1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  5 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Bakalım kızlar 5 Nisan Pazartesi sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :tik: KOÇ BURCU
  21 Mart – 20 Nisan
  Aşk ilişkinizde, ilişkinin dışındaki bazı kaçınılmaz nedenlerle kısa bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Göğüs gerdiğiniz zorluklar sizi biliyor. Güçlü kişiliğiniz iş yaşamınızda tatlı sert çözümleri iyi beceriyor. Sizinle ilgili olumlu yaklaşımların yanında, birtakım eleştirel değerlendirmelerin de olduğunu fark edebilmeniz için, işlerden başınızı kaldırıp ilişkilere de bakmanız gerekiyor.


  BOĞA BURCU
  21 Nisan – 20 Mayıs
  Samimi olan her türlü davranışa gönlünüzü sonuna kadar açmış görünüyor, içtenlikle dile getirilmiş hataları hiç düşünmeden koşulsuz bağışlayabiliyorsunuz. Size yakın bazı kişilerle yaşadığınız, sizi gittikçe daha az ilgilendiren bazı sorunlarınız var. Sevgilinizin hayranlık duyduğu insani değerleriniz, iş ilişkilerinizde biraz istismar nedeni olabiliyor.


  İKİZLER BURCU
  21 Mayıs – 21 Haziran
  Aşkın önüne konulan zamansızlık ve benzeri engelleri gerçekçi bulmuyor, bu anlamda sevgilinize pek de rahatsızlık duymadığı yaptırımlar uygulayabiliyorsunuz. Yakın bir zamandaki iş toplantınız çok önemli. İş hayatınızı yoluna koyma uğraşınızda ciddi desteklere ihtiyacınız var. Çevrenizdeki bütün gönül oyunlarına birinci dereceden ilgilisiniz.


  YENGEÇ BURCU
  22 Haziran – 22 Temmuz
  İş hayatınız düzenli. Aralarındaki büyük farkı henüz kavrayamadığınız iki seçeneğin karşısındasınız. Acele karar vermenizi önlemek isteyen dikkatli biri var. Onun uyarıları sizi kararınızı geciktirme niyeti içine sokacak, ama bu şansınızın pek olmadığını göreceksiniz. Aşk yaşamınızda bazı olaylara derinlemesine bakamayışınız sorunlar yaratıyor.


  ASLAN BURCU
  23 Temmuz – 23 Ağustos
  Aşk yaşamınız karşılıklı küçük doyumsuzluklar sürecine girebilir. İnsanların kolay çıkamadığı bu süreç, bazı kırgınlıklara yol açabilir. Hassas ve özenli olmanız gerekecek. Bugünlerde işlerinizde genel durumun yarattığı bir durgunluk var. Yapmacık davranışlar size çok itici geliyor. Yapmacıklığı biraz da gecikerek sezinliyorsunuz. Sahte tavırlar, size ilk baştan inandırıcı gelebiliyor.


  BAŞAK BURCU
  24 Ağustos – 23 Eylül
  İş durumunuz pek güvenlikte olmadığınız duygusu yaratsa da karşılıklı memnuniyetsizlikler, bugünlerde olumlu sapmalar gösterebilir. Aşk hayatınız bugünlerde hareketliliğe açık. Arkadaş ilişkilerinizde genel olarak esnek olmanıza karşın, çok ödünsüz koyduğunuz bazı önkoşullarınız var. Paylaşmacı olmayan, ben merkezci, fazla takıntılı insanlarla asla dostluklar kuramıyorsunuz.


  TERAZİ BURCU
  24 Eylül – 23 Ekim
  Partnerinizin bu akşamla ilgili size bir sürprizi olabilir. İş ilişkilerinizdeki bazı problemler kısa vadede çözülecek görünüyor. Dıştan müthiş sabırlı biri olarak görünüyorsunuz. Ama sabır gösterdiğiniz kimi durumlarda, bunu büyük bir baskılamayla becerdiğiniz, kızgınlığınızı sonradan mutlaka ortaya çıkardığınız izlenimi verebiliyorsunuz.


  AKREP BURCU
  24 Ekim – 22 Kasım
  Partnerinizle yaşadığınız, size sıradan görünen çelişkilerde bu özelliğinizin payı fazla gibi. İşlerinizde bugünlerde beklentilerinizin ötesinde gelişmeler söz konusu. Kararlılığınız bu alanda size bazı yararlar sağlıyor. Sakin birisiniz. İlişkilerde özenlisiniz. Para konularında peş peşe gelecek kazanımlar görünüyor. Tespitlerinize sonsuz bir güven duyuyorsunuz.


  YAY BURCU
  23 Kasım – 22 Aralık
  İşyerinizde belli bir ağırlığınız var. İnatçı özelliğinizle ünlenmiş olmanızın yanında, teslimiyetçi bir yanınız da var. Kimi olaylara, kimi kişilere direnç gösteremiyorsunuz. İlişkileri kimi zaman kolaylaştırıyor, kimi zaman da güçleştiriyorsunuz. Bu çelişki sizde bir çekicilik doğurabiliyor. Yeni tanıştığınız birinin çarpıcı şekilde etkisindesiniz. Karşılığı da var gibi görünüyor.


  OĞLAK BURCU
  23 Aralık – 20 Ocak
  Kendinizle yeniden tanışmanızı gerektiren birçok olumlu yönünüz var. Bunların olumsuzluk oldukları yönünde ikna edilmiş gibi, kendinizle haketmediğiniz küskünlükler yaşıyorsunuz. İş ilişkilerinizde önümüzdeki günlerde bazı çekişmeler söz konusu. Bir vefa borcu ağırlığını hissediyorsunuz. Bununla ilgili, yakında iç huzuruyla döneceğiniz bir yolculuğunuz olabilir.


  KOVA BURCU
  21 Ocak – 19 Şubat
  İş hayatınızda yeteneklerinizi sergileyemediğinizi hissetmeniz, onları fırsatlar karşısında da değerlendirememenize yol açabiliyor. Aşk yaşamınızdaki sevinçler, yeni mutluluk eklemlenmelerine çok açık. Çok yönlü bir kişiliğiniz var. Değişken, açılımcı biri olduğunuzu düşünenler, bağnaz, tutucu taraflarınızı da yadsıyamıyorlar.


  BALIK BURCU
  20 Şubat – 20 Mart
  İyi bir dost olarak değerlendiriliyorsunuz. Ama ilişkilerde kendi dostluk anlayışınız doğrultusunda zorlayıcı davranışlarınız da olabiliyor. Aşk hayatınızda son zamanlarda iyice şekillenen yeni duygular, bir takım girişimler için hazır görünüyor. İş arkadaşlarınızın birkaçıyla uzlaşma yolu bulamadığınız tartışmalarınız sonuca yaklaşıyor.

   
5 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Nisan Günlük Burç Yorumları

  5 Nisan Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, bugün öğleden sonraya kadar hızlı bir tempo içinde olabilirsiniz. Ancak iletişim evinizdeki Ay'ın boşlukta olduğu saatlerde beklediğiniz haberler gecikebilir ve gergin bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ay boşlukta iken şartları zorlamak yerine olayları akışına bırakmak daha doğrudur ve bu da sizin yapınıza hiç uymaz. Kendinizi engellenmiş ve kısıtlanmış gibi...
 2. 5 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 5 Ocak burç yorumlarınız Koç Sevgili Koç, Ay bugün iş evinizde olduğundan yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bugün günlük işlerinizi tamamlamak için uygun, boşa geçirmeyin, mutlaka değerlendirin....
 3. 5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 Mart 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 mart burç 5 Mart Cuma gününde sizleri neler bekliyor burcunuzdaki gelişmeler neler merak ediyorsanız buyrun melekler :tik: Sevgili Koç, Beraber çalıştığınız kimselerden, yapabileceklerinin üstünde bazı isteklerde bulunmanız sorunlara neden olacaktır. Hatta bazı isteklerinizi abartılı bir şekilde göstermeniz de eleştiri konusu olabilir. Aşk ilişkinizde ise, kendinizi daha fazla düşünmeniz,...
 4. 5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları paylaşıyoruz.. KOÇ burcu 05 Nisan 2013 yorumu İşlerinizi hallettiğiniz zaman sizden daha mutlusu yok. Bugün bu etkiyle hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle iletişim halinde...
 5. 5 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  5 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

  5 nisan günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 5 nisan 2014 günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir haftason diliyor, 5 Nisan 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 5 nisan 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 12...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş