gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  5 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Haftanın son iş günü 5 kasım 2010 günlük burç yorumlarınız kızlar :tik:
  Koç burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Koçlar saat 08:16 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, saat 10:24 itibariyle geri harekette olan Venüs ile kavuşum yapacak. Bu kavuşum, başkaları aracılığıyla sahip olmayı arzu ettiğimiz para, güç, cinsellik konularında bizleri sabırlı olmaya ve var olan sorunlarımızı, ihtiyaçlarımızı gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeye çağırıyor. Venüs geri harekette olduğu için doğal olarak bugünü değerlendirirken geçmiş tecrübelerimizi gözden kaçırmamamız gerekiyor. Biz insanoğlu bize güvenlik veren her türlü maddi-manevi konularda bir sorunla, gecikme ve engelle karşılaştığımızda buna isyan ederiz. İsteriz ki her şey yolunda gitsin.
  Bu kavuşum Akrep burcunda oluştuğu için tutkularımız haddinden fazla büyüyebilir ve kaybetme korkumuz artar. Bu korku ister istemez bizi kontrol sağlamaya dönük hareketlerde bulunmaya sevk eder. Oysaki bugün yapmamız gereken, içinde bulunduğumuz koşulların bilincinde hareket ederek üzerimizde baskı yaratan unsurları mantıklı şekilde gözden geçirmektir. Saat 16:59 itibariyle Ay-Kuzey Ay düğümü arasındaki olumlu görünüm, mesleki ve toplumsal alanla ilgili sorunları akla uygun yaklaşımlarla çözmek adına sizi destekleyicidir.


  Boğa burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Boğalar saat 08:16 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, geri hareketini sürdürmekte olan yöneticiniz Venüsle saat 10:24 itibariyle kavuşum yapacak. Bu kavuşum Venüsün geri harekette olması sebebiyle ilişkinizle alakalı konular üzerinde yapılması gereken gerçekçi değerlendirmeleri göstermekte. Bu değerlendirme nasıl yapılmalıdır? Öncelikle bu ilişkinin hayatınızdaki önemi üzerinde düşünmek lazımdır. Eğer siz bu incelemede bu beraberliğin önemli olduğunu anlarsanız anlaşmaya da o kadar gönüllü olursunuz. İlişkisi olmayanlar ise, seçimlerini gözden geçirmelidirler.

  Ben nasıl bir beraberlik istiyorum ve nasıl biriyle huzurlu bir yaşam sürebilirim. Bu soru doğal olarak kendinizi merkeze yerleştirerek bundan sonra bilinçli bir seçimde bulunmanızı sağlar. Saat 16:59 itibariyle Ay-Kuzey düğüm arasında oluşacak olumlu görünüm, ilişkinizi ilgilendiren konularda yanlış anlaşılmaları gidermenin yolunun, birbirinize yapıcı ve uzlaşıya açık şekilde yanaşmaktan geçtiğini gösteriyor. İşte bu yaklaşım tarzı zaten otomatik olarak problemleri tedavi ediyor ve beraberliğin gelişimini sağlıyor.

  İkizler burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili İkizler saat 08:16 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başladıktan sonra saat 10:24 de geri hareketli Venüsle kavuşum yapacak. Bu kavuşum, son zamanlarda Akrep-Boğa-Aslan-Kova gibi burçların, Ay tarafından görünüm altına alınmasına neden oluyor. Bu durum doğal olarak bu burç mensuplarının, duygusal konularda inatçı davranmalarına yol açıyor. Siz İkizler burcu olsanız dahi, doğum haritanızda bu burçlarda yerleşmiş gezegenleriniz, yükseleniniz veya bu burçlarda konumlanan evleriniz varsa bu etkilerden nasibini alıyor. Nitekim İkizler burcu mensuplarının çalışma hayatı, sağlık konularındaki yaşam alanı Akrep burcunun etkisi altındadır.
  Demek oluyor ki bugün iş hayatınızın gündelik temposunda karşınıza çıkan kişilerle inatlaşmanın hiçbir yararı yok. Esnek düşünmek gayet faydalı. Tabii ki insan mutsuz ve doyumsuz bir işte çalışıyorsa doğal olarak pek verimli ve başarılı olamıyor. Burada yapılması gereken derinlikli düşünmek ve attığımız adımların bize olan yarar ve zararının hesabını iyi yapmak. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey Ay düğümü ile kolaylaştırıcı bir görünüm yapacak. Kuzey düğüm karmik bir nokta. Geliştirmemiz gereken yönlerimizin göstergesi. Bu demek oluyor ki, bugün başkalarının varlığı ve onlarla temasımızın güçlü hale gelmesi için sorumluluk bilinci içinde hareket etmemiz şart. Bunu başardık mı günü gayet yararlı değerlendirmemiz mümkün demektir.  Yengeç burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Yengeçler saat 08:16 itibariyle Ay Akrep burcunda seyrine başlayacak. Ardından saat 10:24 itibariyle geri hareketini sürdürmekte olan Venüsle kavuşum yapacak. Yöneticiniz Ay son zamanlarda sabit grup burçlar(Boğa, Akrep, Aslan, Kova) üzerinde ilerlerken bir yandan kendimize ait olanı korumak istiyoruz diğer taraftan durumumuzu gözden geçiriyoruz. Ne kadar güvendeyim ve nereye doğru yol alıyorum sorusu kafamızın içinde dönüp duruyor. Kaybetmek istemiyoruz doğal olarak. Kaldı ki sizler için kazanılmış her şeyin önemi büyük, kaybedilenin yarası da oldukça derindir.
  Pamuklar içine sarar saklarsınız değerlerinizi. İşte bugünkü kavuşum şöyle bir eskiyi düşünmeniz ve bugünle karşılaştırmanız anlamında önem taşıyor. Neler yaşandı ve bu yaşanlardan size kalan ne gibi dersler oldu. Bunların tespiti belki insanı rahatsız edici olabilir. Ancak yararlı olmadığını kim söyleyebilir ki. En azından bir daha yaş tahtaya ayak basmayacağınız açıktır. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapacak. İşte bu görünüm aşkın ciddiyete dönüşmesi aşamasında karşılıklı güven duygusunun ne kadar önemli olduğunun göstergesidir. Bu olgu, hem var olan sorunları çözümler hem de yeni kurulan ilişkilerde birlik ve bütünlük duygusu sağlar.  Aslan burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Aslanlar yeni gün saat 08:16 itibariyle Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor ve ardından saat 10:24 itibariyle Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Ancak bu kavuşum Venüsün geri harekette oluşu nedeniyle doğal olarak ailevi konular üzerindeki geçmiş meseleleri ön plana getiriyor. Kişi kendisinin ve ailesinin duygularını güçlendirmek ve kalıcı hale getirmek için eskiyi gözden geçiriyor. Amacı güven içinde yaşamak ve geri plandaki oluşumların farkında olarak yeniye yer açmak. Bu durumda ailesinin de ona yardımcı olması ve bu bütünleşmede istekli olması şart.
  Yani tek tarafın çabasıyla sorunları, durumları çözümlemek kolay değil. Bir de şuna dikkat etmek gerekiyor. İlla baskın olmaya çalışmamanız lazım. Madem bir şeyleri toparlamak gerekiyor. Daha sakin ve ılımlı hareket etmeniz yararlıdır. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapıyor. Sizi iş hayatınızla ilgili konularda başkalarıyla iş birliğine ve gururu bir yana koyarak ekmeğinizin peşinden gitmeye çağırıyor. İşiniz söz konusu olduğunda inatçı, kaprisli, kuruntulu davranmak yerine mütevazi bir şekilde hareket etmenin yararlı olacağını söylüyor.


  Başak burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar saat 08:16 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor ve hemen ardından saat 10:24 itibariyle Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bu kavuşum son zamanlarda Ay tarafından sürekli uyarılmakta. Sözgelimi Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burcunda ilerleyen Ay, geri harekette olan Venüsle görünüm oluşturduğunda doğum haritamızda bu burçların olduğu alan ve konular üzerinde derinlemesine gözden geçirmelerde bulunuyoruz. Kimlerle temas halindeyiz? Kişiler arası ilişkilerde kıskanç ve sahiplenici mi davranıyoruz? Bilgimizi başkalarıyla paylaşmaya açık mıyız? İşimize geldiği gibi mi düşünüyoruz yoksa karşımızdaki insanı dinlemeyi biliyor muyuz?
  İşte bu yüzleşme belki zor gibi görünüyor. İnsan egosu gereği hatalarını görmezden geliyor. Başkalarının fikirlerini dinlemeye bile tahammül gösteremiyor. İşte bugün bütün bunları ele alarak şöyle dürüst bir yüzleşmede bulunmak bundan sonrası adına faydalı olabilir. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapıyor. Aşk hayatınızla alakalı konularda ciddi ve tutarlı bir şekilde hareket etmeniz adına sizi destekliyor. Geçmişin gölgelerinden kurtularak ileriye bakmanın önemini işaret ediyor.  Terazi burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Teraziler saat 08:16 itibariyle Akrep burcunda seyrini sürdürmeye başlayan Ay, saat 10:24 itibariyle geri hareketini sürdürmekte olan Venüs ile kavuşum yapacak. Bu görünüm ister istemez maddi konular üzerinde bütçenizi iyileştirilmesi adına yapılan iç gözlemin işareti. Daha çok kazanmak kim istemez ki? kim paranın gereksiz bir şey olduğunu söyleyebilir ki? amacımız huzur ve güven içinde yaşamaksa tabii ki paramıza sahip çıkmamız, kazandığımızı har vurup harman savurmamamız lazım. Bu oluşum sizleri zorlayıcı olabilir. Teraziler pek sıkıntıya gelemezler ve kaliteli yaşamdan hoşlanırlar. Şu sıralar yöneticiniz Venüsün geri harekette oluşu nedeniyle özellikle maddi konularda geçmiş döneme ait sorunlarla boğuşuyor olabilirsiniz.
  İşte bu boğuşmada ilişkileriniz size destek olabilir veya tümüyle desteksiz kalmış gibi hissederek kaygı duyabilirsiniz. Bu kaygı doğal olarak maneviyatınız üzerinde zorlayıcı bir tesir yaratabilir. Ancak bugünkü oluşum gelecekten umudunuzu kesmemenizi ve iç dünyanızda inancınızı mutlaka ayakta tutmanız gerektiğini göstermekte. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle birleştiğinde dışarıdaki hayat ne kadar üzerinize gelse de, yuvanız alanı içinde birbirinize sıkıca sarılmanın son derece güçlendirici bir faktör olacağını gösteriyor.  Akrep burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Akrepler saat 08:16 itibariyle burcunuz üzerinde seyrine başlayan Ay, saat 10:24 itibariyle geri hareketini sürdürmekte olan Venüsle kavuşum yapıyor. Son zamanlarda Ay ne zaman Aslan, Boğa, Akrep ve Kova burçlarından geçiş yapsa sadece sizleri değil hepimizi geçmişle alakalı konularda düşünmeye çağırıyor. Çünkü geri hareketli Venüs hepimizin doğum haritasında bir yaşam evinde hükmünü sürmekte. Tabii ki yukarıda saydığım sabit burçlar üzerindeki tesiri daha yoğun. Akrepler bugün hem ilişkilerini hem de mevcut durumu ele alarak karşılaştırmada bulunabilirler.
  Tutkulu olan Akrepler mantıklarıyla hareket etseler de aslında son derece duygusal kişilerdir. Dürüstlük onlar için son derece önemlidir. Eğer doğru yolda, doğru bir ilişkide olduklarına inanırlarsa sonuna kadar giderler. Bir Akrebin testinden geçmek kolay değildir. İşte bugünkü oluşum Akrebin iç hesaplaşması anlamına gelir. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yaptığında Akrepler için dürüstlük, güvenilirlilik, sorumluluk, yakın çevre ilişkileri gayet önemli hale gelebilir. Ayağını sağlam olarak yere basmaktan yanadır. Çünkü geleceğini düşünmek zorunda olduğunun farkındadır.  Yay burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Yaylar, saat 08:16 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, saat 10:24 de geri harekette olan Venüsle kavuşum yapacak. Kişi bu görünüm altında ilişkilerini gözden geçirirken kendini ele vermekten sakınabilir. Dış dünyada kimsenin bilmediği içsel çatışmalarını ve onu tedirgin etmekte olan duygularını gözden geçirebilir. Bazı Yaylar bu gözlem etrafında yanlış olanı tespit ederek ondan kurtulmaya çalışabilir, kimi Yaylar ise tutkularının esiri olarak hatalı olandan uzak durmayı başaramayabilirler.
  Güç elde etmek isteyen birey, onu güçsüzleştiren olgunun farkında olsa dahi eğer bağımlıysa, terketmekte zorlanabilir. Ancak bu bağımlılık sağlığına olumsuz yönden katkıda bulunuyorsa tabii ki mantıklı davranmakta fayda vardır. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle görünüm oluşturduğunda ne kadar gerçekçi düşünülürse o denli doğru karar verilebilir. Sözgelimi para, aşk, sağlık, gibi hayati mevzularda geleceğini teminat altına alabilmek için dikkatli hareket eden birey, doğru seçimlerde bulunabilir. Yanlış cezbeci olsa da eğer söz konusu olan geleceğimiz ise, irademizi mutlaka devrede tutmakta fayda vardır.  Oğlak burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Oğlaklar saat 08:16 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, saat 10:24 de geri hareketli Venüsle kavuşum yapacaktır. İleriye yönelik düşünmenin ve buna göre ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenin işareti olan bu görünüm her işin sağlam bir zemin üzerinde gerçekleşmesi adına bir yerine iki kez düşünmenin son derece önemli olduğunu söylüyor. İlişkilerin bir insanın hayatında ne kadar önemli olduğunu, güç oyunlarının, manipülasyon ve iktidar hırsının insanı yok eden bir virüs olduğundan söz ediyor.
  Değişim için eskiyi gözden geçirmenin, yarım kalanları halletmenin, bozuk olanı tamir etmenin gayet yararlı olacağını bir kez daha anlamamızı sağlıyor. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle görünüm yaptığında gelişmek için kendimize karşı dürüst olmamız gerektiğini bir kez daha vurguluyor. Sen diyor,,,, eğer kendine ait gerçeklerin farkında olursan, işte o zaman başarının sihirli anahtarını eline geçirebilirsin ve diyerek bize attığımız her adımın farkına varmamızı sağlıyor.  Kova burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Kovalar, saat 08:16 itibariyle Ay-Akrep burcu süreci başlamış olacak. Ardından saat 10:24 de, Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Bugün oldukça derin bir iç gözlemde bulunma ve ilişkilerinizi geriye dönerek düşünme vaktidir. Bu geriye dönüşü ben onarım anlamında gayet yararlı bulmaktayım. Çünkü ancak bu sayede aksayan noktaların farkına varılır ve tedavi edilebilir. Ay, son zamanlarda özellikle sabit burçlarda(Kova-Aslan-Akrep ve Aslan) ilerlerken geri hareketli Venüsle görünüm oluşturdu. Doğal olarak bu görünüm siz Kovalar için mesleki-ailevi-toplumsal ilişkileriniz üzerinde baskı oluşturmakta. Ancak bu baskının yararlı bir tarafı var.
  Dostlarım bir yerimiz acıdığında ne yaparız? Acıyan noktamızla temasa geçeriz. Dikkatimiz o bölge üzerinde yoğunlaşır değil mi? İşte sizler de saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle görünüm oluşturduğunda zayıf noktalarınız, alışkanlıklarınız, ilişkileriniz ve sağlığınızla alakalı konular üzerinde düşünme gereği duyabilirsiniz. Bu düşünme hali, olumlu bir yönlendirmede bulunarak kendinizi rahatlatmanız adına gayet faydalı olabilir.  Balık burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Balıklar, saat 08:16 itibariyle Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, saat 10:24 itibariyle geri hareketini yapmakta olan Venüsle kavuşacak. Ay her Aslan, Kova, Boğa ve Akrep geçişinde bizler doğal olarak hem derinlemesine duygularımızla temasa geçiyoruz hem de ilişkilerimiz üzerinde odaklanma gereği duyuyoruz. Eskiyi ister istemez düşünüyor, bizim için önem arzeden konulardaki sorunları çözümlemek için ne yapmak gerekiyorsa mücadele ediyoruz. Evet belki bu mücadele şu an için sanki bir işe yaramıyormuş gibi geliyor. Oysaki hiç de böyle değil.
  Bu gözden geçirmeler 30 Kasım tarihinde Venüs Akrep burcunda düz olarak ilerlemeye başladığında bugün yaptığınız yüzleşmeler öyle çok işinize yarayabilir ki. Ayrıca bugün saat 16:59 da Ay, Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapacak. İşte bu görünüm gücünüzü toparlayabilmeniz ve size ait olana sahip çıkabilmeniz anlamında destekleyici. Bu saatlerde hangi konularda gelişmek, ilerlemek ve büyümek istiyorsanız o konu üzerinde odaklanın ve tüm gücünüzle ona sahip olduğunuzu düşünün. Bu düşüncenin yaratacağı enerji gücü inanılmazdır. O güç size istediğinizi verebilir.   
 2. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  7.205
  Beğenilen Mesajlar:
  424
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  Başak burcu 05 Kasım 2010 yorumu

  Sevgili Başaklar saat 08:16 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başlıyor ve hemen ardından saat 10:24 itibariyle Ay-Venüs kavuşumu gerçekleşiyor. Bu kavuşum son zamanlarda Ay tarafından sürekli uyarılmakta. Sözgelimi Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burcunda ilerleyen Ay, geri harekette olan Venüsle görünüm oluşturduğunda doğum haritamızda bu burçların olduğu alan ve konular üzerinde derinlemesine gözden geçirmelerde bulunuyoruz. Kimlerle temas halindeyiz? Kişiler arası ilişkilerde kıskanç ve sahiplenici mi davranıyoruz? Bilgimizi başkalarıyla paylaşmaya açık mıyız? İşimize geldiği gibi mi düşünüyoruz yoksa karşımızdaki insanı dinlemeyi biliyor muyuz?
  İşte bu yüzleşme belki zor gibi görünüyor. İnsan egosu gereği hatalarını görmezden geliyor. Başkalarının fikirlerini dinlemeye bile tahammül gösteremiyor. İşte bugün bütün bunları ele alarak şöyle dürüst bir yüzleşmede bulunmak bundan sonrası adına faydalı olabilir. Saat 16:59 itibariyle Ay, Kuzey düğümle olumlu bir görünüm yapıyor. Aşk hayatınızla alakalı konularda ciddi ve tutarlı bir şekilde hareket etmeniz adına sizi destekliyor. Geçmişin gölgelerinden kurtularak ileriye bakmanın önemini işaret ediyor.


  sapol pasimmmm :kiss:
   
 3. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.184
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  teşekkürler güzel bir gün olur umarım
   
5 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Yeni bir ay yeni bir haftanın ilk burç yorumu bayanlar :tik: Sevgili Koç, Maddi durum düzelecek. Gezegenleriniz etkisiz ama genel olarak, size yücegönüllülük ve ihtiraslar veriyorlar. Bu ara bir abartma huyu ortayaçıkabilir. Veya duygularınızı benliğinizden ayırmakta güçlük çekebilirsiniz.İnatçı ve dikkafalı olabilirsiniz eğer idealistseniz bunu açıklamaktazorlanmayacaksınız. Övünmek ve...
 2. 4 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  4 kasım burç 4 kasım burcu ne burcu 4 Kasım Günlük Burç yorumları ile karşınızdayız melekler :melo::melo: Sevgili Koç, Memnuniyetsiz bir yapıda olmanız ve her şeyin sizi rahatsız etmesi olasıdır. Duygusal ilişkileriniz aslında iyi fakat sizin boş vermeniz yüzünden hareketsiz olabilir. Bugün sizin hakkınızda olumsuz kararlar verebilirler. Sınav veya mahkeme ile ilgili işler için zor gün. Bir...
 3. 9 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  9 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  Burcunuzdaki gelişmeleri merak ediyorsanız buyrun melekler :muz::muz::muz: Koç burcu 09 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar, 9 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek iş evinizin yöneticisi Merkür, sizden farklı düşünen kişilerle her türlü iletişiminiz anlamında hoşgörülü hareket etmenin işaretidir. Merkür bu alanda her türlü konuda öğrenme hevesliliği verir. Kişi...
 4. 30 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  30 Kasım 2010 Günlük Burç Yorumları

  13 kasım burcu Kasım ayının son burç yorumları melekler :tik: Koç burcu 30 Kasım 2010 yorumu Sevgili Koçlar, Başak burcunda ilerlemesini sürdüren Ay etkisinin son günündeyiz. Bu enerji, yarar-zarar hesabı yapabilmeniz, yatırım işlemlerinizle birebir ilgilenmeniz, sağlığınızla alakalı gelişmeleri takip edebilmeniz veya check-up işlemleriniz için birebir etkilidir. Aşırı çalışma yerine...
 5. 5 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  5 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  5 kasım salı günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 5 kasım 2013 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir gün geçirmeniz dileğiyle 5 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 5 Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz...

Sayfayı Paylaş