Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  5 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  5 ocak burçu
  5 ocak 2011 çarşamba günlük burç yorumlarınız kızlar :tik:

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
  Sizi yeni hedeflere götürecek arayışlar ve düşünceler içindesiniz. Ancak istediğiniz yönde ilerlemeniz zor. Bir süre bu konuda karar vermemeli tamamlanması gereken işleri öncelikli kılmalısınız. İş yükünüz ve sorumluluklarınız artacaktır. Üstlerle ilişiklerde bazı mücadeleler içinde olmaktan kaçınmalı, olaylara sağduyulu bir şekilde bakmalısınız.
  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

  Hayatınıza yenilik katabileceğiniz şartları beklemektesiniz. Size heyecan verecek olanaklar belirmeye başlarken, çok şey planlıyorsunuz. Biraz sabırlı olmalı hayatın keyifli yanlarını yaşamaya bakmalısınız. Her konuda etkinliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Yeni konulara olan merakınız sayesinde yeni yollar bulabilir, entelektüel çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz.
  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

  Sizi duygusal açıdan etkileyen bağlar gün boyunca dikkat çekecek. Yakın ilişkilerde yaşanabilecek bazı gerginlikler huzursuz edici olabilir. Hayatınızda pek çok şeyin değiştiği bu dönem koşullar lehinize görünmüyor. Sabırlı davranmalı borç alacak konularınızda akılcı olmalısınız. Ortaklaşa alanda alacağınız ani tekliflerin finansal risklerini görmelisiniz.
  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

  Sizi uyum sağlamaya zorlayan koşullar içindesiniz. İkili ilişkilerde denge aradığınız bu dönem olaylar istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Bu alanda daha gerçekçi olmalı, sorumluluk duygusu ile hareket etmelisiniz. Pek çok kararınızı gözden geçirmeniz gereken ortaklıklar ise size daha fazla yük getirmekte. Eşin üzerinizde yarattığı duygusal baskı artabilir.
  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

  Çalışma koşullarınızdaki tempo artmakta. Günlük işlerinizi yoluna koyma çabanız öne çıkarken, değişik teknikler deneme şansı bulacaksınız. Yeteneklerinizle dikkat çekmeniz de söz konusu. Ancak beraber çalıştığınız kişilerle rekabet etmekten kaçınmalısınız. Organizasyon gerektiren yeni konulara hakim olmalınız sizi oldukça verimli kılacak.
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

  Daha iyimser ve harekete geçirici şartlar altındasınız. Yeni hobiler bulabilir, iş hayatınız içine alan konularda yaratıcı yanlarınızla ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda yaptıklarınızla başarılarınızı perçinleme şansınız var. Bu yoğun tempo dışına çıkabilmek sizi hayatın güzel yanlarına yakınlaştıracaktır. Biraz da aşk ilişkilerinde aktif olmaya gayret etmelisiniz.
  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

  Yakın çevrenizde olup biten ve ailevi konuları bağlayan gelişmeler var. Sabrınızı test eden koşulları zorlamamalısınız. Bazı bitişler ve başlangıçlar özel hayatınız ve aile ile ilgili konularınızda belirleyici olacaktır. Aynı anda birden fazla konu ve yerleşim meseleleri uğraş gerektirmekte. Elinizdeki kaynakları daha iyi kullanmanız lazım.
  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

  Oldukça hareketli ve değişikliğe açık bir gün yaşamaktasınız. En çok eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda yeniliklere adapte olmanız gerekiyor. Zira bu konuda yeni başlangıçlar sizi harekete geçirecek. Daha fazla okuma yazma günlük hayatınıza yansırken, düşüncelerinizi yenileme şansı bulacaksınız. Çevrenizdeki kişilerden gördüğünüz destek sürüyor.
  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

  Ödemeler dengenizi yeniden net bir şekilde planlamaya başlıyorsunuz. Yeni kazançlar üzerinde düşünebilir, borç alacak konularınızı organize edebilirsiniz. Yetenekleriniz üzerinden çok farklı kaynaklar elde edebilecek, kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Birikimleriniz hakkında çok kalıcı ve uzun vadeli düşünceler üretebilirsiniz.
  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

  Burcunuzda ilerleyen Ay sizi oldukça hevesli kılıyor. Düşüncelerinizi ve planlarınızı hayata geçirebileceğiniz fırsatlar oluşurken, yeniliklere açık durmaktasınız. Pek çok alanda sizi etkileyecek girişimlerinizle dikkat çekebileceksiniz. Ancak duygusal konularda yaşayacağınız stresleri fazla büyütmemeli, kendi kendinize engel olmamalısınız.
  Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

  Kendinize karşı biraz daha özenli olmalısınız. Elde olmayan nedenlerin getirdiği ve geçmişi bağlayan konular sizi kısıtlayabilir. Ortaya çıkan değişiklikler sizin farkına varamadığınız konuları öne çıkarırken, daha temkinli olmalısınız. Özellikle duygusal açıdan yaşadığınız karamsarlıkla yanlış kararlar verebilirsiniz. Kabullenme içinde olmanız önünüzü açacaktır.
  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

  Oldukça hareketli ve rekabetin yüksek olduğu zamanlar öne çıkıyor. İş hayatında test edildiğiniz bugünü işi bağlayan ortak çalışmalara ayırmanız gerekebilir. Başkaları yararına yaptığınız grup çalışmaları ise tüm hızı ile sürmekte. Çabalarınızın olumlu sonuçları sizi motive edecektir. Sosyal hayatınızda yaşadığınız canlılıkla iyimserliğiniz artıyor.


   
 2. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
 3. gamselim

  gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

  Kayıt:
  6 Ekim 2009
  Mesajlar:
  3.764
  Beğenilen Mesajlar:
  184
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  SAMSUN
  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül) Daha iyimser ve harekete geçirici şartlar altındasınız. Yeni hobiler bulabilir, iş hayatınız içine alan konularda yaratıcı yanlarınızla ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda yaptıklarınızla başarılarınızı perçinleme şansınız var. Bu yoğun tempo dışına çıkabilmek sizi hayatın güzel yanlarına yakınlaştıracaktır. Biraz da aşk ilişkilerinde aktif olmaya gayret etmelisiniz.


  tşklerr pasikam :))

   
5 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  5 Ocak 2010 Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 5 Ocak burç yorumlarınız Koç Sevgili Koç, Ay bugün iş evinizde olduğundan yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bugün günlük işlerinizi tamamlamak için uygun, boşa geçirmeyin, mutlaka değerlendirin....
 2. 7 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  7 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş gününün burç yorumları kızlar :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Bugün içinde bulunduğunuz koşullar değişiyor. Geleceğe daha ümitli ve iyimser bakabileceğiniz gelişmelerle cesaretiniz artacak. Arkadaşlarla bir araya gelerek yeni paylaşımlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu arada ortaklaşa çalışmalar size hayal gücü ve ilham getirecek. Başkalarına yardımcı olacak...
 3. 11 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  11 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  ikibin onbir burç yorumları ikibinonbir burçlar 11 Ocak burç yorumlarınız kızlar :tik: Sevgili Koç, Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Bugün, çevresel şansınıza güvenmeli...
 4. 21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  21 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş günü 21 Ocak Cuma günü burç yorumlarınız tatlişkolar :ehi: Sevgili Koç, Bugün Ay'ın konumu sevdiklerinizi ön plana çıkarıyor. İyi niyetli ve yapıcı tavırlarınızla aileniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Evinizi yenileyebilir, eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Enerjiniz oldukça yüksek ve duygusal olaylardan çabuk etkileniyorsunuz. Bugün evinizde dostlarınıza davet...
 5. 25 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak 2011 Günlük Burç Yorumları

  25 Ocak Salı gününe ait burç yorumlarınız sevgili melişler :tik: Sevgili Koç, Bugün arkadaşlık duygularınız ön planda olacak.Kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finans konularında ise, yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü...

Sayfayı Paylaş