Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 Ocak Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  4 ocak burç 4 ocak burcu hangi burç hangi Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Cesaretinizi ortaya çıkarın

  Hafta sonunda yapabileceğiniz çok şey var. Hareketsiz kalmayacaksınız. Cumartesi öğle sonrasından başlayarak, kişisel konularınıza odaklanacaksınız. Bir süredir sürüncemede kalan işleri yeniden ele alabilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymakta gecikmeyeceksiniz. Ancak biraz planlı ve sabırlı davranmak çok daha yararlı olabilir. İnandırıcılığınız üzerinizde. Başkalarını da harekete geçirebilirsiniz. Pazar öğle saatlerinde abartılı tepkilerden uzak durmaya bakın.


  Boğa

  20 Nisan - 20 Mayıs Bazı soru işaretleri var

  Bu dönemde hayatınıza katabileceğiniz kişiler, yabancılar size yeni düşünceler getirebilir. Görüşlerinizde esnek olmaya gayret etmelisiniz. Cumartesi öğle saatlerine kadar arkadaşlıklar, toplantılar ve geleceğe yönelik planlarınız dikkat çekmekte. Fedakarlık etmekten de çekinmiyorsunuz. Ancak hafta sonunda bazı beklenmedik, kontrolunuzda olmayan konuların öne çıkması planlarınızı değiştirebilir. Gereksiz endişelere kapılmamalı, her zamanki gibi sabırlı olmalısınız.Başkalarından öğrenebileceğiniz çok şey var. Beraberliklerinizde biraz daha esnek olmaya gayret etmelisiniz. 1 ve 2'sinde aşkta huzur bulmak zor değil.  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Arkadaşlıklar heyecan verici

  Bu dönemde ufkunuzu genişletici deneyimlere açık olabilirsiniz. Eğitsel çalışmalar, gruplar ya da arkadaşlıklar, yolculuklar hayatınıza yepyeni bakış açıları katabilir. Cumartesi öğle saatlerine kadar bazı ikilemler ya da duygusal huzursuzluklar olsa da, sonrasında kendinizden çok daha emin olabilirsiniz. Bir grubun liderliğini yapmak, dışadönük çalışmalar içinde olmak sizi daha enerjik kılacak. İyimser beklentilerinizi harekete geçirmeli, bir adım önde olmaya bakmalısınız.Hayatınızı renklendirebileceğiniz pek çok fırsat söz konusu. Yeni kişiler, yeni heyecanlar getiiyor olabilir. 3, 4'ünde geleceğe daha iyimser bakabileceksiniz.


  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yapacak çok iş var

  Hafta sonunda sizi enerjik ve mücadeleci kılabilecek çok şey var. Bir bakıma test altında olabilirsiniz. Ancak göstereceğiniz cesaret sayesinde herkesi şaşırtabilirsiniz. Yeni risklere girmekten çekinmemelisiniz. Bugünlerde özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda bazı baskılar altında olabilirsiniz. Aşırı hassasiyetinizi dengelemeyi öğrenmelisiniz. Hafta sonunda işe ait konular, sorumluluklar olabilir. Ancak mücadeleci yapınızla pek çok engeli aşabilir, başkalarına örnek olabilirsiniz.Bugünlerde aşktan yana biraz sıkıntılı olabilirsiniz. Acele ile karar vermemelisiniz. Aşırı hassasiyet söz konusu. 1 ve 2'sinde çok daha şanslısınız.


  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Yenilikler içindesiniz

  Bu dönemde yoğunsunuz ve oldukça yoruluyorsunuz. Fiziksel enerjinizi daha iyi kullanmaya bakmalısınız. Yapabileceğiniz çok şey var. Başkalarının görüşlerinden, önerilerinden yararlanmaya çalışın. Ortaklaşa konularda yeni imkanlar var. Özellikle Cumartesi öğle sonrasından başlamak üzere, kendinize güveniniz artmakta. Yeni deneyimler, yabancılarla ilgili konular, yolculuklar sayesinde kendinizi daha özgür ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi gizlemeyeceksiniz.Ortaklaşa konulardan keyif alabileceğiniz, hayata daha objektif ve dengeli bakabileceğiniz günlerdesiniz. 3 ve 4'ünde dışadönük, çok daha hevesli olabilirsiniz.


  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Esneklik gösterebilirsiniz

  Bu hafta sonunda ortaklaşa konularda bazı endişeler, huzursuzluklar ortaya çıkabilir. Ancak şartlar genel olarak tek başına hareket etmenizin daha yerinde olabileceğini göstermekte. Başkalarına aşırı bağımlılık yüzünden beklentilerinizi zorlanabilir. Cumartesi öğle saatlerine kadar anlaşmalar, kontratlar dikkat çekmekte. Daha sonrasında para durumunuz üzerinde daha hızlı karar vermek ve gerekirse, ilişkilerinizde esneklik göstermek durumundasınız. Gerginliklerden uzak durun.Bu dönemde aşka çok fazla zaman ayıramasanız bile, kendinizi ortaya koymaktan çekinmiyorsunuz. Biraz daha sabırlı olmaya bakın. 1,2'sinde beraberlikler hassas.


  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Denge içinde kalmaya bakın

  Hafta sonunda başkalarının sizi fazlasıyla meşgul ettiğini görebilirsiniz. Özellikle Cumartesi öğle sonrasından başlayarak ilişkiler, anlaşmalar çok daha fazla önem kazanmakta. Belki de eşinizin ya da sevgilinizin duygusal durumuna daha fazla odaklanmak durumunda olabilirsiniz. Anlaşmalar, ortaklaşa konular hem hareket hem de fırsat getiriyor. Kararsız kalmayacaksınız. Bu dönemde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz güzel olanaklar var. Dışadönük çalışmalar içinde olabilirsiniz.Ortaklaşa konularda daha çok imkan ve sizi mutlu edebilecek olanaklar söz konusu.Aşkınızı harekete geçirmeye çalışın.3 ve 4'ünde ortaklaşa yapacak çok şey var.


  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Günlük işleri toparlayın

  Bu dönemde Oğlak burcundaki Güneş yakın çevrenizle oldukça meşgul olduğunuzu ve zihinsel açıdan hareketli bir dönemde olduğunuzu anlatmakta. Cumartesi öğle saatlerine kadar yaratıcı uğraşlar, daha akıcı hareket edebileceğiniz koşullar var. Ancak daha sonrasında düzene girmek, detaylarla uğraşmak ve bu arada tek başına yapabileceğiniz işleri organize etmeniz gerekebilir. Görüşlerinizde daha esnek olmaya çalışın. Bazı fikir ayrılıkları söz konusu olabilir.Bu dönemde sözlerinize biraz daha özenli sarfetmelisiniz. Yanlış anlamalar ortaya çıkabilir. Abartılı davranmamak en iyisi. 1,2'sinde akıcı şartlar var.


  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Keyfiniz yerine geliyor

  Bu dönemde para durumunuzu, harcamalarınızı daha kontrollü hale getirmeye çalışıyorsunuz. Cumartesi öğle saatlerine kadar tamamlanması gereken işler, eve ait uğraşlar yüzünden daha meşgul olabilirsiniz. Neyse ki hafta sonunda size keyif ve canlılık getirecek pek çok olanak söz konusu. Üzerinizdeki gerginliklerden kurtulacaksınız. Aşk hayatınızı canlandırabilir, sevdiklerinizle birlikte olabilirsiniz. Çocuklarla ilgili uğraşlar da keyif getirebilir. Çok daha iyimsersiniz.Arkadaşlıklar, hareket ve yolculuklar açısından daha olumlu koşullar söz konusu. Kendinizi daha iyi anlatabilirsiniz. 3 ve4'ünü bu yönde kullanmaya bakın.


  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  İyi bir plan yapmalısınız

  Hafta sonu oldukça hareketli ve girişken olabileceğiniz konular getirmekte. Eve yönelmek, yakınlarla ilgilenmek söz konusu olabilir. Enerjinizi iyi ve yapıcı kullanmaya bakmalısınız. Aynı anda birden fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ev ve yerleşime ait konularda yenilenme, fiziksel hareketlilil söz konusu olabilir. Bu dönemde çok girişkensiniz ve bir yandan da öfkenizi kontrol etmeye bakmalısınız. İlişkilerde aşırı ısrar gereksiz tartışmalara neden olabilir. Planlı olmaya bakın.Çok girişken, hırslısınız. İlişkilerinizi yönlendirecek durumdasınız ancak sertlikten uzak durmaya bakın. 3 ve4'ünde bu konuya özen göstermelisiniz.


  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Zekanızı ortaya koyabilirsiniz

  Bu dönemde tam olarak istediğiniz koşullar olmasa bile, hafta sonunda daha verimli ve girişken olabileceksiniz. Cumartesi öğle saatlerine kadar para durumunuzu gözden geçirebilir, bu konuda bazı ikilemler yaşayabilirsiniz. Ancak daha sonraki saatlerde ve Pazar günü yeni düşünceler, girişimler hayatınıza hareket getirmekte. Kısa yolculuklar, konuşmalar, yazışmalar ve sözleşmeler sayesinde kazançlı çıkabileceksiniz. Düşüncelerinizin ilgi çekeceği günlerdesiniz.Burcunuzdaki Venüs hayatın güzel yönlerine açık olduğunuzu göstermekte. Aşkta da mutluluk söz konusu. 3 ve 4'ünde çok sayıda konuşma ve hareket var.


  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Yeteneklerinizi harekete geçirin

  Bu dönemde geleceğe yönelik daha kararlı hareketler ve grup çalışmaları dikkat çekmekte. Duygularınızı daha iyi dengeleyebileceksiniz. Cumartesi öğle saatlerine kadar kişisel açıdan önemsediğiniz, sizi yakından etkileyen konulara odaklı olabilirsiniz. Bazı kararsızlıklar ya da dengesizlikler var. Neyse ki günün geri kalan kısmında yeteneklerinizi kullanabileceğiniz, parasal konularda daha aktif olabileceğiniz koşullar gelişmekte. Aradığınız desteği bulabilirsiniz.Ortaklaşa konularda girişken olabileceğiniz günlerdesiniz.Sevgi ilişkilerinde bazı yanlış anlamaları aşmak gerekiyor. 1 ve2'sinde dikkatler üzerinizde olabilir.


   
4 Ocak Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler 4 Ocak Günlük Burç Yorumlarınız :noel baba: Sevgili Koç, Bugün yeni gelişmeler olabilir ve zaman sizin için çok değerli hale gelebilir. Daha ılımlı olmadığınız takdirde kaybetmeniz olası olan bir kavgaya girersiniz. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz....
 2. 4 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2011 Salı günü burç yorumlarını okuyarak günü başlamak isteyen melekler için :tik: Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan ) Terazideki Mars ve Venüs Kovadaki transit Neptün’le tatlı açı yapınca, artık Koçlar için yıldızlar dile benden ne dilersen deyip, bir dilek veya önemli bir hedeflerini gerçekleştirecek. Yeni insanlar, yeni umutlar giriyor hayatınıza. Bu olumlu açı sayesinde işler yolunda...
 3. 3 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  3 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  kızlar 3 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları istiyorum bu gün beni neler bekliyor merak ediyorum.
 4. 4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları

  merhaba millet 4 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları istiyorum sizden
 5. Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba

  Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba

  Günlük Burç Yorumları 4 Ocak Çarşamba 4 Ocak Çarşamba 2012 Günlük Burç Yorumlarınız Burcunuza göre bu gün sizi neler mi bekliyor? O halde buyrun günlük burç yorumlarınız bizden diyor ve diliyoruz ki, sizi çok güzel ve hayırlı bir gün bekliyordur :) Hadi bakalım kimler ne yaşayacakmış, bu gün öğrenelim :) Koç burcu yorumu 4 Ocak 2012 Bugün gizli bir durum açığa çıkabilir, olaylara bakış...

Sayfayı Paylaş