1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç 21 Mart - 19 Nisan
  Duygusal yanınızın baskın olacağı bir gün sizi bekliyor. Genellikle kontrollü bir insan olmanıza rağmen, karşılaştığınız her insana dert yanmanız, sıkıntılarınızdan bahsetmeniz onları da şaşırtacaktır.
  Pişmanlık duyabileceğiniz söylemlere dikkat etmeniz gerek. Bugün mantık yürütme beceriniz kısır olduğu için, olmadık şeylerde rahatlıkla partnerinizi suçlayabilirsiniz.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Kendinizi çok yorgun hissettiğiniz için, yaşamsal motivasyonunuzda da düşmeler olabilir. Biraz canlanmaya, hayatı daha pozitif yanlarıyla görmeye çabalamanız sonuçsuz kalmayacaktır. Buna çok ihtiyacınız var.
  Sevgilinizin size karşı biraz daha anlayışlı olmasını istiyorsunuz ama, inanın ki bu aralar o da zor durumlar yaşamakta. En iyisi karşılıklı toleranslarınızı yükseltmek olacaktır.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Etrafınız çok geniş olduğu için, zaman zaman size gerçekten değer veren, samimi dost olan arkadaşlarınızı ihmal etmek durumunda kalıyorsunuz. Onların bu durum karşısında alındıklarını ve genellikle sıkıntılarını sizi kırmamak için içlerine atarak, paylaşmadıklarını da farketmiyorsunuz.
  Bazen ilişkinizde romantizmi ihmal ettiğinizin bile farkına varmıyorsunuz. Bu akşam sevdiğiniz insanla birlikte mum ışığında ve şarapla hoş zamanlar için çaba harcamalısınız.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İş yerinizde sizin için otorite sayılabilecek kişilerle çatışmamaya çalışın. Ancak düşüncelerinizi ortaya koymanız ve kararlılığınız onların da dikkatini çekecek.
  Bugün karamsar duygular içinde bulunabilir, sevdiğinizin yaklaşımlarına alınganlık gösterebilirsiniz. Aranızdaki gerilim tartışmalara yol açabileceği gibi aranızdaki ilişkiyi de güçlendirebilir. Duygularınızı fazla büyütmemeye çalışın.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Yeniliklere ve yeni insanlara çok açık olduğunuz bir gündesiniz. Her şeyi pozitif yanıyla gördüğünüz için risk alma potansiyelinizin de yüksek olduğunu belirtmek gerekli. Belki biraz daha tedbirli olabilirsiniz.
  Uzaklarda yaşayan eski bir sevgilinizden haber alabilirsiniz. Onunla ilgili anılar sizi geçmişe götürecek.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar yavaş yavaş peşinizi bırakıyor. Böylece hayatınıza daha kolay yön verebilme, istediklerinizi yapabilme şansını yakalayacaksınız. Bu durum size daha pozitif bir bakış açısı da kazandıracak.
  İlişkinizde kaynağını özellikle cinsellikten alan bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Büyütecek bir şeyler yok. İçten davranabilirseniz, kolaylıkla çözüldüğünü görebilirsiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Bu aralarda duygusal yaşamınızın ön planda oluşu sizi çok şaşırtıyor. Hayatınızı işe ve gündelik yaşama adadığınız için, bu duruma alışmakta zorluk çekebilirsiniz. Ama bırakın içinizden geldiği gibi olsun.
  Karşılıklı konuşmak size çok iyi gelecek. Paylaşacak, birbirinize anlatacak, birikmiş pek çok şeyiniz var.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Çalışma ortamında beklenmedik şekilde ortaya çıkan teknik aksaklıklar, çalışma veriminizin düşmesine ve konsantrasyonunuzun dağılmasına neden olabilir. Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmek zorunda kalabilirsiniz.
  Yalnızlık duygunuz bu aralarda çok ağır bastığı için, kendinizi ilişkinizde tatmin oluyor hissetmiyorsunuz. Oysa ki sevgiliniz sizi gerçekten de seviyor.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Kendinize güveninizi tazelemenize olanak tanıyacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu deneyimler insan ilişkilerinizin ve hayal gücünüzün de zenginleşmesinde olumlu katkıya sahip olacak.
  Romantizm duygunuzu öldürmemeli ve ilişkinizde bunu daha fazla yaşatmalısınız. Birlikte olduğunuz kişinin de böylesi daha fazla hoşuna gidecektir.


  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Uzun zamandır planladığınız gayrimenkul girişiminin ilk adımlarını bugün atabilirsiniz. Maddi problemlerin üstesinden ailenizin ya da bir dostunuzun desteği ile geleceksiniz. Planlarınızın gerçekleşebileceğini görmek sizi çok mutlu edecek.
  Ailenizin ve sevdiğiniz insanın sizden beklentilerini karşılamakta daha dengeli olmalısınız. Bu dengeyi sağlamakta sevdiğinizin size desteği daha çok olabilir.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Yapacağınız konuşmalarda çok dikkatli olmalı ve yanlış kelimeler seçmekten sakınmalısınız. Eğer söylemlerinizle amacınıza ulaşmak, birilerini ikna etmek düşüncesindeyseniz, buna özellikle dikkat etmeniz önemli.
  Sevdiğiniz insanla yapacağınız konuşma etkili olacaktır. Onun da sizinle benzer görüşte olması, ilişkinizde bir rahatlamanın yaşanmasında çok etkili olacak.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Maddi konulardaki endişelerinizi hafifletebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Sadece sizin yüklendiğiniz sorumluluklara, etrafınızdaki insanların da katkıda bulunmak isteyeceğini anlamak, kısmen de olsa sizi rahatlatacak.
  Kurallara düşkünlüğünüz, gerçek duygularınızı ve düşüncelerinizi onunla açıkça paylaşmanıza engel oluyor. Oysa ki o, her zaman doğallığı tercih eden bir insan.


   
6 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 7 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  7 Ağustos Günlük Burç Yorumunuz

  Koç 21 Mart - 19 Nisan Maddi konularda daha tedbirli davranmaya gayret etmelisiniz. Çok çalıştığınız için her şeyi kendinize hak olarak görüyorsunuz ama, bugün akan muslukların yarın da akabilmesi için depoyu biraz dolu tutmanız gerekiyor. Sevdiğiniz insana zaman zaman baskı yapıyor olmanız ona artık iyice tutulduğunuzun göstergesi. Bugün sizin ona yaptığınız baskılardan rahatsızlık...
 2. 6 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  6 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel Melekler Mekanı farkıyla 6 Ağustos günlük burç yorumları :tik: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Harekete ve heyecana açık bir gün geçireceksiniz. Özellikle yeni düşünceler ve başkalarından ilham alabileceğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bu şekilde grup çalışmalarının getireceği aktiviteler kazanabilir. Bu alanda sorumluluklar da...
 3. 7 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  7 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  günlük burç yorumları 7 ağustos burcu günlük burç yorumu 7 ağustos ne burcu 7 ağustos 2010 koc burcu yorumları Duygusal konularda patlamalar yaşayacağınız özel günlerden biri. Partnerinizle aranızda önlemeyen bir çekim söz konusu. Fakat duygularınızı anlamak çok zor. Bugün kıskançlığınızı bastırmak zorundasınız. Sosyal yaşamın renkli yönü, birlikteliğinizi olumsuz etkileyecektir. 7 ağustos...
 4. 13 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  13 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  Güzel Bir Güne merhaba diyerek yorumlarınızı okuyun pozitif düşünerek çevrenize artı enerji yayın melekler.. :) Koç Burcu İçinize kapanarak bazı şeyleri görmezlikten gelebilirsiniz. Baskı altında tuttuğunuz gizli enerjinizi kişisel hobilerinize aktarmak istiyor ve bu alanda sizi ifade eden çalışmalara yöneliyorsunuz. Bugün görüşeceğiniz kişilerin, bazı sırlarına ortak olacaksınız. Bu olayları...
 5. 15 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  15 Ağustos 2010 Günlük Burç Yorumu

  15 ağustos burç 15 ağustos burcu 15 Ağustos Pazar haftanın son günündeki burç yorumlarınız melişler yupis koç Bugün, duygusal yaşamınızı özellikle gizli tutmak isteyeceksiniz. Sizin özel dostluğunuza önem veren yakınlarınız için de, bir gizem olabilirsiniz. İsteklerinize yeni bir yön verme ihtiyacı içindesiniz. Kendiniz dahil, çevrenizdeki birçok kişiye tepkisel yaklaşımlar içindesiniz....

Sayfayı Paylaş