Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  5 Ağustos Burçlar

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  ağustos burcu 5 ağustos burcu 5 hangi burç agustos hangi burc burç Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Kişisel eksiklerinizin olduğunun farkında olmanız, son derece takdir edilecek bir özelliğiniz. Bir çok insanın sahip olmadığı farkındalığa sahip olduğunuzun göstergesi. Ama bunları doldurmak için bir şeyler de yapmalısınız.
  İlişkinizde bu aralar yaşadığınız ufak tefek gerginlikleri büyütmemelisiniz. Endişeye kapılacak hiç bir şey yok, bunlar sadece geçici sorunlar.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Hayallerinizin gerçek olmaması için hiç bir mantıklı neden yok aslında. Yeter ki siz ilk adımı atmaktan ve kendinizi inisiyatif almaya zorlamaktan vazgeçmeyin. Biraz cesaret sizi başarıya ve amacınıza götürecektir.
  İlişkinize taze kan sağlamak sizin elinizde. Biraz daha derin düşünürseniz, daha iyi bir birliktelik için her ikinizin de ihtiyacı olanları net bir şekilde görebileceksiniz.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Etrafınızdaki insanlarla samimi bağlantılar kurarak, ilişkilerinizi de daha sağlam bir hale getirebilirsiniz. Yeni planlar yapmak için oldukça uygun bir gündesiniz.
  Sevgilinizle birlikte arkadaşlarınızla vakit geçirmek için program yapmalısınız. Onun arkadaşlarınızla uyumlu hali sizi de mutlu edecek.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İşinizle ilgili yeni kararlar alarak harekete geçebilirsiniz. Parasal açıdan rahat bir gün geçirebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışarak çeşitli iş teklifleri alabilirsiniz. Çevrenizdekileri iyi etkiliyorsunuz.
  Bugün sevdiğinizle ilgili yaptığınız sürprizler onun heyecanlanmasına neden olacak. Beraber ev toplantılarına katılıp hoşça vakit geçirebilirsiniz. Duygularınız derinleşebilir. Yapıcı davranarak sevdiğinizin ilgisini çekebilirsiniz.


  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Yakın çevrenizden bir dostunuz ya da kardeşinizle yaşayacağınız tartışma canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama hadiseyi büyütmeniz için bir neden yok. Eğer sorunu kendi haline ve zamana bırakabilirseniz, kolayca hallolduğunu göreceksiniz.
  Aşk hayatınızın daha doygun bir seviyeye ulaşmasını istiyorsanız, beraberliğinize entellektüel bir boyut kazandırmalısınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Maddi alandaki sorunlarınızı güvendiğiniz ve size destek vereceğinden emin olduğunuz bir dostunuzla paylaşmalısınız. Onun yapacağı yardım gerçekten de rahatlamanıza ve daha kolay plan yapabilmenize yardımcı olacak.
  İlişkinizde sevgilinizin beklentilerini karşılamakta yüksek bir performans gösteriyorsunuz ama, kendi ihtiyaçlarınızla alakalı hiç bir talepte bulunmayışınızı da düşünmelisiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Hayatınızdaki eksiklikleri ve sizin mutluluğunuzu azaltan ögeleri rasyonel bir şekilde gözden geçirmeye ihtiyacınız var. Bundan sonra, sizi işte ve özel hayatta tamamlayacak, eksiklerinizi kapatacak bir plan yapmalısınız.
  Bazen çok duygusallaşıyorsunuz. Sizden beklenmeyecek kadar güvensiz, onaya muhtaç bir tavır geliştiriyorsunuz. Bu haliniz sevgilinizi de çok şaşırtıyor.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Günün yoğunluğu sizi bunaltabilir. Beklenmedik şekilde ortaya çıkan işler, yaptığınız diğer programları ertelemenize neden olabilecektir. Dolayısıyla, esnek olmaya ve sinirlerinizi sağlam tutmaya çalışmalısınız.
  Birlikte olduğunuz kişinin de oldukça yoğun bir gün geçirmesi söz konusu. Yani her ikinizin de yorgunluğu, birbirinize yeterince ilgi göstermenizi engelleyebilir.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp, etrafınızdaki insanlara da bulaşacak. Bu pozitif enerjiyi sakın ziyan etmeyin.
  Yeni birisiyle tanışabilir ve çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkinin kalıcılığını sağlamak için ciddiyetinizi göstermelisiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Evinizde yapmak istediğiniz değişimleri planlamak için son derece uygun bir gündesiniz. Bunlarla ilgili olarak yeni alternatifleri inceleyebilir, bütçe çalışmaları yapabilirsiniz.
  Sevgilinizin de zaman zaman problemleri olmasını normal karşılamalısınız. Herkese gösterdiğiniz yardımsever, anlayışlı tarzı ondan da sakınmamalısınız.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Uzun zamandır kendinizle başbaşasınız. En azından yakın çevredeki dostlarınızla birarada olmalısınız. Konuşmaya çok ihtiyacınız var, tabii onların da sizinle birlikte olmaya.
  Yeni bir ilişkiye başlamak üzere olabilirsiniz. Bu beraberlikte biraz ağır davranmanız ve karşınızdakini iyi tanımanız gerekli.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Maddi alandaki kararlılığınızın ve prensiplerinizden ödün vermemenizin meyvelerini toplamaya başlayacağınız bir devreye giriyorsunuz. Bundan böyle hayatınız çok daha rahat, maddi açıdan sorunsuz devam edebilecek.
  Cinsellik konusundaki davranışlarınızı bir gözden geçirmenizin zamanı geldi. Bu alanda herkes kadar sizin de yanlışlarınız olabilir.
   
5 Ağustos Burçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  5 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Meleklerim günlük burç yorumunu okumadan güne başlayamam mutlaka burcumun yorumunu okumalıyım diyorsanız Melekler Mekanı ve PaSikA farkıyla 5 Ağustos burç yorumlarınız :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Sizi yeni hedeflere iten olumlu gelişmeler var. Zira kariyerinizle ilgili konular artık sizi harekete geçirmeye başlıyor. Üstlerin bu yöndeki deste de önem kazanabilir. Ancak pek...
 2. Bugün (5 Ağustos) Doğanlar

  Bugün (5 Ağustos) Doğanlar

  5 ağustosta doğanlar 10 ağustosta doğanların özellikleri 5 doğanların özellikleri agustosta doganlar ağustos doğanlar Hırslı ve tatmin olmaya ihtiyaçları vardır. Zevkleri oldukça kalitelidir. Özgürlüklerine çok düşkün oldukları için, kolay evlenmezler. Madde, akıl ve kariyer onlar için çok önemlidir. Kibar ince ve sevimli yapıları sayesine, girdikleri çevrelerde kendilerini sevdirirler Rafine...
 3. 5 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  5 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 5 ağustos burçları, 5 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haftanın son iş günü 5 Ağustos Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel desteğine ihtiyacınız olabilir. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirmelisiniz. Kendinizi güçlü hissediyor ve iş bağlantılarınızı,...
 4. 5 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  5 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

  5 ağustos günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 5 Ağustos 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ: Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Kardeşlerinizle görüşebilir, komşularınızı ziyaret edebilirsiniz. BOĞA: Bugün harcamalarınızı kontrol etmelisiniz. Yapacağınız...
 5. 5 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  5 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

  5 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 5 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için keyifli bir gün diliyor ve 5 Ağustos 2014 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ (21 mart – 20 nisan) Aşkı kişisel bir sorun haline getirecek ve ilişkinize farklı boyut kazandıracaksınız. Sevdiğiniz hakikaten üzgün. Gururunuza...

Sayfayı Paylaş