5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi
5 günde 2 kilo hipokrat kahvesi
Tontiş melekler birlikte zayıflamaya ne dersiniz.Yanetkisi olmayan bu ürünü evdeki malzemelerle yapabilir ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.Denemekle bişey olmaz dimi.Hadi kolları sıvıyalım :)

kahve1-2ee.jpg

Şems aslan 5 günde 2 kilo veridiren hipokrat kahvesi tarifi

5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi Malzemeleri

1 tane yeşil elma

2 orta boy havuç

2 tane kırmızı pancar

1 tane limon

5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi Yapılışı: tüm malzemeleri yıkayıp. Elmanın kabuklarını soymadan rendeleyin, kırmızı pancarın kabuklarını soyup rendeleyin, havuçların kabuklarını soyup rendeledikden sonra 1 litre kaynar suyun içine koyup demliyoruz içine bir tane linonun suyunu sıkıyoruz ve bu karışımı akşam sabah aç karnına içiyoruz. Bu kahvenin hiç bir yanetkisi yokdur, Bunu hamile olan kadınlarda içebilir kücük bebeği olanlarda içebilir. ama tansiyon ssorunu olanlar, 40 yaşından fazlası limon koymaya bilir. Bu Kahve hem sağlıklı için hemde kilo vermenizi hızlandırıyor kilo vermede çok etkili bir karışımdır.
Bu Kahveyi saklamak için butün sebzeleri rendeleyip fırın temsisininiçine koyup 150-170 derece fırına koyup 30, 35 dakika fırında bekletiyoruz. Kurumadıysa tekrar fırına geri koyup kurutana kadar yakadan kurumasını sağlıyoruz. Ve kurudukdan sonra cam kavanozlada saklayabilirsini. Özellikle cam kavanozları tercih ederseniz daha sağlıklı olur.

yok cnm denemedm ben ama zararı yokmuş zaten bunların denemekte fayda var die düşünüyorum ama benm ihtiyacım yok cnm zaten bi kemik bi deri kaldım:D deneyen olursa etkisini görürlerse yazarlar heralde

Geri