4 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Başlangıç tarihi
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
4 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları
4 Ocak 2011 Salı günü burç yorumlarını okuyarak günü başlamak isteyen melekler için :tik:

Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan )
Terazideki Mars ve Venüs Kovadaki transit Neptün’le tatlı açı yapınca, artık Koçlar için yıldızlar dile benden ne dilersen deyip, bir dilek veya önemli bir hedeflerini gerçekleştirecek.
Yeni insanlar, yeni umutlar giriyor hayatınıza. Bu olumlu açı sayesinde işler yolunda görünecek. Kiminiz için ciddi bir ilişkinin ufukta göründüğüne şahit olacaksınız, “hayır” diyemeyeceğiniz güzel bir ilişkiye somut adım atacaksınız. Ve bu ilişki hızlı ilerleyecek gibi, ama dikkat edin çabuk tökezlemesin ilişkiniz. Bu ayın ilk yarısı ruh gücünüz ve gönül gözünüz açıkken başlangıçları sağlam ve güzel yapın yoksa iyi başlar tutkulu bir ilişkiye dönüşür ama aynı zamanda sorunları da akabinde ortaya çıkar. Bu ilişkiden dolayı hem dikkatleri hem de kıskançlıkları vs üzerinize çekeceksiniz.
Kimi Koçlar ise, hedeflerinde olan taşınma işini somuta dönüştürecek gibi. Bu ay düşünmek yok harekete geçmek var, zaten yıldızlar sizi otursanız da yerinizden kımıldatacağa benzer.
Kimi Koçlar ise, güzel bir iş teklifi veya yeni iş imkanı ile yeni insanlar içine girecek. Veya iş yerinde bazı değişiklikler beraberinde bazı bakımlardan tartışma, çatışmayı da beraberinde getirecek gibi. Aslında Terazideki yıldızlar size zıt, zor enerji gönderse de, Kovadaki Neptün’ün büyülü olumlu açısı, sanki şerden hayır doğar misali olayları sizin lehinize döndürüyor ayın ilk yarısı. O yüzden ilk yarıda kararsız kalmayın, zaten aynı güzel açı kararlarınızda sizin gözünüzü açacak, zihin açıklığı da verecek. Bu ay kalbinize, sezginize güvenin ve vermeniz gereken kararı hızlı verin.

Daha uzun yol hatta yurt dışı düşünenler için, ilginç bir durum var. Tam vazgeçerken, ertelerken, ani çıkan bir imkanla tası tarağı toplayı gitme söz konusu olabilir. Ama dış bir imkanla olacak bir şey gibi bu. Yani, iş sizin plan, inisiyatifinize kalırsa daha erken derim.
Bu ay Koçlar hayli romantik, ayın ikinci yarısı mumlar eşliğinde, gözlerden uzak romantik anlar geçireceğe benzer. İlişkiyi net prensiplerle başlarsanız kısa süre sonra yakınlık artacak, tutkulu bir aşka dönüşecek gibi. Ama kötü başlanırsa, evet yine romantik anlar var ama bir taraftan da kafa karışıklığı sizi rahatsız etmeye başlar.
Para konusunda da ilginç bir ay gibi. Acaba diyorum, bir yerlerde unutulan bir ballı arsa mı var ailenin?.. Yoksa, daha önce adımlarını attığınız bir işiniz bu ay ses getirip hemen ardından parasal ödülünü mü verecek?..
Ne şekilde olursa olsun, sanki beklenmedik para var gibi. Ya beklenmedik ya da beklendiğinden iyi para. Borsa ile uğraşanlara ise tavsiyem, sanki ayın ikinci yarısı ve gelecek ayın ilk yarısı iyi vuruş yapacaklar, ama hemen arkasından temkinli tavra geçsinler derim.
Transit Satürn’ün badiresini ilk elden yaşayanlara söyleyeceğim, üzülmesinler, tüm Koçlar bu badireden sırayla geçecekler. Daha önce Başaklar, Balıklar geçti, sıra sizde yapacak bir şey yok. Hayatın kuralı, hepimizin ciddi sınavdan geçeceği zamanlar vardır ve bunlar kaçınılmazdır. Bu sınavların iyi yanı; hayattaki önceliklerimizi daha iyi anlamamızı, kendimize sahip çıkmamız, hayatımızın iplerini bizzat kendimizin ele alması gerektiğini ve ne kadar güçlü olduğumuzu anlamamızı sağlar. Önceden yaptıklarımız bizim emniyet sigortamızdır ve geçmişte ne kadar sağlam, ne kadar hatalı davrandık onu anlarız. Bir de, hayatımızdan çıkması gereken ama atamadığımız şeyleri atmamıza yardım ederler. Ya o şeyleri düzeltiriz olması gerektiği noktaya koyarız, ya da atmamız gerekiyorsa atarız. Yoksa, Satürn’ün tokadını yeriz alim Allah.
Satürn 7.ev ilişkiler evinde. Kimi Koçlar boşanırken, ayrılırken, kiminiz de evliliğe adım atacaksınız. Ama ikisi de kolay olmayacak. Evlilik yapacaklar hassas bir dönemde evlendiklerinin bilinciyle hareket etmeli. Boşanacaklar da ya gerçekten bitmesi gereken bir ilişkiden kurtulacaktır ama bu ayrılık tahmin ettiğinden zor olacaktır, kimi Koçlar da, boşanmayacak ama ilişkilerinde artık eski o kişi olmayacaktır. Tavizsiz, huzursuz ve net tavırlı olacaktır, bu arada duygusal olarak katı tavrınızın dozu artabilir. Kırmadan dökmeden önce biraz düşünmek gerekir yine de..
Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesinden mutluk duyacaksınız. Bu ay netsiniz. Size karşı ani çıkış yapacak kişi olursa onu bile güzelce ikna etmenin yolunu bulacaksınız, bu tavrınızla saygı uyandıracaksınız. Bazı zorları başarmaktan mutlu olacaksınız.
Tek bir şey var dediğim gibi, var olan ve sizi sıkan, düzelmesi gereken ilişkiniz. Bu bir eş, bir dost veya bir anne vs olabilir. Bu kişi kimse onunla açık ve net konuşmanın vakti gelmiş. Bu meseleyi masaya yatırmanın vakti gelmiş. Net konuşulmaz, ortak payda bulunmazsa ilişki bitme noktasına gelir, şakası yok.
Bu arada, kimi Koçlar ise, bir aile büyüğünün rahatsızlığı ile, bu sorunun sorumluluğunu üzerine alması gerekecek gibi, iş size düşecek.
Boğa Burcu ( 20 Nisan-20 Mayıs )
Bu ay zihinsel aktiviteler, iş veya bazı girişimler için görüşmeler var. İş haricinde sosyal ortamlarda görüşmeleriniz olacak, hayli ilginç geçecek sohbetler olacak.
Kimi Boğalar da sanki bazı girişimler çerçevesinde bazı kişilerle masaya oturacak gibi. Bu kişilerle görüşme ayın ilk yarısında sekteye uğrayabilir çünkü Merkür geri pozisyonda iken, ha bire planlar, tarihler ertelenmek durumunda kalır. O yüzden dert etmeyin, havada Merkür’ün bir hattı kopmuş gibi düşünün yani bir haberleşme telinde sorun vardır. Ertelemeleri kötüye yormayın.
Planda olmayan ve sizi çok mutlu edecek görüşmeler de olacak bu ay. Bu ay bu görüşmeler için sosyal ortamlarda olacaksınız sık sık. Sizi evde rahat bırakmayacak sevdikleriniz ve diğer kişiler.
Tepe evdeki yani 10.evdeki Neptün’e Terazideki Mars’ın göndereceği olumlu enerji, işte muğlak giden durumlara açıklık getirecek. İşte durumlar netlik kazanacak ve bu netlik içerisinde sizin de bir beklenti, talebiniz olumlu karşılanacak gibi. İşte verimli ve güzel bir hava hakim olacak. Keyifle gideceksiniz.
Ayrıca bu ay işte beklentilerinize güzel cevap alıp beklentinizin somutlaşması kimi Boğalara bir taşınma, bir tayin veya ne bileyim yeni bir hareketlilik getirecek gibi. Aslında bu yenilik daha önce beklediğiniz bir şey olsa gerek, şaşırmayacaksınız sadece gerçekleştiği için mutlu olacaksınız.
Sağlık sorunu olan Boğalar için bu ay doğru kişilerle görüşme, doğru zamanda tedavi kararları verme şansı doğacak ayın ilk yarısında. Bu hızla iyileşme verebilecek bir şans gibi.
Balıka dönecek olan transit Jüpiter aşk olaylarını hareketlendirecek, canlandıracak. Daha önce evlilik kararı verenler evliliğe yaklaşmış, her an düğün olabilir. İlişkilerinde sorunları olanlar da, olumlu bir şekilde çözmek için imkanlar, şanslar elde edecek. Bir anda, kişi/kişilerin gözdesi, değerlisi olacaksınız. Duygusal bazda size bazı geri dönüşler söz konusu olabilir. Birileriyle barışma, sorunları düzeltme imkanı verirken yıldızlar siz de ılımlı ama açık olun, kapıyı açık tutun, tavrınızı belli edin, inanın beklentilerinize karşılık bulacaksınız. Kıymetiniz anlaşılacak çünkü.
Ayın ikinci yarısında siz de zaten aşka açık olacaksınız, güzel, hoş şeyler, romantik şeyler yaşamak isteyeceksiniz. Eğlence ortamlarında yorgunluk atacaksınız. Bu ay canlanacaksınız. Kendinize geleceksiniz.
Boğalar bu sene 11.ev ideal, hayaller evinde bulunan Jüpiter ve Uranüs’ün size vermek istediği çok önemli bir hediyeyi almadıysanız hala, ayın ikinci yarısından itibaren bu hediyeyi almanız için yıldızlar yeniden size göz kırpmaya başlayacak.
Yıldızlar sizi son derece iradeli, canlı, kararlı, esnek, pozitif yapacak. Aktif ve kararlı ve pozitif bir ruh hali ile, olayların içinde olacaksınız. Ulaşmak istediğiniz güzel hedefler için inisiyatif ve iradeniz yerinde olacak.
Kimi Boğalar göz kamaştıracak. İlgi odağı olacaklar. Çekicilik ve cazibeniz son derece yüksek. Parlayacaksınız sosyal ortamlarda.
Yeni kararlarınızı eyleme geçirmek için ayın 14’üne kadar bekleyin yani Merkür doğru pozisyona geçsin. Ayın 14’üne kadar ise, daha önce verilmiş kararların sonuçlarını alırsınız.
Ayrıca bu ay halletmeniz gereken şeyleri dostlara falan danışmayın, ilgili kişilere başvurun direkt olarak. Çok kişi ile konuşursanız kafanız karışır.
Para işlerinde dikkatli olun Balıktaki yıldızların para, yatırım evlerine açıları sert. Spekülatif işlere kalkmayın derim. Sonucunu gördüğünüz işlere kalkışın derim sadece.
Aşkta dediğim gibi olan bir ilişkiyi düzeltmek, daha iyi bir noktaya taşımak için güzel sürprizli fırsatlar doğacak, değerlendirin derim. Kimi Boğalar ise, sanki, işte, veya bir resmi veya günlük işi halletme vesilesiyle tanıştığı biri ile bir süre sonra sosyal ortamlar paylaşmaya başlayacak gibi. Kiminiz de sanki bir akraba, yakın vs tanıştırması ile bir görüşme yaşayacak gibi. Kafanız karışsa da, sanki iyi bir ilişki olduğunu hissedeceksiniz. Bu ay anlık çarpma veya çarpılmalara açıksınız. Yıldırım aşkına hazır olun derim!..
İkizler Burcu ( 21 Mayıs-21 Haziran )
Aya yüreğinizi hoplatacak bir haberle başlıyorsunuz. Ama korkmayın bu bir sevinçli haber, uzaklardan gelen. Ayın ilk yarısına kadar yıldızlar sizden yana merak etmeyin.
Bu ayın 9’unda Balıka geri dönüp Uranüs’le kavuşum yapacak olan Jüpiter yine hayatınızı karıştırmaya niyetli. Ancak bu yıldızları iyi okursanız, mesajlarını iyi alırsanız görürsünüz ki, bu yıldızlar sizi uyandırmak istiyor. Haritanızın tam tepesinde sizi tümden, genel hayat içinde kökten bir sorgulama ve özgürleştirme yolunda, taşları yerinden oynatmakta. Taşlar yerinden oynayacak ki, bugüne kadar kurduğunuz hayat düzeniniz içinde nelerin gerçek, nelerin geçici, ezberci sisteme endeksli olduğunu göresiniz.
Yıldızlar sizi kökten yenilemek istiyor, aslında bu bir şanstır, hele Teraziye yeni geçen Satürn ve hala Kovada bulunan Neptün size destek verirken, bu özgürleşmeyi, bireyselleşmeyi, hayatınızı yeniden ama bu sefer sizin kişiliğiniz ve özgür iradenizle düzenlemeniz için bu zamanlar uygun değil de ne zaman uygun olacak, kısacası tam zamanı. Gerçek bir değişimin ve anlamlı bir düzen kurmanın tam da zamanı.
Tabii bu kolay değil, hele bu değişime hazır olmayan, ezberlenmiş hayatta gül gibi geçinip giden, veya ruh gibi yaşayanların rahatı bozulmuştur kesinlikle. Olaya değişim penceresinden bakınca işler daha kolaylaşır sizin için, değişime direnirseniz, zorlaşır. 2011’e kadar sizi Balıktan Uranüs ve Jüpiter rahat bırakmayacağa benzer. En iyisi, kaçmak yerine onları dinlemektir. Ve yapabileceğiniz değişimleri yapmanız için somut adımlar atmanızdır. Bu sürecin sonunda kendinizi keşfedeceksiniz. Kendiniz olacaksınız, değer bütün yorgunluğa.
Ayın ilk yarısına kadar Terazide olan Mars ve Venüs hala size destek vermekte, son derece canlı ve kararlı bir enerjiyle doldurmakta sizi.
Uranüs ve Jüpiter uyanışını daha önce başarmış olan ve doğru hayat yoluna girmiş olan İkizler bu ay kendilerinden bahsettirecek. Çok güzel bir hedefe ulaşıyorsunuz. Bu hedef ileride kuracağınız veya yakında kuracağınız hayat tarzınızın ilk somut temeli olacak. Bu hedeften sonra geriye dönüş yok.
Uzaklar, yasa, yetkili kişilerle işleri olanlar güzel sonuçlar ile sevinecekler. Bir müjde gibi gelişme sizi bekliyor.
Kimi İkizler ise, aşkta çok şanslı bu ay. 5.ev aşk evinde toplanan Terazideki Venüs, Mars ve Satürn’den aldıkları güçle, ciddi bir ilişkinin ilanını duyuracaklar adeta. Belki de bir parti ile bu güzel aşkı sevdiklerinizle paylaşacaksınız. Geçen sene şiir gibi bir aşk var diye anlattığım aşkın sanki daha ciddi bir boyuta taşınması gibi bir şey bu. Şayet o aşk bittiyse üzülmeyin bu yıldızlar size aşk verir, hem de çok güzel bir aşk! Romantizm siz bekliyor, yıldızlar sizin aşık olmanızı istiyor; Terazide Mars, Venüs, Kovada Neptün bir konsensus halinde size aşk vermek istiyor, daha ne olsun değil mi? Bu ay bu şansınızla kıskanılacaksınız bence.
Diğer İkizlere gelirsek, tepedeki evin meslek evi olduğunu hatırlarsak, daha önce iş değiştirme konusunda dikkatli olun derken, bu ay hiç korkmayın diyorum hem yeterince bu asi Uranüsle baş etmeyi öğrendiğinizi tahmin ettiğim veya umduğum için hem de Terazi ve Kovadaki şanslı, yumuşak enerjilerin sizin iyiliğiniz için bir ortak anlaşma içinde oldukları için. Bu ay kendinizi gerçekten ifade edebileceğiniz bir iş sizi bekliyor. Veya daha önce mücadelesini verdiğiniz bir iş vardır, işte bu ay alacağınız somut bir ödül, bir teklif veya terfi ile bu işin resmi olarak size statü, kalıcı iş ve para getiren iş olduğunu göreceğiniz bir ay olacak.
Ayın negatif açılarına gelirsek, 10.ev ve 4.ev arasında sert enerjiler var. 4.ev yuva evi demektir, bu ay evde ağız tartışması, olayların masaya yatırılması söz konusu. Merkür ayın 12’ine kadar geri pozisyonda olduğu için tartışmalar bu zamana kadar kısır döngü içinde geçebilir. Aynı şeyler söylenip durur ama Merkür doğru pozisyona geçtiği günden itibaren, kısır döngü biter, ay sonlarına doğru haklılığınızı kabul ettirmeye başlarsınız. Kısır döngüden çıkarsınız.
Kimi İkizler ise, sanki bir çocuğunu eğitim için uzaklara gönderecek ve bunun hem sevinci hem üzüntüsünü yaşayacak gibi.
Para cephesi bu ay hem iyi hem tartışmalı. Para yüzünden eşiniz veya yakınınızla tartışma yaşanabilir. Artı zevkler ve lüks alım için fazla harcama yapılacak gibi, bu da tartışma konusu olabilir. Ama merak etmeyin, sabırlı davranırsanız çözülmeyecek bir sorun değil.
Sağlıkla ilgili olarak sevdiğiniz biri veya siz sanki bir ameliyat kararı almak durumunda kalacaksınız gibi. Yıldızlar size destek olurken, korkulacak bir şey yok derim.
Yengeç Burcu ( 22 Haziran-22 Temmuz )
Evde değişen koşullar iyice gün yüzüne çıkmış, belirgin hal almış görünüyor. Geçen aydan beri yuva evinizde olan Terazideki Mars, Venüs ve Satürn evde bazı şartları temelden değiştirmeye niyetli.
Kimi Yengeçler yeni eve, kiminiz birinin uzaklara gitmesine, kiminiz evde birinin sorumluluğunu almaya, kiminiz evde yapılması gereken işle ilgili sorumluluklara, kiminizde yalnız kalmaya alışmak durumundasınız yıldızlardan okuduğum kadarıyla. Bu yeni yuva koşulları size yeni bir hayat tarzını da dayatıyor bir yerde, henüz Balıktaki yıldızlardan bu değişime alışmak için olumlu destek almakta ve değişimi içinize sindirecek sürpriz gelişmeler ile moral bulmaktasınız. Ama iki kere iki dört, değişim şu an su yüzüne çıkmış olsa da gelecek sene kesin olarak gündeme oturur. Yani, artık koşullar geriye dönüşü olmayan şekilde netleşir.
Ancak ilginçtir, yıldızlar sonbaharda, bu ayda dahil, size bazı önemli olumlu enerjiler göndererek, değişimi sürpriz güzel gelişmeler ile lehinize çevirme şansı vermekte. Sonbaharı iyi değerlendirin derim, çünkü bu dönemki yıldızlar adeta “erken önlem, erken bir Hızır” gibi yetişmekte.
Yani, olumlu yıldızların verdiği pozitif enerji ile durumları lehinize çevirebilirsiniz. En kötü olasılıkla Uranüs Balıktan zaten sizi değişimlere alıştırmıştır en azından düşünce ve hayat görüşü olarak. Artık yeni ve zor bir koşul sizi sarsmayabilir. Uranüs ve Jüpiter ortaklığı, size şanslı kazanımlar, gelişmeler vermekte hala. Dolayısıyla, diyeceğim o ki, siz bu değişime hazırsınız belki daha farkında değilsiniz ama hazırsınız.
Bu ay ruhunuzdaki idealist yanın ortaya çıktığına şahit olacaksınız. Şartlar sizi zorladıkça siz daha cesur ve kararlı olacaksınız. Ve bu kararlılık ve netliğinizin faydasını göreceksiniz ilerleyen günlerde.
Sanki ayın başında birinin bir açığını veya gizli bir hesabını yakalayıp daha sonra onu yüzüne vuracaksınız gibi. Güç sizden yana geçecek ayın ikinci yarısında. Açık ve dobra olacaksınız.
Aklınız yatırımlarda ve gerçekten yatırım için iyi koşullar oluşmuş durumda. Evi yenilemek, tamir, bakım, eve bir eşya almak, ev için önemli birikim yapmak için iyi zaman. Fakat siz yine de hesapları iyi yapın, ayın ikinci yarısından itibaren yollar hareketlenecek iyice, ve sevdiklerinizle görüşme, sosyal ortamlar paylaşmak üzere dışarı çıkacaksınız, belki yol yapacaksınız, bence yoldan da gelecek olacak. Bu durumda hesaplardan biraz para harcamak durumunda kalacaksınız. Mutluluk için harcamaya değer tabii ama bu harcamalar sanki bir yatırım işini aksatacak gibi de görünüyor.
Bu ay açık havada, kalabalık ortamlarda, sosyal ortamlarda yediğiniz içtiğinize dikkat edin derim, bir gıda zehirlenmesi riski var.
Muğlak durumların netleştiği bir ay olacak, ancak siz duygusal olarak hazır mısınız acaba? Dikkatinizi yanlış yere verirseniz kafanız karışacak, doğru yerde olup yanlış sözler söyleyebileceksiniz. Bence onu bunu bırakın kendinize inanın derim. Zaten ayın ikinci yarısı Mars ve Venüs Akrep burcuna geçince, inisiyatif sizin elinize geçecek ve o zaman daha kararlı duracaksınız ve insanları da kendi yanınıza çekeceksiniz. Ayın başlarında olan küskünlük, tartışma daha sonra sanki tatlıya bağlanacak ve size kırılanlar veya sizi kıranlar gelip sizden özür dileyecek.
Ufkunuz açık, ayın ilk yarısı kısa hedeflere yönelin ama ikinci yarı, büyük amaca yönelin derim, geleceğinize yönelin. Yıldızların yol gösterici pozisyonu ile, geleceğe yönelik önemli adımları atma cesaretinizi toplayacaksınız merak etmeyin.
Aşka gelirsek, aşk ayın ikinci yarısı size gülecek. Daha neşeli, canlı ve çekici olacaksınız, çok beğenileceksiniz. Aşkta sürprize açık bir dönem başlıyor.
Aslan Burcu ( 23 Temmuz-22 Ağustos )
Parayla meşgulsünüz. Alacak verecek işlerini zamanında halledin ki başınız ağrımasın. Hem yıldızlar parasal anlamda güzel bir pozisyon almışken daha kolay halledersiniz maddi konularınızı.
Sevgili Aslanlar, ciddi bir yatırım düşüncesi aklınıza girecek, koşullar sanki oluşmaya başlamış ve siz umutlanmışsınız. Ancak yine de ben hızlı davranmayın derim, şayet eksikler varsa acele etmeyin nasıl olsa gelecek sene sizden yana olacak yıldızlar. Siz alacaklarınızı almaya bakın bu ara.
Yıldızlar bu ay sizi yeni uğraşlardan çekip bazı eski konulara sevk edecekler. Yatırım işine ağırlık vermenizi istiyorlar, borçlarınız, gelecek hesaplarınız vs bunları iyi yaparsanız, zaman zaman gelecek ani sürpriz paralarla, çok yakında güzel bir patlama yapmanız içten bile değil. Fırsatları iyi kollayın ve gerekli inisiyatifi gösterin derim. Bu ayın ikinci yarısı da bazı güzel fırsatlar gelmeye başlayacak. Bence hiç hesapta yokken ev değiştirme, ev alma işine falan atlayacaksınız gibi.
Evde lüks alım, süsleme, eve bakım yapma, güzel ve lüks bir şeyin sahibi olmanın keyfini yaşayacaksınız. Yalnız para harcarken ölçüyü kaçırmayın derim, bu evde bazı tartışmalar getirebilir.
Bir de yapacağınız sağlam görüşmeler veya hatta alacağınız teklifler olacak gibi. Bunlar güzel ve atılması gereken adımlar ancak ev ve iş birbirine karışabilir, evde bazı anlaşmazlık yaşanabilir. Planları acele yaparsanız ikiye bölünebilirsiniz. O yüzden size planları, görüşmeleri yapın ama adımları atarken acele etmeyin derim. Yoksa hesap edilmeyen meseleler işleri karıştırır.
Daha uzun vadeli planlarınızı da yavaştan yavaştan besleyin derim.
Aslanlar bu ay evde kazalara veya zehirlenmeye karşı falan dikkat edin derim. Ya da evde bir yakınız aniden rahatsızlanabilir, tedbirli olun derim.
Kısa yollar zevk verecek bu ay. Ayın başında yaptığınız planlara göre çok iyi bir tatil yapma imkanınız var.
Kardeş veya çok yakın birinin bir mutlu haberini paylaşacak, sevineceksiniz.
Aşka gelirsek; size de aşkla dolu bir ay görünmekte. Evliler eşleriyle mutlu, gözlerden uzak romantizm yaşayacaklar, bazı mutlulukları heyecanla paylaşacaklar.
Sevgili arayan Aslanlar ise, her an birine tutulabilirsiniz. Zaten Neptün tam da zıttınız da, adeta birine tutulmak ister havasındasınız, ama yanılgılara da açık bir ruh hali içindesiniz. Bu da, gelen aşkın doğru mu yanlış mı olduğunu anlamanızı güçleştirmekte.
Fakat bu ayın şöyle bir güzelliği var; ayın ilk yarısı çıkarsa karşınıza biri, bu kişinin doğru kişi olması olasılığı daha yüksek, ikinci yarı gene kafanız karışık olacak bu bakımdan, o yüzden, ikinci yarı ciddi kararlar vermeyin. Yaşayın görün derim. Aşk için yol yapılacak gibi. Sanki sizin için gelen var. Ayrıca bol telefon görüşmesi var gibi. Kafanızı biri çok meşgul edecek gibi.
Dediğim gibi ilk yarısı daha sağlıklı aşkla ilgili kararlar vermek için.
Başak Burcu ( 23 Ağustos-22 Eylül )
Ayın ilk yarısı parasal işlerle ilgilisiniz. İş yerinde gelişen şartlar size de iyi yansıyacak ve bu ay para gelmesinin sevinci ile kendinizi şımartmak isteyeceksiniz.
Geniş aile içinde de para konusu gündemde ve bazı pozitif ve net kararlar alınacak. Sanırım önemli bir karar eşiğindesiniz. Bunun için ailenin desteğini alacaksınız merak etmeyin.
Ayın ikinci yarısında işte bazı gelişmelerden dolayı içinize kurt düşse de, kuruntudan ibaret. Ne kadar takdir edildiğinizi gösterecek güzel jestler alacaksınız çünkü.
Bu ay kardeş veya yakın birinden güzel bir haber alacaksınız, uzun zamandır beklediğiniz bir şey olsa gerek ki çok sevineceksiniz ve şaşıracaksınız.
Sanki ayın ikinci yarısı ilginç bir durum var. Bazı evli Başaklar beklenmedik bir hamilelik yaşayabilir gibi geliyor bana.
Yorgunluk atmak için ayın ikinci yarısı tatile ne dersiniz, şöyle kısa mesafede bir yere sevdiklerinizle gitseniz çok iyi gelecek size.
Kimi Başaklar bu ay yeni bir hobi edinmek üzere bir aktiviteye katılmak isteyecek. Ve verimli, çabuk beceri kazanacağı bir kurs ortamına girecek gibi.
Kiminiz de eğitim amacıyla evden ayrılıp başka yere gitmek durumunda kalacaksınız, heyecan verici bir başlangıç olacak ve ortama çabuk alışmanız için hemen güzel arkadaşlıklar edineceksiniz. Ortamlarda kabul görmek hoşunuza gidecek.
Aşk durumuna gelirsek; bu ay kafanızı biraz karıştıran, çevrenizden farklı birine ilgi duyabilirsiniz. Hızlı bir başlangıç yapılacak gibi. Herkesin ortasında bir anda bir aşk veya çıkma teklifi alabilirsiniz!
Başaklar genelde kendileri, ailesi ile ilgili. Biraz gözden ırak ama canlı, keyifli bir ay yaşayacaklar.
Terazi Burcu ( 23 Eylül-22 Ekim )
Teraziler bu ay hareketlisiniz. Kimi Teraziler geçen ay bir dilek veya çok güzel bir hedeflerine ulaşırken, kiminiz de bu ay ulaşma şansı elde edeceksiniz.
Neptün Kovadan sizin burcunuzda bulunan Mars, Venüs ve Satürn’e süper destek enerji gönderirken, bence, tam on ikiden vuracaksınız. Sizi gerçekten mutlu eden bir şey olacak bu dileğiniz.
Ama tabii gayretlerinizin sonucu ve yıldızların da desteği ile olacak bir şey bu. Mars sizi hayli koşturacak, yoracak ama bence buna değer doğrusu. Bu bir tatlı koşturmaca olacak sizin için.
Bu arada, ayın 9’unda Balıka geri dönecek olan Jüpiter ise, var olan bir sağlık sorununuza veya işte halletmeniz gereken bir meseleye sizi geri döndürecek ama korkmayın derim, bu sefer, ayın ikinci yarısı Akrep burcuna geçecek olan Mars ve Venüs’ün Jüpiter’e vereceği destekle bu sorunlarınıza kesin çözümler getireceksiniz.
Yalnız bu sorunlara geri dönüş sanki ulaşacağınız hedefi biraz bekletecek gibi veya ikilemde bırakacak sizi. Yeni adım atmak ile atmamak arasında kalacaksınız. Ama ben şunu söyleyim size; değişim kaçınılmaz. Bu ay olmaz da 2011 başlarında olur ama olur.
Eski sorunlarla yeniden uğraşmak istemiyorsanız bence bu dilek veya hedef dediğim şeye iyi sarılın, ipleri elinizde tutun ve bu dileğinizi mutlaka gerçekleştirin. Gerçek şifayı veya mutluluğu bu dilekte bulacaksınız.
Ayın ikinci yarısı gerek sağlık gerekse ev vs için harcamalar artacak.
Beklediğiniz yerlerden para gelmemesi hesaplarınızı biraz karıştıracak gibi. Alışverişi ayın ilk yarısı yaparsanız karışıklıktan ve fazla masraf yapmaktan kurtulursunuz.
Bu ay hem yeni ve güzel arkadaşlıklar edineceksiniz hem de eski dostlardan güzel haberler gelecek. Kimisi ile sürpriz bir şekilde bir araya geleceksiniz. Bu arada iyi bir dosttan güzel bir teklif veya öneri alabilirsiniz, bu da size yepyeni bir kapı açabilir.
Aşka gelirsek; aşk var bu ay hem de güzel bir aşk olacak gibi. Çekiciliğiniz üzerinizde iken, iltifatlar alacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda biriyle son derece güzel bir arkadaşlık başlayıp sonra ilgi doğabilir aranızda. Bu kişi sizinle arkadaş olarak tanışırken, birden beklemediğiniz bir hoşlanma doğacak aranızda.
Ancak bu ay ilgiler bir değil daha fazla olabilir size, özellikle ayın ikinci yarısı karşılaştığınız kişilere dikkat edin derim, onların niyeti farklı olabilir.
Teraziler ciddi bir ilişki hatta evlilik için kararlı görünüyorlar. İstedikleri köklü değişimin çıkış yolunu evlilikte görenler bu ayı iyi değerlendirsin derim.
Akrep Burcu ( 23 Ekim-21 Kasım )
Çok istediğiniz bir şeyi alıp mutlu olacaksınız, belki küçük belki büyük bir şey ama ne olursa olsun mutlu olacaksınız.
Ay boyunca dostlarla yakın iletişim halindesiniz. Kimisi ile bazı konularda anlaşmazlık var kimisi ile bir dayanışma var.
Dost gruptan birinden duyacağınız bir söz sizi çok şaşırtacak. Aslını astarını anlamadan karşılık vermeyin derim.
Belki de bu duyacağınız şey aklınızdan çıkan ama bir anda yeniden umut doğan bir fırsat olabilir, bunun üzerine de tanıdığınız dost kişilerle temasa geçeceksiniz. Sizi hareketlendirecek bir haber gibi.
Sanki bir şeyler için gün sayıyorsunuz veya zamanını bekliyorsunuz. Zamanı ayın ikinci yarısında gelecek.
Biraz bunalmışsınız gibi. Beklentileriniz var, duymak istediğiniz haberler. Ayın ikinci yarısı bu gergin enerjiden kurtulacak ve alacağınız haberlere göre harekete geçeceksiniz. Ve rahatlayacaksınız. Sabrınızın sınırı denenmekte ama merak etmeyin bu bekleyiş iyi bir bekleyiş.
Gözlerden ırak yürüttüğünüz çalışmalar ayın ikinci yarısı bitince rahatlayacaksınız, bu sefer yapmak istediğiniz şeyler için harekete geçeceksiniz. Ayın ikinci yarısı perde arkasında olan şeyler de su yüzüne çıkacak.
Aile içinde verilecek sağduyulu bir karar, olası sıkıntılardan da sizi koruyacak. İhtiyacınız olan güven duygusunu almak size ruhsal ve fiziksel bir güç verecek. Gerçekten kendinizi kanıtlayacağınız güzel bir şeye imza atmak üzere adım atacaksınız.
Ayrıca bu ay yorgunluk atmak, dışarıda sevdiklerinizle eğlenmek için de güzel bir ay. Yalnız eğlencenin dozu kaçıp birileri ortamı gerebilir. Dikkat etmek lazım. Bu ara etrafınızda bulunan yeni yüzler dost mu düşman mı belli değil çünkü, gereksiz bir yığılma olmuş çevrenizde çünkü.
Akrepleri bu ay küçük kazalara ve dikkatsizlikten kaynaklanan aksiliklere karşı uyarmak isterim. Evde prizde falan bir şey unutmayın derim bu arada. Ve ev aletlerinin genel bakımlarını ihmal etmeyin.
Aşka gelirsek; ayın ikinci yarısı saklamayacağınız bir duygu coşkunluğu içindesiniz. Artık bu aşk mı, değil mi, biraz kafanız karışsa da, hissettiklerinizden mutluluk duyacaksınız. Sevgiye, aşka açık bir ay. Çok da beğenileceksiniz. Bu enerjinizle göz dolduracaksınız. Hızlı başlayacak o yüzden görmek gerekir gelişmeleri diyorum. Kafanız tam net değil gibi ayrıca. Ya da ayaklarınız havada…
Yay Burcu ( 22 Kasım-21 Aralık )
Kimi Yaylar geçen ay kiminiz de bu ay çok büyük bir hedefine ulaşacak ve bunu dostlarınızla paylaşacaksınız.
Ayın ikinci yarısı ise, bazı sorunlar geri dönecek, kiminiz evdeki kiminiz de işteki sorunlarla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Evdeki sorunlar için acele etmeyin derim, yıldızlar adım adım bunları çözmeniz için imdadınıza yetişecek.
Ayın ikinci yarısı Akrep burcuna geçecek olan Mars ve Venüs bazı şeyleri tatlıya bağlamanız için size içten heves, barışma, affetme gibi güzel duygular verecek, içinizde güzel şeyler uyanacak. Sevmek ve sevilmek ihtiyacınız ağır basmaya başlayacak. Bu da bazı aile sorunlarınızı sıcak bir atmosferde çözmeniz için güzel bir vesile olacak.
İşte veya ailede işleri karıştırmak isteyen, kurtlu birileri var ve bu kişiler sizin gözünüzde önemli kişiler o yüzden kendinizi hazır hissetmiyorsunuz karşı çıkmak için. Ama artık “dur” demenin vakti geliyor. Bunun için ayın ikinci yarısı gerekli gücü içinizde dolduracaksınız ama harekete geçmeniz için erken, gelecek ayı bekleyin derim.
Ayın ikinci yarısı olur olmaz dedikodularla aklınızı karıştırmak isteyenler çıkabilir, gözünüz açık olsun derim.
Para konusuna gelirsek, ayın ilk yarısı uygulamaya koyacağınız hedeflerin ardından para gelecek. Bu tahmin ettiğinizden büyük para olabilir. Bu arada, epeydir beklediğiniz bir alacak da geri gelebilir. Ayrıca, aile içinde para ve yatırım ile ilgili sürpriz güzel haberler sizi umutlandıracaktır.
Ayın başında alacağınız bir haber veya olacak bir gelişme sizin hedefinizde önemli bir kilit veya dönüm noktası oluşturacağa benziyor. Duymak istediğiniz şeyi duyacaksınız.
Aşk var mı sizin için?..
Bu ay aslında nerdeyse tüm burçlar için güzel aşk enerjileri havada dolaşacak. Ancak siz aşktan çok başka şeylerle ilgilenmektesiniz.
Evli olanlar bazı sorunları çözmenin rahatlığı ve heyecanını duymakla beraber, aşk arayanlar için durum biraz karışık. Bu ay beğenileceğiniz ortamlarda olacaksınız genellikle bildik, dost mekanlarda. Böyle bir yerde duygularınızı uyandıran biri çıkabilir. Veya bir tatil mekanında arkadaş ortamlarında iken, birileri sizi etkileyebilir. Ancak bu gel-geç bir şey olabilir veya siz hemen ardından başka konularla ilgilenince ve mekandan uzaklaşınca sanki havada kalacak gibi. Belki de bu kişiyle çok daha sonra yeniden bir araya geleceksiniz. Belli olmaz…
Oğlak Burcu ( 22 Aralık-19 Ocak )
Geçen aylarda tohumlarını attığınız işlerin veya girişimlerin somut sonuçlarını veya meyvelerini almaya başladığınız bir ay. Gerçekten çok önemli ve yoğun bir çalışma programı sizi bekliyor ay boyunca.
Parasal anlamda sağlam ve öngörülü adımlarınızın karşılığını almak mutlu edecek sizi. İş yerinde olan bazı anlaşmazlık ve aksi durumlar canınızı sıkmış olsa da, parasal getirileri görmek biraz olsun sizi rahatlatacaktır.
Kaç zamandır uğraşıp da sonucunu net göremediğiniz işlerdi bunlar, olayların sona gelmesi ve adımlarınızın sağlam olduğunu görmeniz yeni atılımlara karşı size cesaret verecektir.
Ayın ikinci yarısı, kısa yollar ile ilgili meseleler gündeme girecek. Bazı yakınlarınızla bozulan ilişkinizi düzeltmek için güzel imkanlar doğacak.
Oğlaklar ayın ikinci yarısı Balıka geri dönecek olan Jüpiter ile, yeniden bazı düşüncelerini kökten değiştirmek fırsatı bulacak ve bunun için yakınlarından destek alacak.
Bazı değişimler yakında kaçınılmaz olacak ama bunların ne olması gerektiğini belirlemek size düşecek ve bu değişimlerin iyi mi kötü mü olacağı da tutumunuza bağlı. Plüto burcunuza girmişken yenilik kaçınılmazdır ama bu yıldız önce sizin kişiliğinizde yenilik yapmanızı, kendinizi esnetip yeniliğe açık hale gelmenizi istemektedir. Aksi takdirde değişim sert olur. Yıldızlar tavizsiz bir noktaya gelmek üzere iken, korkmadan kendinizi değişime açın.
Giden bir şey varsa, zorlamayın, bırakın gitsin, zaten o sizin değildir. Emin olun yıldızlar yenisini ve belki de daha iyisini size getirecektir.
Bu “giden” dediğim şey ne olabilir?..
Hayatınızdaki bazı kişiler, işte veya başka hayat alanında birileri. Bir yol veya iş planınız olabilir, esnek olun yenisine açın kendinizi. Genel yaşantı tarzınızı değiştirecek bir şeyler olacak gibi. Şimdilik yıldızlar bazı geri hareketlerle bu yenilikleri ertelemekte. Ama bir zaman gelecek değişim çanları çalacak. Çok değil, 2011 başlarında hatta kiminiz için daha erken..
Koşulların size “değiş, yenilen” dediği şeyi yapmalısınız. Esnek olmak çok zor olmasa gerek, işe buradan başlayabilirsiniz.
Kiminiz mekan değişimi, kiminiz iş değişimi veya işte köklü bir değişim arefesindesiniz. Hayatınızı daha kolaylaştıracak yüklerden kurtarın kendinizi derim ve şimdiden başlayın buna çünkü artık bu böyle gitmiyor…
Ayın ikinci yarısı dost desteğini alacak, mutlu olacaksınız. Yalnız işlerinize dostları karıştırmayın, bu konuda siz daha sağduyulu ve öngörülüsünüz bu ay. Sadece dost desteğine ihtiyaç duyduğunuz yerde başvurun onlara. Yani, kararlarınızı uygulamada destek alın, sizde ortaya çıkacak pozitif bir hava onların da size keyifle yardım etmesini sağlayacaktır.
Aşka gelirsek, ayın ikinci yarısı sanat ve sosyal faaliyet veya iş ortamında güzel gelişmeler olabilir. Ben size diyorum epey zamandır farkında iseniz eğer, sizden hoşlanan tanıdık biri var epey zamandır, bu kişi yine karşınıza çıkacak. Bu sefer farklı bir bakış açısından değerlendirin bu kişiyi. Belki de doğru kişi odur ne dersiniz?..
Kova Burcu ( 20 Ocak-18 Şubat )
Bu ay da umutlu ve kararlı görüyorum sizi hatta geçen aydan daha kararlı ve net.
Çünkü önünüzde yeni bir ufuk açılıyor sevgili Kovalar. Kendinizi kanıtlayacağınız ve kendinizi bazı konularda tamamlanmış hissetmeye başlayacağınız atılımlar başlıyor.
Yeni bir pencereden bakmak size iyi gelecek.
Parasal olaylarınız ayın ikinci yarısından itibaren güzel bir seyir izlemeye başlayacak yeniden.
İçinizde bazı şeyler bu ayın sonlarında bazı haberler ile tam olarak geride kalacak, bir eski sayfanın kapanması netleşecek.
İş yerinde yapacağınız mücadele, koşturmaca kısa sürede size para getirmeye başlayacak. Tüm Kovalar için bu ay para konusu sanırım en parlak konulardan biri olacak.
Yollar gündemde yine. Ve güzel yollar bunlar. Kiminiz dostlarla, kiminiz yakınlarınızla kavuşacaksınız ve kiminiz de sevdikleriyle beraber güzel bir gezi yapmak niyetinde. Güzel ve huzurlu mekanları gezmek hoşunuza gidecek. Kiminiz ise planlanmış bir iş gezisine çıkacak gibi.
Bu ay gerçekten sanki doğudan ışıl ışıl doğan parlak bir güneş gibi bir gelişme hayatınıza girecek. Bu sizi gerçekten mutlu edecek. Beklentilerinize cevap veren bu güzel gelişme aynı zamanda hayatınıza da çeki düzen verecek, ileride neler yapacağınızı daha net planlayabileceksiniz.
Kimi Kovalar bir dosttan güzel bir haberle düşünmeye başlayacak, sizin de düşündüğünüz bir şey bu. İsterseniz bu konuda kararınız ayın sonunda verin. Acele etmeyin. Ama size tavsiyem, kendi pencerenizden değerlendirin olayı, başkasını düşünerek değil.
Uzun zamandır görmediğiniz bir dostu veya sevgiliyi görme imkanınız doğacak gibi. Şaşıracak, mutlu olacaksınız. Veya ondan gelen bir haberle mutlu olacaksınız.
Beklenmedik bir ödül veya güzel bir iltifat sizi şaşırtacak iş yerinde. Birden spotların size dönmesi şaşırtacak. Ama mutlu da edecek.
Ayın ilk yarısında net, kafanız rahat giderken, daha sonra birileri sizin kafanızı karıştıracak. Belki eski sevgili veya yakından gelen güzel bir haber veya onunla direkt görüşme buna neden olabilir.
Ayın ilk yarısı olacak güzel atılımlar veya gelecek bir haber veya teklif sizin için gerçekten ufuk açıcı ve umut vaat edici. Bu güzel gelişmelerin kesinlikle arkasında durun. Ancak ikinci yarıda gelebilecek bir haber veya teklif için biraz düşünme payı verin derim.
Kiminiz mesleğinde daha kariyerli bir pozisyon için, kiminiz de yeni bir meslek için kolları sıvayacaksınız ama tabii bu yeni meslek olmaktan ziyade çok iyi bildiğiniz bir işe somut adım atmak şeklinde olmalı.. Ve uzun bir amaca giden kariyer yolunda, bu ayki ulaşacağınız önemli hedefler size sıçrama çıtası görevi yapacaklar.
Ayın ikinci yarısı önemli kişiler arasındasınız. Ve dikkatleri çekmek hoşunuza gidecek ama beklenmedik bu popülerite sizi biraz şaşırtabilir, kendinizi çabuk toplarsınız yine de.
Kimi Kovalar çocuklarının güzel bir mutluluk veya başarısını paylaşmak için yol yapacak gibi. Veya bu mutluluğu haber vereceksiniz yakınlarınıza.
Aşka gelirsek, ayın ilk yarısı mutlu eden güzel ve hoş bir ilişki söz konusu. Sanki dileğinize ve beklentinize uygun bir birliktelik olacak gibi. Ama sanki aranızda yollar veya başka somut engeller var gibi. Bunu aşmak için yeterince birlik ruhuna sahip olabilirsiniz.
Yeni aşk sosyal, kültürel ortamlardan, yollardan, uzak yerlerden gelen haberlerden, eğitim kurumundan, bir toplantı, konferans vs toplum ortamından çıkabilir.
Balık Burcu ( 19 Şubat-20 Mart )
Ayın ikinci yarısı şans yıldızı Jüpiter bazı konuları tamamlamanız üzere burcunuza geri dönecek.
Bu arada yıldızlar parasal bakımdan son derece güzel haberlere işaret etmekte. Aileyi de ilgilendiren parasal kararlar alınmış durumda. Kimi Balıklar da gizliden yürüttükleri maddi hesaplarında isabetli sonuçlar alıp memnun kalacaklar. Borsa oynayanlara duyurulur, ayın ilk yarısı durumlar uygun görünmekte.
Ama kiminizde daha uzun vadeli, kalıcı yatırımlarla meşgulsünüz. İyi de ediyorsunuz, çünkü bu ayki maddi gelişmeler size temel olacaklar.
Ayın başlarında duyacağınız haberle sevineceksiniz ve tam beklentilerinize uygun sonuçlardan memnun kalacaksınız.
Planladığınız yollar ile ilgili engel veya aksama yaşayabilirsiniz ayın ikinci yarısı çünkü halletmeniz gereken bazı girişimler, veya şartları geliştirmek adına başlattığınız adımlarla ilgili tamamlamaya dönük çalışmalar sizi bekliyor.
Bazı dedikodular olacak ay boyunca. Kiminiz de bazı kişilerle direkt ağız dalaşına girebilirsiniz. Bu tür şeyleri uzatmayın derim. Çevrenizi yenilemek ve geliştirmek adına yaptığınız işlerle uğraşın. Yeni insanlar yeni güzellikler getirecek hayatınıza. Kimi ile iş vesilesiyle tanışıp dost olacaksınız.
 
sudembeyaz

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan )
Terazideki Mars ve Venüs Kovadaki transit Neptün’le tatlı açı yapınca, artık Koçlar için yıldızlar dile benden ne dilersen deyip, bir dilek veya önemli bir hedeflerini gerçekleştirecek.
Yeni insanlar, yeni umutlar giriyor hayatınıza. Bu olumlu açı sayesinde işler yolunda görünecek. Kiminiz için ciddi bir ilişkinin ufukta göründüğüne şahit olacaksınız, “hayır” diyemeyeceğiniz güzel bir ilişkiye somut adım atacaksınız. Ve bu ilişki hızlı ilerleyecek gibi, ama dikkat edin çabuk tökezlemesin ilişkiniz. Bu ayın ilk yarısı ruh gücünüz ve gönül gözünüz açıkken başlangıçları sağlam ve güzel yapın yoksa iyi başlar tutkulu bir ilişkiye dönüşür ama aynı zamanda sorunları da akabinde ortaya çıkar. Bu ilişkiden dolayı hem dikkatleri hem de kıskançlıkları vs üzerinize çekeceksiniz.
Kimi Koçlar ise, hedeflerinde olan taşınma işini somuta dönüştürecek gibi. Bu ay düşünmek yok harekete geçmek var, zaten yıldızlar sizi otursanız da yerinizden kımıldatacağa benzer.
Kimi Koçlar ise, güzel bir iş teklifi veya yeni iş imkanı ile yeni insanlar içine girecek. Veya iş yerinde bazı değişiklikler beraberinde bazı bakımlardan tartışma, çatışmayı da beraberinde getirecek gibi. Aslında Terazideki yıldızlar size zıt, zor enerji gönderse de, Kovadaki Neptün’ün büyülü olumlu açısı, sanki şerden hayır doğar misali olayları sizin lehinize döndürüyor ayın ilk yarısı. O yüzden ilk yarıda kararsız kalmayın, zaten aynı güzel açı kararlarınızda sizin gözünüzü açacak, zihin açıklığı da verecek. Bu ay kalbinize, sezginize güvenin ve vermeniz gereken kararı hızlı verin.

Daha uzun yol hatta yurt dışı düşünenler için, ilginç bir durum var. Tam vazgeçerken, ertelerken, ani çıkan bir imkanla tası tarağı toplayı gitme söz konusu olabilir. Ama dış bir imkanla olacak bir şey gibi bu. Yani, iş sizin plan, inisiyatifinize kalırsa daha erken derim.
Bu ay Koçlar hayli romantik, ayın ikinci yarısı mumlar eşliğinde, gözlerden uzak romantik anlar geçireceğe benzer. İlişkiyi net prensiplerle başlarsanız kısa süre sonra yakınlık artacak, tutkulu bir aşka dönüşecek gibi. Ama kötü başlanırsa, evet yine romantik anlar var ama bir taraftan da kafa karışıklığı sizi rahatsız etmeye başlar.
Para konusunda da ilginç bir ay gibi. Acaba diyorum, bir yerlerde unutulan bir ballı arsa mı var ailenin?.. Yoksa, daha önce adımlarını attığınız bir işiniz bu ay ses getirip hemen ardından parasal ödülünü mü verecek?..
Ne şekilde olursa olsun, sanki beklenmedik para var gibi. Ya beklenmedik ya da beklendiğinden iyi para. Borsa ile uğraşanlara ise tavsiyem, sanki ayın ikinci yarısı ve gelecek ayın ilk yarısı iyi vuruş yapacaklar, ama hemen arkasından temkinli tavra geçsinler derim.
Transit Satürn’ün badiresini ilk elden yaşayanlara söyleyeceğim, üzülmesinler, tüm Koçlar bu badireden sırayla geçecekler. Daha önce Başaklar, Balıklar geçti, sıra sizde yapacak bir şey yok. Hayatın kuralı, hepimizin ciddi sınavdan geçeceği zamanlar vardır ve bunlar kaçınılmazdır. Bu sınavların iyi yanı; hayattaki önceliklerimizi daha iyi anlamamızı, kendimize sahip çıkmamız, hayatımızın iplerini bizzat kendimizin ele alması gerektiğini ve ne kadar güçlü olduğumuzu anlamamızı sağlar. Önceden yaptıklarımız bizim emniyet sigortamızdır ve geçmişte ne kadar sağlam, ne kadar hatalı davrandık onu anlarız. Bir de, hayatımızdan çıkması gereken ama atamadığımız şeyleri atmamıza yardım ederler. Ya o şeyleri düzeltiriz olması gerektiği noktaya koyarız, ya da atmamız gerekiyorsa atarız. Yoksa, Satürn’ün tokadını yeriz alim Allah.
Satürn 7.ev ilişkiler evinde. Kimi Koçlar boşanırken, ayrılırken, kiminiz de evliliğe adım atacaksınız. Ama ikisi de kolay olmayacak. Evlilik yapacaklar hassas bir dönemde evlendiklerinin bilinciyle hareket etmeli. Boşanacaklar da ya gerçekten bitmesi gereken bir ilişkiden kurtulacaktır ama bu ayrılık tahmin ettiğinden zor olacaktır, kimi Koçlar da, boşanmayacak ama ilişkilerinde artık eski o kişi olmayacaktır. Tavizsiz, huzursuz ve net tavırlı olacaktır, bu arada duygusal olarak katı tavrınızın dozu artabilir. Kırmadan dökmeden önce biraz düşünmek gerekir yine de..
Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesinden mutluk duyacaksınız. Bu ay netsiniz. Size karşı ani çıkış yapacak kişi olursa onu bile güzelce ikna etmenin yolunu bulacaksınız, bu tavrınızla saygı uyandıracaksınız. Bazı zorları başarmaktan mutlu olacaksınız.
Tek bir şey var dediğim gibi, var olan ve sizi sıkan, düzelmesi gereken ilişkiniz. Bu bir eş, bir dost veya bir anne vs olabilir. Bu kişi kimse onunla açık ve net konuşmanın vakti gelmiş. Bu meseleyi masaya yatırmanın vakti gelmiş. Net konuşulmaz, ortak payda bulunmazsa ilişki bitme noktasına gelir, şakası yok.
Bu arada, kimi Koçlar ise, bir aile büyüğünün rahatsızlığı ile, bu sorunun sorumluluğunu üzerine alması gerekecek gibi, iş size düşecek.


teşş pasimmmmmmmm :kiss:
 
gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
Bu ay kardeş veya yakın birinden güzel bir haber alacaksınız, uzun zamandır beklediğiniz bir şey olsa gerek ki çok sevineceksiniz ve şaşıracaksınız.


cok sagol pasikam beni cok mutlu ettin tşkler......
 

Benzer İçerikler

ilkimsu
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
ilkimsu
ilkimsu
ilkimsu
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
ilkimsu
ilkimsu
ilkimsu
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
ilkimsu
ilkimsu
Üst