Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu sayfa; 5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle 5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları paylaşıyoruz..
  [​IMG]
  KOÇ burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  İşlerinizi hallettiğiniz zaman sizden daha mutlusu yok. Bugün bu etkiyle hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle iletişim halinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde özel hayatınız devreye girmeye başlayacak.

  BOĞA burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Kararlarınızı uygulamakta biraz zorlanacağınız ama aşk parametrenizin yüksek olacağı bir gün içindesiniz. Beklenmedik olaylara karşı soğukkanlılığınızı korumalısınız. Arkadaşlarınızın ne düşündüğü sizin için önemli

  İKİZLER burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Hayatınızdaki değişiklikleri olgunlukla karşılayacaksınız. Ev ve aile hayatınızdaki didişmeleriniz bugün devreye girebilir. Yaklaşımlarınızın dış ortamlarda farklı, aile ortamlarında farklı olması, huzursuzluğunuzun temeli.

  YENGEÇ burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Bugünlerde sizinle anlaşmak zor olabilir. Arkadaşlarınız ve sizi yakından tanıyan insanlardan destek alabilirsiniz. Üzerinizdeki ani duygu değişkenliği sosyal çevrelerde işinize yarayabilir. Yakınlarınızı ihmal etmeyin.

  ASLAN burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Göz önünde olacağınız ortamlarda kendinizi rahat hissetmeniz mümkün. Genel olarak farklı bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Harcamalarınız bugün itibariıyla öne çıkabilir ve neye sahip olduğunuzu sorgulayabilirsiniz.

  BAŞAK burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Beklentilerinizin kendinize yöneleceği bugün ihtiyaçlarınızın peşine düşmek derdindesiniz. Bu da sevgilinizle veya eşinizle birtakım sürtüşmeleri hayatınıza taşıyabilir. Çevrenizden beklediğiniz desteği alacağınız bir gün.

  TERAZİ burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Bugün geri planda durmak ve önemli işlere kalkışmak istemeyebilir, sizi zorlayacak ortamlardan kaçma isteğiyle dolu olabilirsiniz. Sağlığınızı zorlayacak her tür oluşumdan uzak durmalı, olumlu düşünmelisiniz.

  AKREP burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Gireceğiniz ortamlarda aşk hayatınızla ilgili yaşayacaklarınız canınızı sıkabilir veya yeni bir şeyler duyabilirsiniz. Olayları değerlendirmeden önce gerçekliğinden emin olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

  YAY burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Sorumluluklarınız size rahat nefes aldırmıyor. Yine de zorlandığınız işlerin içinden çıkmanın yolunu bir şekilde bulacaksınız. Verdiğiniz sözlere bu aralar çok sadıksınız. Ev hayatınızda ufak tefek şeyler canınızı sıkabilir.

  OĞLAK burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Bugün uzak yerlerde ve yolculuklarda şartlar sizin aleyhinize olabilir veya kafanızdaki huzursuzlukların keyifli anlarınızı engellemesine izin verebilirsiniz. Aslında kendinizi rahat bırakmalı ve olayların tadını çıkarmalısınız

  KOVA burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Maddi konularda kafanıza takılanları çok mesele etmemeniz gereken bir dönem. Şimdiden yapmak istediklerinize odaklanın ve ani oluşumlar karşısında heyecana kapılmayın. İletişiminizin yoğunluğu bugün zorlayabilir.

  BALIK burcu 05 Nisan 2013 yorumu
  Özel hayatınızda karşı tarafın isteklerini yerine getirmek bugün sizin için zor olabilir. Başınıza gelecekler planlarınızı bozabilir. Akşam saatleri itibarıyla daha çok ortaklaşa para konularına yönelebilirsiniz.
   
5 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  5 Nİsan 2010 Günlük BUrç Yorumları

  Bakalım kızlar 5 Nisan Pazartesi sizi neler bekliyor... Burcunuzun bugünki etkileri neler...Para durumu nasıl.aşkta sizi neler bekliyor...Duygusallıkta ne durumdasınız :tik: KOÇ BURCU 21 Mart – 20 Nisan Aşk ilişkinizde, ilişkinin dışındaki bazı kaçınılmaz nedenlerle kısa bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Göğüs gerdiğiniz zorluklar sizi biliyor. Güçlü kişiliğiniz iş yaşamınızda tatlı sert...
 2. 12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz harika bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 12 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını paylaşıyoruz.. KOÇ burcu 12 Nisan 2013 yorumu Kadersel alanınızda gerileyen Merkür, geçmişten gelen konuları sıkıntılı şekilde önünüze getirmişti. Bugünden sonra bu alanlarda...
 3. 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

  19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, haftasonunuzun mükemmel geçmesi dileğiyle 19 Nisan Cuma 2013 Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 19 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Beklenmedik tessadüfler güzel sonuçlar getirebilir. Bugün maddi konularda bazı düzeltmeler yapmanız...
 4. 26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Bu sayfa; 26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz haftasonuna bir adım kala keyifli bir gün geçirmenizi diliyor ve 26 Nisan 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 26 Nisan 2013 Koç Burcu Yorumu Yönetici gezegeniniz Mars, karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortak İlişkilerinizde güçlü bir aksiyon...
 5. 5 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  5 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 5 temmuz cuma günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayı misafirlerimiz, harika bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle 5 Temmuz 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz.. KOÇ Özel hayatınızla ilgili olarak yaşadığınız ikilemden kurtulmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama eski dostların ziyaretlerinden...

Sayfayı Paylaş