Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.355
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  4 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  < Konu Resmi..>
  21 Mart -20 Nisan

  Bu dönemde zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Mali spekülasyonlarda ve şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir. Herşey size çabuk ve zahmetsiz gelir. Cana yakın, sempatik bir yapıdasınız. Aşk hayatınızla ilgili bir ya da birkaç mutluluk yaşayabilirsiniz. Sanat ve eğlenceye yönelik hoş bir gün yaşamaktasınız. Bugün bir çok istek ve hayalinizi gerçekleştirmeye muktedirsiniz. Yurtdışı ve özellikle denizaşırı yolculuklara başlayabilir ya da bunlara yönelik hazırlıklar yapabilirsiniz. Diğer insanlarla son derece rahat anlaşabilir, yeni dostluklar kurabilir ve eskilerini pekiştirebilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkileriniz uyumludur. Giyim veya süs eşyaları alabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  21 Nisan -21 Mayıs


  Dini veya ideolojik konularla ilgili olarak anlaşmazlıklar içinde olmanız ve hatta kavga etmeniz olasıdır. Konuşmalarınızda özellikle alaycı tavırlara girmemeye çalışmalısınız. Böyle bir durum karşınızdaki insanları da kızdırarak konuları çıkmaza sokabilir. Bazı tatsızlıklarınız var fakat bugün daha yumuşak etkiler altındasınız ve dünkü olumsuz yorumlarınız geçerli olmakla birlikte bugünkü iyi etkiler onları dayumuşatmaktadır. Eski hatalarınızdan kaynaklanan bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. bugün altında olduğunuz etkiler size iddiacı bir yapı kazandırmaktadır. Kendinize bile yabancı gelen kaprislerinizle çevreyi bıktırabilir, bir çok anlaşmazlığa sebep olabilirsiniz. Bu dönemde bir çok açıdan kritik durumdasınız. Gerek fiziksel ve gerekse ruhsal yapınızda bazı tutukluklar olabilir. Lafı fazla gevelemeden söylemek gerekirse fiziksel ve ruhsal hastalıklara açıksınız. Bununla beraber bu, mutlaka hasta olacaksınız anlamına gelmez.


  < Konu Resmi..>
  22 Mayıs -21 Haziran

  Bugün herşey sizin için son derece hayırlı da olabilir, kötü de olabilir. Bu, duruma göre değişir. Yanlış şeyler yapmaktan dolayı kural veya kanunlarla başınız derde girebilir. Bununla beraber yeni fikir ve planlara da açıksınız. Herşeyi son derece kolaylaştıracak olan buluş veya fikirler üretmeniz mümkündür. Herşeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz. Zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun, kadınlarla olan dostluk ilişkileriniz verimlidir. Yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimlisiniz. Bu dönemde yeni bir aşk ilişkisi de geliştirebilirsiniz. Bazı yalanlar yüzünden üzülmeniz olasıdır. Bu zamanda dolandırıcılık ve hırsızlık gibi şeylere karşı dikkatli olmalısınız.


  < Konu Resmi..>
  22 Haziran -23 Temmuz

  Bugün sizin için dünden daha rahat fakat gene de yaptığınız işleri iki defa gözden geçirmeyi unutmayın. Bu dönemde işveren ya da baba gibi otorite figürleri ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren olaylar yatışıyorlar hatta biraz avantajlı duruma da girebilirsiniz. Acelecilik yanınız biraz daha dengelenmiş durumda olduğu için bugünkü işlerinizde daha verimli olabilir hatta daha çabuk sonuç alabilirsiniz. Aşk hayatınız ılımlı seyrini sürdürüyor fakat siz bir kadınsanız, birlikte olduğunuz erkeğin başka talipleri de olduğunu, onu baştan çıkartmaya çalıştıklarını da bilmelisinz. Umulmadık kaynaklardan iyi haberler ya da hediyeler alabilirsiniz. Yapıcı ve iyimser düşüncelere sahipsiniz. Başarılısınız.

  < Konu Resmi..>
  24 Temmuz -21 Ağustos

  Yeni arkadaşlıklar kurmaya eğilimlisiniz ve yeni bir aşk ilişkisi de geliştirebilirsiniz. Bir çok farklı şeyi planlamaya ve organize etmeye muktedirsiniz. Hertür zihinsel çalışmada ya da yeni şeyler öğrenebilmekte başarılısınız. Son derece iyimser bir yapıya girmeniz ve bu iyimserliğinizin mükafaatını görmeniz olasıdır. Hayata çok olumlu gözlerle bakacağınız için çevrenizdeki sizinle ilgili olmayan anlaşmazlıkları bile düzeltebilecek yapıda olacaksınız. Bugün daha olumlu etkiler altındasınız. Geçtiğimiz günlerde bazı ufak tefek dargınlıklarınız ya da zararlarınız olmuşsa bugün onları iyileştirme çalışmaları yapabilirsiniz. Yazılı veya yazıyla ilgili şeylerden ya da eğitim, öğrenim gibi konulardan fayda görebilirsiniz.


  < Konu Resmi..>
  22 Ağustos -23 Eylül

  Bugün spor aktiviteleri ile her zamankinden daha fazla ilgilenebilirsiniz veya en azından uzun yürüyüşlere çıkma ihtiyacı duyabilirsiniz. Makina, motor gibi şeylerde şansınız açıktır. Duygusal istek ve aktivitenizde artış olabilir. Hayatınızın her açısında gelişim gösterebileceğiniz çok pozitif birgündesiniz. Müzik, araba veya bilgisayarla ilgili olan ve size büyük zevk veren bazı işler yapabilir veya bazı şeyler satın alabilirsiniz. Eski dostlarınız sizi arayıp sohbetleriyle canlandırabilirler. Duygusal ilişkilerinizde de mutlu bir gün yaşayabilirsiniz. Bu zamanda küçük gayretlerle büyük şeyler kazanabilirsiniz. Neşelisiniz. Uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Siz bir erkekseniz, süregelen bir ilişkiniz olsa bile dış maceralar sizi cezbedebilir. Fakat gene de dikkati elden bırakmanız pek tavsiye edilemez. Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Eylül -23 Ekim

  Uzun veya kısa yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir. Mutlu fakat geçici beraberlikler yaşayabilirsiniz. Zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Hayatta daha iyi şeyler elde edebilmek ve daha iyi olabilmek için içinizde dayanılmaz itilimler olabilir. Yolunuza altın bir fırsat çıkabilir. Dikkatli olun ve onu yanlış kullanmayın. Hayatınızda bir çok olumlu değişiklik meydana gelebilir. Bugün herşeyin heyecanlı bir şekilde altüst olacağı, heyecanlı fakat kötü olmayan etkiler altındasınız. Beklenmedik şeyler yapmaya eğilimlisiniz. Hayat şartlarınızda düzelme olabilir. Eğer daha önceden bazı sağlık sorunlarınız varsa bugünden itibaren bunlardan kurtulacaksınız. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ya da davet sizi oldukça sevindirecektir.
  < Konu Resmi..>
  24 Ekim - 23 Kasım

  Gün boyunca yeni fikirleriniz ve ilgileriniz olabilir. Bunların üzerinizdeki etkisi pozitiftir. Sezgileriniz ve hemen hemen her konudaki eleştirileriniz aşırı güçlü olabilir. Zihinsel aktiviteniz açısından en verimli günlerinizden birindesiniz. Zihniniz orijinal ve hızlıdır. Çok yeni ve harika fikirleriniz olabilir. Yani kimselerle tanışabilirsiniz. İş ilişkilerinizde ve alış verişte şanslısınız. Bugün iş değiştirme ya da mevcut işinizde aşırı yükselme planları yapmanız olasıdır. Aşk hayatınız karışık ve heyecanlı. Bu konuda dikkafalılık etmeye eğilimlisiniz. Seksüel aktiviteniz alışılmışın ötesinde olabilir. Yeni ve güzel eşyalar alabilirsiniz. Bazı güzel sürprizlerle karşılşamanız gerekiyor. Sevdiğiniz kimselerle beraber iyi vakit geçirebileceğiniz dinlenme günü yaşayabilirsiniz.

  < Konu Resmi..>
  24 Kasım - 22 Aralık

  Özellikle aile fertlerinize ve yakın arkadaşlarınıza karşı egoistleşebilirsiniz. Para sorunlarınız olabilir. Yeni işleri veya yeni projeleri başlatabilmek için iyi bir dönemde değilsiniz. Silahlar, makinalar, delici ve kesici aletlerle oynarken dikkatli olmalısınız. Bugün ve yarın ayrıca elektirik kazaları ve yangına da dikkatli olmalısınız. Daha az pratik ve daha az realistsiniz. Bu sıralar tam olarak, akıllıca tavsiyelere kulak vermeniz gereken dönemdir. Bugün üzerinizde olan etkileri önceden tam olarak belirleyebilmek kolay değil fakat bütün olarak yukardaki örneklere değişikliklere açıksınız. Bu devrede bağımsızlığınızdan feragat etmeniz gerekebilir.

  < Konu Resmi..>
  23 Aralık - 20 Ocak

  Bugüne gelince. Bugün bozuk giden bir aşk olayını sonuçlandırmanız ve bu konuda istediğinizi elde etmeniz de olasıdır. Güneş'in konumu size büyük bir fiziksel direnç ve enerjik yapı kazandırabilir. Önemli konumlardaki insanlardan destek görmeye başlayabilir ve istediklerinizi kanul ettirebilirsiniz. Bu dönemde para sahibi olmanız, ekstradan kazançlar elde etmeniz de olsıdır. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle daha kolay anlaşabilirsiniz. Önümüzdeki bir haftalık devrede bazı ufak hastalıklar geçirebilirsiniz. Önceden var olan fakat bu zamana kadar belli olmayan fiziksel zayıflıklarınız da ortaya çıkabilir. Deri, diş ve kemiklerle ilgili rahatsızlıklarınız olabilir. Eğer orta yaşın üzerindeyseniz özellikle kalbinizi yormamanız tavsiye edilebilir. Bu dönnem yeni bir işe başlamak ya da birilerinden lütuf dilemek için uygun dönem değildir.

  < Konu Resmi..>
  21 Ocak - 19 Şubat


  Dışarda yiyebileceğiniz şeylerden dolayı çok zor durumlarda kalabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz şanssız olaylara açık. Birdenbire herşey tersine dönebilir olaylar kötüye gidebilir. Buna rağmen mücadeleden de çekilmemeniz gerekiyor. Elde ettğiniz şeyleri yeterli gördüğünüz ve durakladığınız takdirde kaybedersiniz. Buyüzden bir orta yol bulmalı ve ısrarcı ve bıktırıcı tutumlara girmeden ısrar etmeyi başarmalısınız. Bugünden itibaren onbeşgünlük bir süre içinde sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınlarla daha iyi anlaşır ve dostluk ilişkileri geliştirebilirsiniz. Biraz süs ve lükse düşkünleşmeniz olasıdır. Sanat aktiviteleri size daha çekici gelebilir. Maddi durumunuz güçlüdür. Siz bir erkekseniz duygusal aktivitenizde yükselme olacağı gibi çevrenizde bir çok kadın da bulunabilir.
  < Konu Resmi..>
  20 Şubat - 20 Mart

  Bugün fiziksel yorgunluklardan ve aşırı güç isteyen işlerden kaçınmalısınız. Yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Boşuna zaman ve para kaybetmeniz olasıdır. Size söylenen şeylerin etkisi altında kalmaya fazla uygunsunuz. Uzun süredir baklediğiniz haberler bugün de size ulaşmayabilir. Söz vermekten kaçınmalısınız. En azından flört seviyesinde bir yasak ilişkiniz olabilir. Öğreneceğiniz bazı şeyler size büyük bir güç verebilirler. Bazı konularla kendinizi zorlayarak ilgilenme durumunda olabilirsiniz. Eğer üzerinde fazla durursanız çok kötü sonuçlara ulaşabilecek olan bir kavga çıkması mümkündür.


   
  Son düzenleme: 5 Temmuz 2012
4 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım.... Tüm Terazi’ler kafa karışıklıkları, duygusal çalkantılar, zaman zaman yoğunlaşan karamsar duygular, hatta belki ansızın bastıran ağlama isteği,...
 2. Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Temmuz ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Hayatınızda önemli kararlar alma, bitişler ve başlangıçlar temaları gündeme gelmiş olabilir. Mayıs...
 3. 11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  11 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız....Meleklerimize Özel...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı...
 4. 18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel...
 5. 21 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimize Özel Yorumlar...

  21 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Meleklerimize Özel Yorumlar...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün üzerinizde olan etkiler sizi karşı cinse...

Sayfayı Paylaş