Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  5 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; 5 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir.


  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüz güzel geçsin, cebiniz para, gönlünüz huzur dolsun diyerek, 5 Şubat günklük burç yorumlarıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz...  [​IMG]


  KOÇ: İşle ilgili yapılan hatalara karşı tahammülünüz kalmamış durumda. Her açıdan dikkatli olmak zorunda kaldığıız bir dönemden geçiyorsunuz. Aşka zaman ayırmak sizin için gereksiz olsa da bu durumu gözden geçirmelisiniz.

  BOĞA: Planlarınızda ufak değişiklikler olsa da istekleriniz yavaş yavaş oluyor. Dnya sadece sizin etrafınızda dönmüyor. Sevdiklerinizin isteklerini de göz önünde bulundurmalısınız.

  iKiZLER: Bedeninizi çok yoruş durumdasınız biraz dinlenmeli ve kendinizi toparlamalısınız. Dikkat etmezseniz daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

  YENGEÇ: İçinize sinmeyen konularda fikirlerinizi açıkca söylemelisiniz. Kafanızda büyütmeye devam ederseniz sorunlar daha fazla büyüyebilir. Sevdiğiniz insanın duyarsız davranışlarına kızabilirsiniz.

  ASLAN: Dostlarınızla beraber yeni ortamlara girebilirsiniz. Gireceğiniz bu ortamlara dikkat etmenizde fayda var. Karşınıza istediğiniz fırsatların çıkması an meselesi.

  BAŞAK: Eğer duygusallığı bir kenara bırakırsanız daha mantıklı kararlar verebilirsiniz. Amacınız ne ise o doğrultuda ilerlemenizde fayda var. Ailevi sorunları kafanızda fazla büyütmeyin.

  TERAZİ: İlişkiniz bu aralar çıkmaza girmiş durumda. Kafanız oldukça karışmış durumda. Ne istediğiniz konusunda hiç bir fikriniz yok. Acele etmeden ne istediğinize karar vermelisiniz.

  AKREP: Sezgilerinize oldukça güveniyorsunuz ve ona göre hareket ediyorsunuz. Biraz daha düşünüp öyle karar vermelisiniz. Nedenler ve niçinler sizin için çok önemli. Kafanız biraz karışmış.

  YAY: Aile büyüklerinden sürpriz hediyeler alabilir. Uzun süredir istdiğini şeye kavuşabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Kısa süreli tatiller söz konusu.

  OĞLAK: Sevdiklerinizden göreceğiniz destek sizin için çok önemli. Sıkıntı dönemleri atlatmanız biraz zaman alabilir. Alacağınız destekle bu günleri atlatacaksınız. Her şey zamanla yoluna girecek.

  KOVA: Bencil olmaktan vazgeçmelisiniz yoksa bu durum sizi zor duruma sokabilir. Başka insanların haklarına da saygı duymalısınız. Aileniz bu durumdan biraz şikayetçi.

  BALIK: Yaşadığınız olaylara karşı tepki vermeden önce karşı tarafıda dinlemelisiniz. Pişman olacağınız şeyler söylemekten vazgeçin. Kalbiniz kırgın ve yorgun olduğu bu dönemde aşka zaman ayırmak istemiyorsunuz.
   
5 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 5 Şubat Günlük Burç Yorumları

  5 Şubat Günlük Burç Yorumları

  5 şubat burç 5 şubat hangi burc burcu ne burcu ne Koç Sevgili Koç, enerjik Mars bugün yıldız haritanızın en sosyal bölgesine geçiyor. Ocak ortasından beri kariyerinizde etkili olduğunuz bir dönemde idiniz, mart ayı ortasına kadar olan dönemde ise sosyal çevrede etkin olacaksınız. Arkadaş, dernek, kulüp gibi organizasyon aktiviteleri artıyor. Boğa Sevgili Boğa, Mars iki seneden beri ilk defa...
 2. 5 Şubat Günlük Burç Yorumları meraklılarına

  5 Şubat Günlük Burç Yorumları meraklılarına

  5 şubat burç yorumları Haftanın son iş gününde günlük burcunuzu okumak isterseniz buyrun melekler 5 Şubat Günlük Burç Yorumları :tik: KOÇ Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi...
 3. 4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  4 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 4 Şubat 2013 günlük burç yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için 4 Şubat günlük burç yorumlarını aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz...Gününüz güzel geçsin.. KOÇ Gökyüzü bugün enerjinizi yoğun bir şekilde yükseltecek. Hesap kitap yapmadan risklere atılabilir, buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Zihniniz sürekli bir...
 4. 6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 6 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, hepinize güzel ve aydınlık bir gün temenni ederek 6 Şubat günlük burç yorumlarınızı paylaşıyoruz... 6 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat...
 5. 8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Bu konu, 8 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hayırlı ve sağlıklı güzel bir gün dileyerek 8 Şubat günlük burç yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Balık Günlük Burç Yorumu 8 Şubat 2013 Rüyalar dönemi… Bugün gördüğünüz rüyayı hatırlamasanız bile güne keyifli başlayacaksınız. Farklı ortamlar, değişik organizasyonlar, mistik konular ve hayal...

Sayfayı Paylaş