6 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
6 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
6 haziran günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 6 haziran 2014 burç yorumlarıSevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için hayırlı bir gün geçirmelerini diliyor, 6 Haziran 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz...burç-0.jpg

06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Boğa Burcu 20 Nisan-20 Mayıs
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzel gelişmelere açık olduğunuz bir günün içerisindesiniz. Bazı olaylara çok sinirleniyorsunuz, oysa hayatınızdaki gelişmeler istediğiniz gibi gelişiyor ve çevrenizdeki insanlar sizi seviyor. Mutsuzluğu bir kenara atıp işinize dört elle sarılmalısınız. İyi bir konumdasınız ve yaptıklarınızla göz dolduruyorsunuz.

Aşk Yaşamı : Çok mutlu bir beraberliğiniz var. Artık sevgilinizle bir aile kurma planları içerisindesiniz. Önünüzdeki ufak tefek pürüzleri de ortadan kaldırırsanız kısa zaman sonra bu dileğinize kavuşabilirsiniz.

İş Yaşamı : Bugün işleriniz pek yoğun olmayacak. Kendinize ve sevdiğinize bol bol zaman ayırabilecek, hatta işten erken çıkma fırsatı bulup , uzun zamandır ihmal ettiğiniz bazı işleri halletme imkanı bulabileceksiniz.

Para Durumu : Bir yığın borcunuz var ve siz bu borçları ödememek konusunda oldukça rahat davranıyorsunuz. Gereksiz harcamalardan kaçınmanız gereken bir gün. Harcamalarınıza dikkat.

Dikkat : Bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz bir arkadaşınızla görüşeceksiniz.
06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri İkizler Burcu 21 Mayıs-21 Haziran
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkese, her şeye çok zaman ayırıyorsunuz, sonuçta kendinize zaman kalmıyor. İşyerinize ya da evinize ani bir konuğunuz gelebilir. Hazırlıksız yakalanacaksınız ama yeterince iyi ağırlayacaksınız. Bu görüşme, belki de önceden hazırlanmadığınız için size iyi gelecek. Bu sıralar ayrı havalardasınız.

Aşk Yaşamı : Çelişkinizin nedeni sevgisizlik değil farklılık. Bu farklılık bugün tadınızı kaçırabilir. Belki de bugün görüşmemeniz, birbirinizi özgür bırakmanız yerinde olur. Onun sizi özlemeye ihtiyacı var. Kendinizi biraz özletmeniz yerinde olabilir.

İş Yaşamı : Oldukça hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem iş, hem insan trafiği öğleden sonra yorulmanıza neden olacak. Oysa siz bugünlerde biraz sakinlik, biraz dinginlik istiyorsunuz. Maalesef işyerinizde bugünlerde sakinlik pek mümkün değil.

Para Durumu : Bugün bonkörlüğünüz üzerinizde yine. Oysa, önümüzdeki günlerde küçük bir para sıkıntınız olabilir. Şimdiden tedbirli olmanızda yarar var. Daha zor günler için şimdiden hazırlık yapmanız gerekiyor.

Dikkat : Çok yakın birisiyle ilgili hastalık haberi alabilirsiniz. Her zamanki gibi panik yapacaksınız ama önemli bir durum yok.
06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Yengeç Burcu 22 Haziran-22 Temmuz
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Genel olarak bir rahatlama hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bazı gerilimlerinizde bugün kurtulabilirsiniz. Sosyal çevrenizde bazı ilginç gelişmeler yaşayabilirsiniz ve enerjinizi bu gelişmelere yönlendirmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızla birlikte hoş vakit geçirme şansınız olacaktır. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz.Zihinsel olarak oldukça aktif olacaksınız ve aynı anda birden çok konuyu düşünmek zorunda kalacaksınız. Bir çok açıdan olumlu etkiler altında kalacağınız bir gündesiniz.
Aşk yaşamı
Aşk Yaşamı : Duygusal açıdan kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz ve bazı beklentileriniz bugün gerçekleşebilecektir. Sevgilinizle birlikte güzel vakit geçirme şansınız olacaktır. Özgürlük isteğiniz ve duygusal enerjiniz artıyor. Duygusal olarak yoğun deneyimler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak yaşamdan zevk alacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte yeni değerlendirmelerde bulunacaksınız ve isabetli kararlar almayı başaracaksınız. Duygusal olarak olumlu etkiler altında olmanız tüm yaşamınızı olumlu olarak etkileyecektir.
İş yaşamı
İş Yaşamı : Kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınızın üzerine rahatlıkla konsantre olabileceksiniz ve zihniniz iyi çalışıyor. Daha önceden sizi rahatsız eden bir konunun üzerinizde oluşturduğu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Bir fikir çatışmasından güçlü çıkmayı başaracaksınız ve sizin için başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir gün olacaktır. İletişimlerinizin ve çevrenizle bağlantılarınızın oldukça yoğunlaşacağı bir gün geçireceksiniz. Yapacağınız girişimlerde başarılı olacaksınız.
Para durumu
Para Durumu : Maddi konularda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz ve bu konularda dengeli davranmayı başaracaksınız. Harcamalarınızda dikkatli davranacaksınız ve elinizdeki olanakların bilincindesiniz.
Dikkat : Yapacağınız bazı konuşmalar ve alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecektir. Objektif bakış açınızı korumaya çalışmalısınız.06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi duygusal anlamda yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Bu yorgunluk fiziksel olarak kendini gösterebilir. Genel olarak dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyacaksınız. Bugün öğleden sonra alacağınız bir davete zorla katılabilir orada sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz. Ailenizden bazı kimselerden akşam saatlerinde haber alabilirsiniz.

Aşk Yaşamı : Duygusal açıdan oldukça hassas olacağınız bir gündesiniz. Sevgilinizle ilişkilerinizde yoğun bir duygusallık olacaktır ancak bu duygusallık beraberinde bazı sorunlarda getirebilir.

İş Yaşamı : Bazı önemli işleriniz bugün halledebileceksiniz. İş yerinizde haberleşmelerinizde bir hareketlenme olabilir. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz.

Para Durumu : Parasal konularda beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da bazı olumlu adımlar atmayı başaracaksınız. Özellikle uzun vadeli planlar yapmanız ve sabırlı hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır

Dikkat : Enerjinizi olumlu olarak kullanmaya çalışmalı ve olumlu düşünmelisiniz. Bazı sorunlarınızın çözümünü zamana bırakın.
06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük programınıza uymakta zorlanabilir ve hesapta olmayan şeylerle vakit geçirebilirsiniz. Genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak bazı gelişmeler olabilir. Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız.Yeni girişimlerde bulunmadan eski işlerinizi tamamlamaya çalışmak ve günlük rutin uğraşlarınızı sürdürmeniz daha doğru olacaktır.
Aşk yaşamı
Aşk Yaşamı : Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz ve duygusal olarak isteksilikler içine girebileceğiniz bir gündesiniz. Ruh halinize daha çok karamsarlık hakim olacaktır ve nedensiz bazı kaygılar duyabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilecektir ve bugün bunları çözmeniz kolay olmayacaktır. Duygusa lkonularda yeni bir karar vermek ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.
İş yaşamı
İş Yaşamı : İş yaşamızda günlük rutin işlerinizde devam edeceğiniz ve bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceğiniz bir gündesiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınzıla ilgili bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Dikkatinizi bir noktaya toplamanız ve düşüncelerinizi yoğunlaştırmanız kolay olmayacaktır.
Para durumu
Para Durumu : Maddi konularda harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve yeni masraflardan kaçınacağınız bir gündesiniz. Gelir gider dengenizi ayarlamaya çalışacaksınız ve bu anlamda dikkatli olacaksınız.
Dikkat : Canınızı sıkacak bazı gelişmeler olabilir ve acele karar vermeniz gerekebilir. Çevrenize karşı biraz daha esnek davranmaya çalışmalısınız.
06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sakin ve sevdiklerinizle başbaşa geçirmek istediğiniz bugün, acil bir işinizin çıkması sonucu bölünebilir. Akşama doğru daha durgun saatler geçireceksiniz. Uzaktaki çok sevdiğiniz bir insana özlem içindesiniz ama onu epeydir aramamışsınız. Bugün aramaya ne dersiniz? Genel olarak akılcı bir yapınız var ama bu kez kalbinizle mantığınızı iyi dengelemeniz gerekiyor.
Aşk Yaşamı : Sevgilinizden alacağınız bir haber ya da duyacağınız bir söze canınız sıkılabilir. Vermek istediğiniz kararları bir kaç haftaya yayarsanız sizin için daha sağlıklı olur.
İş Yaşamı : İşle ilgili kafanızı haddinden fazla kurcalayan konuları çözüme ulaştırmanın rahatlığını yaşıyorsunuz. Kararlı ve istikrarlı yapınız sayesinde iş ortamınızdaki insanların da güvenini kazanmışsınız.
Para Durumu : Harcamalarla dolu bir haftadan sonra bugün elinizden herhangi bir para çıkmayacak. Yakın gelecekte eğitiminizle ya da işinizle ilgili bir alana akacak büyük bir para var.
Dikkat : Konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz.
06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, size çok tanıdık gelecek bir olaya tanık olacak ve belleğinizi zorlayacaksınız. Bir alacak verecek meselesinde taraf olarak siz de görünüyorsunuz. Bugünlerde bu konuyla ilgili olarak bir çağrı alabilirsiniz. Haftanın ilk günü bir sevinciniz var. Duygulu oluşunuz gereksiz şeyleri de dert edip üzülmenize neden oluyor. Bu hassaslıktan kurtulmalısınız.

Aşk Yaşamı : Özel günlere karşı unutkanlığınız bazen sorun çıkartabiliyor.
Yarını, sizin için unutulmaz bir gün olarak yaşayabilirsiniz. Çok ilgili bir aşıksınız. Sevgiliniz memnuniyetini gizleyemiyor.

İş Yaşamı : Fedakar çalışmalarınız yakın bir zamanda çok sevineceğiniz şekilde karşılığını bulabilir. Size odaklı güzel düşüncelerin arkasında iş deneyiminiz ve bilginiz var.

Para Durumu : Dost çevrenizdeki cömert imajınız, sizi kötü yönde etkiliyor olabilir. Para konularında zayıf görünüyorsunuz. Akşam gezmelerinizin harcamalarını azaltabilirsiniz.

Dikkat : Bir yakınınız onur meselesi yapıp size açılamıyor, sağlık sorunu için bir miktar maddi desteğe ihtiyacı olabilir. Eli açıklığınızın etrafınızda bir rahatlık sağladığını düşünüyorsunuz, ama bu herkes için öyle değil.06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir.

Aşk Yaşamı : Netlik, dinginlik içersindesiniz. Ama partnerinizin bazı ilginçliklerinizi benimsediği ya da razı olduğu konusunda sorular barındırıyorsunuz. Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşamanız ilişkinizi geliştirebilir.

İş Yaşamı : Ortak türü beraberliğinizde birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor. Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir.

Para Durumu : Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor.

Dikkat : İki kişinin sizinle ilgili bir beklentisi var. Konu biraz karmaşık, tavrınız önemli.
06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Oğlak Burcu 22 Aralık-19 Ocak
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Adını koyamayacağınız belirsiz etkilenmeler içine girebilirsiniz. Her alanda hissedebileceğiniz bu etkilenişim, sizi yakın çevrenize bazı açıklamalar yapma durumunda bırakacak. Uzun zamandır gündeminizde duran, ama yeni yeni şekillenmeye başlayan birtakım konular, önümüzdeki günler içinde iyice netleşebilir. Bununla ilgili yolculuklarınız olabilir.

Aşk Yaşamı : Partnerinizin ufak tefek problemleri karşısında daha duyarlı olabilir, kişiliğinin derinliklerine inmeyi deneyebilirsiniz. Ona en yakın kişi olduğunuzu bilmez gibi davranıyorsunuz.

İş Yaşamı : Birlikte büyük umutlar yüklediğiniz iş projeleriniz, yakında size sevindirici sürprizler sunabilir. Kader ortaklığı gibi yaşadığınız dostluğunuz, geleceğiniz bakımından da çok önemli.

Para Durumu : Önümüzdeki günlerde parayla alakalı bir araştırma ve takip işiniz olabilir. Kararlarınızda biraz daha kökten olmayı denemelisiniz. Aile içinde harcamaların çoğu gerekli değil gibi.

Dikkat : Birtakım sorunlarınızı yanlış insanlara dayandırıyorsunuz.
06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Kova Burcu 20 Ocak-19 Şubat
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün genel olarak rahat bir gün geçireceksiniz. Eski bir arkadaşınızla karşılaşabilir onunla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ufak bir problem gün içinde sizi rahatsız edebilir fakat bu rahatsızlığı fazla önemsemeyeceksiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber sizi heyecanlandırabilir.

Aşk Yaşamı : Sevgilinizle mantık çerçevesinde bir ilişki yaşıyorsunuz ve sevgiliniz bazen duygusal boyuta geçmek istiyor. Onun isteklerini karşılamadığınız takdirde bir ayrılık gündeme gelebilir.

İş Yaşamı : Şu sıralar çok verimsiz çalışmalar yapıyorsunuz. Yoğun çalışma temposu ve uzun zamandır tatile çıkmamanızın sonucu oluşan bir durum olabilir bu. Biraz dinlenmeye ve kafanızı toparlamaya çalışın.

Para Durumu : Finansal kaynaklarınızın kesilmesi sonucu büyük bir sıkıntıya girdiniz. Arkadaşlarınızdan yardım isteyin ve durumunuzu düzeltmek için bazı girişimlerde bulunun.

Dikkat : Arkadaşlarınıza karşı son günlerde kendinizi çok önemli bir insanmış gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Bu gidişle dostlarınızın size olan saygısını kaybedeceksiniz.
06 Haziran 2014 Cuma burç tahminleri Balık Burcu 19 Şubat-20 Mart
Günlük Burç Yorumu : 06 Haziran 2014 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Olaylardan veya kişilerden fazlasıyla etkilenmeye açık bir gündesiniz. Bazı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Çevrenize karşı hassas ve ani tepkiler verecekseniz. Gün içinde mizacınızda ve davranışlarınızda değişimler tutarsızlıklar olabilir. Ailenizle aranızdaki sorunlar bugün gündeme gelmeyecek. Bu sizde rahatlık yaratabilir.

Aşk Yaşamı : İlişkinizde duygularınıza çok kapılıyorsunuz ve bazı mantıksız hareketler sergiliyorsunuz. Bununla beraber bazen kıskançlık krizine giriyorsunuz ve sevgilinize güvensizliğinizi belli ediyorsunuz.

İş Yaşamı : İşinizi çok seviyorsunuz ve işyerinizdeki çalışma azminiz bazı insanlar tarafından kıskanılıyor. Politik davranmalısınız ve olumsuzluklara böylece imkan vermemelisiniz.

Para Durumu : Sevgiliniz ve yakınlarınıza yaptığınız harcamaların sonucunda önümüzdeki günlerde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara daha çok eğilmeniz gerekiyor.

Dikkat : Sevgilinizin ihtiyaçlarını yerine getirmiyorsunuz ve onu bu sıralar çok ihmal ettiniz. Bu tutumunuzdan partneriniz çok şikayetçi.
 
Üst