6 Ay kınası için butik pasta örnekleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
6 Ay kınası için butik pasta örnekleri
6 ay pastası, 6 ay kınası pasta modelleri, 6 ay kınası butik pasta örnekleri ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Son yıllar da özel günler için sipariş edilen ve özel günün konseptine uygun şekil de tasarlanan pasta modelleri oldukça rağbet görüyor. Özel gün demişken, bizde özel gün bitmez... Hangi birini saysam onu da bilmiyorum ama o kadar çok kutladığımız özel günler varki...

Sadece yetişkinlerin özel günleri değil artık bebeklerin de birçok farklı özel günleri ve bu günler de uygulanan konseptler çok popüler bir hale geldi... Baby shower partisi, 40 mevlüdü, dişim çıktı vs derken şimdide kız bebeklerin 6 ay kınası çok ilgi görüyor ve bebeğin altıncı ayına özel kına gecesi düzenleniyor.

Bebeklerin 6 ay kınası için farklı konseptler düzenleniyor. İkramlıkların olduğu masa süslenip düzenlendiği gibi gelen konuklar için değişik hediyelikler hazırlanıyor. Minik prensesin 6 ay kınası için ikramlıkların için de yer alan yaş pasta modelide kına konseptine uygun olarak seçiliyor.

Bu işi bana göre en iyi yapan butik pasta tasarımcıları... O kadar güzel şeker hamurundan konsepte uygun pasta yapıyorlar ki insan yemeye bile kıyamıyor desem yeridir.


6 ay kınası butik pasta örneği.jpg
kaftanlı kına pastası örneği melekler mekanı.jpg
kına için pasta örneği.jpg
kına pastası resimleri.jpg
kına pastasına güzel bir örnek.jpg
kına pastasına örnek.jpg
melekler mekanı pasta örneğimiz.jpg
yaşgünü pasta örnekleri.jpg
zeynebin 6 ay kınası.jpg


Siz de kızınızın 6 ay kınasına özel pasta tasarımı arıyorsanız sizler için paylaştığımız bu örneklerden fikir alabilir ve hatta beğendiğiniz pasta örneğini uygulatabilirsiniz.

Şeker hamurundan yapılan kına pastalarının üzerine kişiye özel olması adına kızınızın ismi ile birlikte kız bebek figürü de koydurabilirsiniz. Unutulmayacak bu özel gün için ikram edileceklerde bir o kadar özel olmalı ... Misafirlerinize bu güzel pastalar ile hem görsel hem de lezzet şöleni yaşatacaksınız;)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst