1. tatlıcadıelif

tatlıcadıelif Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

40 gün önce kürtaj oldum ikinci çizgil silik çıktı hamilelik olabilir mi

Konu, 'Gebelik' kısmında tatlıcadıelif tarafından paylaşıldı.

kürtaj olalı 40 gün oluyo henüz adet olmadım gebelik testinde 2.çizgi hafif silik çıktı.doktora gittim rahimde kalınlaşma var ya bi hafta içinde adet görcen yada yeni bebek oluşmuş ultrasonda görünmüyo dedi.sizce ne olur bilen yardımcı olabilir miii

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.089
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar olur olur yaani hamilelikte olabilir. biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Peki doktorunuz bu duruma ne dedi hamilelikle ilgili birşey yazmamışsınız son durum nedir ?

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.281
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , rahimde kalınlaşma,ya gebelik, ya mens yada rahim kaynaklı bir rahatsızlıktan ötürü olur.Bebek usg de zaten şimdi görülmez. Kese bile gebeliğin 5-6. haftası görülüyor.Bir kaç gün için de mensiniz gerçekleşmezse tekrar hekiminizle irtibata geçin..Rahim duvarında kalınlaşma ile ilgili bilgiler için aşağıdaki linki ziyaret ediniz...
    Rahim Duvarı Kalınlaşması Gebelik Belirtisimidir?

40 gün önce kürtaj oldum ikinci çizgil silik çıktı hamilelik olabilir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

mrb ben hasta olmama 5 gun kala test yaptım silik cıktı ve suan 3 gun gectı ve daha hasta olmadım sızce hamılemıyım cok merak edıyorum test te yapmıyorum hayal kırıklıgına ugrarım dıe
  2. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım
  3. Hamilelik olabilir mi bhcg 2.94 çıktı

Hamilelik olabilir mi bhcg 2.94 çıktı

Doktora gittim belirtilerimi anlattım hamile belirtileri dedi ve ultastonla baktı birşey çıkmadı dün gitmiştim doktorada lekelenmem var dedm oda tamam dedi kan testi verdm bugn sonuçta 2.94 çıktı bana yardımcı olur musunuz
  4. Kafam Çok karışık ikinci çizgi ilik çıktı hamilemiyim ya

Kafam Çok karışık ikinci çizgi ilik çıktı hamilemiyim ya

idrar testi yaptım ikinci çizgi silik kan testi yaptım 1.20 aetim 4 gün geçti ve mide bulantım var fakat adet olacakmışım hissi yok hiç :( biri bişey desin lütfen
  5. Hamilemiyim regl döneminden önce test yaptım 2. çizgi çıktı ?

Hamilemiyim regl döneminden önce test yaptım 2. çizgi çıktı ?

merhabalar ben regl döneminden önce test yaptım 2 çizgi cıktı kan verdim 6,28 cıktı regl oldum yalnız noprmalde 1 hafta olurken 3 gün oldum kan değerim 1,4 cıktı yani düşük çıktı bugün tekrar kan verdim sonucu bekliyorum sizce hamilemiyim lütfen yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş