Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  4 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 4 temmuz 2014 burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı ve uğurlu bir gün olmasını diliyor, 4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>  Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Balık,
  İlişkilerinizde kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz koşullar oluşabilir. Hatta evlilik kararı gündeme gelebilir. Yalnız dikkatinizi özel hayatınız kadar işinize de vermelisiniz. Çünkü rakipleriniz pek boş durmayabilir. Detayların önemli olduğu işlerinizi mutlaka kontrol edin. Anlaşmalarda dengeleri gözetmeyi unutmayın.

  Evinizi, yaşadığınız yeri, birlikte yaşadığınız kişileri veya ailenizi ilgilendiren konular ön planda.

  Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Kova,
  Bugün finansal konularla ilgili ani gelişmeler olabilir. Bu gelişmelerden avantajlı çıkmak istiyorsanız detaylara çok dikkat etmelisiniz. Dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Borç ve alacaklarınıza dair gerçekçi ve kapsamlı bütçe oluşturmanızda fayda var. Gün içinde bankalara yolunuz düşebilir. Yenilenme kararı alabilirsiniz.

  Bazı konular(iş, ilişki, tatil veya yer değiştirme planı v.b) hızlanabilir veya ivme kazanabilir. Bu noktadan itibaren ilerlemeye odaklanmalısınız.

  Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Oğlak,
  Kişisel gelişim konuları öne çıkıyor. Gün içindeki karşılaşmalar ve sohbetler sayesinde hedeflerinizi değiştirebilirsiniz. Kendinizi adayabileceğiniz bazı yeni alanlar keşfedebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenme konusunda oldukça istekli olacaksınız. Medya ve reklamcılıkla ilgili alanlarda hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

  Bir türlü ilerlemeyen iş, ilişki veya projeler biraz olsun ilerleme gösterebilir ve sizin rahat etmenizi sağlayabilir.

  Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Yay,
  Kariyer ve tanınma konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Önemli organizasyonlarda görev almanız mümkün gözüküyor. Buradaki başarınız size şöhret kazandırabilir. En ufak bir detayı bile atlamadan ilerlemeniz gerekiyor. Üstlerinizle olan iletişiminizde olumlu gelişmeler var. Bürokratik işlerinizde sabırlı olmaya bakın.

  İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkileriniz ve bu alandaki tartışmalar daha az karışık hal almaya başlıyor. Bu durum ilişkilerinizin gelişmesi anlamına da gelebilir.

  Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Akrep,
  Bugün kalabalık organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu organizasyon bir vakıf veya yardım kuruluşu tarafından düzenleniyor olabilir. Buradaki çalışmalardan oldukça etkilenip, destekleme kararı alabilirsiniz. Hatta kendiniz için en uygun işlerden biri olduğunu bile düşünebilirsiniz. Ancak şimdilik ufak görevlerle başlamanız daha iyi olabilir.

  Bazı kişilerin davet, teklif ve önerilerini dikkatle ele almanız gerekebilir. Zira, bu teklif veya öneriler önümüzdeki ayı sizin için ilginç hale getirebilir.

  Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Terazi,
  Kabullenme ve akışa bırakma konularıyla ilgili bazı gelişmeler meydana gelebilir. Olayları en ince detayına kadar inceleme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak bu tavrınız yüzünden moraliniz bozulabilir. Olaylara daha yukarıdan bakmalı ve kendinizi akışa bırakmalısınız. Kişileri ve olayları kendinize dert edinmeyin.

  Bugünden itibaren bazı planları uygulayabilmek veya net bilgi elde edebilmek daha kolay olabilir.

  Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Başak,
  Yeni başlangıçlar ve sağlık konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Sağlığınızı daha çok önemsemeye ve yaşam tarzınızı değiştirmeye karar verebilirsiniz. Beslenme ve spor alanlarında oldukça organize olacaksınız. Yeni kararlarınızı beklemeden hayata geçireceksiniz. Görünüşünle ufak değişiklikler yapabilirsiniz.

  Birkaç haftadır kimseyi ikna edemediğiniz veya ilgisini çekemediğiniz fikirleriniz veya anlatmak istediğiniz şeyler varsa, artık anlatabilmek daha kolay olacaktır.

  Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Aslan,
  Bugün para konuları bir hayli öne çıkıyor. Tüm dikkatinizi sahip olduğunuz kaynaklara yönlendirmiş olabilirsiniz. Harcama ve gelirlerinize dair oldukça kapsamlı bir bütçe hazırlayıp, yeni planlar yapmak için son derece uygun bir gündesiniz. Hizmet ve organizasyon alanındaki işleriniz için başkalarının destek sağlamanız mümkün olabilir.

  Büyük düşünmelisiniz. Son zamanlarda keyif almaya ya da ilgilenmeye başladığınız konular varsa, bu konularda ilerleme kaydedebileceksiniz. Dolayısıyla, bu alana yoğunlaşabilirsiniz.

  Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Yengeç,
  Bugün gerek sözlü gerekse yazılı iletişim alanlarında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Zihinsel açıdan üretken olacağınız bir gündesiniz. Ticari alanlardaki fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Eğitime dair çalışmalarınızda güzel gelişmeler gözüküyor. Bu alandaki planlarınızı daha somut ve detaylı hale getirmek isteyebilirsiniz.

  Son dakika değişikliklerine ve yanlış anlaşılmalara bağlı sorunlar azalacağı için bir karar aldığınızda ilerlemeniz daha kolay olacaktır.

  Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili İkizler,
  Bugünü kendinizi dinlemeye ayırabilirsiniz. Yaşantınızdaki düzensizliklerden sıyrılmaya çalışabilir daha organize olmaya çalışabilirsiniz. Gün içinde eve dair uğraşlar öne çıkabilir. Evi temizlemek ya da kütüphanenizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetleniyor. Özellikle aileye dair konularda sezgilerinizi dikkate alın.

  İletişime veya teknolojik sorunlara bağlı sıkıntı ve problemler azalacağı için kendinizi ifade etmenizde kolaylaşmaya başlayacaktır.

  Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Boğa,
  Yaratıcılığınızın arttığı keyifli bir gününüzdesiniz. Zevklere dönük harcamalarınız artabilir. Eğlenceli organizasyonlara katılmak ya da bunları düzenlemek yönünde girişimleriniz olabilir. Aşk ve beraberlik konularında daha sevecen yaklaşımlarınız olacak. Neşeli ve özenli konuşmalarınız sayesinde dikkatleri üstünüze çekiyorsunuz.

  Yeteneklerinizi geliştirme veya yeteneklerinizden daha fazla yararlanma konusunda kararlılığınız artıyor. Bu şekilde yönünüzü belirlemeniz de kolaylaşacaktır.

  Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 4 Temmuz 2014 Cuma
  Sevgili Koç,
  İş ve üretim konularına odaklısınız. Çalışmalarınızda daha organize olabilirsiniz. Özellikle üretime dair planlarınızı gözden geçirebilir daha detaylı ve verimli hale getirmek için çok uygun bir gündesiniz. Kendinizi yaptığınız işe adama eğilimindesiniz. Yalnız bu yüzden sağlık konularını ihmal etmemeye çalışın.

  Önümüzdeki haftalarda yeni planlarınızı yürürlüğe koyabilecek veya yeni planlar yapabilecek fırsatlar bulabilirsiniz. Ya da günlük yaşamınızı kolaylaştıracak fikirler geliştirebilirsiniz.
   
4 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 4 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  4 Temmuz 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 4 temmuz burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 4 Temmuz 2011 Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı...
 2. 4 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  4 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  4 nisan günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 4 nisan 2014 günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 4 Nisan 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç Burcu - (21 Mart – 20 Nisan) **Ay tepe evinizde ilerleyerek, toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkilemektedir. Çalışkan yapınıza uygun...
 3. 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  11 temmuz günlük burç yorumları, 11 temmuz 2014 günlük burç yorumu, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın msiafirlerimiz için sağlıklı ve huzurlu bir gün olmasını diliyor ve 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma Sevgili Balık, İşe dair görev ve sorumluluklarınız açısından...
 4. 18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  18 temmuz günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 18 temmuz 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz aydınlık bir gün geçirmenizi diliyor ve 18 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 18 temmuz 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş...
 5. 25 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  25 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  25 temmuz günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 25 temmuz 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir cuma günü diliyor ve 25 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 25 Temmuz 2014 Cuma KOÇ Burcu Yorumu Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da...

Sayfayı Paylaş