Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  5 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 5 Ekim günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :pasi: :pasi:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergileyeceksiniz. Çevrenizde olan olumsuzluklardan etkilenmek istemiyorsanız, enerjinizi olumlu yönlendirecek şekilde kendinizi yönlendirmelisiniz.
  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)
  Boğa 20 Nisan - 20 Mayıs
  İdealleriniz konusunda tereddütleriniz var. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden korkuyorsunuz. Yollarla ilgili planlarınız olabilir. Yaşayacağınız gecikmeler sizi demoralize etmemeli. İsteklerinizdeki aşırılık motivasyonunuzu arttırıyor ve yoğun bir şekilde konunun üzerine gidiyorsunuz. Bugün sakin olmaya ihtiyacınız var.  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)

  İkizler 21 Mayıs - 21 Haziran
  Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Özellikle,meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, çevrenize karşı kırıcı olabilir, yakın bir arkadaşınızı üzebilirsiniz. Bazen, fazla konuşmak sizin için olumsuz şartları doğurabiliyor. Hissettiklerini kendinize saklayın.  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)

  Yengeç 22 Haziran - 22 Temmuz

  Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Yönetilmekten hoşlanmadığınız için, ortak çalışmalarınızda girişimci fakat paylaşımcı insanları tercih ediyorsunuz. Maddi olanaklarınızı genişletmek amacıyla başlatacağınız projelerinizde ağır fakat emin adımlar atmaya çalışın.
  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)

  Aslan 23 Temmuz - 22 Ağustos
  Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman, gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenizde olumsuzluk örneği oluyorsunuz. Oysa, etrafınıza biraz daha güvenmeyi öğrenirseniz, bireysel duygularınızdan çok çabuk sıyrılacaksınız. Onlar sizden bu özveriyi bekliyor.  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)

  Başak 23 Ağustos - 22 Eylül
  İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, içsel güvensizliğinizden kaynaklanıyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermeniz gereken bir gün içindesiniz. Hata yapmamaya çalışın.  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)

  Terazi 23 Eylül - 22 Ekim

  Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa, bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. İyi niyetli yaklaştığınız her konunun olumsuzluğa dönüşmesi enerjinizi bölmemeli. Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkul ile ilgili tereddütlerinizin üstesinden gelmelisiniz.
  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)

  Akrep 23 Ekim - 21 Kasım
  İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle ayni potansiyele sahip olmaları mümkün değil. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Bugün, kalp kırmamalısınız.  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)

  Yay 22 Kasım - 21 Aralık
  Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)

  Oğlak 22 Aralık - 19 Ocak
  Partnerinizin duyguları karşısında bocalamanız mümkün. Onun beklentilerine yanıt vermek isteseniz de, sizi aşan pozisyonlar söz konusu olacak ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Gerekli teminatı almadan bir işe soyunmak istemiyorsunuz. Olayları yorumlarken, mantık süzgecinin çok önemli olduğunu ona anlatmalısınız.  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)

  Kova 20 Ocak - 18 Şubat
  Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Bugün, görüşeceğiniz kişilerin ilginç gelebilecek teklifleri karşısında, tercih hakkınızı acele etmeden mantıklı bir şekilde kullanarak, duygularınızla hareket etmemelisiniz.
  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)

  Balık 19 Şubat - 20 Mart
  Ay?ın bulunduğu konum, karşılıklı ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerine gittikçe, o kendini savunmak zorunda kalıyor. Bu tür çelişkiler karşılıklı yıpranmaya neden olabileceği için, kendinizi kontrol etmek zorundasınız.


   
 2. elcin121

  elcin121 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Ocak 2008
  Mesajlar:
  59
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  tşkr ederim yorumlarınız için
   
 3. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
  Paylaşım için teşekkürler.
   
 4. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL
  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)

  Oğlak 22 Aralık - 19 Ocak
  Partnerinizin duyguları karşısında bocalamanız mümkün. Onun beklentilerine yanıt vermek isteseniz de, sizi aşan pozisyonlar söz konusu olacak ve kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Gerekli teminatı almadan bir işe soyunmak istemiyorsunuz. Olayları yorumlarken, mantık süzgecinin çok önemli olduğunu ona anlatmalısınız.
  Aynen öle:)burcumda bile çıktı:(pofff :)emeğine sağlık canım:)
   
 5. dadlu_shimariq

  dadlu_shimariq Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  2 Ekim 2009
  Mesajlar:
  90
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ankara
  tşkler paylaşım için..
   
5 Ekim Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 Ekim günlük burç yorumları ile karşınızdayız melekler :ohh::ohh::ohh: Koç burcu 05 Ekim 2010 yorumu Sevgili Koçlar Ay-Başak burcu seyri altında günü karşılamaktayız. Rutin iş hayatının gündelik temposunun ön planda olduğu bugün özgür hareket edebilmemiz pek kolay olmayabilir. Ancak önceden planlanmış işlerimizi yoluna koyabilir, düzensizlik arzeden konularla uğraşabilir, etrafınızdaki...
 2. 13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  Evet kızlarr her sabah olduğu gibi bu sabahta günlük burç yorumlarıyla karşınızdayız :sule::sule::sule: Koç İlişkinizi daha sağlıklı bir bakışla değerlendirmeniz gerekiyor. Sevgilinize karşı sergilediğiniz hırçın davranışlar ilişkiniz açısından yıpratıcı olabilir. İş yerinde sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Fakat endişe etmeyin üstesinden geleceksiniz. Bu konuda...
 3. 3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 3 ekim pazartesi Günü Günlük Burç Yorumları 3 ekim burç yorumları 3 ekim 2011 günlük burç yorumları 3 ekim 2011 burç yorumu 3 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 3 Ekim Pazartesi gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 3 Ekim günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün Bugün...
 4. 5 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  5 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar günlük burç yorumları 5 ekim çarşamba Günü Günlük Burç Yorumları 5 ekim burç yorumları 5 ekim 2011 günlük burç yorumları 5 ekim 2011 burç yorumu 5 ekim günlük burç yorumları hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da 5 Ekim Çarşamba gününe günlük burç yorumunu okuyarak başlamak isteyenlere özel 5 Ekim günlük burç yorumları karşınızda... Koç Burcunda Bugün Koçlar fikirsel...
 5. 5 Ekim Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  5 Ekim Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları, 5 ekim günlük burç yorumu, 5 ekim cumartesi günlük burç yorumları Sevgili melekler, soğuklarla karşı karşıya kaldığımız bu haftasonunu en sıcak çekilde geçirmeniz dileğiyle 5 Ekim Cumartesi 2013 Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 5 Ekim 2013 Koç Burcu Yorumu İlişkinizdeki sorunlara tek taraflı bakmanız yaşananları çözümsüz bırakıyor...

Sayfayı Paylaş