Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  4 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük Burcunuzu okumadan güne başlamam günlük burcumu okumam gerek diyorsanız buyrun 4 Şubat Günlük Burç Yorumlarınız melekler:dil::dil:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

  Ortaklıklar ve ilişkilerden yana olumlu şartlar belirmekte. Size yeni kazanımlar getirecek işbirlikleri yapabileceksiniz. Artık başkalarından destek bulabileceğiniz yeni planlarınızı ilerletmeye başlıyorsunuz. Yeni önerilerle ortaklıklarınızda daha uzun vadeli hedefler belirleyeceksiniz. İkili ilişkilerin getirdiği olumlu hava ile moral kazanıyorsunuz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

  Günlük düzeninizi akıcı biçimde ilerletmeye başladınız. Daha pratik çözümler bularak elinizdeki işleri tamamlama çabası içindesiniz. Detaylar ve hayat düzeninizdeki farklılıklar karşısında esnek olabilmeniz önem taşıyor. Daha farklı teknikler deneyerek yaratıcı yanlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Hizmet etmeniz gereken koşullar bazı yorgunluklar getirebilir.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)
  Çok olumlu ve akıcı şartlara doğru ilerlemektesiniz. İçinizden geldiği şekilde hareket edebilirsiniz. Boş zamanlarınızı doldurmak,çabalarınızı öne çıkarmak ve yaratıcı konularda ilerlemek sizi başarılı kılacak. Kendinizle barışık olabileceğiniz bugünü çok keyifli geçirebilirsiniz. Duygularınızı ortaya koymak ve aşk hayatının getirdiği keyiflere yönelmek kolay olacak.
  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

  Bugün çok daha verimli zamanlar söz konusu. Hızlı hareket etmek ve güvenliği ilgilendiren konularınıza odaklanmak isteyeceksiniz. Yakınların desteği ile eve ait olumlu değişiklikler de öne çıkabilir. Ailenizi ilgilendiren konularda fedakarlık yapmanız ve sorumluluk almanız gereken konular var. Özel hayatınızda eksik olan şeyleri tamamlamak ve dengede kalmak önem kazanıyor.
  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

  Çevrenizdeki hareketlilikten yararlanabileceğiniz fırsatlar var. Özellikle eğitim konularında kendinizi geliştirmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Zihinsel olarak daha somut çalışmalarla dikkat çekeceksiniz. Aynı zamanda düşüncelerinizle başkalarını etkilemeyi başarabilirsiniz. Kardeşler ya da yakınlarla ilişkilerinizde çok daha ılımlı zamanlar öne çıkıyor.
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

  Destek görerek kişisel gelirinizi daha iyi değerlendirme olanakları bulacaksınız. Geçtiğimiz günlerde başlattığınız girişimlerin sonuçları ise olumlu görünmekte. Elle tutulur somut kazançlar elde etmek üzere harekete geçiyorsunuz. Ortaklaşa konularda destek bulabileceğiniz konular ise tatmin edici yönde olacak. Keyifli harcamalarınızı ise abartmamalısınız.
  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

  Ay burcunuzda ve büyük bir canlılık içindesiniz. Dikkat çektiğiniz bugün ilişkilerinizde keyifli olaylar yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkan şartlar size yeni girişimler yapma imkanı getirmekte. Adımlarınız hızlanırken, pek çok düşüncenizi devreye sokabileceksiniz. Hayatınıza yenilik getirecek olanaklarla önceliklerinizi değiştirmeye başlıyorsunuz.
  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

  İç dünyanızda gezinmek ve bir parça beklemek sizi dinlendirecektir. Asla acele kararlar almamalı korkularınızı bir kenara bırakmalısınız. Birtakım fedakarlılar yapmanız gereken gelişmelerden ise manevi tatmin elde edebilirsiniz. Ailevi konularda aldığınız sorumluluklar sizi meşgul ederken, yarın yeni enerjilerle dolu olacaksınız.
  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

  Sizi daha enerjik ve yapıcı kılan gelişmeler var. İyimserliğinizin arttığı bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Sosyal olanaklar ve içinde bulunduğunuz gruplarda yenilikler öne çıkıyor. Başkalarının desteği ile takım çalışmalarında verimli sonuçlar almanız mümkün. İleriye dönük planlarınızda ise tutarlı ve kalıcı projeler üzerinde çalışmalarınız olacak.
  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

  Bugün çok daha kararlısınız. İş hayatında sizi harekete geçiren ve üstlerle ilişkilerinizin ilerlediği olumlu koşullar var. Kariyerinize ait konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Bu alanda amaçlarınıza odaklanmak önceliğiniz olabilir. Başarılarınızı sergilemek için yeteri kadar destek göreceksiniz. Tamamlanması gereken konular ve eve ait uğraşlar sizi planlı olmaya zorluyor.
  Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

  Yeni yollar ve yeni arayışlar sizi olumlu kararlara itmekte. Hayatınızı ve planlarınızı değiştirecek farklı kişilerle bir arada olma şansınız var. Yeni kişiler ve onlardan alabileceğiniz ilhamla eğitsel konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Kişisel olarak yeni şeyler öğrenmek ve eğitim hayatınızı yenilemek mümkün olabilir. Yolculuklarınızdan çok şey öğreneceksiniz.
  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

  Maddi manevi paylaşımlarınızla yakından ilgilenmeye başlıyorsunuz. Eşle olan duygusal alışverişinizde ılımlı şartlar yaşayacaksınız. Diğer yandan maddi olarak başkalarının olanakları ile ilerleme şansınız var. Bu alanda anlaşmalar yolu ile kazançlı sonuçlar alabilirsiniz. Uzlaşmacı yanlarınızla ortaklıklarınızda yeni bir sayfa açıyorsunuz.   
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
  Teşekkürler bilgiler için pasimm
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  enerjik bir gün :)
   
4 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Şubat Günlük Burç Yorumları

  4 Şubat Günlük Burç Yorumları

  KOÇ Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız kötü bir olayın tekrar gündeme gelmesi önceleri biraz huzurunuzu kaçırsa da daha sonra olaylar tamamen sizin lehinize gelişerek tüm olumsuzlukları giderecek. İş hayatınızda yapacağınız atılımlarla uzun süredir beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Hayatınız tam çok monotonlaştığını düşündüğünüz anda canlanacak. Yeni biri ile tanışacaksınız. Duygusal...
 2. 17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  17 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız 17 şubat günlük burç yorumlarınız melekler :tik: Koç Sevgili Koç, Ay’ın konumu her zamankinden daha içe kapalı olmanıza ve sakin bir gün geçirmek istemenize neden olabilir. Kendi içinizde çözümlemek istediğiniz duygularla baş başa kalarak yüzleşmelisiniz. Özellikle gelecekle ilgili planlara ve hayattan ne istediğinize odaklanın. Kendiniz...
 3. 20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat 2010 Günlük Burç Yorumları

  20 Şubat Cumartesi gününde günlük burcunuzu okumadan güne başlamak istemiyorsanız buyrun kızlar :tik: Koç Sevgili Koç, burcunuzdaki Ay öğleden sonraya kadar boşlukta yani etkisiz bir konumda olacağından yeni bir girişimde bulunmayın. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde kariyerinizde eski konulara konsantre olmalısınız. Hataları bulabilir ve projeleri mükemmelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra...
 4. 4 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Şubat 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 şubat burç yorumları 4 şubat 2011 burç yorumları Haftanın son iş günü 4 Şubat 2011 Cuma günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Burcu ( 21 Mart-19 Nisan ) Terazideki Mars ve Venüs Kovadaki transit Neptün’le tatlı açı yapınca, artık Koçlar için yıldızlar dile benden ne dilersen deyip, bir dilek veya önemli bir hedeflerini gerçekleştirecek Yeni insanlar, yeni umutlar giriyor hayatınıza...
 5. 4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 4 Şubat 2013 günlük burç yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 4 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz...Gününüz güzel geçsin.. KOÇ Gökyüzü bugün enerjinizi yoğun bir şekilde yükseltecek. Hesap kitap yapmadan risklere atılabilir, buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Zihniniz sürekli bir...

Sayfayı Paylaş