41 gün okuyan hamiş kalıyomuş allahın izniyle

bitanesi

Hamiş Melek
41 gün okuyan hamiş kalıyomuş allahın izniyle
KIZLAR yengem söledi vakia suresi başlıyosunuz 1 gün 1 tane 2 gün 2 tane die başlıosunuz yani her günün sayısı kadar okuyosunz 41 gün 41 tane şeklinde. bu şekilde hiç ara vermeden okuyanlar 17le 23 gün arası hamile olduğunu öğrenmişler. ben adetim bittiği gün başladım bugün 6 tane okdum. aşılam yaptırcam pazartesi inş tam 14 gün gün sonra test güünümde vakianında 22 inci günü oluyo inş hamiş haberi alırım. kuran okumayı bilen arkadaşlar yapalım bunu. zaten 3 sayfa. bide 41 gün meryem suresi ı-okunuyo hamiş kalmak için onada başladım. okuyan arkadaşlar birbirmize burdan destek olalım. dualrmıza diğer arkadaşlarımızda katalım:hamile::hamile::hamile:

bitanesi öncelıkle allhın iznıyle aşılama dan guzel sonuç alırsınn vakıa suresınıde bılmıyordum tefrıcıye okuyordum hatta tefrıcıye sayfasında gruptayım hemen vakıa suresıne baslımm dediğn gıbı bırbırımıze yardımcı olalım

Cnm ben meyem suresini okuyodm bu2.ci okuyusum oda 40olmustr suan gecyo ile her aksam okuyorm olana kadarda okucam ama oteki duayi yeni duydum onuda okiyim

Evwt kizlar araa verilmicek ins faydasini gorcez. Her gun vi cuz bi meryem suresi bide her gunu. Sayisinca vakia okiyom. Asilama olalai 6 gun oldu bazi belrtler var ama pazartesi progestana basliyom.haftaya pazar da test var hayirlisyla
Tamam

Geri