1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  5 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  5 ocak burçu
  5 ocak 2011 çarşamba günlük burç yorumlarınız kızlar :tik:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
  Sizi yeni hedeflere götürecek arayışlar ve düşünceler içindesiniz. Ancak istediğiniz yönde ilerlemeniz zor. Bir süre bu konuda karar vermemeli tamamlanması gereken işleri öncelikli kılmalısınız. İş yükünüz ve sorumluluklarınız artacaktır. Üstlerle ilişiklerde bazı mücadeleler içinde olmaktan kaçınmalı, olaylara sağduyulu bir şekilde bakmalısınız.
  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

  Hayatınıza yenilik katabileceğiniz şartları beklemektesiniz. Size heyecan verecek olanaklar belirmeye başlarken, çok şey planlıyorsunuz. Biraz sabırlı olmalı hayatın keyifli yanlarını yaşamaya bakmalısınız. Her konuda etkinliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Yeni konulara olan merakınız sayesinde yeni yollar bulabilir, entelektüel çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz.
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

  Sizi duygusal açıdan etkileyen bağlar gün boyunca dikkat çekecek. Yakın ilişkilerde yaşanabilecek bazı gerginlikler huzursuz edici olabilir. Hayatınızda pek çok şeyin değiştiği bu dönem koşullar lehinize görünmüyor. Sabırlı davranmalı borç alacak konularınızda akılcı olmalısınız. Ortaklaşa alanda alacağınız ani tekliflerin finansal risklerini görmelisiniz.
  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

  Sizi uyum sağlamaya zorlayan koşullar içindesiniz. İkili ilişkilerde denge aradığınız bu dönem olaylar istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Bu alanda daha gerçekçi olmalı, sorumluluk duygusu ile hareket etmelisiniz. Pek çok kararınızı gözden geçirmeniz gereken ortaklıklar ise size daha fazla yük getirmekte. Eşin üzerinizde yarattığı duygusal baskı artabilir.
  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

  Çalışma koşullarınızdaki tempo artmakta. Günlük işlerinizi yoluna koyma çabanız öne çıkarken, değişik teknikler deneme şansı bulacaksınız. Yeteneklerinizle dikkat çekmeniz de söz konusu. Ancak beraber çalıştığınız kişilerle rekabet etmekten kaçınmalısınız. Organizasyon gerektiren yeni konulara hakim olmalınız sizi oldukça verimli kılacak.
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

  Daha iyimser ve harekete geçirici şartlar altındasınız. Yeni hobiler bulabilir, iş hayatınız içine alan konularda yaratıcı yanlarınızla ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda yaptıklarınızla başarılarınızı perçinleme şansınız var. Bu yoğun tempo dışına çıkabilmek sizi hayatın güzel yanlarına yakınlaştıracaktır. Biraz da aşk ilişkilerinde aktif olmaya gayret etmelisiniz.
  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

  Yakın çevrenizde olup biten ve ailevi konuları bağlayan gelişmeler var. Sabrınızı test eden koşulları zorlamamalısınız. Bazı bitişler ve başlangıçlar özel hayatınız ve aile ile ilgili konularınızda belirleyici olacaktır. Aynı anda birden fazla konu ve yerleşim meseleleri uğraş gerektirmekte. Elinizdeki kaynakları daha iyi kullanmanız lazım.
  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

  Oldukça hareketli ve değişikliğe açık bir gün yaşamaktasınız. En çok eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda yeniliklere adapte olmanız gerekiyor. Zira bu konuda yeni başlangıçlar sizi harekete geçirecek. Daha fazla okuma yazma günlük hayatınıza yansırken, düşüncelerinizi yenileme şansı bulacaksınız. Çevrenizdeki kişilerden gördüğünüz destek sürüyor.
  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

  Ödemeler dengenizi yeniden net bir şekilde planlamaya başlıyorsunuz. Yeni kazançlar üzerinde düşünebilir, borç alacak konularınızı organize edebilirsiniz. Yetenekleriniz üzerinden çok farklı kaynaklar elde edebilecek, kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Birikimleriniz hakkında çok kalıcı ve uzun vadeli düşünceler üretebilirsiniz.
  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

  Burcunuzda ilerleyen Ay sizi oldukça hevesli kılıyor. Düşüncelerinizi ve planlarınızı hayata geçirebileceğiniz fırsatlar oluşurken, yeniliklere açık durmaktasınız. Pek çok alanda sizi etkileyecek girişimlerinizle dikkat çekebileceksiniz. Ancak duygusal konularda yaşayacağınız stresleri fazla büyütmemeli, kendi kendinize engel olmamalısınız.
  Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

  Kendinize karşı biraz daha özenli olmalısınız. Elde olmayan nedenlerin getirdiği ve geçmişi bağlayan konular sizi kısıtlayabilir. Ortaya çıkan değişiklikler sizin farkına varamadığınız konuları öne çıkarırken, daha temkinli olmalısınız. Özellikle duygusal açıdan yaşadığınız karamsarlıkla yanlış kararlar verebilirsiniz. Kabullenme içinde olmanız önünüzü açacaktır.
  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

  Oldukça hareketli ve rekabetin yüksek olduğu zamanlar öne çıkıyor. İş hayatında test edildiğiniz bugünü işi bağlayan ortak çalışmalara ayırmanız gerekebilir. Başkaları yararına yaptığınız grup çalışmaları ise tüm hızı ile sürmekte. Çabalarınızın olumlu sonuçları sizi motive edecektir. Sosyal hayatınızda yaşadığınız canlılıkla iyimserliğiniz artıyor.   
 2. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.349
  Beğenilen Mesajlar:
  822
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
 3. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül) Daha iyimser ve harekete geçirici şartlar altındasınız. Yeni hobiler bulabilir, iş hayatınız içine alan konularda yaratıcı yanlarınızla ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda yaptıklarınızla başarılarınızı perçinleme şansınız var. Bu yoğun tempo dışına çıkabilmek sizi hayatın güzel yanlarına yakınlaştıracaktır. Biraz da aşk ilişkilerinde aktif olmaya gayret etmelisiniz.


  tşklerr pasikam :))

   
5 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 5 Ocak burç yorumlarınız Koç Sevgili Koç, Ay bugün iş evinizde olduğundan yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bugün günlük işlerinizi tamamlamak için uygun, boşa geçirmeyin, mutlaka değerlendirin....
 2. 3 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  3 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  burcler 2011 günlük burclar 2011 gundelik burcler gunluk gunluk Yeni yılın ilk pazartesi gününde bizi neler bekliyormuş bakalım :tik: Koç İletişiminizin mükemmel olduğu bir gün. Yakın dostluklar ve kardeşlerle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda arkadaşlarınızın enerjilerini yükseltecek konuşmalar yaparak, onların moralini yükselteceksiniz. Beklediğiniz haberler,...
 3. 26 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  26 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Günlük burç yorumunuzu okuyarak güne başlayın melekler... Sevgili Koç, Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Eleştiriye açık...
 4. 27 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  27 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  27 ocak burç yorumları Bakalım yıldızlar bugün bizim için neler diyor :tik: Sevgili Koç, Bugün çok fazla meraklısınız. Olayları detayları ile inceleyip sonuç çıkarmaya çalışıyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız....
 5. 31 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  31 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Ocak ayının son günü 31 Ocak Pazartesi burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız.. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili yenilenme söz konusu olacaktır. Kendinize güvenmelisiniz. Kendi kararlarınızı kendiniz vermek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş