Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  6 Eylül Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Günlük Burcunu okumadan güne başlayamayan meleklerime özel 6 Eylül günlük burç yorumları Melekler Mekanı farkı ile :tik: :tik:

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)


  Pazar sizden yana Bu dönemde sizi duygusal açıdan meşgul eden, ailenizi ilgilendirebilecek pek çok uğraş olabilir. Duygularınızı daha iyi tanımaya çalışmalısınız. Bugün kendi iç dünyanıza dönmeniz ve hayal kurmanız açısından güzel olanaklar olacak. Ancak net düşünmek ya da kararlı bir adım atmak pek kolay değil. Biraz daha sabırlı olmaya bakın. Pazar günü yapacağınız değişikliklerden daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Harekete geçeceksiniz. Ailevi konularda da aktif davranabilirsiniz.

  Boğa Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)


  Hayalleriniz var Bu dönemde hedeflerinize daha bağlı, yaratıcı alanda da aktifsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi dengeye koyabileceksiniz. Sözleriniz, ortaya koyduklarınızla cesur davranabilirsiniz. Bugün arkadaşlarla ortaklaşa konular, hareket ve ziyaretler yeni umutlar getirmekte. İyimserliğinizi yapıcı yönde kullanabileceksiniz. Aceleci değil daha soğukkanlı ve dengelisiniz. Ancak Pazar günü bazı beklemeler ya da elde olmayan nedenler yüzünden huzursuzluk olabilir. Endişelenmemelisiniz.

  İkizler Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)


  Alternatifler çok Bugünlerde bir süredir üzerinde ciddi biçimde durduğunuz konular üzerine odaklanabilirsiniz. Bu gelişmeler eve ve ailenize ait konuları, yerleşimle ilgili işleri ve sorumlulukları da kapsayabilir. Adım adım ilerlemeye bakın. Bugün çok sayıda alternatif var ancak seçim yapmanız da zor. Yakında Merkür geri gidecek. Bu nedenle ilk düşündüğünüz pek doğru olmayabilir. Pazar günü daha akıcı koşullar ve en azından size canlılık ve iyimserlik getirecek olanaklar söz konusu olabilir.

  Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)


  Pazar günü aktifsiniz Mars’ın burcunuza geçmesi ile birlikte son günlerde daha hızlı ve enerjik bir tutum içindesiniz. Özellikle ilişkilerinizde daha fazla çaba ve girişim içinde olabilirsiniz. Bugün yeni açılımlar yapmak, yeni kişilerle bir araya gelmek söz konusu. Yolculuklar ve yabancılarla ilgili durumlar da gündeminizde olabilir. Pazar günü çok aktifsiniz. Cesaretinizi ortaya koyabileceğiniz, kendinizi öne çıkarmakta zorlanmayacağınız imkanlar elde edeceksiniz. Pek çok konuda başarılı olabilirsiniz.

  Aslan Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)


  Parasal işler Bu dönemde elinizdeki kaynakları yeniden değerlendirmek ve gözden geçirmek durumundasınız. Önümüzdeki günlerde daha doğru kararlar vermek için konsantre olmaya çalışmalısınız. Ciddi düşünceler içindesiniz. Bugün ortaklaşa imkanlar üzerinde durmalısınız ancak sizi bağlayan, fedakarlık gerektiren koşullar da söz konusu. Neyse ki Pazar günü üstünüzdeki baskılardan kurtulmanız zor olmayacak. Yeni imkanlar, yeni bir bakış açısı getirebilir. Esneklik göstermelisiniz.

  Başak Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)


  İlişkiler önemli Bu dönemde daha kalıcı ve uzun vadeli düşünmenin gerekli olduğunu görüyorsunuz. Sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız. Yeni beklentiler içinde girebilirsiniz. Bugün beraberlikler, anlaşmalar söz konusu. Uzlaşıya varmak için iyi bir dinleyici olmak gerekiyor. Duygularınızı paylaşmaya özen göstermelisiniz. Esneklik çok şey kazandıracak. Yarın ortaklaşa imkanlar ve sizi harekete geçirecek gelişmeler söz konusu. Endişelenmek yerine daha aktif ve paylaşımcı olmaya bakmalısınız.

  Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)


  Yeni adımlar atabilirsiniz Bugünlerde duygusal hassasiyetlerinizi öne çıkaran gelişmeler var. Bu nedenle daha tepkisel ve girişimcisiniz. Ancak öfkelenmemeli, her zamanki dengenizi bulmaya gayret etmelisiniz. Bugün tamamlanması gereken işler ve duygusal açıdan sizi bağlayan durumlar gündemde. Daha fazla çaba sarfedecek ve ortak çözümler arayacaksınız. Kendi kendinizi yıpratmamalısınız. Yarın çok daha hızlı ve mücadeleci geçecek. Yeni kararlar, anlaşmalar, başkaları ile beraber yapabileceğiniz işler var.

  Akrep Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)


  Enerjinizi boşa harcamayın Bu dönemde yeni hedefler ve işe ait konular gündeme geliyor. Hazırlık içindesiniz. Gruplar, takım çalışmaları da hayatınıza yeni sorumluluklar getirebilir. Bugün kendinizi ortaya koyacağınız, hayattan keyif alacağınız imkanlar var. Aşkta ve zevkler söz konusu olduğunda daha dışadönük ve cesursunuz. Güzellikler için çok şey harcayabilirsiniz ancak enerjinizi boşa harcamamaya bakmalısınız. Pazar günü yine boş durmayacak, fiziksel açıdan sizi meşgul eden işler içinde olacaksınız.

  Yay Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)


  Denge aramalısınız Sizi test eden koşullar ve başarı getirebilecek olanaklar var. Bu dönemde gösterdiğiniz çaba ve dikkat oranında öne çıkacaksınız. Sorumluluklar ağır basıyor. Bugün ev ve iş arasında denge bulmaya çalışmalısınız. Daha geniş düşünmek ve sizi duygusal açıdan bağlayan konulara da odaklanmak durumundasınız. Bazı çift durumlar, eve ait işler, bitişler ve başlangıçlar olabilir. Pazar günü çok daha keyifli ve yenileyici geçecek. Aşkta, yaratıcı alanda, çocuklarla ilgili konularda atılımcı olabilirsiniz.

  Oğlak Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)


  Verilen sözlere dikkat Bu dönemde ilişkiler, evlilik ve anlaşma gerektiren konularda fazladan çaba sarfetmek durumundasınız. Ortaklaşa konularda dengede kalmaya bakın. Yeni ufuklar da kazanacaksınız. Bugün konuşmalar, sözler, üzerinde konuşulan detaylar üzerinde daha dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdekiler, kardeşler ve komşular sürpriz koşullar ya da haberler getirebilir. Pazar gününde de eve odaklısınız. Ancak sinirlerinize hakim olabilmeli, aşırı sert tepkilerden uzak durmalısınız.

  Kova Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)


  Paranızı akılcı kullanın Bugünlerde finans durumunuz, borç ve alacaklarınız daha dikkatli bir değerlendirme gerektiriyor. Bu konularda ciddi bir tavır içinde olabilirsiniz. Maddi konularda, harcamalarda akılcı olmaya bakın. Bazı ortaklaşa işler yüzünden harcamaya yapmak durumunda olabilirsiniz. Cüzdanınızdaki paranın belirsizlik taşıdığını görebilirsiniz. Neyse ki Pazar günü daha akılcı ve net düşünebileceğiniz koşullar var. Cesaretiniz ve iyimserliğiniz geri gelecek. Kısa ziyaretler ve konuşmalar da artabilir.

  Balık Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)


  Daha bilinçlisiniz Bugünlerde yeni bir denge ve anlayış hakim oluyor. Pek çok konuda yapabileceklerinizin sınırını görebiliyorsunuz. Bugün duygusal açıdan hassassınız ve kendi bakış açınızın da önemini ortaya koyabilirsiniz. Ancak kişisel alanda, ilişkilerde denge içinde kalmak çok önemli. Başkalarının sözlerinden önemli anlamlar çıkarabileceksiniz. Pazar günü çabalarınızı arttırabilir, enerjinizi daha yapıcı ve kazançlı olabilecek fırsatlar üzerine odaklayabilirsiniz. Hızlı ve daha girişken olmalısınız.


   
 2. sade_soda

  sade_soda Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  4 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  266
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Teşekkürler
   
 3. »| HeRCai |«

  »| HeRCai |« Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  22 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  5.944
  Beğenilen Mesajlar:
  20
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  [ne önemi varki ?] ツ
  Tskler pasim paylasim icin =)
  ya benim burcun basi iide :)

  sonu biraz bozutmus ya :D

  :kiss:
   
 4. nilkay

  nilkay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  22 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  74
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  teşekkürler yorumlarınız için :)
   
 5. aSqimSin

  aSqimSin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.030
  Beğenilen Mesajlar:
  16
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanßuL
  Vayyy bugünün burç yorumunu şimdi okudum ama aynen tutmuş,üstelik yarın için de planlarım vardı,onu da söylemiş sağolsun :D Teşekkürler canım.
   
6 Eylül Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 6 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  6 Eylül 2010 Günlük Burç Yorumları

  Haftanın ilk günü yağmurlu bir Pazartesi sabahı günlük burç yorumlarınız kızlar :tik: 6 Eylül 2010 Günlük Koc Burcu Yorumları Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun zamandır almayı planladığınız bir eşyayı bu...
 2. 6 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  6 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar 06.09.2011 günlük burç yorumları salı 6 eylül 2011 günlük burç yorumları 06.09.2011 günlük burç yorumları hakkındaki bilgiler. 6 eylül 2011 gününe ait burç yorumlarını hep beraber okuyup öğrenelim melekler Sevgili Koçlar, Bugün çevrenizle fazla haşır neşir olacaksınız. Etrafınızda olan bitenlere karşı meraklısınız. Ancak başkalarının özel hayatlarına müdahale etmemelisiniz. Dikkat...
 3. Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011

  Günlük Burç Yorumları 24 Eylül 2011 Sevgili Koç, Gün ortasında tembelleşiyorsunuz. Bu etki kendinizi hissetmenize veya pasif olmanıza, geri planda kalmanıza neden olabilir. Bu tür duyguları üzerinizden atabilmek için de kendinizi dışarı atabilirsiniz. Fakat akşama doğru kendinizi toparlayacaksınız. Hatta öyle ki çalışma isteğindeki artışa kendiniz de şaşıracaksınız. Ne istediğinizi, ne...
 4. 6 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  6 Eylül 2012 Perşembe Burç Yorumlarınız....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün uzun süredir...
 5. 6 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  6 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

  6 eylül cuma günlük burç yorumları, günlük burç yorumu, 6 eylül burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gününüzün en güzel şekilde geçmesi dileğiyle 6 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... KOÇ Bugün zihninizin canlılığı geçmişe özlem duymanızaa neden olabilir. Geçmişte yaşadığınız duygu kırıklıklarınızın acısını içinizde...

Sayfayı Paylaş