1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  4 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi
  4 Mayıs Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız kızlar...  Sevgili Koç,
  Burcunuzda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi ön planda olmaya teşvik ediyor. Özellikle aşk hayatınızda girişkenliğiniz artıyor. Ancak kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmeler nedeniyle hayal kırıklıkları meydana gelebilir. Akşama doğru alacağınız haberler yakınlarınızla ilgili olabilir ve onlarla daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.


  Sevgili Boğa,
  Bugün finansal konular sizin için önemli olabilir. Akşama doğru yatırımlarınızla ilgili yaşanacak güzel gelişmeler sizi memnun ediyor. Bununla birlikte akşam katılacağınız bazı sosyal etkinliklerde tahmin ettiğinizden daha fazla para harcamak durumunda kalabilirsiniz.


  Sevgili İkizler,
  Bugün katılacağınız iş toplantılarından alacağınız sonuçlar umduğunuz gibi olmasa da nezaketiniz ve sıcak tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Akşama doğru Ay'ın burcunuza geçmesi sayesinde hareketliliğiniz ve çok çeşitli konulara karşı olan merakınız artıyor.


  Sevgili Yengeç,
  İş yerinizde yurt dışına yönelik yaptığınız çalışmaların veya anlaşmaların planladığınız gibi ilerlememesi sizi üzebilir. Bununla birlikte çabalarınız ve güzel üslubunuz sayesinde patronunuzun takdirini kazanabilirsiniz.


  Sevgili Aslan,
  Mistik yönünüz ön plana çıkıyor. Aşk konusunda oldukça idealist ve özgürlükçü yaklaşımlar içerisindesiniz. Cinsel yaşantınız ve tutkularınızla ilgili olumlu etkiler sayesinde memnun olabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınızla buluşup güzel vakit geçirebilirsiniz.


  Sevgili Başak,
  İlişkilerinizin devamı için her türlü riski göze almaya hazır olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak bunun kendinizi ne kadar yıpratabileceğini görmezden geliyorsunuz. Bu durum ikili ilişkiler açısından hayal kırıklıkları yaratabilir.


  Sevgili Terazi
  İkili ilişkilerde Venüs'ün etkisiyle uyum, denge ve sevgi ön plana çıkıyor sizin için. Özellikle evlilik ve aşk konularında oldukça olgun yaklaşımlar sergiliyorsunuz. Bununla birlikte sağlık ve hijyen konularında fazla titiz davranmanız gerginliğe yol açabilir.


  Sevgili Akrep,
  İş yerinizdeki düzenle ilgili çok hassas olduğunuz bir gün söz konusu olabilir. Burcunuza özgü keskin sezgiselliğiniz sayesinde en ince detay bile gözünüzden kaçmıyor. Bununla birlikte aşk hayatınızda aşırı kırılgan tutumunuz nedeniyle hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.


  Sevgili Yay
  Venüs'ün burcunuza olan olumlu etkisiyle bugün sımsıcak ve coşkulu bir hava içinde olacaksınız. Aşk hayatınızda çocuksu tavırlarınızla sevdiğinizi etkileyebilirsiniz. Bununla birlikte sağlıkla ilgili bazı olumsuz gelişmeler nedeniyle huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

  Sevgili Oğlak,
  Aile yaşantınızdaki denge ve huzur arayışınız bugün ön planda olacak. Evinizde sıcak ve rahat bir ortam oluşmasını istiyorsunuz. Bu nedenle gün içinde karşılaşacağınız hukuksal ve sağlıkla ilgili problemlerin gerginliğini ev hayatınıza yansıtmamaya gayret etmelisiniz.


  Sevgili Kova,
  Kendinizi ortaya koymak ve çevrenizle güzel iletişim kurmak için ideal bir gün. Bu özellikleriniz sayesinde insanları etkileyebilir ve finansal anlamda kazançlı anlaşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde aşk ve eğlence hayatınız ön planda olacak.

  Sevgili Balık,
  Maddi konulara verdiğiniz önem bugün artacak. Finansal konularda yüksek beklentiler içindesiniz ve bu durum hayal kırıklığıyla karşılaşmanıza sebep olabilir. Akşam aile içinde yaşanacak tartışmalar nedeniyle evinizde gerginlik oluşabilir.

   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler :)
   
4 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Koç, Duygularınızın arka plana çekilip dikkatinizi maddi konulara yoğunlaştırmanızı sağlayacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Ani tepkiler ve dürtülerle karar almaktan kaçınmalısınız. Sevgili Boğa, Duygularınızın güçleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı duygusal hareketlenmeler, dikkatinizi iç dünyanıza çevirmenize neden olabilecekse de, ailevi sorumluluklar sizi dış...
 2. 4 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 mayıs burç 4 mayıs ne burcu Bakalım kızlar 4 Mayıs günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi::ehi: Koç Burcu İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız...
 3. 4 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  4 Mart 2011 Günlük BUrç Yorumları

  4 Mart Cuma günü günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan ) Terazideki Mars ve Venüs Kovadaki transit Neptün’le tatlı açı yapınca, artık Koçlar için yıldızlar dile benden ne dilersen deyip, bir dilek veya önemli bir hedeflerini gerçekleştirecek. Yeni insanlar, yeni umutlar giriyor hayatınıza. Bu olumlu açı sayesinde işler yolunda görünecek. Kiminiz için ciddi bir...
 4. 4 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Nisan 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Nisan 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler :tik: Sevgili Koç, Önümüzdeki günler içinde sevinçleriniz var. İlginç bulacağınız değişik biriyle mutlu günler geçirebilirsiniz. İnatçılığınızı aşırılığa götürdüğünüz durumlardan, sonradan farkına vardığınız zararlar görebiliyorsunuz. Çok özel dostluklarda, önyargılı yaklaşımlar üzüntüler doğurabilir. Son yaşanılan olayların yol...
 5. 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 4 mayıs cumartesi burç yorumları 4 mayıs 2013 cumartesi günlük burç Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Yay 23 Kasım – 22 Aralık Eve, yerleşime veya aile yaşantınıza dair gelişmeler gündeminizde önem kazanmakta. Bazı sonlanmaların...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş