Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  5 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Meleklerim Kaçırmayın....

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan

  Beklentilerinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Bugün isteklerinize odaklanacak ve ilginç teklifler ile karşılaşacaksınız. Seyahat projeleri ve değişik organizasyonlar yapabilirsiniz.

  Sürprizler ve ani değişiklikler sizi rahatsız edebilir fakat orijinal ve yaratıcı kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Hatta siz de kendinizi daha özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Özgür aşklar ve ilginç aşk maceraları size çekici gelebilir. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar bugün ilginç ortamlar ve heyecan duyacakları karşılaşmalar yaşayabilir.
  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Sabah alacağınız bir haber aklınızı karıştırabilir ve ilgilenmeniz gereken başka bir konu ortaya çıkabilir. Yardıma ihtiyacı olan bir yakınınızı dinleyerek gereken ilgiyi göstermelisiniz.Çocukların dikkat çekme ve beğenilme ihtiyacının arttığı bu dönemde çocuklarınız ile daha yakından ilgilenirseniz iyi olur. Ayrıca size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ve yakınlarınızı ihmal etmeyin. Dikkatinizi dağıtan ve aklınızı karıştıran olaylar hata yapmanıza neden olabilir. Aceleci davranmayın ve tartışmalardan uzak durun.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Hem zihinsel, hem de fiziksel açıdan yükseldiğiniz bir dönem. İsteklerinizi gerçekleştirmek için yeni projeler yapabilir ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile tanışabilir ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Tarzınız değişiyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gereken değişiklikleri yapmaya başlıyorsunuz. Üstelik kendinize olan güveninizi yükselten gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Yatırıma yönelik fırsatlar çıkabilir. İyi değerlendirin.
  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve olaylar beklediğinizden çok farklı gelişebilir. Ancak makul olmalı ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanların güç mücadelesinden kaçınması gerekiyor. İsteklerinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Ve bazı olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Yepyeni hayaller kurabilir ve ideallerinizi değiştirebilirsiniz. Değiştirici olayların gerilimini hissedebilirsiniz ancak sezgilerinize güvenin.
  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Huzursuz ve kararsız olabilirsiniz ancak dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacak ve yaratıcı çözümleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Sizi ön plana çıkartacak prestij değeri yüksek projeler içinde yer alabilir ve zihinsel yeteneklerinizi gösterme fırsatı elde edebilirsiniz. Üstelik şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile bulunduğunuz ortamda dikkat çekici olacaksınız.
  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  İlişkilerinizi sorgulayabilir ve eleştirici bir tavır içinde olabilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili eleştirilerinizi kendinize saklayın ve kritikçi bir tavır sergilememeye özen gösterin.Aslında şanslısınız ve saygın kişiler sizi destekliyor. Ancak saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarını eleştirmemeniz gerekiyor. Şimdilik olayları akışına bırakın ve dikkatinizi kendi isteklerinize odaklayın. Endişelerden uzaklaşıp iyimser beklentiler içinde olursanız, sorunlar ile daha kolay başa çıkabilirsiniz.
  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim

  Çevrenize daha özgür bir bakış açısı ile bakabilir ve ilginç fikirler üretebilirsiniz. Gelişen teknoloji ve yeni keşifleri takip ederek kendinizi zihinsel olarak geliştireceksiniz. İşlerinizi ve çevrenizdeki kişileri organize ederken farklı fikirlere açık olmanız size kolaylık sağlıyor. Yaptığınız görüşmeler ve organizasyonlarda çok parlak fikirler üretebilirsiniz. İşinizde ilerlemek için güç gerektiren işler yapabilirsiniz. Ancak ilerlemek için acele etmemeli ve yöneticilerinizden maddi ihtiyaçlarınız için makul isteklerde bulunmalısınız.
  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Bugün duygularınız yoğun ve aklınız karışık olabilir. Sizi anlayacak bir kişi ile konuşarak kafanıza takılan konuları paylaşabilirsiniz. Kendi içinize kapanarak duygularınızı gizlemeyin. Sizi karar vermeye zorlayan bir konuda yardıma ihtiyacınız olabilir. Anneniz ve yakınlarınız arasındaki anlaşmazlığı çözmek için siz araya girmeseniz iyi olacak. Geçmişte yaşanan kırgınlıklara dayanan fikir çatışmalarını anlayabilmeniz güç olabilir. Tartışmalardan uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere yöneltin. Evraklar, yazışmalar ve anlaşmalar konusunda tedbirli davranın.
  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Aklınız bugün özgür ve yaratıcı fikirlerle dolu olabilir. İşinizi kolaylaştıracak ilginç keşifler yapabilirsiniz. Alacağınız hoş bir haber sizi harekete geçirecek ve yapacağınız işleri yeniden planlayacaksınız. Dikkatinizi iç dünyanızdan uzaklaştırabilirsiniz. Sevdiklerinizle eğlence ortamında geçireceğiniz zaman sizi birbirinize yakınlaştırabilir. Aranızda oluşan duygusal gerginlikleri unutup sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Mantıklı olursanız ilişkilerinizi zedeleyen duygusal gerginliği aşıp sorunlarınızı konuşarak çözebilirsiniz.
  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak

  Yeni harcamalar yapabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bütçenizi dikkatli yapın ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. İsteklerinizi zamana yayarak gerçekleştirmelisiniz. Enerjinizi yükseltecek bir tatile çıkarsanız yorgunluğunuzu gidermeniz kolay olacak. İçinde olduğunuz ortamdan uzaklaşıp stresi geride bırakmalısınız. Yüzmek ve doğanın enerjisinden yararlanacağınız çevre gezileri sizi iyileştirecektir. Beklentilerinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz.
  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat

  Bugün sizi heyecanlandıran bir haber dikkatinizi başka bir noktaya çekebilir. Dikkatiniz başka bir yerde olduğu için yapacağınız işleri unutabilir veya aynı zamanda pek çok işi bir arada yapmak durumunda kalabilirsiniz. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa sevdiklerinizin yardımını isteyebilirsiniz. Üstelik hem dostlarınız, hem de sevdiğiniz kişi sizi destekleyecek. Organizasyonlarda çıkan aksaklıklar için ilginç çözümler üretebilir, yaratıcı fikirleriniz ile çevrenizin ve özellikle yaratıcı kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.
  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Dikkatinizi karşı cinse ve ilişkilerinize yöneltmeniz gerekebilir. Sevdiğiniz bir kişinin rahatsızlığı ile ilgilenerek ona yardımcı olabilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgilenirken bu arada kendi ihtiyaçlarınızı unutmayın. Saygı duyulan bir kişi ile aranızdaki görüş farklılığı bakış açınızı değiştirmeye zorluyor. Aranızdaki ilişkiyi zedelememeniz sizin yararınıza olacak. Küçük kusurları büyütmeyin ve isteklerinizi ortaya koymak için olayların gelişmesini bekleyin.
   
  Son düzenleme: 6 Temmuz 2012
5 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Hadi Meleklerim Kaçırmayın.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Boğa Meleklerimize...

  Boğa Burcu 2012 Temmuz Ayı Yorumu Boğa Burcu Aylık Burç Yorumu Evet Boğa burcu meleklerimiz sizleri para aşk sağlık neler bekliyor dersiniz...İşte merak ediyorsanız..Temmuz ayınız nasıl geçecek yıldızlar hayatınıza nasıl yön verecekler bilmek istemezmisiniz....İşte buyrun... Astroloji bilmek, rüzgarın nereden estiğini bilmek gibidir. Astroloji bilgisi sayesinde sizi destekleyen...
 2. Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Terazi Meleklerimize....

  Terazi Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Terazi Burcu Aylık Burç Yorumu İyi huylu dengeli Terazi Burcu Meleklerimiz bakalım sizleri bu ay neler bekliyor...Aşk para sağlık başarı evlilik hengileri bu ay sizin yüzünüzü güldürecek bakalım.... Tüm Terazi’ler kafa karışıklıkları, duygusal çalkantılar, zaman zaman yoğunlaşan karamsar duygular, hatta belki ansızın bastıran ağlama isteği,...
 3. Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Yay Meleklerimize....

  Yay Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz Yay Burcu Aylık Burç Yorumu Neşeli Açık Fikirli Esprili Yay Burcu Meleklerimizi Temmuz ayında neler bekliyor acaba....Bu neşeli esprili hallerini hiç kaybetmesinler...Temmuz ayında başarı sağlık mutluluk bakalım hangileri kapınızı çalacak.... Hayatınızda önemli kararlar alma, bitişler ve başlangıçlar temaları gündeme gelmiş olabilir. Mayıs...
 4. Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Kova Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Kova Meleklerimize....

  Kova Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu Kova Burcu Aylık Burç Yorumu İnsancıl iradeli yardımsever Kova Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor....Hayatlarına neler yön verecek...Yıldızlar onlara neler söylüyor...Başşarı sağlık mutluluk hangileri yüzlerini güldürecek... Son dönemde çok yoruldunuz, sıkıldınız. Hatta sizi klonlamak mı lazım diye yazdığım geçen ay, sizlerden...
 5. 18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  18 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Melekler Mekanından Meleklerimize....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Geçtiğimiz günlerde sorun yaratmış olan özel...

Sayfayı Paylaş