Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  5 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  5 haziran günlük buç yorumu günlük burç yorumları  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün umduğunuzdan güzel geçmesini diliyor ve 5 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz...


  [​IMG]


  Sevgili Koç
  Bugün parasal açıdan şanslı bir gündesiniz. Yeni işlere teşebbüs edebilir ve üstlendiğiniz her işi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Eğer çalışan bir Koç’sanız önemli teklifler almanız ve verimli ortaklıklar kurmanız olasıdır. İşinizin çok daha ciddi boyutlar kazanması ve önemli konumlara gelmeniz de mümkündür Karşı cins ilişkilerinizin duygusal ağırlıklı olmaları mümkündür. Bunu, bu şekle sokan şey karşı cinsin yaklaşımlarından fazla sizin içgüdülerinizdir. Bilinçaltında bazı sıkıntılarınız olabilir ve bunlara bazı çıkış noktaları arayabilirsiniz. Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun bugün karşı cinse duygusal gözle bakabilmeniz zordur. Eğer siz genç bir Koç’sanız ailenizle bazı ufak gerilimleriniz olabilir ancak bunları fazla dert etmeniz gerekmiyor. Olaylar kendiliğinden yataşacaklardır. Siz de hatalı olduğunuzu kabul edip, sesinizi fazla çıkarmayın.


  Sevgili Boğa
  Bugün dikkat gerektiren işlerden uzak kalmaya gayret etmeniz iyi olur çünkü olmadık sakarlıklar yapabilirsiniz. Karşılaşmanız muhtemel olan kazalar sizden kaynaklanabileceği gibi sizin hiç suçunuz da olmayabilir. Çevrenizdeki dikkatsiz kimseler size ait bazı şeyleri kırıp dökebilecekleri gibi size fiziksel zararlar da verebilirler. Kazaların kimden ve nereden kaynaklandıkları da pek önemli değil. Sonuçta kabak sizin başınıza patlayacağı için fazla farketmez. Dikkati elden bırakmamanızda fayda vardır. Bu dönemde yeni duygusal ilişkilerin sizin için iyi sonuç vermesine karşılık yeni iş ilişkileri kurmaktan kaçınmalısınız. İş konularında yapacağınız teşebbüslerden beklediğiniz sonuçları alabilmeniz oldukça zordur ve her tür yenilik için başka bir zamanı beklemelisiniz.


  Sevgili İkizler
  Bugün yeni başlatmayı düşündüğünüz bir duygusal ilişki ya da ilişkilerinizde yolunda gitmeyen bazı şeyler varsa onları düzeltmek için harekete geçerseniz kazançlı çıkarsınız. Hassas yapıdasınız. Hassasiyetiniz sadece duygusal ilişkiler ve kendi duygularınızı nakledebilmekle sınırlı değildir. Karşınızdaki kimselerin duygu ve niyetleriniz rahatlıkla sezebilirsiniz. Bugün aldatılmanız oldukça zordur çünkü karşınızdaki kimsenin gerçek niyetini hemen anlayabilirsiniz. Unutmamanız gereken şey, hislerinize güvenmeniz ve mantığı ön plana almaktan vazgeçmeniz gerektiğidir. Mantığınızı tamamen reddetmeyin fakat hislerinizi de yabana atmayın. Bir yolculuk yapmanız ve bundan son derece memnun kalmanız olasıdır. Hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle kolay anlaşabilir ve dostluk kurabilirsiniz.


  Sevgili Yengeç
  Bugün çevrenizdeki insanlarla uyum içinde olacağınız bir gündesiniz. En anlaşamadığınız kimselerle bile bugün rahatlıkla anlaşabilir hatta isterseniz aranızda, karşılıklı bir hoşgörü ortamı yaratabilirsiniz. Karşı cins ilişkileriniz güçlüdür. Fiziksel ihtiyaçlar içinde olmanız hatta bunu her zamankinden güçlü hissetmeniz olasıdır. Duygusal açıdan da zayıf değilsiniz. Bugün eşiniz ya da sevgilinizle birlikte olmak için dayanılmaz arzular duyabilirsiniz. Bu istekleriniz sadece karşı cins ilişkileri ile sınırlı da değil. Ailenizle, aile büyüklerinizle görüşmek de sizi mutlu edebilir. Yolculuk yapmanız ya da yolculuk özlemleri duymanız olasıdır. Kafanız günlük işlerinizle meşgulken bir yandan da yolculuk, tatil gibi hayaller içinde olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken noktalar, bugün erkeklerle anlaşmazlıklarınızın olabilmesidir.


  Sevgili Aslan
  Bugün sizin için verimsiz ve gerilimli bir gün olabilir. Karşı cins ilişkilerinizde bir kırgınlık yaşamanız ya da evliyseniz eşinizle gerilimli durumlara girmeniz olasıdır. Bir dostunuzun ihaneti ya da birlikte olduğunuz kişinin ihmali ile karşılaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde de sıkıntılı anlar yaşamanız olasıdır. Bugün mümkünse önemli şeylerle ilgilenmeyip, günü fazla hasarsız geçirmeye çalışmalısınız. Karşılaşacağınız zor durumlarınızda ailenizden destek görmeniz mümkündür. Aşırı konuşkan hatta geveze yapıda olmanız mümkündür. İstemediğiniz hatta hiç düşünmediğiniz şeyleri bile farkında olmadan konuşabilirsiniz. Sırlarınızı ağzınızdan kaçırmamaya ve olur olmaz konuşmalar yapmamaya dikkat etmeniz gereklidir.


  Sevgili Başak
  Bugün karşı cinsle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak bu uyumsuzluğunuz iş ve sosyal ilişkilerinizle sınırlı kalacaktır. İşyerinizde karşı cinsle ilgili konularda size çeşitli zorluklar çıkartabilirler. Bunun dışında genel olarak insanlarla olan ilişkileriniz ise değişkendir. Bazı kimselerin sınırsız desteğini kazanırken, bazılarının da beklenmedik düşmanlıklarını çekebilirsiniz. Buna belki de sizin tutumunuz sebep olmaktadır çünkü bugün iddiacı yapıdasınız ve fiziksel olarak güçlüsünüz.. İddiacı yapınız karşınızdaki kimselerin canını sıkabilir ve bir anda size karşı dönebilirler. Bazı kimseler ve özellikle de üstünüz konumunda olan kimseler ise iddialı ve kararlı görünümünüzden etkilenip, hoşlanarak size destek olabilirler. Karşı cinsle duygusal ilişkilerde ise durum tamamen farklıdır.


  Sevgili Terazi
  Bugün iş yerinizde stresli bir gün yaşayabilirsiniz. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız. Her konuya abartılı yaklaşmanız olasıdır. Eğer ailenizle birlikte yaşıyorsanız ya da evli bir başaksanız bazı düşüncelerinize aileniz veya eşiniz karşı çıkabilir veya sizi ciddi şekilde engelleyebilirler. Sosyal ilişkilerinizin aşırı yoğun olmaları mümkündür. Aslında biraz sakin olabilirseniz hayatınız daha dengeli bir yapı kazanabilir. Akşam saatlerinde duygusal ve ziinsel olarak belli bir rahatlama yaşayacaksınız. Ailenizle olan ilişkilerinizde düzelme veya yoğunlaşma olacaktır. Hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerin, yardım ve destekleriyle karşılaşabilirsiniz.


  Sevgili Akrep
  Bugün maddi açıdan rahat ancak zihinsel açıdan karışıklıklar içinde olmanız mümkündür. Uzak bir yerden kötü haber ya da haberler almanız olasıdır. Kadınlar hakkında yanlış düşüncelere eğilimlisiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun bayanları yanlış anlamaya, onları yanlış değerlendirmeye çoğu zaman da haksızlık etmeye de eğilimlisiniz. Eğer siz bir erkekseniz bu tutumunuz aşk ya da evlilik ilişkilerinize yansıyacaktır. Tabii öyle ayrılmak, boşanmak ya da büyük kavgalar gibi şeyler söz konusu olmayabilir sadece birlikte olduğunuz kişiye karşı kaba ve anlayışsız hale giriyorsunuz. Buna karşılık yine hangi cinsiyetten olursanız olun erkek arkadaşlarınızla çok iyi anlaşabileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğer siz bir bayansanız eşiniz ya da sevgilinizden önemli faydalar görebilir en azından bazı hediyeler alabilir ve mutlu bir ilişki sürdürebilirsiniz.


  Sevgili Yay
  Bugün karşıcinsle ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz bir anda gözünüzden düşebilir. Bunda haklı ya da haksız olmanız bir şeyi değiştirmez. Bir süreden beri bilinçaltınızda besleyip, yüzeye çıkartmadığınız ufak tefek kırgınlıklar bugün aniden ortaya çıkıp, sizi tanınmaz birisi haline getirebilirler. Yani herşeyin acısını çıkartmaya çalışabilirsiniz. Bir ayrılık yaşamanız olasıdır fakat bu karşı cins ilişkileriniz kadar sevdiğiniz bir insandan ayrılmayı da kapsayabilecek birşeydir. Sevdiğiniz bir kimse uzak bir yere gitmek zorunda kalabilir. Bir iş arkadaşınız işten ayrılabilir. Özet olarak çevrenizde olmasını istediğiniz birisi uzun bir zaman için hayatınızdan çekilebilir.


  Sevgili Oğlak
  Bugün her zamankinden çok daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Başta iş hayatınız olmak üzere bir çok alanda aşırı şanslı olabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden iş teklifleri alabilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı bir dönem yaşamanız olasıdır. Buna gelirinizdeki azalma kadar sizin masraflarınızın artması, hatta düşünmeden yapacağınız gereksiz masraflar sebep olabilir. Bugün bazı ciddi konuların, hayatınızı yönlendirebilecek olan önemli dönüm noktalarının ve yeni fakat ümit verici işlerle ilgilenmenin başlangıcı olabilir. Özellikle süregelen bir aşk ilişkiniz varsa, bu ilişkiyi daha ciddi boyutlara getirmeyi düşünebilirsiniz. Eğer siz yalnız bir oğlaksanız çevrenizde, gözünüze kestirdiğiniz kimseye artık yaklaşmalısınız.


  Sevgili Kova
  Bugün duygusal olarak hassas ve aşık olmaya uygun yapıdasınız. Parasal konularda şanslısınız. Çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi daha iyi geliştirebilirseniz yardım duyacağınız her türlü desteği bulabilirsiniz. Çalışan bir kimseyseniz işvereniniz ya da üzerinizde olan kimseler maddi açılardan sizi destekliyorlar. Yeni iş anlaşmaları yapmanız olasıdır. Eğer siz evli bir kovaysanız bu dönemde eşinizle ciddi bir anlaşmazlığınız, hatta kavganız olabilir. İşiniz de oldukça sıkıcı ve yoğundur. İşiniz yüzünden kendinize zaman ayırmayı da zor bulabilirsiniz fakat özel ilişkilerinizi de daha fazla ihmal etmeniz hoş olmaz. Duruma göre bir program yaparak zaman kazanmaya çalışmalısınız. İşlerinizin bir kısmı için arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.


  Sevgili Balık
  Bugün yanlış kararlar vermeye uygunsunuz. İşinizde önemli hatalar yapabileceğiniz gibi duygusal ilişkilerinizde de sorunlar yaşayabilirsiniz. Herşeye rağmen, siz hangi cinsiyetten olursanız olun bayanlarla iyi anlaşabilecek yapıdası Eğer siz bir kadınsanız zor anlarınızda hanım arkadaşlarınız size destek olup, işlerinizin büyük bölümünü üstlenebilirler. Siz bir erkekseniz bayanlardan hem yardım, hem de duygusal yaklaşımlar görebilirsiniz. Bu durumdan istifade etmeye kalkıp, işi istismar seviyelerine getirmemeye çalışırsanız iyi olur. Bugün ilk bakışta son derece güven uyandırabilecek olan bir kimsenin size bazı tekliflerle yaklaşması mümkündür. Bu teklifler iş ya da özel hayatınızla ilgili olabilir. Hangi konuda olursa olsun alacağınız tekliflere kanmayın.
   
5 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Haziran Günlük Burç Yorumları

  5 Haziran Günlük Burç Yorumları

  5 ay hangi burç 5 haziran burç haziran hangi burcu 5ay burc Koç Sevgili Koç, Ay bugün Aslan burcunda dolaşıyor. Aslan burcu sizin yaratıcılık, eğlence ve aşk evinizi yönetir. Bugün hayatın zevkli yönlerine odaklanabilir ve sorumluluklardan kaçmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılıkla ilgili konularda başarılı olabilirsiniz. Aşk evinizde bulunan Ay sosyal ve renkli bir gün geçirebileceğinize işaret...
 2. 12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  12 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 12 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Bu gün anlaşmazlıklarınızı düzeltebilir, alışverişlerde karlı çıkabilir ve karşı cinsle daha iyi anlaşabilirsiniz. Bazı dostlarınız sizi arayabilirler. İki gün süreyle...
 3. 19 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  19 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  19 haziran günlük burç yorumu günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gönlünüzce bir gün geçimenizi diliyor ve 19 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Koç 19 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları Öfkelerinizi içinizde saklama gereği duymaktan, gergin bir gün geçirebilirsiniz. Oysa içgüdülerinizin güçlü olduğu bir...
 4. 26 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  26 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 26 haziran günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 26 Haziran 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 26 Haziran 2013 Koç Burcu Yorumu Bu gün ve yarın hatalara ve belki de küçük kazalara açık olduğunuz bir gündesiniz. Bu gün sosyal yaşamınız oldukça aktif. Başkalarına...
 5. 25 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  25 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  25 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 25 haziran 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 25 Haziran 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 25 Haziran 2014 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu Ani gelişecek duygusal olaylara karşı kendinizi hazırlamalısınız. Çalıştığınız ortamlarda duygusal bir...

Sayfayı Paylaş