Etiketler:
  1. MURADİYE

MURADİYE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

6 haftalık gebeyim Lütfen yardım edin

Konu, 'Gebelik' kısmında MURADİYE tarafından paylaşıldı.

Lütfen yardım edin
    şu an 6 haftalık gebeyim geçen hafta sonu çok şiddetli sancım oldu ve hafif bir kanamam oldu acil hastaneye gittim ultrasonda iki adet 4 cm lik kist ve gebelik kesesi yanında kan görüldü doktor düşük riskin var dedi iğne yaptırdı.ama benim hamilleiğimin ilk anından bu yana mide bulantım yada hamilelik belirtim hiç olmadı şimdi çok korkuyorum kalp atışıda yok benimle aynı durumu yaşayanlar veya yakınlarından duyanlar yardımcı olsun lütfen ...

6 haftalık gebeyim Lütfen yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardım edin :(

lütfen yardım edin :(

merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı. geçen gün reglim bitti reglimin bittiği akşam ilişki yaşadık yarım saat ayaklarımı duvara dayadım yattım ama ayağa kalktığımda çok şiddetli şekilde kanla karışık bir akıntı oldu sanki patlama yaşamış gibi çok korktummm hemen banyoya gittimm. ertesi gün yine aynısı oldu ilişkiden sonra kanama oldu adetimde...
  2. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

4 aylık kızım var.emmiyor biberon tutmuyor ne yapmalıyım yardımcı olun nolur
  3. hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

iyi günler melekler. adetlerim genellikle 3-4 gün önce gelir. mesela nisan ayında 18.de geldi. mayısta da 14.de gibi. bu ayda erken gelmesi gerekiyordu. benim sorum şu göğüslerim düşücekmiş gibi ağrı. midem bul. ayaklarım ağrı. çok halsizim kabızım bir haftadır kasıklarımda çok ağrıyor. 4 gün önce kalem test yaptım 2 çizgi çıktı. ama 2. si silikti.yardımınıza ihtiyaçım var
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu

Sayfayı Paylaş