Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel Melekler Mekanı farkıyla 6 Ağustos günlük burç yorumları :tik:
  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Harekete ve heyecana açık bir gün geçireceksiniz. Özellikle yeni düşünceler ve başkalarından ilham alabileceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bu şekilde grup çalışmalarının getireceği aktiviteler kazanabilir. Bu alanda sorumluluklar da alabilirsiniz. Arkadaşlarla beraberlikler ve sosyal hayattaki canlılık sizi pek çok konuda canlı kılmaya başlıyor.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan ? 20 Mayıs)


  İş hayatı ve kariyerinizle ilgili konular gündemde olmayı sürdürüyor. Son dönemde bu alanda istediğiniz desteği bulmak ve fırsatlar yakalamak sizi motive etti. Artık çabalarınızın karşılığını almanız mümkün. Zira yeni görevler konusunda son derece tatmin edici sonuçlara doğru ilerlemektesiniz. İş ve ailevi konular ise sizi bazı fedakarlıklara zorlayabilir.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs ? 21 Haziran)


  Yolculuklar ve yeni yerler görme heyecanı sizi harekete geçirmeye başlıyor. Bu alanda yapacağınız girişimler size yeni ufuklar açacak ve kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Entelektüel çalışmaların öne çıkması ile yeni kişiler hayatınıza girmeye başlamakta. Bu şartlar altında kişisel gelişiminize destek verecek olanakları iyimserliğinizi artırmakta.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran ? 22 Temmuz)


  Bugün duygusal beraberlikler ve ortaklıkların maddi yanı ön planda. Özellikle yeni işbirlikleri geliştirmek ve olası şansları aralamak sizin elinizde. Başkalarından destek aramaktan vazgeçmemeli ve akıllıca davranmalısınız. Yeni yatırım planlarınız üzerinde tekrar durmanız ve güven arayışınız size doğru yolu gösterecektir. Eşle olan duygusal bağlar adına esnek olmanız lazım.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz ? 23 Ağustos)


  Bugün pek çok konuda anlayışlı ve yeniliklere açık olmalısınız. Zira ortaklıklarınız ve ilişkileriniz sizi oldukça hareketli koşullara dikkat çekmekte. Yeni anlaşmalar gündeme gelebilir ve istediğiniz sonuçlara yakınlaşabilirsiniz. Başkalarından çok şey öğrenebileceğiniz bu dönem size yol göstermekte. İşbirliklerine açık olmanız ve kendinizi iyi ifade etmeniz gelişmeleri hızlandıracaktır.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos ? 23 Eylül)


  Yapmanız gereken pek çok iş söz konusu. Daha hızlı ve tempolu olmanız gereken iş koşullarınız var. Ancak iş hayatınıza ve ortamınıza katabileceğiniz yenilikler de olacak. Yaratıcılığınızı öne çıkaracak tekniklerle işe başlayabilirsiniz. Daha fazla çaba ve emek isteyen konularda ise destek aramanız sizin yararınıza. Sağlığınızı zorlamaktan sakınmalısınız.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül ? 23 Ekim)


  Son derece keyifli konular ve size heves getiren yeni ilgi alanları dikkat çekmekte. Duygu ve düşüncelerinizin uyumu ise size yaratıcı konularda başarı getirebilir. Zira kendinizi öne çıkarabileceğiniz fırsatlar belirmeye başlıyor. Bu günlerde aşka ve sevgi ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bu konuda sizi mutlu eden gelişmeler hızlanabilir.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim ? 22 Kasım)


  Çabalarınız öne çıkarmak ve yakınlarla ilgili konularda yapıcı olmak durumundasınız. Özellikle anneyi ilgilendiren konular size yeni sorumluluklar ve endişeler getirebilir. Biraz iyimser olmanız ve güvenliğinizle alakalı konulara öncelik vermeniz doğru olacak. Ayrıca bu dönem elinizdeki maddi kaynaklar açısından iyimser planlar yapabileceksiniz

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım ? 21 Aralık)


  Kişisel öncelikleriniz hızla değişmeye başlıyor. Kardeşler, ziyaretler ve bolca iletişim konuları sizi meşgul edecek. Eğitim konularında hemen harekete geçmeye kararlı olacaksınız. Zira bu konularda son derece destekleyici fırsatlar elde edebilirsiniz. Önünüzü açan pek çok gelişmeyi değerlendirmek ve yeni kararlar alarak ilerlemeniz mümkün.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık ? 20 Ocak)


  Bugün pek çok konuda destek görerek ilerleyebilirsiniz. Yeteneklerinizi harekete geçirmek ve yeni kazanç yolları bulmak sizi motive edecektir. Zira takım çalışmalarının getireceği maddi kazanlar da söz konusu. Şansın sizden yana olduğu bu günlerde birikimlerinizi akıllıca kullanmak ve ileriye dönük düşüncelerinizi uygulamak zor olmamalı.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak ? 19 Şubat)


  Burcunuzda ilerleyen Ay artık sizi harekete geçiriyor ve ön plana çıkarıyor. Yaptığınız hazırlıklar ve yeni planlar artık ortaya konulabilir bir noktada olacak. Hızlı başlangıçlar getiren gelişmeler ise sizi oldukça hevesli kılıyor. Kendi kişisel konularınızı ise öne alarak üzerinizdeki yükten kurtulabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki sorunları ise kararlılık göstererek aşıyorsunuz.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat ? 20 Mart)


  İçinde bulunduğunuz şartlara uyum göstermeli ve zorlamamalısınız. Sizin dışınızda gelişebilecek bazı konular huzursuz edici olabilir. Zira bugünlerde duygusal olarak endişeler ve korkular yaşıyor olabilirsiniz. Bilinçli hareket etmeniz gereken konuları ise aceleye getirmemenizde yarar var. Başkalarına yararlı olabilecek konularda son derece yapıcı olacaksınız.   
6 Ağustos Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  6 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Duygusal yanınızın baskın olacağı bir gün sizi bekliyor. Genellikle kontrollü bir insan olmanıza rağmen, karşılaştığınız her insana dert yanmanız, sıkıntılarınızdan bahsetmeniz onları da şaşırtacaktır. Pişmanlık duyabileceğiniz söylemlere dikkat etmeniz gerek. Bugün mantık yürütme beceriniz kısır olduğu için, olmadık şeylerde rahatlıkla partnerinizi suçlayabilirsiniz....
 2. 10 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  10 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 10 ağustos burçları, 10 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 10 Ağustos Çarşamba gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Fırsatlardan faydalanmasını bilen işlek bir zekanız var. Her olayı anında ve hızlı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde maddesel olaylar gündeme gelebilir ve...
 3. 12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  12 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 12 ağustos burçları, 12 ağustos burç yorumları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 12 Ağustos Cuma gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Sosyal ilişkilerinizde belli bir düzey ve kalite arayacaksınız. Bu dönemde karşılaştığınız kişiler size soğuk ve mesafeli gelecektir. İstediğiniz eğlenceyi belki bulamayacaksınız ama, değerli...
 4. 6 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  6 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 6 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün umduğunuzdan güzel geçmesi dileğiyle 6 Ağustos 2013 Salı Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... Sevgili Koç Bu gün anlaşmazlıklarınızı düzeltebilir, alışverişlerde karlı çıkabilir ve karşı cinsle daha iyi anlaşabilirsiniz. Bazı dostlarınız sizi arayabilirler. İki gün...
 5. 6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 6 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel ve keyifli bir gün diliyor, 6 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Sevgili Koç, Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş...

Sayfayı Paylaş