45 yaşında tüp bebek tutar mı yaptıranlar yorum bekliyorum

B

Biribanagelsin

Forum Okuru
45 yaşında tüp bebek tutar mı yaptıranlar yorum bekliyorum

45 yaşında tüp bebek yaptıranlar melek kadınlar kulübü 45 yaşında tüp bebek olur mu forumda.​

Hanımlar selam ben 44 yaşındayım evleneli 20 yıl oldu ama hamile kalamadim maalesef çok şey denedik tüp bebek de denedik aslında bir kere asilamalar ilaçlar. Hacılar hocalar denemedim bir şey bırakmadık. Ama olmadı. Artık 44 yaşındayım sizce yeniden tüp bebek yaptirsam tutar mı hamile kalma şansım var mı çünkü bu tedavileri daha 30 lu yaslarimda denedim hep 38 den sonra artık bıraktım olmuyor deyip. 45 yaşında tüp bebek yaptiranlar var mı ve başarı yakalayanlar var mı yardımcı olun.

Merhabalar
İnşallah Allah size de bir bebek nasip eder bunun gönülden diliyorum sizin için. Zamanında aşılama tüp bebek herhangi diğer tedavi yöntemleri denemiş olabilirsiniz olmamış da olabilir bu 45 yaşında ya da 44 yaşında olmanız ve tedavinin olumsuz olacağını göstermiyor tüp bebek alanında oldukça büyük gelişmeler yaşanıyor onun için daha yaşınız gençken denemenizi tavsiye ederim. 44 yaş 45 yaş 47 yaşa kadar tüp bebek uygulaması yumurtalık kapasitesi ne bakılarak yumurtanın fonksiyonlarını bakılarak tüp bebek işlemi uygulanabilmektedir. Bana kalırsa gidip muayene olun güzel bir merkez seçip güzel bir doktor seçip yumurtalarınız a hormonlarınızı baktırıp bu tedaviye geç kalmadan başlayın şimdi gitmezseniz eminim ki ileride pişman olabilirsiniz ben neden gitmedim neden yaptırmadım diye. Özellikle önemli sağlık sorunlarınız da yoksa doktorunuza gidip bir tedavi olmanız da hikayenizi anlatmanız da fayda olduğunu düşünüyorum. Yani bir 30 yaşındaki kadın gibi yumurtaların fonksiyonu ve kalitesi aynı olmaz ama şansınız var mı var. Bu arada aşağıya Birlik bıraktım dilerseniz inceleyebilirsiniz ya da merak eden arkadaşlarımız inceleyebilirler "tüp bebek hakkında tüm merak edilenler" yazınız aşağıdaki linkte.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri