5 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
5 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları
5 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 5 haziran 2014 burç yorumları


Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün diliyor ve 5 Haziran 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...


burç-1.jpegBoğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinde bulunduğunuz koşulları düzeltmek için çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu fırsatı iyi kullanmalısınız. Enerjik ve hareketli günler geçirmeniz söz konusu. Yapmayı planladığınız yenilikler için uygun fırsatlar yakalamanız muhtemel. Yakında kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz ve bu yolculukta size eşlik etmek isteyenler olabilir.

Aşk Yaşamı : İlişkinizden memnun değilsiniz ve bu konuyla ilgili bir girişimde bulunmak da istemiyorsunuz. Belki de sevgilinizin buna ihtiyacı olmadığını düşünüyorsunuz. Ama bu yaklaşımınız ilişkinizi daha da yıpratabilir.

İş Yaşamı : Kendinizi ruhsal yönden iş yerinde gelişime açık hissedebileceğiniz bir
gündesiniz. Yalnız başınıza yürütebileceğiniz çalışmalar bugün daha da verimli olacaktır.

Para Durumu : Bugün kısa yolculuklarınızda birçok yeni para bağlantı kurabileceğiniz görülüyor. Parasal konularda yapacağınız aktif çıkışlar, harcamalar gündeme gelse bile parasızlık çekmemeniz olası.

Dikkat : Girişkensiniz ve hırslı bir insansınız ama bugün alacağınız riskli kararlar ve yeni adımlar beklenmedik engellerle karşılaşabilir. Kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri İkizler Burcu 21 Mayıs-21 Haziran
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük planlarınıza uymakta zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Olaylara esnek bakabilmeniz sayesinde bazı küçük başarılar kazanabilirsiniz. Hoşunuza gidecek bazı ortamlara girebilir ve güzel fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Dikkatinizi çevrenizdeki olaylara ve insanlara yöneltmelisiniz.

Aşk Yaşamı : Aşk yaşantınızda bazı önemli gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz.

İş Yaşamı : Kendinizi işlerinize tam anlamıyla veremeyeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız bazı problemler sizi işinizden soğutabilir ya da performans düşüklüğüne sebep olabilir.

Para Durumu : Büyük bir borç yükü altındasınız. Yaptığınız dengesiz harcamalar yüzünden bu kadar borçlandınız. Bu yüzden kendinizi çok sıkıntıda hissediyorsunuz ve çözüm bulamıyorsunuz.

Dikkat : Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Yengeç Burcu 22 Haziran-22 Temmuz
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin için içsel gelişmelerin önem kazanacağı bir gün olacaktır. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklama eğilimine gireceksiniz. Düşüncelerinizi bir noktaya toplamakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Sizi sıkacak detaylarla uğraşabilirsiniz ve günlük programınızda olmayan işler gündeme gelebilir. Sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizi yorabilir.
Aşk yaşamı
Aşk Yaşamı : Duygusal olarak bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Yaşamınıza ilişkin küçük bazı değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz.Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Çevrenizden gizleyeceğiniz bazı planlar yapabilirsiniz. Gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz yada anlaşılamamaktan yakınabilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almamalısınız.
İş yaşamı
İş Yaşamı : Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. Kökenini geçmişten alan bazı sorunlarla yeniden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bugün gelişmeler karşısında oldukça kararlı olacaksınız ve iradeli olarak hareket edebileceksiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuz ve küçük bazı aksilikler çıksa da olumlu sonuçlar alacağınızı unutmamalısınız.
Para durumu
Para Durumu : Maddi konulardaki yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Ortaklaşa bazı kazançlar elde edebilirsiniz yada bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz.
Dikkat : Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz ancak bu sizi yanıltmayacaktır. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok şeyi aştığınızı söylemenize rağmen, hala tutucu yanlarınız var. Bazı durumlarda statükoya çok bağlısınız. Bugün bir arkadaşınız bunu size hatırlatabilir. Siz de her zamanki gibi bunların özel durumlar olduğunu söyleyip savunmaya geçeceksiniz. Böyle davrandığınız için yakınlarınız bazen yanınızda ne zaman, nasıl davranmaları gerektiğini bilemiyorlar. Bir an önce bitmesini istediğiniz uzun süreli bir
kırgınlığınız var. Bunu gerçekten istediğinizi belli etmelisiniz.

Aşk Yaşamı : İlişkinizi elinizin altında sandığınız için kendinize fazla güvenlisiniz. Ama sevgiliniz hayatınızda daha çok yer almak, daha fazla söz sahibi olmak istiyor. Bu haklı isteklere karşı daha dürüst olmalısınız. Bugün bu konuda size sitem edebilir. Açık konuşmak sorun yaratabilir, ama uzun vadede yararını görürsünüz.

İş Yaşamı : Dayanamayıp müdahale ettiğiniz zamanlar oluyor. İş yaşamınızda her iş sizin doğrudan sorununuz değil unutmayın. Her problem müdahalenizi beklemiyor. Bu yanınızı törpülemeniz halinde, çalışma arkadaşlarınızın size karşı davranışlarının nasıl değiştiğini göreceksiniz.

Para Durumu : Elinizdekiyle yetinmek istemiyorsunuz. İnsanın maddi durumunda da sürekli aşama kaydetmesi gerektiğine inanıyorsunuz. Ama bunun tümüyle size bağlı olmadığını da biliyorsunuz. Yine de bugün planlar yapacaksınız.

Dikkat : Bugün, beklettiğiniz canınızı sıkan bir konuda artık karar vermeniz için size baskı yapılabilir.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleceğe yönelik beklentilerinizi yeniden değerlendireceğiniz ve yeni beklentiler içine girebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde başlayan hareket ve çevrenizin genişlemesiyle birlikte yeni düşünceler içine gireceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olabilir ve sizin için önemli konularda fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni metotlar üzerinde çalışabilirsiniz ve bunlar vaktinizin önemli bir bölümünü alacaktır. İlginç bazı olaylar ve beklemediğiniz gelişmeler bugün sizin için şaşırtıcı olmasın.

Aşk Yaşamı : Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.
İş Yaşamı : Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.
Para Durumu : Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.
Dikkat : Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün genel olarak olumlu geçecek. Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Özellikle sıcaklara dikkat.
Bugün sizin için olumlu bir gün olacak. Bugün duygularınıza hakim olacak ve sorunlarınızın üzerine gidecek gücü kendinizde bulacaksınız. Gün içinde ailenizden bazı kimselerle görüşme fırsatı bulabilir ve onlarla bazı konularda ortak kararlar alabilirsiniz. Gün sonunda sizi oldukça mutlu edecek bir sürprize hazırlıklı olun.

Aşk Yaşamı : Sevdiğinizle iyi anlaşabileceğiniz bir gündesiniz. Gezip alış-veriş yapmak ilişkinizi olumlu yönde etkileyebilir.

İş Yaşamı : Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın ve birlikte çalıştığınız kimselerin desteğinden faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Böylece yoğun işlerinizden kolay bir biçimde sıyrılabiliriz.

Para Durumu : Para durumunuz açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Beklediğiniz bir yerden para ulaşabilir bugün. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmak isteyebilirsiniz.

Dikkat : Sağlık durumunuz ile ilgili bir takım sorunlar yaşamanız söz konusu olabilir bugün. Özellikle sıcaklardan daha iyi şekilde korunmalısınız.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir zaman içinde özel görüşmeleriniz var. Bunun ne tür bir görüşme olacağı belli olmasa da, sevinçlerinizin olacağı kesin görünüyor. Aldığınız bir tavsiyeyi iyi değerlendirmeniz, bugünleri daha sıkıntısız geçirmenizi sağlıyor. Düzgün dostlar içindesiniz. Bu konuda seçiciliğiniz kadar, dostluk ilişkilerindeki vericiliğiniz ve dostluğa bakışınız da belirleyici.

Aşk Yaşamı : Bugünlerde etkilenip kurmayı düşündüğünüz ilişki, sizi biraz yoracak gibi. Birbirinize fazla uzak karakterler olduğunuz şeklindeki düşünceleri ciddiye almanız yararlı olabilir.

İş Yaşamı : Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün görünüyor. Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz.

Para Durumu : Çoktandır ödenmesi gereken bir alacağınızı muhtemelen bugün de boşuna bekleyeceksiniz. Deneyimlerinizle bazı ihtimallere hazırlıklı oluşunuz, sorun yaşamanızı engelleyemiyor.

Dikkat : Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay hata yapmanıza yol açıyor. Bugünlerde bir ilişkinizde, üzüntülü pişmanlıklar söz konusu olabilir.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında karalara varabilirsiniz. Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor.

Aşk Yaşamı : Her şeyin mükemmel gitmesi zaman zaman sizi korkutuyor. Oysa daha uzun bir süre, bu mükemmel durum sürecek gibi gözüküyor. Bu duyguyu, çok beyniyle yaşayan birisiniz. Ardı arkası kesilmeyen hesaplarınız var.

İş Yaşamı : Maddi çözümlerin gerçekleşme ihtimali biraz güç. Bunun dışındaki yeni birtakım gelişmelerden en çok siz memnun olacaksınız. Geleceğe umutla bakışınızın önünde sorun yaratabilecek ceddi engeller yok.

Para Durumu : Birikim çabalarınızdaki aşırılıklar, size artı tasarruflar sağlayabilir. Birkaç kişiyi ana sorumlular olarak gördüğünüz sıkıntılar geçici. Yakında kısmen de olsa rahatlayabilirsiniz.

Dikkat : Bir ilişkinizde sergilediğiniz duyarsızlık, belli bir zaman sonra unutulmanıza neden olabilir.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Oğlak Burcu 22 Aralık-19 Ocak
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekliyor. Sabah saatlerindeki durgun haliniz, öğleden sonra yerini bir hareketliliğe bırakacak. Ortak akşam programı önerileri alabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Bugün ondan heyecan verici bir öneri gelebilir. Onun geçmişe bağlı yaşadığını düşünüyorsunuz ve bu durumdan rahatsız oluyorsunuz. Oysa o, eski defterleri çoktan kapatmış görünüyor.

İş Yaşamı : Arkadaşlarınızın sizinle ilgili uyarılarını dikkate almalısınız. Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de, bir an önce toparlanmanızı bekleyenler var.

Para Durumu : Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.

Dikkat : Son günlerdeki karışık zihninizi toparlarsanız çevrenizdeki hoşlukları fark edebilirsiniz.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Kova Burcu 20 Ocak-19 Şubat
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal açıdan kendinizi zayıf hissedebileceğiniz bir gündesiniz ve duygusal konularda yeni kararlar almamanız gerekiyor. Yaratıcı düşüncelerinizle bazı önemli kazançlar elde edebilir ve kendinizi her yönden geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirmek için uygun fırsatlar bulmak kendinizi iyi hissettirecektir.

Aşk Yaşamı : İkili ilişkilerinizde hassas davranışlar gösterebilirsiniz. Kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Partneriniz sizden kendi gösterdiği kadar anlayış bekliyor bunu sakın unutmayın.

İş Yaşamı : Ortak yatırımlar konusunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Başarı kazanacağınıza dair kendinize güveniniz tam. Doğru kişilerle karşılaşacaksınız ve onlarla anlaşmanız muhtemel.

Para Durumu : Bugün, kişisel girişimleriniz konusunda cesaretli olabilir fakat harekete
geçme konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Sizi ve sevdiklerinizi ilgilendiren konularda yenilikler yapmak istemeniz mümkün.

Dikkat : Dinlenmeye ihtiyacınız var. Kendinize bedenen çok yorgun hissediyorsunuz. Zihninizi boşaltacak uğraşılar bulmalısınız.

05 Haziran 2014 Perşembe

05 Haziran 2014 Perşembe burç tahminleri Balık Burcu 19 Şubat-20 Mart
Günlük Burç Yorumu : 05 Haziran 2014 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlarınızın birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Sorunları serinkanlı karşılama yeteneğiniz bazı durumlarda yetersiz kalabiliyor. Bazen hiç direnmeden problemleri oluruna bırakıyorsunuz. Bu çok insani gibi görünse de problemlerin artmasına neden oluyor. Küçük, küçük de olsalar gündelik problemler kümeleşip canınızı sıkabiliyor.

Aşk Yaşamı : Sevgilinizle beraberliğiniz size mutluluk ve onur veriyor. Çevrenizdeki çapraşık ilişkileri hayretle gözlemliyorsunuz. İçinde saygı, anlayış barındırmayan ilişkilerin, aşk adı altında yaşanması tuhafınıza gidiyor.

İş Yaşamı : Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Fakat bu uyumun sizin birçok şeyi kafanıza takmıyor olmanızdan kaynaklandığının bilincindesiniz. İşinizle alakalı bir yolculuğunuz olabilir.

Para Durumu : Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz.
Paranızın idaresinde yetkin olmanız ve cömertliğiniz, sizi çevrenizde para konularında da aranılan insan yapıyor. .

Dikkat : Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, bir ahbabınızın önemli bir aile problemine beklenen ilgiyi göstermelisiniz. İlgisiz kalmanız problemi büyütebilir.
 
Üst