir.  İkizler - Haftanın ilk günleri gözler sizin üzerinizde olacak hayatınızda. Yıldızlar Haklı başarılarınıza bir yenisini daha büyük emeklerden sonra ekleyebilir. Üç gezegenin burcunuza girmesi hayatınıza hassas bir yön getiriyor Yaşamınızda karanlık bir dönem kapanıyor. , sevindirici haberler alacaksınız.

  Kendiliğinden akarak gelen mutluluğa şaşıracaksınız. Gereksiz şeyleri eleme, bazı işlerde ayar yapma ve tekrar organize olma zamanıdır. Yeni başlangıçlar, yeni insanlar, alacağınız radikal kararlar bu dönemin getirileri arasında. Hızlılık yoğun olacak. Ancak Satürn geri hareket döneminde olduğumuzu unutmayalım. Yine garantili işlere yönelin. Vizyonunuza güvenebilirsiniz.

  Vizyonunuzu sezgilerinizle birleştirmeniz durumunda her şey harika olabilir. Özellikle Pazartesi akşamüstü saatlerde* Kimi zaman da, verdiğimiz sözleri tutamayabiliriz. üç hafta boyunca kafanızı karıştırabilir. İş hayatınızda karmaşıklıklara neden olabilir ve sizi başka fırsatları değerlendirmeye itebilir. Bunları yine sağlamlık ve güvence yönünde ele alınız.

  Yine Gezegeniniz Merkür; 1 ve 3 Martta, Mars ve Plüton'la, gergin ters bir açı içine giriyor. Bazı şeyleri aniden bırakma ve yerine yenilerini koyma eğiliminizle başa çıkamayabilirsiniz. (Bu durum 24 Haziran 2012’de başladı ise ve 2015 yılına kadar devam ediyor olacak).

  İş hayatınızda bir değişiklik söz konusu olursa, çok daha iyi tecrübelerin sizi beklediğini hatırlamanızda fayda var. Mart ayı genelinde bazılarınızda belli tarihlerde ilişkiler alanında dönüşüm, mücadele, çatışma gündeme gelmesine işaret ediyor. Değiştiremediğiniz konumunuz sizi zorlasa da şekil değiştirecek.
  Yengeçler - Balık zamanı geldi. İş hayatınızda oldukça yükselecek birçok sürpriz teklif alacaksınız Bir ay boyunca yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konulara zaman ayırabilir, kişisel gelişiminize yatırım yapabilirsiniz.

  Medyada yer almanız ve tanıtım işlerinizin olumlu yönde ilerlemesi de olasılıklar dâhilinde görünüyor Yurtdışı bağlantılarınız artıyor!. Hayati anlaşmalar yapabilirsiniz. Maddi olarak harika gelişmeler sizi bekliyor. Önemli imzalar atabilirsiniz. Fikirlerinizle, yazılarınızla yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

  Bu haftaya gelince, ilk günler sakin kalmak, hatta mümkünse yalnız çalışmak için çok uygun. Kendi kendinize kalıp raporların üzerinden sakince gidebilirsiniz. Çarşamba ve sonrası ise hayatınız bir anda hareketlenecek. Sürpriz iş teklifleri gelebilir, geçmişte yaptığınız başvurulardan geri dönüşler alabilirsiniz. Bankacılık, yayıncılık, pazarlama gibi alanlardan iş teklifleri alabilirsiniz. Tanıtım yapmak için oldukça uygun bir dönem.

  Daha çok yaratıcılık, sanatla ilintili konular sizlere çok daha fazla iyi gelecektir. Organizasyonlara katılabilir, çok daha aktif ve sosyal olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerde bir değişim meydana gelmeye başlayabilir yavaş yavaş yeni gruplar içine girebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz..

  Taşınma, tadilat, gayrimenkul alım-satım konuları ön plana çıkacak. . Bu gözle bakıldığında haritanızın tamamı mutluluk peşindeki çabayı, anlatıyor sevgili yengeç.. Sabırsızlık da bir o kadar fazla. Aşkta veya hangi konuda olursa olsun, çıkarlarınıza uymayan bir durum söz konusu olursa, çabucak kesip atabilirsiniz. Özellikle güç çekişmelerine dikkat edin
  Aslanlar -Ortaklaşa yatırımlara yöneleceğiniz, başkalarının maddi ve manevi kaynaklarından rahatça yararlanabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Balık zamanı, uzun dönemli yatırımlar, ev almak veya ortaklaşa girişilen işler için uygun bir dönem. Verimli bir anlaşma yolda Bu hafta çok seyahat edeceksiniz.

  Eğer cumartesiye kadar uzak mesafeli bir anlaşma için yola çıkacaksanız sakın iptal etmeyin. İyi bir el sıkışması sizi bekliyor .Birçok Aslan burcu yeni ev alabilir satabilir, taşınabilir.. Maddi durumunuz da buna göre yönlenecek Bazı Aslan burçlarının ebeveynleri ve aile üyeleri ile daha fazla ilgilenmesi gerekebilir. Zira hem iki tutulma ve Merkür’ün gerilemesi önümüzdeki 3 hafta boyunca kadersel günleri başlatacak.

  Aynı gün 7. Ortaklıklar evinizdeki Ay'ın tutulması, ilişkilerinize büyü 4 yıldızlı günler için başka bir fırsat sunuyor. Uzun seyahatler söz konusu ev değiştiren Jüpiter sizi uluslararası ilişkiler, yurtdışı seyahatleri, uzun mesafeli yolculuklar, dış ticaret, bilişim, medya ve eğitim konularında yılın en şanslı burçlarından birine dönüştürüyor.

  Şanslar yukarıda bahsettiğim başlıklarda gelebilir. Sadece Akrep burcunda geri giden Satürn bazı aksiliklere neden olabilir, bu uyarıyı dikkate alarak plan yapmakta fayda var.. (Bazılarınızın ilişkileri yeniden yapılandırma sürecine girebilir, mevcut ilişkilerin evliliğe ya da evlilik boyutundaki ilişkilerin başka bir boyuta geçişiyle ilgili konular gündeme gelebilir.
  Başaklar - Burcunuzda oluşan Dolunay, bu haftanızın çok iyi geçmesini sağlayacak. Uzun zamandır düşündüğünüz bir konu çözülecek. İkili çalışmaların zamanı geldi. Karşıt burcunuzda bulunan Güneş, ise yalnız kalmayacağınız bir döneme işaret ediyor. Bir ortaklık yapabilir, ikili girişimlerde bulunabilirsiniz. Risk altına girmeyiniz.

  Çıkarlarınızın ve ilişkilerinizin farkında olarak amacınıza uygun şekilde ve ilerisini düşünerek hareket ediniz. Danışmanlardan, aracı kurumlardan yararlanma, onlardan öğrenme fırsatları da büyük. Haftanın ilk günleri kariyerinizde önemli ve olumlu adımlar atabilir, başarı kazanabilirsiniz. Çarşamba ve sonrası ise ödemelerinizi önceden organize etmenizde fayda var.

  Ama bunun yanı sıra, eğer bir işinizin gelişmesi için hayaller kuruyorsanız, iyi haberler yolda. Birkaç haftadan beri üzerinize yerleşmiş olan miskinlik ve isteksizlik geride kalmaya başlayacak. Artık kendinizden emin olacaksınız. Parasal gelişmeleriniz de hız kazanacak. 11 Mart ve sonrası yeni bir işe başvurma, yeni bir projeye başlama, iş değiştirme gibi etkileriniz çok yüksek Güneş yılın bu zamanında burcunuzdan en uzak konumda yer alır ve enerjisi sizi değil karşınızdaki insanı destekler.

  Özellikle burcun ilk günlerinde doğanlar. Mart ayı sonuna dek sürecek başka bir eğilim ise yeni girişimlerin sonuçsuz kalmasına neden olabilir. İmza atma, söz verme gibi bağlılık altına gireceğiniz durumları ertelemenizde fayda var. Aşk hayatınızda da farklılıklar olacak. Zorlu güzellik olmadığı gibi zorla mutluluk da olmuyor. Hayatınızda biri yoksa aşk kapınızı aralık bırakmanızda fayda var. Ayrıca çocuk sahibi olmayı düşünenler bu zamanı değerlendirebilirler. Yer değiştirme, tadilat, gayrimenkul alım-satım konuları ön plana çıkacak.
  Teraziler - Balık zamanı geldi. Kolları sıvayıp çalışmanız gereken bir hafta sizi bekliyor. Haftanın ilk günler, medya ve yabancılarla bağlantılı konular, büyük düşünmenizi sağlayacak. İletişim becerilerinizi şimdi gösterme zamanı. Kadersel Haritanızdaki Dolunay- Mars ile güçlü kare.

  Kariyer Evinizde yeni bir yön vermek İçin ihtiyacınız olan gayreti sağlayabilir. Büyük bir değişiklik için hazır olun. Burcunuzdaki enerjinin sizlere şifa, şans ve olumlu yönde güzellikler, ödüller kazandıracağını söylemek isterim. Dilerim her biriniz bundan yararlanın. Yine Merkür ün 3 hafta boyunca sizin para evinizdeki geri hareket süresince kafanızda soru işaretleri uyandıran veya uyandırabilecek her türlü noktayı iyice analiz edin.

  Paranızı değerlendirme anlamında bir yenilik düşünüyorsanız, beklemede kalınız,. Şimdi parayı tutma, riskten uzak duruma zamanıdır. Mart ortası itibariyle sizin için hareketli olumlu, aktif bir zaman başlayacak. O zamana kadar önümüze ardımıza iyi bakalım. Önemli parasal görüşme ve konuşmalarınızı birkaç hafta ertelemeniz yararınıza olabilir.

  Bu hafta içinde yapılacak pazarlıklar kârlı sonuçlar verebilir ya da tam tersi bir gelir kaynağıyla vedalılaşabilir. Burcunun son günlerinde doğanlar Düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken; hayatınızdaki ilişkilerinizde bozulmalar, zorlanmalar ve aksilikler yaşamaya müsait olacaksınız. Badana, tamirat ve dekorasyon işlerine kalkışmayın. Ev değiştirmeyin, satın almayın lütfen.

  Siz kurallardan hoşlanan ve belli kriterleri olan bir kişisiniz. Geri giden transitlerin kişiliğiniz üzerinde yapacağı etkileri düşünmeli ve fiziksel ve ruhsal anlamda yaşayacağınız değişimleri iyi tespit etmelisiniz. O kişiden kendinizi geri çekeceğinize mi ya da onunla tamamen ilişkinizi koparacağınıza mı karar vermenize yardımcı olacaktır.
  Akrepler - Yenilenme zamanı: Sabrınızı ve dayanıklılığınızı zorlayan olaylar geride kalıyor. 18 Şubat saat 19.02- 8 Temmuz saat 08.12 tarihleri arasında Akrep burcunda gerileyecek Satürn dönemi… Beni neler bekliyor derseniz?

  Nasıl yaşıyoruz, sevgili seçerken neleri kıstas almaktayız, hayatın güzelliklerinin tadına varma yöntemlerimiz ne? Yaratıcı yeteneklerimizi ortaya koyuyor muyuz, en azından ailemize zaman ayırıyor muyuz? Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz, uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi bir İş planı çerçevesi İçinde pratiğe dökün. Adım adım detayları göz ardı etmeden gerçekleştirmeye çalışın.

  Kariyer gezegeniniz bu dönemde size tüm iyi niyetiyle eşlik edecek ve para kazanmanıza yardım edecek. İşlerinizde pratik konumlandırma sırasında abartıdan hoşlanmadığınız için, sessizce işinizi yapacak ve rahatsız edilmek istemeyeceksiniz. Sağlık sorununuz görünmemesine rağmen; yaşadığınız yoğun duygular yüzünden strese bağlı tansiyon sorunları yaşayabilirsiniz.


  Satürn geri hareketinin bir yüzleşme süreci olduğunu unutmadan hareket etmeli, gerçekçi olmalısınız.. Her anlamda ve alanda, kendinizi yenilemeniz gereken önemli ve yorucu bir 2,5 yıllık süreçtesiniz. Zayıf halkaların kopuşu, yeni kulvarlar, yeni bağlantılar (iş, kişi veya yerleşim, evlilik vb bazında) ya da yeni kişiler sizi bekliyor!
  Kişisel yaşamınız karmaşalarla dolu, para ve ilişkilerinizi idare edebilmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Olayların imkânlar dâhilinde ya çok kötü ya da çok iyi gittiğini gözlemleyebilirsiniz. Merak etmeyin Satürn hep uç noktalarda etkin olur. Yazdıklarım büyük kayıplar anlamına gelmiyor bazı hareketleri olgun bir şekilde karşılayacaksınız.

  İlişkilerinizde tadı kalacak bir yaklaşım söz konusu. Görüşeceğiniz veya işbirliği İçinde olacağınız kişilerin güçlü ve kariyer sahibi olmasına özen göstereceksiniz. Sevgili Akrep, umarım her şey istediğiniz şekilde gelişir.
  Yaylar - Dış dünyadan çok özel hayatınıza odaklandığınız bir döneme giriyorsunuz. Eviniz, aileniz ve bağlantılı konular, iş kadar zamanınızı alabilir. Bu nedenle ajandanızı toplantılarla doldurmamaya, esnek olmaya çalışın. Bu haftanın ilk iki günü ikili çalışmalar söz konusu.

  Karşı taraftan çok şey öğrenebilir, aldığınız bilgilerle başarılı olabilirsiniz. Size destek vermek isteyen, üst konumda kişiler var. Yatırımlarınızı gözden geçirmek için Çarşamba günü ve sonrası çok uygun bir dönem. Ticari konularda hesabınızı iyi biliniz. Öyle herkese güvenip yola çıkmayınız.

  Yeni streslerle yüzleşeceğiniz, zorlukların üstesinden geleceğiniz ve ufuklarınızı genişleteceğinizden, Mart aykırılıklarla dolu bir ay olacak. Düşüncesiz, pervasız tavırlar, riskli eylemler bazı zorluklar getirebilir. Bunun yanı sıra spor ve sanatsal faaliyetlerde artış ve yoğunlaşan haber trafiği söz konusu olabilir Yine. Mars, 7 Mart'ta Plüton ile karşı karşıya gelecek ve dinlenmeye çekildiğini düşündüğünüz bir çekişmeyi yeniden gündeme getirecek.

  Risk almaya itecek. Neyse ki, istediğinizi alacaksınız, fırtınanın göbeğinden başka gidecek hiçbir yeriniz olmayabilir. Yay burcundaki Venüs maddi konularda risk almanız için sizi zorlarken, ortak kaynaklar evinizdeki Jüpiter size partnerinizin, eşiniz, ortağınız, kurumsal şirketler, miras, burs, sponsorluk kanalıyla şanslar getirebilir.

  25 Haziran’a kadar sıkı çalışarak bir fırsatı paraya dönüştürmek için çok yorulabilirsiniz. Her şeyi yeniden yapılandırıyorsunuz sevgili Yaylar, korkmayın ve daha ileriye gitmek için kendinizi gözden geçirin...

  Oğlaklar - Sahaya çıkmak, yeni müşteriler kazanmak, hem sözlü hem de yazılı olarak iletişimi kullanmak için mükemmel bir döneme giriyorsunuz. Bir şeyler yazabilir, tüm arşiv ve dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren bir haber elinize geçmek üzere. Duygularınızı kontrol altında tutmalı ve durumunuzu doğru değerlendirmelisiniz.

  Çevrenizdeki kişiler hisleriniz hakkında ne kadar az şey bilirlerse, istediklerinizi almanız o kadar kolay olacaktır. Talepleri olan kişilere ödün vermek zorunda değilsiniz.. İş gezileriniz bu haftaya koyun ve kazancınızın nasıl arttığınız görün Oğlak’taki Jüpiter bunları pratik bir şekilde kavratarak, stratejik olarak profesyonel yaşamınızda uygulamanız için destekliyor.

  Kaderin işleri istediğiniz şekle büründüreceğine olan inancınızı arttırmanız da lazım bazen. Yaratıcı düşünmeniz ve size vefa borcu olan bir kişinin yardımıyla belli bir konuda ilerleme sağlayabilirsiniz. Demek oluyor ki, 26 Şubat tarihinden itibaren ilişkimiz, kariyer hayatımız, geleceğimiz, evimiz, ailemizle ilgili konularda iç gözlemde bulunacağız. Merkür gerileme dönemleri genel olarak tedirgin karşılanır.

  Oysa hep söylerim. Korku korkunun düşmanıdır. Geri hareket olsun veya olmasın insan bazen yalnız kalmak, düşünmek ister. Hayatımız zorlu ve çetin. Bazen dışarıda yaşanan güçlükler tümüyle eve yansıyor. Bunları ancak güçlü bir iletişimle çözebiliriz. Evden ayrılmayı, iş değiştirmeyi, satın almayı düşünenler, gerçekçi bir şekilde durumunuzu ele alınız.

  Merkür geri hareketi süresince hangi konularda dağıldığınızı, kararsızlık çektiğinizi, neleri kendinize hedeflediğinizi gözden geçirin. Şimdi hassas noktaların tespit zamanıdır. Belki yerleşim yeriniz, işinizde değişiklik düşünüyorsunuz. Tekrar bu kararlarınızı gözden geçiriniz derim.
  Kovalar - Balık zamanı, sizin maddi ve manevi birikimlerinize odaklanmanızı sağlayacak. Bir ay boyunca bağımsız bir iş yapmaya, kendi İşinizi kurmaya karar verebilirsiniz para yönetimine, bankadaki hesaplarınıza ve yeni gelir modellerine zaman ayırmanız, varlıklarınızı ciddi şekilde artırabilir.

  Önce elinizdeki değerin ne olduğunu ortaya çıkarın, sonra yeni kazanç kapılarını araştırın. Pazartesi ve Salı günleri, Entelektüel kapasiteniz herkes tarafından fark edilecektir. Yine bazı Kova burçları Satürn açıları ve tutulmalar ile birlikte aile ve kariyer hayatlarında bazı zorlanmalar ve değişimler yaşayabilirler.


  Zaten ben genelde geri hareketlerin bir mola, onarım, geçmişe yeni bir gözle, ele alınmasını yıllardır köşemde yazıyorum. Ama maalesef her seferinde bu dönem tedirginlikle ele alınıyor. Bu süreçte sizi yönlendirebilecek, rahatlatabilecek ışığınızdır. Bu not sizi koruyacaktır.

  Kendim için en doğru, en hayırlı kararları alıyor ve uyguluyorum. Yine bu Dolunayda yüklü bir ödemeniz ve büyük miktarda paralarla ilgili gelişmeler olabilir. Lüks ve eğlence için çok para harcayabilirsiniz. Eğitim hayatında olan Çocuklarla ilgili harcamalar da sizi zorlayabilir.

  Kredi, borç, komisyon, hisse, miras, vergi, sigorta gibi ortak kaynaklarla ilgileneceksiniz. Bu durum her neyse, hızla sonuçlanacak ve uzamayacak Her şeyi değiştirmek için, önünüzde müthiş bir yıl var.. Dua edin ve son sözü siz söyleyeceksiniz.  Balıklar - 18 Şubat saat 14.01-20 Mart saat 13.02 arasında Balık burcunda ilerleyecek Güneş Balık burcu geçişi, Bu yıl ki iki yıl önce olduğu gibi Venüs Balık burcu geçişiyle örtüşecek Güneş süresince duyarlılık penceremizin perdesi aralanacak Yıldızlar kararsızlık ve umutsuzluklarınızdan uzaklaştırıyor sizleri.

  28 Şubat 2013 tarihinde, tam altı gezegen de Balık burcunda olacaktır. Düşünceleriniz netlik kazanacak ve başarılı girişimlerin altına cesurca imzanızı atacaksınız. Yaşadıklarınızın ağırlığı omuzlarınıza yorgunluk düşürmüş olsa da sizler güçlü insanlarsınız. Silkinecek, bir anda enerjinizi toplayarak iş ve özel yaşamınızda her şeyi kontrol altına alabileceksiniz.

  Öylesine güçlü bir dönemdesiniz ki tıkandığınız, nefes almakta zorlandığınızı hissettiğiniz hemen her konuda rahatlamalar yaşayacak, kararlarınızı başarı ile uygulayabileceksiniz Bir ay boyunca görünür olacak, herkes tarafından fark edilip aranacaksınız. Size destek veren gezegenler sayesinde, aslında sadece içinizden geçirmeniz, hedeflerinize doğru yola çıkmanız için yeterli olacaktır. Ancak ne istediğinizi artık belirleyin. .

  Yine balık burcundaki Mars burcunuz -yükselen burç dâhil olmak üzere kadersel etkiler altında kalan tarafını vurgular. Eğer yurtdışında veya başka şehirde görevliyseniz, bir başka yerde ev alabilir veya bir müddetliğine kiralayabilirsiniz.

  Duygusallığınız yüksek seviyede, bu nedenle aşırı alınganlığı, kendine acıma hislerini bir kenara bırakın. Hayat siz ne isterseniz onu vermeye hazır. 2013 sizin en uğurlu seneniz olacak. En bol kazançlı, en kârlı seneniz, hayat sürekli mutsuzluk, karanlık değildir. Olanlar da, hayrımızadır sevgili Balıklar…


   
4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Mart Günlük Burç Yorumları

  4 Mart Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, telaşlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. İkizler burcundaki Ay'ın enerjisi size uyar ancak plansız ve düzensiz olup daldan dala atlayabilirsiniz. Bugünü en iyi şekilde değerlendirmek için çok fazla alana dağılmadan enerjinizi belirli bir konuya yönlendirmelisiniz. Öğleden sonradan itibaren iletişim trafiğiniz çok yoğun olabilir ve çok çabuk sinirlenme eğiliminde...
 2. 4 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet melekler bakalım burcumuz bugün bize neler diyor 4 Mart Günlük Burç Yorumlarınız :tik: Sevgili Koç, Kimseyi boşuna işgal etmeyin. Uzun uzun konuşmanız fakat bir sonuca varamamanız olasıdır. Yapmayı düşündüğünüz şeyler çok önemli değillerse bunları sonraki bir güne ertelemenizde fayda var. Üzerinizdeki etkiler bazı haksızlıklara uğramanıza sebep olabilirler. İşlerinizi heran rota...
 3. 4 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  4 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  4 Mart Cuma günü günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan ) Terazideki Mars ve Venüs Kovadaki transit Neptün’le tatlı açı yapınca, artık Koçlar için yıldızlar dile benden ne dilersen deyip, bir dilek veya önemli bir hedeflerini gerçekleştirecek. Yeni insanlar, yeni umutlar giriyor hayatınıza. Bu olumlu açı sayesinde işler yolunda görünecek. Kiminiz için ciddi bir...
 4. 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hepinize keyifli bir haftabaşı diliyor ve 18 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumlarına geçiyoruz... 18 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun vadede olumlu ve şanslı etkiler altında olmanıza rağmen bu gün sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir....
 5. 25 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  25 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  25 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 25 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir hafta diliyor ve 25 Ağustos 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumunu bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Her konuda sevginizi ön plana çıkarmanız ve duygularınızla birlikte mantığınızı da aynı ölçüde götürmeniz sizi sevimli bir kişi görünümüne...

Sayfayı Paylaş