5 haftalık hamileyim kanamam var nedeni nedir?

H

halima egon

Forum Okuru
5 haftalık hamileyim kanamam var nedeni nedir?
beyza hanım ben 5 haftalık hamileyim sabahtan beri çamur gibi akıntım vardı şimdi kana döndü eşim kamyoncu dışarda bende burda yabancıyım doktora gitmem zor acaba bu kanama neden oldu

Merhaba, gebeliğin riskli dönemindesiniz. Hamilelikte görülen kanama ve lekelenmeler istenmeyen bir durum halima hanım.Mutlaka doktora görünmenizde fayda var . Düşük yapıyor olabilirsiniz. Komşunuz dan yardım isteyin size refakat etmesi açısından . Yada bir taksi çağırın en yakın hastaneye gidin. Geçmiş olsun, sağlıklı günler diliyorum.

Merhaba, 3 aylık hamileyim. Biraz kanamam oldu. Düşük müdür acaba?

Selamlar, Gebelikte her türlü kanama kesinlikle ve kesinlikle dikkate alınmalıdır. Hafta sonu ya da hafta içi böyle bir durum başınıza geldi ise bizlerin buna buradan düşüktür deme şansımız yok nihayetinde doktor değiliz. Ama acil olarak doktora gitmeniz gerekiyor. Doktorun bulunmadığı yerlerde ulaşım sıkıntınız da var ise kesinlikle dinlenerek ve ayaklarınızı biraz yukarıda tutarak ve iş kesinlikle yapmayarak doktorunuza acilen ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Sevgiler.

Ya bende 5 haftalik hamileyim kanamam var doktor progesteron yazdi kullaniyirum amz etki etmiyo ne yapmam lazim cok sancim var

Geri