Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  5 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  5 mayıs burç yorumları, burçları neler bekliyor, burçlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için bilgi

  5 Mayıs Perşembe gününe ait burç yorumlarınız kızlar...


  Sevgili Koç, Para sizin için değerli olacak. Kariyerinizle ilgili gelişmeler parasal konularınıza yansıyacak. İstediğiniz anlaşmaları yapacaksınız. Sizden yaşça büyük yöneticilerin desteğini göreceksiniz. Size maddi çıkar sağlayacak kişilerle iş yapacaksınız. Önemli anlaşmalar yapmak için, özel fırsatlar yakalayacaksınız. Bazılarınızın birliktelikleri kimlik kazanacak.


  Sevgili Boğa,
  Bugün, arkadaş çevrenizde size yaklaşmak isteyen bir çok kişi var. Onların paylaşmak istediği konulara çekimser bakabilirsiniz. Bugün kardeşlerinizle ilgili yapacağınız konuşmalar, yaratıcılığınız konusunda size yeni ufuklar açacaktır. Onlarla iş birliğiniz pekişiyor. Endişelerinizden kurtulmaya çalışın. Evinizdeki eski eşyaları gözden geçirmeli veya yenilemelisiniz.


  Sevgili İkizler,
  Duygusal konular ve romantizm konusunda yoğunlaşarak, yaşamınıza bir renk katacaksınız. Arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve farklı bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Bazı ilişkilerinizi yeniden sorgulayacaksınız Yakınlarınızla kuracağınız sevgi bağları önemli olacak.

  Sevgili Yengeç,
  Bildiğiniz konularda konuşmanız gerekirken, çevrenizde gelişen olumsuz olaylara da yorum getirmek isteyebilirsiniz. Bazen kendinizi tutamıyor ve müdahale etmemeniz gereken konulara el koyuyorsunuz. İç dünyanızın karışıklığını bir an önce düzeltmeli, kendinize yeni bir motivasyon alanı sağlamalısınız. Olanaklarınızı zorlamadan halledeceğiniz çok fırsat karşınız çıkıyor.


  Sevgili Aslan,
  Çalışma arkadaşlarınızla birlikte güçlü birliktelik oluşturabilirsiniz. Duygularınızın size yönlendireceği yeni konulara ilgi duymanıza rağmen, eski olayların etkisinden kurtulmanız belli bir süre alabilir. Bugün, yeni iş olanakları konusunda bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Ortaklıklar konusu gündeme gelecektir.

  Sevgili Başak,
  Mesleğinizde rakip tanımıyor ve kendi gücünüzü sonuna kadar kullanmak istiyorsunuz. Hata yapabileceğinizi unutmamalı ve iş ilişkilerine kişisel duygularınızı yansıtmamalısınız. Enerjinizi çalışma yaşantınıza yansıtabildiğiniz müddetçe mutlu olan siz; bugün, çalışma potansiyelinizi yüksek tutmalısınız.


  Sevgili Terazi
  Sezgilerinize çok güvenmeniz, bazı yanlış kararlar almanız neden olabilir. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu günde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Bugün, duygularınız, etrafınızda olup bitenleri çok çabuk hissetmenize neden oluyor. Özgürce davrandığınız zaman başarı yüzdeniz artacak.

  Sevgili Akrep,
  Partnerinizin size odaklaşmasına izin verdiğiniz sürece, onun isteklerinin ağır basacağını unutmamalısınız. Bugün enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanabileceğiniz yeni bir başlangıç yapacağınız bir gün içinde olmanıza rağmen, beklemenizde fayda var. Vereceğiniz ani kararları, sonradan değiştirme olasılığınız var.


  Sevgili Yay
  Her şeyi yeniden yapılandırma arzusu içinde olsanız bile, bir takım gecikmelere karşı tedbirli olmalısınız. Çevrenizde gelişen olumsuz olayların size yansıması canınızın sıkılmasına neden oluyor. İşinizle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz. Bağırsak problemlerinize dikkat etmelisiniz.

  Sevgili Oğlak,
  Bugün, çevrenizdeki kişileri tarzınızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Atılımcı ruhunuzu ortaya koyarken, size kazandıracağı avantajları da düşünmelisiniz. Maddi konularla ilgili düşüncelerinizi yakınlarınızla tartışmamalı, bugün ketum olmalısınız. Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz kılabilir.


  Sevgili Kova,
  Çok amaçlı bir yaşam tarzından hoşlandığınız için, çevrenize farklı gelebilirsiniz. Yapacağınız bir çok kısa yolculuklarda karşılaşacağınız kişileri istemeden etkileyecek ve daha sonra onların ilginç teklifleri ile karşılaşacaksınız. Daha sonra size artı getirecek kişileri kendinize çekiyorsunuz. Çevrenize izdüşümleriniz olumlu yönde. Enerjiniz güçleniyor.

  Sevgili Balık,
  Bugün çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmeli ve yanılma payına yer vermemelisiniz. Başarı sizin için önemli bir olgu. Fakat her konuda kendinizi çok fazla yıpratıyor ve içsel disiplininizi bozmak istemiyorsunuz. Uzun süredir saç bakımınızı ihmal diyorsunuz. Saç tellerinizin kurumasını önlemelisiniz.


   
5 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  dolca burcu 5 Mayıs günü burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: 5 mayıs koc burcu yorumları Ailenizin maddi problemlerinin gündeme gelmesi, iş temponuzdaki yoğunluğunuzu arttırırken, birçok işinizi, gün içine sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Sorumluluk duygunuzu gelişmiş olması nedeniyle, bulunduğunuz...
 2. 5 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  5 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  5 ocak burçu 5 ocak 2011 çarşamba günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Sizi yeni hedeflere götürecek arayışlar ve düşünceler içindesiniz. Ancak istediğiniz yönde ilerlemeniz zor. Bir süre bu konuda karar vermemeli tamamlanması gereken işleri öncelikli kılmalısınız. İş yükünüz ve sorumluluklarınız artacaktır. Üstlerle ilişiklerde bazı mücadeleler içinde...
 3. 22 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  22 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 22 Mayıs 2011 burç yorumları sizlerle hanımlar. Sevgili Koç, Beraber iş yaptığınız arkadaşınızı daha planlı çalışmaya yöneltin. Çok çalışan akıllı bir kişi olarak, çevrenizden de aynı duyarlılığı beklemelisiniz. Bugün veriminizi daha da artıracak yöntemler bulacaksınız. Azimli gününüz....
 4. 24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  24 mayıs 2011 burc yorumları 24 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 24 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Ay Kova'da ilerlerken eleştirici yapınızı daha da destekleyebilir. Kendi sınırlarınızı zorlamayı sevdiğiniz halde,bir takım olumsuz olaylardan çabuk etkileniyorsunuz..Sosyal yaşamınızda...
 5. 25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Mayıs 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 mayıs günlük burç yorumları 25 mayıs burç yorumları 2011 2011 burçlar 25 mayıs günlük burç yorumları, günlük burçlar, bütün burçlar hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 25 Mayıs 2011 günlük burç yorumlarınız kızlar... Sevgili Koç, Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya koyacaksınız. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale...

Sayfayı Paylaş