Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili Koç, Duygularınızın arka plana çekilip dikkatinizi maddi konulara yoğunlaştırmanızı sağlayacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Ani tepkiler ve dürtülerle karar almaktan kaçınmalısınız.


  Sevgili Boğa,
  Duygularınızın güçleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı duygusal hareketlenmeler, dikkatinizi iç dünyanıza çevirmenize neden olabilecekse de, ailevi sorumluluklar sizi dış dünyaya döndürebilir.

  Sevgili İkizler,
  İşlerinizi herhangi bir sebepten ötürü gizlilik içinde yürütmek isteyebilirsiniz. Kendi iç dünyanıza kapanmanız da mümkündür. Düşüncelerinizle ve hislerinizle başbaşa kalabilirsiniz.


  Sevgili Yengeç,
  Bugün, iş ya da eğlence amaçlı çeşitli sosyal faaliyetlerde bulunabilir, insan gruplarının arasına karışabilirsiniz. Kalabalıklar arasında kendinizi iyi hissedecekseniz de, gün içinde gergin bir mekanda da bulunabilirsiniz.


  Sevgili Aslan,
  Görev ve sorumluluklarınıza önem vereceğiniz bir gündesiniz. Üstleriniz veya otorite konumundaki kişilerle sık sık biraraya gelebilir ve bu yüzden bir parça gerilim yaşayabilirsiniz. Sert tepki vermekten kaçının.

  Sevgili Başak,
  Bugün, kendinizi oldukça özgürleşmiş gibi hissedebilirsiniz. Korkularınızın üzerine gidecek cesaret ve enerjiyi içinizde bulabilirsiniz. Esnek olmayı başarırsanız, etkin hamlelerde bulunmak kolay olabilir.

  Sevgili Terazi,
  İlişkilerinizde bir uyum havası hakim olabilir. Ancak, bugün daha fazlasını isteyebilirsiniz. Derin iletişimler, samimi bir hava, duygu paylaşımı sizin için çok daha büyük bir önem arz edebilirler.

  Sevgili Akrep,
  Kendi başınıza hareket etmeyi isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak günün niteliği, işbirliğine ve ortaklığına yönelmenizi daha faydalı kılacaktır. Bu şekilde, daha hızlı yol katedebilirsiniz.

  Sevgili Yay,
  Bugün işlerinizde önemli bir artış olmasını bekleyebilirsiniz. Çalışmak size sıkıntı vermeyecektir ancak detaylar içinde kalınca, ileriyi görmekte zorlanabilirsiniz. Geleceğe odaklanmak için uygun bir gün değil.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün, halinizden oldukça memnun olabilirsiniz. Keyfinize bakmak, neşeli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Sıkıcı işlerle uğraşmaktan veya sorunların üzerine gitmekten kaçınmanız mümkündür.


  Sevgili Kova,
  Ev ile ilgili konular tüm gün boyunca zihninizi meşgul edebilirler. Evde olmak bugün size mutluluk verecekse de, sizi, aile bireyleri arasındaki bazı gerilimleri giderme zorunluluğunda da bırakabilir.


  Sevgili Balık,
  Bugün, son derece yüksek tempoda geçebilir. Haberleşme ve iletişim trafiğinde de artış olmasını bekleyebilirsiniz. İletişimin, öfkenin sebep olduğu patlamalar nedeniyle olumsuz etkilenmesini engelleyin.


   
 2. *LavinyA*

  *LavinyA* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  1.403
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
  Cevap: 4 Mayıs Günlük Burç Yorumları
  hmmmm.. çok teşekkürler pasika.. sert tepki yok bugün:D
   
4 Mayıs Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 mayıs burç 4 mayıs ne burcu Bakalım kızlar 4 Mayıs günü sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :ehi::ehi: Koç Burcu İş hayatınızda ortaya çıkan olumsuzluklar yeterince önem verdiğiniz taktirde yoluna girecek. Maddi açıdan pek parlak bir dönem değil. Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız...
 2. 4 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi 4 Mayıs Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Burcunuzda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi ön planda olmaya teşvik ediyor. Özellikle aşk hayatınızda girişkenliğiniz artıyor. Ancak kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmeler nedeniyle hayal...
 3. 25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 mayıs günlük burç yorumları 25 mayıs burç yorumları 2011 2011 burçlar 25 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 25 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale...
 4. 4 Mayıs 2012 burç yorumları

  4 Mayıs 2012 burç yorumları

  21 Mart - 20 Nisan Bugün maddi konularda rahatlama sağlayacak bir başarı kazanacak veya birşeyler elde edeceksiniz. Bu durumun çevrenizde bulunan bazı kişilerin kıskançlığını çekme ihtimali de güçlüdür. Arkanızdan düşmanca tutumlara girilebilir ve bazı insanlar size karşı kışkırtılabilir. Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız sizin aleyhinize gelişebilir. Ne olursa olsun insanlarla...
 5. 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 4 mayıs cumartesi burç yorumları 4 mayıs 2013 cumartesi günlük burç Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir haftasonu geçirmenizi diliyor ve 4 Mayıs 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. Yay 23 Kasım – 22 Aralık Eve, yerleşime veya aile yaşantınıza dair gelişmeler gündeminizde önem kazanmakta. Bazı sonlanmaların...

Sayfayı Paylaş