6 aylık evliyim acaba bende hamile miyim kızlar

Suserkuka

Yeni Üye
Üye
6 aylık evliyim acaba bende hamile miyim kızlar
uzun zamandır siteyi takip edip soruları ve yazılanları okuyordum ve bugün de size birşey danışmam gerekiyor. Eşimle 10 gün önce korunmadan ilişkiye girdik ama reglim biteli 2 gün olmuştu. Yaklaşık 5 gündür arada azıcık kanamam, kasıklarımda kramplar, bel ağrım, ara ara baş dönmesi, renksiz akıntım var ve 1 2 gündür hiçbir ley yapmak gelmiyor içimden halsizim. Tecrübesi olanlar, sizce hamile miyim? Daha 21 yaşındayım evleneli 6 ay oldu. Lütfen cevaplarsanız çok sevinirim.

Selamlar Suserkuka, bu tür bir durumda hamile kalamazsınız ki, Regl biteli iki gün oldu demişsiniz. Vücudunuz yumurta üretmediğinden dolayı bu zamandaki birliktelikten malesef hamile kalamazsınız. Planlı gebelik istiyor iseniz yumurtlama günlerinizi takip etmelisiniz. BURADAKİ konu size yardımcı olacaktır.

Merhaba, eşinizle 10 gün önce birlikte oldunuz ve bu kadar kısa süre de gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Hamilelik belirtileri gebeliğin 4-5. haftasın dan itibaren başlar. Azcık kanamanızın olması da düşündürücü. Rahim de kist miyom olabilir, hormonal bozukluk olabilir.Kanamanız lekelenme şeklinde ve yoğun değilse yumurtlamaya bağlı kanama olabilir.

Daha önce reglden yada ilişkiden sonra hiç kanamam yada lekelenmem olmamıştı kramplarım da aynı şekilde. O yüzden kafam karışık şuan

Yaklaşık 5 gündür arada azıcık kanamam, kasıklarımda kramplar, bel ağrım, ara ara baş dönmesi, renksiz akıntım var diye yazmışsınız. Bu bilgilerden yola çıkarak yanıt verdim. Son adet tarihiniz nedir?

Bu kadar kısa bir sürede gebe olup olmadığınız anlaşılmaz. Beklenen döneminiz de gecikme söz konusu olursa test yaparsınız. O zaman gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri