5 dakikada saçlarınız okula hazır!!!!!

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
5 dakikada saçlarınız okula hazır!!!!!
Öyle saçlar istiyorsun ki hem sabahın köründe fazla uğraştırmasın hem de okulda herkes saçlarını nasıl yaptığını sorsun İşte sana her gün bir yenisini denebileceğin 5 ayrı model Seç beğen uygula Hem de en uzunu sadece 5 dakikada!

Tüm saçlar için

3 dakika

1 adım: Saçlarını ıslatıp bakım kremi sürdükten sonra arkadan ör ve tel tokayla topla

2adım: Üniformana uygun renkteki bir saç bandını takıp alttan sabitleştir

3adım: Saçlarına son olarak bozulmaması için jöle sür veya sprey sık

Düz saçlar için

2 dakika

1adım: Saçlarının hacimli görünmesi için kuruyken tarayıp bolca spreyle

2 adım: Ön taraftaki saçlarını birkaç tel tokayla fazla sıkmadan topla

3adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık

Dalgalı saçlar için

5 dakika

adım: Sprey ile ıslattığın saçlarına elektriklenmemesi için durulanmayan bakım kremi uygula
adım: Aralardan gelişigüzel aldığın tutamları örüp uçlarına küçük lastik tokalar tak
adım: Saçlarının bozulmaması için üzerine bolca sprey sık

Kıvırcık saçlar için

2 dakika

1adım: Islattığın saçlarına jöle sürüp kıvırcıkların belirginleşmesi için iyice dağıt

2adım: Arkadan aldığın bir tutamı diğer kalın tutamın etrafında döndürüp tel tokayla sabitleştir

3adım: Saçlarının daha yumuşak olması için elektriklenmeyi önleyici bir serum veya krem sür

Orta boy saçlar için

1adım: Hafifçe ıslattığın saçlarına kabarmaması için elektriklenmeyi önleyici bir krem sür

2adım: Öndeki saçlarını şu sıralar çok moda olan nostaljik taraklarla arkadan topla

3adım: Son olarak kabarmaması için üzerine sprey sık ve köpük sürerek şekillendir

Son düzenleme:
Geri