1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  5 Mart Salı Günlük Burç Yorumu

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu, 5 Mart Salı Günlük Burç Yorumu hakkında bilgiler vermektedir.

  Sevgili melekler, haftanın bu ikinci gününde gönlünüzdeki dileklerin yerine gelmesini diliyor ve 5 Mart Salı günklük burç yorumunuzu sizlerle paylaşıyoruz...


  [​IMG]


  5 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu
  İş ortaklıklarında son derece anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. İşiniz insanlarla ikili ilişkilere dayanıyorsa o zaman işiniz biraz daha zor olabilir. Gezegensel olumsuz etki, kuşku ve tartışma ve tüm aile ilişkilerinizde ortaya çıkabilir. Bir ailevi sorun ya da duygusal ilişkilerinizdeki gelişmeler sizi engelleyebilir.


  5 Mart 2013 Boğa Burcu Yorumu
  Genelde huzurlu bir gün ama genelde düşüncelerinizin yoğun olduğu bir gündesiniz. Kendinizi fazlasıyla beğeniyorsunuz. İstek ve sevgi ile çalışmak arzusundasınız. Size doğru olarak gözüken durumlar pek doğru olmayabilirler. Harekete geçmeden önce başkalarının görüşlerini değerlendirmeye çalışmalısınız.


  5 Mart 2013 İkizler Burcu Yorumu
  Kimseyi yapmak istemedikleri işler için zorlamamalısınız. Hem verici hem de alıcı olmalısınız. Zor değil, yanlızca biraz özveriniz olması yeterli olacaktır. Hedeflerinizi takip etme hırsınız oldukça fazla. Buna ek olarak inatçı ve üsteleyicisiniz. Ani gelişmelere ayak uydurmakta zorluk çekebilirsiniz.


  5 Mart 2013 Yengeç Burcu Yorumu
  Düzgün ve akıcı bir konuşmayla, yapmak istediklerinizi, düşüncelerinizi net bir şekilde ortaya koyamazsanız yanlış yollara yöneleceksiniz. Sağlığınız pek rahat değil. Bilinçaltı isteklerinizin ön planda olması sizi ruhsal açıdan rahatsız edecektir. Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz.


  5 Mart 2013 Aslan Burcu Yorumu
  Duygusallığınızın birden artacağını sevilme ve sevme hislerinizin de yoğunlaşacağını söylemeliyim. Olayları kontrolünüz altında tutmak yönünde tavrınız bugün pek işe yaramayabilir. Hesapta olmayan bir buluşma gerekebilir.Bu sizi günlük işlerden uzaklaştırabilir.


  5 Mart 2013 Başak Burcu Yorumu
  Kendi hatalarınızın yüzünden ne başkasını suçlayın ne de kendiniz zor durumlarda kalın. Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Bugünlerde istirahat düzeninizi korumanız ve dikkat etmeniz gerekiyor.


  5 Mart 2013 Terazi Burcu Yorumu
  Bugün, geçtiğimiz günlerde yapmış olabileceğiniz hataları düşünüp, değerlendirme meylinde olabilirsiniz. Beklediğiniz haberler birkaç gün aksayabilir veya beklemediğiniz sonuçlar ortaya çıkabilir. Sizi engelleyen şeylerden birisi kendinizin yarattığı olumsuz düşünce formları ve isteksizlik.


  5 Mart 2013 Akrep Burcu Yorumu
  Bazı anlaşmazlıklara ve kavgalara açıksınız. Hangi cinsiyetten olursanız olun sonra kural dışı ilişkilere eğilimlisiniz. Bu günlerde hayatınız daha zevkli hale gelebilir. Birçok konuda haklı olabilirsiniz fakat meseleyi karşı tarafın açısından da düşünmek gerektiğini unutmamalı ve onlara da söz hakkı tanımalısınız.


  5 Mart 2013 Yay Burcu Yorumu
  Satın alınacak bütün hoş şeylere aşırı ilginiz size belki de gereksiz harcamalar yapmaya itecektir. Sanki böyle davranarak egonuzu tatmin ediyorsunuz., Aşırı masraflardan kaçının. Günlük işlerinizde karşılaşmanız olası olan karışıklıklar arkadaşlarınızın sizin kıskançlıklarından kaynaklanabilir.


  5 Mart 2013 Oğlak Burcu Yorumu
  Kafanızı iyi çalıştırmalı, nerede ne zaman hareket edeceğinizi bilmelisiniz. Yani herşey bir bakıma zamanlamayı iyi yapmanıza bağlı. Atacağınız her adımı iyi hesaplayın, tedirginlik hissedebilirsiniz. Herşeyi tekrar değerlendirin ve istemediğiniz durumlarla karşılaşmamak için bir çok şeye kendinizi kapatın.


  5 Mart 2013 Kova Burcu Yorumu
  Burcun ilk döneminde doğduysanız dikkat etmeniz gereken şey maddi değerlerdir. Aşk ilişkilerinize fazla zaman ayıramayacaksınız. Yeni arkadaşlar edinmeye açıksınız. Herkesin dikkatini çekmeye, sevilmeye ve aranmaya ihtiyacınız var. Önemli bir işinizden de iyi sonuçlar alabilirsiniz.


  5 Mart 2013 Balık Burcu Yorumu
  Olumsuz etkiler nedeniyle, ne kadar çaba sarf ederseniz bazı aksamalar baş gösterecektir, karşı cins ilişkileriniz sakin ama fiziksel sağlık olarak biraz zayıf olabilirsiniz. Beraberce vereceğiniz bazı kararları uygulamaya sokuyorsunuz ama önce başkalarının görüş açılarını da değerlendirmeye çalışmalısınız.
   
5 Mart Salı Günlük Burç Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 mart burç 5 Mart Cuma gününde sizleri neler bekliyor burcunuzdaki gelişmeler neler merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Beraber çalıştığınız kimselerden, yapabileceklerinin üstünde bazı isteklerde bulunmanız sorunlara neden olacaktır. Hatta bazı isteklerinizi abartılı bir şekilde göstermeniz de eleştiri konusu olabilir. Aşk ilişkinizde ise, kendinizi daha fazla düşünmeniz,...
 2. 2 Mart 2011 Günlük Burç Yorumlarınız

  2 Mart 2011 Günlük Burç Yorumlarınız

  Evettt kızlar bakalım bugün burçlarda ne gibi gelişmeler var :tik: Koç Burcunda Bugün İş yerinizde ve çalışma hayatınızda elinizde olmadan gelişecek aksamalar ve beklenmedik iletişim kopuklukları kayıplara ve tartışmalara neden olabilir. Bununla birlikte sosyal yaşantınızdaki hareketlilik gün içinde bu gerginliği üzerinizden atmanızı sağlayacak. Boğa Burcunda Bugün Kariyeriniz ve iş...
 3. 3 Mart 2011 Günlük Burç Yorumlarınız

  3 Mart 2011 Günlük Burç Yorumlarınız

  3 Mart Perşembe günlük burç yorumlarınız arkadaşlar :tik: Sevgili Koç, İkili ilişkiler ve ortaklıklara olan bakış açınız değişmeye başlıyor Daha fazla sorumluluk ve akılcılık hayatınıza girmekte Başkalarının kontrolü baskın olsa da ortak bir zeminde buluşmak üzere adımlar atabileceksiniz Yeni anlaşmalar yolu ile, üzerinizde baskı kuran bazı gelişmeleri aşmaya başlıyorsunuz Henüz...
 4. 4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu

  Bu konu; 4 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle 4 Mart Pazartesi günlük burç yorumunuzu paylaşıyoruz... Koçlar - İş alanlarınızın ve kariyerinizin göz önünde olacağı bir hafta. İş yapmaktan, sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Hafta başında gücünüzü ve...
 5. 15 Mart Cuma Günlük Burç Yorumu

  15 Mart Cuma Günlük Burç Yorumu

  Bu konu; 15 Mart Cuma Günlük Burç Yorumu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, canınızın istediği gibi mutlu bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 15 Mart Cuma Günlük Burç Yorumunu sizlerle paylaşıyoruz... 15 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Uzun vadede olumlu ve şanslı etkiler altında olmanıza rağmen bu gün sizin için bazı açılardan sıkıntılı ve yorucu bir gün olabilir. Arkadaşlık...

Sayfayı Paylaş