40.Haftanın içine girdiğimde Alperinimi Kaybedişim.

Acıların en büyüğü olsa gerek, 9 ay karnında taşı, onunla yatıp onunla kalk, hayatının 9 ayını sadece onun için yaşa ve...... düşünmek bile istemiyorum rabbim, ben hiç hissedemeden 2 tane kabettim ki ben bile o kadar etkilendim ve o kadıncağızı düşünemiyorum yaaaa... allah sabırların en büyüğünü versin inşallah.. Allahım hiç bir anneye böyle bir acı yaşatmasın..:küstüm:

kız bacım nerden buldun da koydun bunu bütün dengem alt üst oldu yarabbim nasıl bi sınav bu allah kimseye yaşatmasın çok zor okuduğumdan beri ağlıyorum karnıma sarılıp bide herkes normal doğum diye yırtıyo kendini bırak allah aşkına zaten sezeryan yapacaktım şimdi iyice kesin kararım benim estetiğimden hatta sağlığımdan çok bebeğimin sağlığı önemli ilk doğum tecrübesiz olucaz bebeğimi normal doğum gibi büyük bi riske atamam ben allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin çok özlüyorum dayanamıyorum artık :(
ay cnm kıyamam ben sana okumasaydın cnm ozur dilerim o kadar üzülecegınıı bılsem paylaşmazdım birden kendımı kotu hissettim şimdi

ay cnm kıyamam ben sana okumasaydın cnm ozur dilerim o kadar üzülecegınıı bılsem paylaşmazdım birden kendımı kotu hissettim şimdi
yok canım benim iyi oldu paylaştığın doğumumu netleştirdim hiç değilse herkes karışıyodu yok işte normal yap şöyle böyle falan diye kimseyi dinlemicem en başta bunu öğrendim çünkü bende o kadın gibiyim sakinim sancılarımın doğum sancısı olduğunu anlayana kadar bebeğimi kaybedebilirim allah korusun neden kendimi riske atayım ki canım yawrumu nasıl sevdiğimi bi kez daha anladım şimdi iyi ki paylaştın canım bunlar hayatın gerçekleri bilmek zorundayız

çok etkıleyıcı bır yazı....etkılenmemek elde degıl,allahım hıckımseye bu acıyı yasatmasın...okadar ay karnında tasıyıp onunla yatıp onunla kalkıp onu hayallerınde canlandırıp o anları yasamak....ve.........bırden kaybetmek.....kelımelerle anlatılamayacak kadar agır bır durum...allahım sag saglım bebeklerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın ınsallah.....

bencede böyle seyler okudukca fena oluyorum allahim kimseye yasatmasinn ayyüzlü bacim send eokuma böyle seyler :)allahim kimseyi böyle sinamasin

çok kötü oldum birden 5 yıl öncesine gittim bende bu acının korkusunu yaşadım hergün saat başı nasıl acaba yoğun bakımın kapısından girerken hala küvezdemi yoksa aldılarmı diye düşünmek ölmekten beter oluyo allah sabır versin kimseye yaşatmasın

çok kötü oldum yaaa evlat acısı çok zor Allahım kimseye yaşatmasın şuda var mutlaka normal doğum yapcem demesin kimse bence anlamışsınızdır neyse inşallah tekrar anne olur...

çoooookkkkk üzüldüm, gözyaşlarımı tutamadım. rabbim bu hikayenin sahibine sabırlar versin inşallahhhhhh.

ve inşallah allahın izniyle sağlıklı sıhhatli olarak evlatlarımızı kucağımıza alırız AMİN.

Geri