Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  5 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  5 Ekim günlük burç yorumları ile karşınızdayız melekler :ohh::ohh::ohh:

  Koç burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar Ay-Başak burcu seyri altında günü karşılamaktayız. Rutin iş hayatının gündelik temposunun ön planda olduğu bugün özgür hareket edebilmemiz pek kolay olmayabilir. Ancak önceden planlanmış işlerimizi yoluna koyabilir, düzensizlik arzeden konularla uğraşabilir, etrafınızdaki insanları olduğu gibi kabul ederek günü huzurlu bir şekilde geçirebilirsiniz.
  Günün en önemli enerjisi Merkür ve Pluto gezegenleri arasında oluşacak zorlayıcı görünüm. Bu görünüm astrolojik olarak özellikle ilişkiniz ve sorumluluklarınızla birebir alakalı konular üzerinde etkili gözükmekte. Bu konular üzerinde istemediğimiz şartlar altında oluşumuz bizi ister istemez birileriyle iyi geçinmeye, temkinli hareket etmeye ve konuşmaya davet ediyor. Belki bu işinize gelmeyebilir. Hatta üzerinizdeki ağırlık nedeniyle tüm zincirlerinizden bir an önce kurtulmayı arzu edebilirsiniz. Kendinizi bu cendereden kurtarmak için gizli gizli planlar bile yapabilirsiniz. Ancak söz ve davranışlarınıza bugün dikkat etmemiz gereklidir.  Boğa burcu 05 Ekim 2010 yorumu
  Sevgili Boğalar yeni gün, Ay-Başak burcu enerjisi altında başlıyor. İhtiyaçlarınızı ve mantıklı bir şekilde açıklanması kolay olmayan duygularınızı birilerinin anlaması pek mümkün olmayabilir. Kendinizi değerli hissedebilmeniz için birilerinin varlığına ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak hiçbir şey mükemmel değil diye içinizden hayıflanabilirsiniz. Düşüncelerinizi anlamak ve yorumlamak, duygularınızı yararlı hale getirip sunmak en büyük arzunuzdur. Bunu en iyi şekilde yapabilmek için kendinizi gözden geçirmeniz yararlıdır.
  Günün asıl önemli enerjisi Merkür-Pluto arasındaki zorlayıcı görünümdür. Bu görünüm özellikle iş hayatınızda, ilişkilerinizde fikirsel tansiyonun yükselmesine sebep olabilir. Zoraki bir uyumlulukla elinizden geldiğince anlaşmaya çalıştığınız halde sizin doğrularınız başkalarıyla çakışabilir. Kimileriniz bu enerji altında farklı tepkilerde bulunabilirsiniz. Diğer kişilere karşı ılımlı davranırsınız. Ancak arzu ettiğiniz gelişimi sağlamakta, ilerlemekte zorluk yaşayabilirsiniz. Görülüyor ki bugün dengemizi sağlamakta zorlanabiliriz.


  İkizler burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili İkizler yeni güne Ay-Başak burcu seyri altında başlamaktasınız. Bu enerji, iç dünyanızda mükemmellik çıtanızı yükseltici olduğundan eviniz ve ailenize yönelik konularda dikkatli hareket etmeniz gerekir. Ailenizin iç meselelerinde taraflar olarak anlaşmaya gönüllü olmak faydalıdır. Birbirinizin fikirleri farklı olsa da, sonuçta orada yaşanabilecek bir huzursuzluk iş hayatınızdaki verimliliğin önüne geçicidir.
  Günün asıl önemli enerjisi, yöneticiniz Merkür gezegeninin Pluto ile olan görünümüdür. Bu oluşum, başkalarına ihtiyaç duyduğunuz her konuda daha dikkatli ve dengeli konuşmanız gerektiğinin işaretidir. Bazen sözcükler keskindir ve insanı oldukça zor duruma sokar, bazen de sözcükler sihirli bir güçtür, mucizeler yaratır. İşte bugün siz de politik tarzda ve oldukça akıllı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışınız. Böylece isteklerinizi daha kolay elde edebilirsiniz.


  Yengeç burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler yeni gün, Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, kontrollü bir iletişimin simgesi olup, her şeyi kendi akışı içinde değerlendirerek düzgün bir iletişimde bulunmak arzunuzun göstergesidir. Çevrenizdeki insanlara hizmet etme arzunuzun yüksek olduğu bugün, deyim yerindeyse ipin ucunu kaçırmamak için sağlam hareket etmeye çalışabilirsiniz.
  Günün etkili bir başka enerjisi Merkür-Pluto gezegenleri arasında oluşacak görünümdür. Terazi burcunda ilerleyen Merkür kararsızlık veya kişinin kendi düşüncelerini bir başkasıyla uyum içinde yaşamak adına açıklamaktan sakınması anlamındadır. Yani isteseniz de, huzurunuz kaçmaması için sabırlı olmaya çalışabilirsiniz. Bu içsel bir baskı yaratabilir. Ancak şartlar gereği bunu yapmak zorunda kalabilirsiniz.


  Aslan burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar yeni gün Ay-Başak burcu etkinliği altında başlamakta. Bu enerji maddi konularda dikkatli adımlar atmanın ve risk altına girmemek için enine boyuna düşünmeniz gerektiğinin göstergesidir. Eğer geliriniz konusunda ters bir durum yaşanmasını istemiyorsanız veya attığınız adımın size doğru bir biçimde geri dönmesi arzusunda iseniz bugün yatırım konusunda uzmanlara danışmanın vaktidir.
  Günün etkili bir başka enerjisi yakın çevreniz ve zorunluluklarınız konusunda sözcükleri iyi seçmenin yararlı olduğunu göstermektedir. Akıllı ve politik iletişim, dengeli paylaşım, uyumluluk gün boyu sizi yararlı adımlar atabilmenizde destekleyicidir. İş görüşmeleri ve özel ilişkilerde isterseniz etkiniz altına alamayacağınız kimse yoktur. Yeter ki, detaylar içinde kaybolmayın ve boş yere zaman kaybedeceğiniz konular üzerinde gereğinden fazla durmayın. Gerisi gayet kolay.


  Başak burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar yeni güne burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlamaktasınız. Öngörülü olmanın ve herhangi bir durum hakkında sağlam adımlar atabilmek için temkinli hareket etmenin işareti olan bu enerji sayesinde işlerinizi düzgün bir şekilde yapabilirsiniz. Zaten günlük aktivitede, insanın kendi özel meselelerinden ziyade, başkalarının yol açtığı veya başkalarıyla alakalı konular üzerinde durulduğu bir gündür. Yani kişinin öncelikleri ikinci planda kalır.
  Günün etkili bir başka enerjisi, yöneticiniz Merkürün, Oğlak burcunda ilerleyen Pluto ile yaptığı zorlayıcı görünümdür. Bu görünüm parasal ilişkiniz olan kişilerle doğru bir iletişimde bulunmanın çıkarlarımızı koruma anlamında etkili olduğunu göstermektedir. Belki içimizden başka şeyler geçiyor olabilir. Ancak deyim yerindeyse çam devirmenin alemi yoktur. Ortalama konuşmak akıllı bir iletişim ve anlaşma sağlamada size güç katabilir.


  Terazi burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler Salı günümüz Ay-Başak enerjisi altında başlıyor. İş hayatı ve özel meselelerinizle ilgili konular üzerinde müdahalede bulunmanın zorluğunu göstermekte. Şartlar gereği tam olarak istediklerinizi gerçekleştirmeniz kolay değil. Ancak bu sorunların üstesinden gelemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Sadece duygusal olarak her şeyi gereksiz yere büyütmeye, endişeli davranmaya yatkınsınız. Doğal olarak bu kuruntulu halinizle kendinizle dünya arasına bir duvar ördüğünüzün farkında bile değilsiniz.
  Büyüklerimiz kimi zaman uyarır ya, aman yavrum güzel şeyler düşün, güzellikler seni bulsun diye. Hakikaten öyle. Bazen korktuğumuz için panik oluruz veya güvensizlik duyarız. Bundan kaçınalım lütfen. Günün ikinci enerjisi ailenize yönelik konularda sizin o meşhur adil ve tarafsız, mantıklı düşünmenizi gerektirici. Evet geri planda bir şeyler sizi zorluyor ancak bunlar ilerisi adına umut verici. Şimdi sakin olun ve planlarınızı tekrar gözden geçirin.


  Akrep burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler yeni gün Ay-Başak burcu enerjisi altında başlıyor. Evet kabul ediyorum. Ay gibi duygularımızı, bilinçaltımızı simgeleyen bir gezegeninin böylesi ince eleyip sık dokuyan bir burçta ilerlemesi sancılıdır. Her şey kategorize edilir, elde olanların bilançosu tutulur, olmayanlar için endişe duyulur. Peki endişe yerine bu enerjiyi şöyle değerlendirsek. Söz gelimi bizi üzen, rahatsız eden ve değiştirilmesi mümkün olmayanlar üzerinde hem de böyle bir enerji altında düşünmesek de, hangi konuda mantıklı analizde bulunmak istiyoruz onları ele alsak daha iyi değil mi? hani derler ya herşeyin bir sırası zamanı var diye. Ancak bugün eleştirinin, endişenin inanın bana hiç gereği yok. Tabii ki size karışamam ancak tavsiyede bulunabilirim.
  Günün ikinci enerjisi, Merkür gezegeni ile Pluto arasındaki görünüm. Bu, görünüm ortak paylaşım konularında etliye sütlüye dokunmadan, sakince ilerlemenin işareti. Geri planda sizi anlaşmaya, uzlaşmaya çağıran sesi dinlemek durumundasınız. Yani ister istemez huzursuzluktan uzak duruyoruz. İyi mi yapıyoruz? Bence akıllıca. Neden? Çünkü Pluto burcunuzla uyumlu görünüm yapıyor. Yani yöneticiniz sizden yana. Ancak Merkürün ateşkes enerjisi altında bundan daha akıllıca hareket edilemez de ondan.


  Yay burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar Ay-Başak burcu enerjisi altında Salı gününe Merhaba diyoruz. Doğal olarak ayrıntılar ön planda. Koşullar ister istemez dikkatli adımlar atmayı, incelemeyi, analizde bulunmayı, hizmet etmeyi gerektiriyor. Sıkı çalışmak ve üst konumda bulunan kişilerle iletişimimize dikkat etmemiz lazım. Onlar ince eleyip sık dokuyabilir veya biz yaptığımız işleri iki kez kontrol etmek zorunda kalabiliriz. Hedefe odaklanmada zorluklar olsa da, amacımızın farkındaysak doğal olarak daha dikkatli hareket edebiliriz. Notlarımızı gözden geçirebilir, yapılacakları belli bir sistem dahilinde yerine getirebiliriz. Günün ikinci etkili enerjisi, Merkür gezegeninin Pluto ile olan görünümü. Pluto astrolojik yapısı gereği, işlemeyen, işlevini yitirmiş veya artık anlamı, önemi kalmamış durumların devre dışı bırakılması anlamında önemlidir.
  Güne baktığımızda özellikle kazancımızla alakalı konularda endişeli davranmamızın da nedeni budur. Gecikmiş bir alacağın tahsilat zamanı artık gelmiştir veya beklediğimiz bir haberin gelmeyişi nedeniyle vakit kaybetmektesinizdir. Bu durum nedeniyle gerilirsiniz ancak mecburen birilerine uymak zorunda kalırsınız. Sert konuşsanız olmaz, sussanız kimsenin kılını kıpırdatacağı yoktur. Gerginlikten uzak durmanın yolu, kibar bir şekilde görüşmektir. Baktınız ki, anlayacakları yok. En azından birkaç gün daha beklemek yararlıdır.


  Oğlak burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar yeni günümüz, Ay-Başak seyriyle başlıyor. Her görüşten insanla iyi geçinmenin ve endişeli tavırlardan uzak kalmanın işareti olan bu enerji, bizi bazı projeleriniz üzerinde sıkı çalışmaya sevkediyor. Karşımıza çıkabilecek fırsatların kollayıcısıyız. Mecburen burnumuz iyi koku almak zorunda. O yüzden dikkatli bir iletişimde bulunuyor ve çalışmaya gayret gösteriyoruz.
  Bugün Merkür gezegeninin Pluto ile yapacağı görünüm. açıkçası diğer burçlar için zorlayıcı olabilir. Ancak burcunuzda ilerleyen Pluto sizden yana. Tek sorun, birilerine veya sisteme uyma mecburiyeti. Bir yandan tarafsız düşüneceksiniz diğer yandan gücü elde etmek için yoğun bir çalışmayı kabul edeceksiniz. Bunlar zor gibi görünebilir. Ancak şu aralar hünerli, önündeki şartlara göre hareket edebilen, bilgi birikimini ister A, isterse B seçeneğine göre göstermeye hevesli kişiler kazanabilir. Yani illaki şu noktadan hareket edeceğim veya ben bunu istemem şu olmalı diyerek ayak diretmek gerekmiyor. Size üç şey gerekli. Kendinize güvenmek, iyi iz sürmek ve şartlara göre belli oranda esneklik göstermek. Bugünü kotarmanın yolu bu.


  Balık burcu 05 Ekim 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar karşıt burcunuzda ilerlemesini sürdüren Ay, bugüne dek gösterdiğiniz emeklerin ve döktüğünüz terin birilerinin gözünde hafife alındığını söylüyor gibi. Hani derler ya hem suçlu hem güçlü diye. Bu da böyle bir durum. Eleştiriyi hak edenlere siz susarken, hiç hakları olmadığı halde size reaksiyon göstermeleri ne kadar ilginç diye düşünebilirsiniz. Hani bir atasözümüz vardır. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır diye. Bu da böyle bir durum işte. Eşimiz, iş ortağımız, sevgilimiz veya bize muhalif olanların tuhaflıklarına gülüp geçiniz lütfen.
  Günün etkili ikinci enerjisi Merkür gezegeninin Pluto ile olan görünümü. Yani maddi konularda akıllıca hareket etmenin konuşmanın zamanı. Evet Pluto sizden yana. Ancak şu aralar deyim yerindeyse özellikle parasal mevzularda tansiyon oldukça yüksek. Baskılar altında düşünmekte ve program yapmakta zorlanıyoruz. Hatta bazen elimizde olmadan birileri yüzünden borç altına giriyoruz veya bu konularda zayıf duruma düşüyoruz. Uyuşmazlıklar doğal olarak ilişkilerde de sabırsızlığa neden oluyor. Özellikle mahkeme, soruşturma, tahkikat, mal mülk alacak ve verecek konularında akıllıca hareket etmeye çalışmak, anlaşma yollarını kapalı tutmamak gerekiyor.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  cok tesekkurler :)
   
5 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Ekim Günlük Burç Yorumları

  5 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 5 Ekim günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :pasi: :pasi: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Koç 21 Mart - 19 Nisan Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergileyeceksiniz. Çevrenizde olan olumsuzluklardan...
 2. 6 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  üzlem ay Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :m.c::m.c: Sevgili Koç, Olumsuz etkiler nedeniyle, ne kadar çaba sr ederseniz bazı aksamalar baş gösterecektir Sıkıntılı durumlar yaşasanız d geriye çekilmek yerine sizikamçılamasını sağlayın En azından birşeyler öğrenmeye çalışın Konularıdolysız aklaşımlarla,...
 3. 7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  7 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :pasi: Koç burcu 07 Ekim 2010 yorumu Sevgili Koçlar, saat 21:45 itibariyle Güneş ve Ay Terazi burcunda kavuşmuş olacaklar. Venüsün geri hareket dönemine denk gelen bu Yeniay, ciddi ilişkiniz veya evliliğiniz, her türlü ortaklık ilişkiniz, hukuk davalarınız, yasal kontratlarınız ve her türlü anlaşmada radikal kararlar almadan...
 4. 13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :sule::sule::sule: Koç İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz. Bu konuda...
 5. 5 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  5 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 5 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 5 ekim burç yorumları 5 ekim 2011 günlük burç yorumları 5 ekim 2011 burç yorumu 5 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 5 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 5 Ekim günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün Koçlar fikirsel...

Sayfayı Paylaş