Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç Sevgili Koç, Oğlak burcundaki Ay'ın enerjisi kariyer ve sorumluluklarınızı ön plana çıkarıyor. Sabah saatleri işbirlikleri için çok uygun. Kariyerinizde her türlü ortaklık size yarar sağlayacak. Bir arkadaş veya gruba karşı önceden içinize attığınız kırgınlığı sağlıklı bir şekilde dışarıya çıkarmanız gerekiyor.  Boğa
  Sevgili Boğa, işinizle ilgili büyük düşünebilir ve iyimser olabilirsiniz. Özellikle de işiniz yurt dışı ile bağlantılı ise ufuklarınız açık ve geleceğe odaklısınız. Çalışma ortamınızda uzun vadeli bu tip planlarınıza destek bulabilirsiniz. Öğleden sonra bir grup veya bir arkadaşınız sizi canlandırabilir ve motive edebilir.
  İkizler
  Sevgili İkizler, bugün her türlü ortaklıktaki maddi paylaşım ön planda olabilir. Ay'ın konumu bu tip maddi konuları ve kredi kartı, vergi, sigorta gibi ödemelerle ilgili işlere işaret ediyor. Maddi konularda iyimser olabilir ve ona göre biraz yüksek harcamalar yapabilirsiniz.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, Oğlak burcundaki Ay'ın etkisi ile bugün partneriniz veya iş ortağınız ön planda. Karşı tarafa uyum sağlamanız ve işbirliği yapmanız ikiniz için de daha iyi olacak. Bu kişi ufuklarınızı açmanız ve uzun vadeli planlarınızda daha büyük düşünmeniz için sizi motive edecek.
  Aslan
  Sevgili Aslan, Oğlak burcundaki Ay'ın etkisi görev duygusunun ağır basmasına ve günlük işlerin çokluğuna işaret ediyor. İşinizde ya da her zaman yaptığınız günlük işlerde farklı yaklaşımlar deneyebilirsiniz. Yeni teknolojiye ve her türlü yeniliğe açık olun zira bunlar ilerlemenizi hızlandıracak.
  Başak
  Sevgili Başak, bugün sizin gibi toprak elementi olan Oğlak burcunda bulunan Ay'ın enerjisi size uyuyor. Dikkatiniz daha eğlenceli konulara yöneliyor. İşkolik bir burç olarak biraz gevşemeli ve hayatın tadını çıkarmayı öğrenmelisiniz. Bugün partneriniz sizi harekete geçirecek.
  Terazi
  Sevgili Terazi, Oğlak burcundaki Ay'ın etkisi dikkatinizi ailevi konulara ve kendi iç dünyanıza odaklamanıza neden oluyor. Aynı zamanda Ay'ın yaptığı olumlu açılar kasvetli bir gün olmayacağına ve kendinizi dinamik ve canlı hissedeceğinize işaret ediyor.
  Akrep
  Sevgili Akrep, hareketli ve yüksek tempolu bir gün geçirebilirsiniz. Bugün her türlü iletişim ön planda olacak. Başkalarıyla yüz yüze gelemeseniz bile sürekli haberleşme içinde olabilirsiniz. Katılmanız gereken pek çok toplantı ve görüşme olabilir.
  Yay
  Sevgili Yay, para evinizdeki Ay bugün daha çok maddi değerleri ön plana çıkarıyor. Bazı büyük hayallerinize konsantre olabilir ve sadece bunları düşünerek bile çok mutlu olabilirsiniz. Burcunuzda bulunan Jüpiter'in enerjisi sizi kollayan bir koruyucunuz olduğuna işaret ediyor.
  Oğlak
  Sevgili Oğlak, burcunuzdaki Ay'ın etkisiyle duygularınız ön planda olacak ve bu duyguları başkalarından gizlemek pek kolay olmayacak. Dikkatleri üzerinizde topladığınız bir gündesiniz. Oğlak burcu olarak mesleğiniz ve statünüz önemlidir, bugün bu konular öne çıkıyor.
  Kova
  Sevgili Kova, bugün Ay on ikinci evinizde olduğundan yine işlerinizi sessizce bir köşede yapmak ve dikkatleri çekmemek isteyeceksiniz. Kendi iç dünyanıza konsantre olabilir ve dış dünyadan soyutlanabilirsiniz. Hem yenilenecek, hem de konsantrasyon gücünüzü artırabileceksiniz.
  Balık
  Sevgili Balık, bugün kalabalık ortamlarda bulunmayı ve arkadaş grubunuzla toplanmayı tercih edebilirsiniz. İş için bile olsa çeşitli fırsatlarla pek çok insanla bir araya gelebilirsiniz. Enerjinizi dağıtmak yerine tek bir alana kanalize etmeye çalışın. Arkadaşlar ve gruplar ön planda.


   
6 Ekim Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Ekim Günlük Burç Yorumları 2012 2013 2014 her yıl aynı :)

  6 Ekim Günlük Burç Yorumları 2012 2013 2014 her yıl aynı :)

  6 ekim burç yorumları Evet sevgili melekler bakalım bugün bizi neler bekliyor...İstediğimiz haberleri alabilecekmiyiz...Sağlığımız ne durumda...Bütün bu soruların cevabı Melekler Mekanı farkıyla 6 Ekim Burç Yorumlarınızda :dil::dil: Koç Sevgili Koç, bugün rutin günlük işler sizde gerilim yaratabilir ama aslında bu gerilim sizden kaynaklanacak. Aceleci ve sabırsız olabilir ve detayları...
 2. 6 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs ne burçu Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :ehi: Koç Burcu Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Süpriz gelişmeler olabilir. Birkaç işi birarada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Zaman zaman karamsarlığa kapılsanız da sizi üzen ve düşündüren olaylar iyi bir şekilde noktalanacak. Boğa Burcu Bir an önce...
 3. 6 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  üzlem ay Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :m.c::m.c: Sevgili Koç, Olumsuz etkiler nedeniyle, ne kadar çaba sr ederseniz bazı aksamalar baş gösterecektir Sıkıntılı durumlar yaşasanız d geriye çekilmek yerine sizikamçılamasını sağlayın En azından birşeyler öğrenmeye çalışın Konularıdolysız aklaşımlarla,...
 4. 6 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  6 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 06.09.2011 günlük burç yorumları salı 6 eylül 2011 günlük burç yorumları 06.09.2011 günlük burç yorumları hakkındaki bilgiler. 6 eylül 2011 gününe ait burç yorumlarını hep beraber okuyup öğrenelim melekler Sevgili Koçlar, Bugün çevrenizle fazla haşır neşir olacaksınız. Etrafınızda olan bitenlere karşı meraklısınız. Ancak başkalarının özel hayatlarına müdahale etmemelisiniz. Dikkat...
 5. 6 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  6 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  Bu konu; 6 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, keyifli bir haftaortası geçirmenizi diliyor ve 6 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumlarını sizlerle bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 6 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu Bugün çevrenizdeki insanlara karşı kavgacı bir yapıya bürünebilir ya da kendi fikirlerinizi doğru ya da yanlış olsalar da iddiacı bir...

Sayfayı Paylaş