1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Koç Sevgili Koç, Oğlak burcundaki Ay'ın enerjisi kariyer ve sorumluluklarınızı ön plana çıkarıyor. Sabah saatleri işbirlikleri için çok uygun. Kariyerinizde her türlü ortaklık size yarar sağlayacak. Bir arkadaş veya gruba karşı önceden içinize attığınız kırgınlığı sağlıklı bir şekilde dışarıya çıkarmanız gerekiyor.


  Boğa
  Sevgili Boğa, işinizle ilgili büyük düşünebilir ve iyimser olabilirsiniz. Özellikle de işiniz yurt dışı ile bağlantılı ise ufuklarınız açık ve geleceğe odaklısınız. Çalışma ortamınızda uzun vadeli bu tip planlarınıza destek bulabilirsiniz. Öğleden sonra bir grup veya bir arkadaşınız sizi canlandırabilir ve motive edebilir.
  İkizler
  Sevgili İkizler, bugün her türlü ortaklıktaki maddi paylaşım ön planda olabilir. Ay'ın konumu bu tip maddi konuları ve kredi kartı, vergi, sigorta gibi ödemelerle ilgili işlere işaret ediyor. Maddi konularda iyimser olabilir ve ona göre biraz yüksek harcamalar yapabilirsiniz.
  Yengeç
  Sevgili Yengeç, Oğlak burcundaki Ay'ın etkisi ile bugün partneriniz veya iş ortağınız ön planda. Karşı tarafa uyum sağlamanız ve işbirliği yapmanız ikiniz için de daha iyi olacak. Bu kişi ufuklarınızı açmanız ve uzun vadeli planlarınızda daha büyük düşünmeniz için sizi motive edecek.
  Aslan
  Sevgili Aslan, Oğlak burcundaki Ay'ın etkisi görev duygusunun ağır basmasına ve günlük işlerin çokluğuna işaret ediyor. İşinizde ya da her zaman yaptığınız günlük işlerde farklı yaklaşımlar deneyebilirsiniz. Yeni teknolojiye ve her türlü yeniliğe açık olun zira bunlar ilerlemenizi hızlandıracak.
  Başak
  Sevgili Başak, bugün sizin gibi toprak elementi olan Oğlak burcunda bulunan Ay'ın enerjisi size uyuyor. Dikkatiniz daha eğlenceli konulara yöneliyor. İşkolik bir burç olarak biraz gevşemeli ve hayatın tadını çıkarmayı öğrenmelisiniz. Bugün partneriniz sizi harekete geçirecek.
  Terazi
  Sevgili Terazi, Oğlak burcundaki Ay'ın etkisi dikkatinizi ailevi konulara ve kendi iç dünyanıza odaklamanıza neden oluyor. Aynı zamanda Ay'ın yaptığı olumlu açılar kasvetli bir gün olmayacağına ve kendinizi dinamik ve canlı hissedeceğinize işaret ediyor.
  Akrep
  Sevgili Akrep, hareketli ve yüksek tempolu bir gün geçirebilirsiniz. Bugün her türlü iletişim ön planda olacak. Başkalarıyla yüz yüze gelemeseniz bile sürekli haberleşme içinde olabilirsiniz. Katılmanız gereken pek çok toplantı ve görüşme olabilir.
  Yay
  Sevgili Yay, para evinizdeki Ay bugün daha çok maddi değerleri ön plana çıkarıyor. Bazı büyük hayallerinize konsantre olabilir ve sadece bunları düşünerek bile çok mutlu olabilirsiniz. Burcunuzda bulunan Jüpiter'in enerjisi sizi kollayan bir koruyucunuz olduğuna işaret ediyor.
  Oğlak
  Sevgili Oğlak, burcunuzdaki Ay'ın etkisiyle duygularınız ön planda olacak ve bu duyguları başkalarından gizlemek pek kolay olmayacak. Dikkatleri üzerinizde topladığınız bir gündesiniz. Oğlak burcu olarak mesleğiniz ve statünüz önemlidir, bugün bu konular öne çıkıyor.
  Kova
  Sevgili Kova, bugün Ay on ikinci evinizde olduğundan yine işlerinizi sessizce bir köşede yapmak ve dikkatleri çekmemek isteyeceksiniz. Kendi iç dünyanıza konsantre olabilir ve dış dünyadan soyutlanabilirsiniz. Hem yenilenecek, hem de konsantrasyon gücünüzü artırabileceksiniz.
  Balık
  Sevgili Balık, bugün kalabalık ortamlarda bulunmayı ve arkadaş grubunuzla toplanmayı tercih edebilirsiniz. İş için bile olsa çeşitli fırsatlarla pek çok insanla bir araya gelebilirsiniz. Enerjinizi dağıtmak yerine tek bir alana kanalize etmeye çalışın. Arkadaşlar ve gruplar ön planda.   
6 Ekim Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Mart Günlük Burç Yorumları

  6 Mart Günlük Burç Yorumları

  6 mart burcu 6 mart burç yorumları Koç Sevgili Koç, sabah saatlerinde iletişim trafiğiniz yoğun olabilir, sürekli telefonda veya trafikte yolda olabilirsiniz. Telaşlı ve aceleci davranabilir ve bu ruh hali içinde düşünmeden konuşabilir ve kırıcı olabilirsiniz. Öğleden itibaren kalabalık ortamlarda veya arkadaşlarınızla çıkacağınız kısa bir gezide iyi vakit geçirebilirsiniz....
 2. 6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs günlük burç yorumları (23 Aralık - 20 Ocak) Önemli ve zaman olarak sıkışmış işlerde ağırdan almaktan vaz geçmelisiniz. İyi veya kötü herhangi bir özelliği olmayan bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Düşünmeden tepki göstermeyin. Duygusal bir ilişkiyle ilgili olarak anlaşmazlıklar çıkması ve bir münakaşaya girmeniz olasıdır. Her durumda olaylar sizin için iyi yönde gelişiyor. Ama...
 3. 28 Ekim Günlük Burç Yorumları

  28 Ekim Günlük Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün bizleri neler bekliyor...Beklentilerimiz gerçekleşecekmi...Melekler Mekanı farkıyla 28 Ekim Günlük Burç Yorumları :tik: KOÇ Sevgili Koçlar Çarşamba gününe, Kova burcunda ilerlemesini sürdüren ay etkisi altında başlamaktayız. Bugün özgüven duygunuzu daha fazla ön planda tutmanız mümkündür. İhtiyaçlarınızın gayet iyi farkında olacağınız için etrafınızla...
 4. 6 Kasım Günlük Burç Yorumları

  6 Kasım Günlük Burç Yorumları

  Haftanın son iş gününde bizleri neler bekliyor...Gezegenler bizim için neler diyor...6 Kasım günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkıyla :tik: Koç Sevgili Koç, bugün konuşmanız veya yazı hazırlamanız gereken pek çok konu olabilir. Yakın mesafe yerlere de gidip gelmeniz gerekebilir ancak kendinizi toparlayıp disipline olmanız gerekiyor zira Neptün hayallere dalmanıza neden olabilir....
 5. 6 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Ekim 2010 Günlük Burç Yorumları

  üzlem ay Burcunuzdaki etkileri merak ediyor ve günlük burç yorumlarınızı okumak istiyorsanız günlük burç yorumlarınız kızlar :m.c::m.c: Sevgili Koç, Olumsuz etkiler nedeniyle, ne kadar çaba sr ederseniz bazı aksamalar baş gösterecektir Sıkıntılı durumlar yaşasanız d geriye çekilmek yerine sizikamçılamasını sağlayın En azından birşeyler öğrenmeye çalışın Konularıdolysız aklaşımlarla,...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş