1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 sektör mercek altında

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Maliye, vergi denetimlerini finans sektöründeki 4 sektör üzerinde yoğunlaştırma kararı aldı. Maliye, vergi denetimlerini finans sektöründeki faktöring şirketleri ve tefecilik işlemleri, akaryakıt ve sigara ile son dönemde sahte içkiden ölümlerin meydana geldiği alkol piyasasında yoğunlaştıracak.

  2009 yılı vergi denetim programı belirlendi. Gelir İdaresi Başkanlığı, programda küresel krizi de göz önünde bulundurdu ve denetimlere krizden az etkilenen sektörlerde ağırlık verilmesini kararlaştırdı.

  Bu çerçevede gerek merkezi denetim birimlerinin Mayıs ayından itibaren çıkacakları turne denetimleri, gerekse taşra denetimleri, tefeciler, akaryakıt sektörü, tütün mamulleri ve alkollü içkiler piyasasında yoğunlaşacak.
   
4 sektör mercek altında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hesabinizi Korumanin 4 Altin Kurali

  Hesabinizi Korumanin 4 Altin Kurali

  Hesabinizi Korumanin 4 Altin Kurali 1.Password: Msn password'unuzu olabildiğince uzun tutun 16 karakter tavsiye edilir, bellibir kelime olmasın karışık harf ve rakam kombinasyonlarından oluşsun ve ilk harf alfabenin son harflerinden biri olsun ki brute programlarıyla kırmak imkansızlaşsın..Şifrenizi unutmamanız için bilgisayar masasının altına fln yazabilirsiniz ama...
 2. Isıtma döşemenin altına girdi, sektör 10 milyon Euro’ya ulaştı

  Isıtma döşemenin altına girdi, sektör 10 milyon Euro’ya ulaştı

  Yerden ısıtma sistemleri, konutlarda radyatörlü ısınmaya alternatif olurken yüzde 30-50 arasında da ısı tasarrufu sağlıyor. Türkiye’deki yıllık büyüklüğü 10 milyon Euro’ya ulaşan yerden ısıtma sektörü, doğalgazın olmadığı bölgelerde her türlü konut ve çalışma alanı için alternatif çözüm olarak görülüyor. Döşemeden tavana ısıtması dolayısıyla da, insan anatomisine en uygun ısınma şekillerinden...
 3. Mercek

  Mercek

  Dostlarınızın tavsiyelerine kulak asmanız gerektiğine, aksi taktirde, onların kalbini kıracağınızı işaret eder. Dostlarınızın tavsiyelerine kulak asmanız gerektiğine, aksi taktirde, onların kalbini kıracağınızı işaret eder.
 4. Erken yaşta evlilik mercek altında

  Erken yaşta evlilik mercek altında

  erken yaşta evlilik Başbakanlık, Güneydoğu'daki 'erken yaşta evlilikleri' mercek altına aldı. Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde yapılan araştırmaya göre, ergenlik çağına gelmiş bir kız çocuğu için 'Okumuyorsa namusuyla evlensin' yaklaşımının hakim olduğu Güneydoğu'da kız çocukları ailelerini ekonomik yükten kurtarmak için erken yaşta evlenmeye zorlanıyor. Başbakanlık Aile Araştırma Kurumu'nun...
 5. mercekler hangi alanlarda kullanılırlar ?

  mercekler hangi alanlarda kullanılırlar ?

  Merhaba.Mercekleri araştırmam gerekiyor. Hem de her yönüyle. Size sormak istediğim mercekler hangi alanlarda kullanılıyor?Ayrıntılı cevap verirseniz sevinirim..

Sayfayı Paylaş