Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  günlük burç yorumları 4 mayıs cumartesi burç yorumları
  4 mayıs 2013 cumartesi günlük burç

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz..  [​IMG]
  Yay 23 Kasım – 22 Aralık

  Eve, yerleşime veya aile yaşantınıza dair gelişmeler gündeminizde önem kazanmakta. Bazı sonlanmaların getirdiği belirsizlikleri veya pişmanlıkları yaşayabilirsiniz. Geçmişte sizi meşgul etmiş ve fedakarlığa sürüklemiş konularla ilgili gerçeklerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızı ve bedeninizi zorlayan alışkanlıklarınızdan kurtulmak için uygun koşullara sahipsiniz; bu olumlu etkileri biraz emekle kendi lehinize çevirebilirsiniz.

  Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

  Bugün yakın çevre ve kardeşlerle yaşanacak olaylarda mantığınızın yanı sıra duygularınıza ve sezgilerinize de kulak vereceksiniz. Geçmişte arkadaşlık ettiğiniz kişilerle yeniden bir araya gelebilir; anılarınızı tazeleyebilirsiniz. Hayalinizde olan bir eğitim veya seyahatle ilgili girişim yapabilirsiniz. Aşktan yana şanslı ve keyiflere açıksınız; çocuklarla olan ilişkiniz mutluluk kaynağı olabilir.

  Kova 21 Ocak – 19 Şubat

  Gerçekçi düşünmeniz gereken bir dönemdesiniz.

  İş ve sosyal hayatınızda aldığınız sorumluluklar kendinizi değerli hissetmenize katkı sağlarken sizi beklenti içine de sokuyor olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek veya sevdiklerinizi mutlu etme uğruna için bütçenizi aşan harcamalar yapabilirsiniz. Ev, yerleşim veya gayrimenkulle ait işler sizi uğraştırmanın yanı sıra fırsatlar da getirebilir.

  Balık 20 Şubat – 20 Mart

  Burcunuzdaki Ay; kendinizi daha rahat ve etkileyici ifade etmenize olanak sağlamakta. Maddi manevi güvene ve huzura önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Geçmişte yaşadıklarınıza şükrederek ve ders çıkararak geleceğinizle ilgili sağlam adımlar atabilirsiniz. Beraberliğinizi daha üst boyuta taşımak isteğinde olmanız bazı fedakarlıklar yapmanızı gerektirebilir.

  Koç 21 Mart – 20 Nisan

  Geçmişinizi hatırlatan olaylar gündeme gelerek anılarınızı hatırlamanıza yol açabilir.

  Ruhunuzun derinliklerine inerek kendinizle ve korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Hassasiyetinizin arttığı bugün sevdiklerinize karşı fedakar olabilir; yardımlarına koşabilirsiniz. İç dünyanızda sakladınız sanatsal yetenekleri ortaya çıkarabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

  Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

  Geçmişinizde hayatınızda önemli yer tutan arkadaşlarınızla tekrar karşılaşabilir; anılarınızdan bahsedebilirsiniz. Gün içinde eşiniz, ortağınızdan veya otorite konumundaki kişilerden alacağınız destekler hayallerinizi gerçeğe döndürebilir. Sanat, edebiyat, şiir, dans gibi etkinliklerde yer almaktan keyif alabilir; yeteneklerinizi gruplar içinde gösterebilir ve ilgi görebilirsiniz.

  İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

  Sosyal hayatınız bugün hareketlenebilir; ailenizle, sevdiklerinizle birlikte bir gün geçirebilirsiniz. İşinizle ilgili hayallerinizi konusunda uzman kişilere danışarak fikir almak gelecekte yapacaklarınız için bir ön hazırlık gibi olabilir. Bilinçaltınızda sizi huzursuz eden düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmak veya bir kenara bırakmak kendinizi iyi hissetmenize yola açacaktır.

  Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

  Hayallerimizi gerçeğe dönüştürecek fırsatları bugün yakalayabilirsiniz. Eğitim, yurtdışı veya uzak yolculukları içeren konularda girişimde bulunabilir; aşk ve çocuklarla olan ilişkinizde yaşanan sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Hassasiyetinizin ve duygusallığınızın artması dostlarınızın maddi manevi desteğine ihtiyaç duymanıza sebep olabilir.

  Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

  Duygusal paylaşımlarınızda hassas olduğunuz günlerdesiniz. Ruhunuzun derinliklerindeki derinliklerinden gelenler ilişkilerde sizi daha bir tutkulu kılabilir. Aileden gelen veya ortak olduğunuz mal, mülkle ilgili konular gündeminizde önemli yer tutabilir. İş hayatındaki konumunuzu korumak adına kaynaklarınızın bir bölümünü bu alana aktarabilirsiniz. Etki altında kalmadan hareket etmelisiniz.

  Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

  İkili ilişkiler ve ortaklıklarda yaşayacağınız güzelliklerin yanı sıra bazı belirsizliklere de açıksınız. Karşı tarafın talepleri sizin isteklerinizden vazgeçmenizi ve fedakarlık yapmanızı gerektirebilir. Gelişmeleri gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirmenizde fayda var. Gelecekteki maddi güvencenizi sağlamak adına yabancılarla veya eğitimle ilgili ortak çalışmalara girebilirsiniz.

  Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

  Günlük programınızın yoğun olması iyi organize olmanızı gerektirmekte. Ancak aynı anda birkaç yerde birden bulanamayacağınız için kendi isteklerinizden vazgeçebilir; sevdiklerinizin ihtiyaçlarına göre davranabilirsiniz. Evinizde yapacağınız tadilat, tamirat gibi işler maddi manevi yorgunluk yaratabilir. Sağlığınızı önemsemeli kendinizi gereksiz yere yıpratmamalısınız.

  Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

  Aşkla ilgili oldukça güzel hayaller kuruyorsunuz ancak idealistsiniz. Beklediğiniz birlikteliği yaşabileceğiniz koşulların oluşması için her iki tarafında da istekli olmasının yanı sıra güven vermesi gerektiğine dair inançlarınızda ısrarcısınız. Bugün arzu ettiğiniz kriterde kişilerle karşılaşma şansınız yüksek. Günü çocuklarınızla ve sevdiklerinizle keyifle geçirebilir; geziler yapabilir; sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz.
   
4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 mayıs burç 4 mayıs ne burcu Bakalım kızlar 4 Mayıs günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi::ehi: Koç Burcu İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız...
 2. 4 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 4 Mayıs Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Burcunuzda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi ön planda olmaya teşvik ediyor. Özellikle aşk hayatınızda girişkenliğiniz artıyor. Ancak kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmeler nedeniyle hayal...
 3. 11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 11 mayıs 2013 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle 11 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ (21 mart – 20 nisan) Özgürlüğünüze çok fazla düşkünsünüz. Bu yönünüzü fazla göstermeniz çevrenizdeki insanları negatif etkiliyor. Aynı zamanda size fikir vermek isteyen...
 4. 18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  18 mayıs günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 18 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu Bugünlerde gelirlerinizi arttırmanın yeni yollarını arıyor olabilirsiniz. Yarı zamanlı bir işte çalışmayı ya da ek iş almayı deneyebilirsiniz. Boğa Burcu...
 5. 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç youmları 25 mayıs 2013 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 25 Mayıs Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Koç Birine ‘katlandığını’ düşünüyorsan ve zaman zaman dayanılmaz derecede sıkıldığını, bunaldığını hissediyorsan sebeplerini incelemelisin. Bilinmeyenden korkman mı sebep ya da...

Sayfayı Paylaş