1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  4 Şubat O Ses Türkiyede kimler elendi yazarmısınızzz

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  OSesi izliyorum ama 4 Şubat gecesi düğündeydik ve ben izleyemedim.Kimler elendi yazabilirmisiniz..Teşekkürler..

   
 2. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113
  Hülya Avşar’ın Takımı: Mümtaz Ateş, Duygu Karakuş, Eren Şenay, Onur Uğuş Hadise’nin Takımı; Aydan Ceren Yolcu, Burcu Demirtaş, Samet Nohut, Selin Ataş
  Murat Boz’un Takımı: Ayda Mosharraf, Ertunç Tuncer, Berkan Taşkın, Çağrı Emrah Yıldırım
  Mustafa Sandal’ın Takımı: Cansu Çebi, Efe Dumancı, Mustafa Bozkurt, Erkam Aydar

  4 Şubat 2013 Günü (Bu Hafta) Takımlarda Kalan 4 Yarışmacı Jüri Üyelerinin Belirlediği Eşleşmelere Göre Düelloya Çıktılar. İşte Düellolar, Seslendirdikleri Şarkılar ve Kazananlar ile Elenenler;

  • Ayda Mosharraf (Aşık Veysel – Uzun İnce Bir Yoldayım) ve Aydan Ceren Yolcu (Ajda Pekkan – O Benim Dünyam) Düellosu; Halk Oylaması Sonucunda Ayda Mosharraf Seçildi, Aydan Ceren Yolcu Elendi.

  • Çağrı Emrah Yıldırım (İbrahim Tatlıses – Yalnızım Dostlarım) ve Erkam Aydar (Emrah – Götür Beni Gittiğin Yere) Düellosu; Halk Oylaması Sonucunda Erkam Aydar Seçildi, Çağrı Emrah Yıldırım Elendi.

  • Mümtaz Ateş (Demet Akalın – Türkan) ve Mustafa Bozkurt (Ahmet Kaya – Nereden Bileceksiniz) Düellosu; Halk Oylaması Sonucunda Mustafa Bozkurt Seçildi, Mümtaz Ateş Elendi.

  • Berkan Taşkın (Bülent Ersoy – Bir Ben Bir Allah Biliyor) ve Cansu Çebi (Hakkı Bulut – Son Mektup) Düellosu; Halk Oylaması Sonucunda Berkan Taşkın Seçildi, Cansu Çebi Elendi.

  • Burcu Demirtaş (Ebru Gündeş – Sabahlar Uzak) ve Ertunç Tuncer (Tarkan – Hepsi Senin mi) Düellosu; Halk Oylaması Sonucunda Ertunç Tuncer Seçildi, Burcu Demirtaş Elendi.

  • Onur Uğuş (Cem Karaca – Islak Islak) ve Samet Nohut (İbrahim Tatlıses – Kal Benim İçin) Düellosu; Halk Oylaması Sonucunda Onur Uğuş Seçildi, Samet Nohut Elendi.

  • Efe Dumancı (Gülden Karaböcek – Dilek Taşı) ve Eren Şenay (Kibariye – Annem) Düellosu; Halk Oylaması Sonucunda Eren Şenay Seçildi, Efe Dumancı Elendi.

  • Duygu Karakuş (Orhan Gencebay – Bir Teselli Ver) ve Selin Ataş (Ebru Gündeş – Dünya Dönüyor) Düellosu; Halk Oylaması Sonucunda Selin Ataş Seçildi, Duygu Karakuş Elendi.
   
4 Şubat O Ses Türkiyede kimler elendi yazarmısınızzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak

  O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak

  Kızlar O Ses Türkiye Kim Elendi 8 Ocak ta ki bölümünde
 2. 8 ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi

  8 ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi

  8 ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi O Ses Türkiye 8 Ocak kim elendi Misafirimiz sormuş "O Ses Türkiye'de kim elendi" diye. Bizde belki geç oldu, misafirimiz öğrenmiştir ihtimalini de düşündük ama belki öğrenemedi ihtyimali ve misafirperliğimiz apğır basarak bu konuda misafirimize ve meraklı tüm arkadaşlarımıza cevap vermek istedik Melek'lerim :) Hadise, Murat Boz, Hülya...
 3. O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak

  O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak

  O Ses Türkiye Kim Elendi 22 Ocak gecesinde kim gitti? İzlemedim izleyenlerden cevap bekliyorum.
 4. 22 Ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi

  22 Ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi

  22 Ocakta O ses Türkiye'den kimler elendi O Ses Türkiye 22 Ocak kim elendi "O Ses Türkiye'de kim elendi 22 Ocak'ta?" diyen misafirimizin sorusunu yanıtlamak için ve kimlerin elendiğini merak edelner için, bu sayfamızda O Ses Türkiye'nin 22 Ocak eleme listesini paylaşıyoruz Melek'ler. Her ünlünün takımından 3'er kişinin yarıştığı 4. canlı yayın gecesinde her takımdan 1 kişi...
 5. O Ses Türkiye birincisi kim oldu

  O Ses Türkiye birincisi kim oldu

  O Ses Türkiye birincisi kim oldu ? Selam millet O Ses Türkiye birincisi kim oldu ben izlemedim :S

Sayfayı Paylaş